Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 1000 zł (znów) do wzięcia od Credit Agricole za otwarcie konta

650 zł + 7% od mBanku625 zł od BNP Paribas800 zł za kartę Pekao

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

7.12.2014

1000 zł (znów) do wzięcia od Credit Agricole za otwarcie konta

Kto przegapił szansę, może z niej skorzystać teraz.


Ograniczony dostęp wzmaga pożądanie - z takiego założenia muszą wychodzić marketingowcy w Credit Agricole i już po raz kolejny swą promocję organizują, by później ją przedłużyć. 

Tak było przy - nazwijmy to - wiosennej edycji promocji Credit Agricole. Tak jest i teraz. Pierwotnie akcja "Jesteśmy gotowi", w której bank płaci nawet 1 000 zł za otwarcie konta, trwała do końca listopada. Teraz termin akcji został wydłużony do 31.12.2014 r. Ograniczeniu uległa jednak dostępność promocji - można do niej przystąpić wyłącznie przez Internet.

Kwota premii - aż 1 000 zł jest rekordowa wśród bonusów i premii jakie rozdają banki. Należy jednak pamiętać, że nie dostaniesz jej od razu. Wypłata jest bowiem rozłożona w czasie i to na okres aż 18 miesięcy. Promocja wymaga uzyskiwania systematycznych wpływów na konto, regularnego korzystania z karty płatniczej oraz opłacania faktur np. za prąd,  gaz, telefon.

Właśnie z tytułu skomplikowania zasad promocji i wydłużonego okresu wypłacania premii, a także w związku z regulaminową klauzulą lojalności (w przypadku zamknięcia konta w ciągu pierwszych 18 miesięcy, bank zażąda zwrotu wypłaconych dotąd premii) promocja Credit Agricole w unikatowym systemie ratingu ofert, dostępnym wyłącznie na tym blogu, uzyskała cztery gwiazdki.

Szczegóły i zasady zdobywania premii opisałem przy okazji poprzedniej edycji promocji - znajdzie je tutaj.

A jeśli cenisz sobie łatwiejsze zasady i szybsze zdobycie premii, zapoznaj się z dwoma innymi promocjami: 100 zł od mBanku, a także 100 zł od ING Banku Śląskiego.

Źródło grafiki: credit-agricole.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do...