Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 1000 zł (znów) do wzięcia od Credit Agricole za otwarcie konta

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

7.12.2014

1000 zł (znów) do wzięcia od Credit Agricole za otwarcie konta

Kto przegapił szansę, może z niej skorzystać teraz.


Ograniczony dostęp wzmaga pożądanie - z takiego założenia muszą wychodzić marketingowcy w Credit Agricole i już po raz kolejny swą promocję organizują, by później ją przedłużyć. 

Tak było przy - nazwijmy to - wiosennej edycji promocji Credit Agricole. Tak jest i teraz. Pierwotnie akcja "Jesteśmy gotowi", w której bank płaci nawet 1 000 zł za otwarcie konta, trwała do końca listopada. Teraz termin akcji został wydłużony do 31.12.2014 r. Ograniczeniu uległa jednak dostępność promocji - można do niej przystąpić wyłącznie przez Internet.

Kwota premii - aż 1 000 zł jest rekordowa wśród bonusów i premii jakie rozdają banki. Należy jednak pamiętać, że nie dostaniesz jej od razu. Wypłata jest bowiem rozłożona w czasie i to na okres aż 18 miesięcy. Promocja wymaga uzyskiwania systematycznych wpływów na konto, regularnego korzystania z karty płatniczej oraz opłacania faktur np. za prąd,  gaz, telefon.

Właśnie z tytułu skomplikowania zasad promocji i wydłużonego okresu wypłacania premii, a także w związku z regulaminową klauzulą lojalności (w przypadku zamknięcia konta w ciągu pierwszych 18 miesięcy, bank zażąda zwrotu wypłaconych dotąd premii) promocja Credit Agricole w unikatowym systemie ratingu ofert, dostępnym wyłącznie na tym blogu, uzyskała cztery gwiazdki.

Szczegóły i zasady zdobywania premii opisałem przy okazji poprzedniej edycji promocji - znajdzie je tutaj.

A jeśli cenisz sobie łatwiejsze zasady i szybsze zdobycie premii, zapoznaj się z dwoma innymi promocjami: 100 zł od mBanku, a także 100 zł od ING Banku Śląskiego.

Źródło grafiki: credit-agricole.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...