Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nadszedł czas wypłaty. Czyli porad kilka jak sfinalizować promocję Oferta na 5+

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

10.12.2014

Nadszedł czas wypłaty. Czyli porad kilka jak sfinalizować promocję Oferta na 5+

Nie przegap tego momentu. Premia jest blisko.

Bardzo wielu z Was skorzystało z promocji Meritum Banku. Nadszedł czas by postawić "kropkę nad i" w spełnianiu warunków promocji. A zostało już niewiele.
Jeśli z promocji Meritum Banku nie korzystałeś zajrzyj na koniec wpisu, do podtytułu: Bankobranie nie znosi pustki

Dla przypomnienia, w promocji "Oferta na 5+" Meritum Bank zafundował wiele atrakcji. Główną była 2-miesięczna Lokata Start dająca aż 5% w skali roku. Dodatkowo uczestnicy promocji mogli liczyć na premię finansową do 60 zł oraz wziąć udział w konkursie, gdzie można było zdobyć iPhone'a 6. 

Teraz wspomniany czas finalizacji starań o premię finansową. Jeśli więc na dzień 3.12.2014 r. na jakiejkolwiek lokacie czy rachunku w Meritum Banku posiadałeś kwotę min. 1 000 zł (to też był jeden z warunków promocji) to wczoraj od ComperiaBonus, czyli organizatora akcji, na Twą skrzynkę mailową powinna trafić wiadomość. Informuje ona o spełnieniu wszystkich warunków promocji i prawie do premii. Teraz pozostaje więc uzupełnienie danych, niezbędnych do otrzymania nagrody. Masz na to jednak tylko pięć dni. 

Do 16.12.2014 r. należy bowiem zalogować się na dedykowanej stronie https://comperiabonus.pl/meritum/logowanie i podać dane, dzięki którym będzie możliwa wypłata premii - a ma ona nastąpić 24.12.2014 r. Należy tam podać m.in. numer rachunku bankowego, na który ma zostać wypłacona premia. Musi to być numer Prostego Konta Osobistego,  czyli rachunku w Meritum Banku, zakładanego przy okazji otwierania lokaty. 

Uwaga! Kopiując numer konta i wklejając go w formularzu ComperiaBonus zwróć uwagę na jego prawidłowość. Podany numer powinien być ciągiem znaków, bez spacji. 


Co zrobić gdy nie dostałem maila?


Jeśli masz przekonanie o spełnieniu wszystkich warunków promocji, a w skrzynce odbiorczej nie widzisz wiadomości od organizatora promocji, koniecznie sprawdź jeszcze foldery: SPAM lub ŚMIECI. Zdarza się bowiem, że maile od ComperiaBonus trafiają właśnie tam.

Jeśli nadal nie masz wiadomości, nic straconego. Pozostaje proces reklamacyjny. Zgodnie z regulaminem promocji możesz wysłać wiadomość opisująca Twój przypadek na adres: kontakt@comperiabonus.pl. Z mej strony zasugeruję również umieszczenie w DW adresu kontaktowego dla klientów Meritum Banku, czyli klient@meritumbank.pl - taka zapobiegliwość nie zaszkodzi. Da jednak bankowi świadomość o pewnych niedogodnościach,  z jakimi mogliście się spotkać. Comperia jest jednak solidnym partnerem i wierzę,  że jeśli jakiekolwiek nieprawidłowości by wystąpiły to będą one skutkiem czynników zewnętrznych. 


Co robić dalej?


Po otrzymaniu premii, pewnie przyjdzie czas decyzji co dalej zrobić z kontem w Meritum Banku. Jest ono całkowicie bezpłatne, podobnie jak karta płatnicza. Bank daje też niezłe,  przynajmniej jak na te czasy, oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego. A na koncie możesz zarabiać dalej, jeśli będziesz je polecać rodzinie czy znajomym. Za każde skuteczne polecenie możesz zarobić 70 zł. I to bez limitów.

Jeśli jednak podejmiesz decyzję o zakończeniu współpracy z tym bankiem, możesz skorzystać z mych wskazówek jak skutecznie wypowiedzieć umowę z bankiem. Pamiętaj tylko o jednym: nie rezygnuj z konta zbyt szybko, tj. przed otrzymaniem premii. 


Bankobranie nie znosi pustki


Tak to już jest, że promocje się zaczynają i kończą. Jeśli na tą od Meritum Banku w ogóle się nie załapałeś albo wręcz przeciwnie, sprawiła Ci sporo radości ze względu na spore odsetki, dodatkowy bonus finansowy na święta,  a może nawet zwycięstwo w wyścigu o iPhone'a to skorzystaj też z innych szans na zarabianie na bankach. 

Obecnie jest kilka aktywnych i opłacalnych promocji. Możesz dostać 100 zł za otwarcie konta w mBanku, pod warunkiem, że nigdy nie byłeś klientem tego banku. Identycznie, bo również 100 zł za otwarcie konta płaci ING Bank Śląski, ale nie wyklucza z udziału w promocji swych byłych klientów. A jeśli nie wiesz jak zbudować swój system zarabiania na bankach możesz skorzystać z bezpłatnej recepty na bankobranie


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...