Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nadszedł czas wypłaty. Czyli porad kilka jak sfinalizować promocję Oferta na 5+

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.12.2014

Nadszedł czas wypłaty. Czyli porad kilka jak sfinalizować promocję Oferta na 5+

Nie przegap tego momentu. Premia jest blisko.

Bardzo wielu z Was skorzystało z promocji Meritum Banku. Nadszedł czas by postawić "kropkę nad i" w spełnianiu warunków promocji. A zostało już niewiele.
Jeśli z promocji Meritum Banku nie korzystałeś zajrzyj na koniec wpisu, do podtytułu: Bankobranie nie znosi pustki

Dla przypomnienia, w promocji "Oferta na 5+" Meritum Bank zafundował wiele atrakcji. Główną była 2-miesięczna Lokata Start dająca aż 5% w skali roku. Dodatkowo uczestnicy promocji mogli liczyć na premię finansową do 60 zł oraz wziąć udział w konkursie, gdzie można było zdobyć iPhone'a 6. 

Teraz wspomniany czas finalizacji starań o premię finansową. Jeśli więc na dzień 3.12.2014 r. na jakiejkolwiek lokacie czy rachunku w Meritum Banku posiadałeś kwotę min. 1 000 zł (to też był jeden z warunków promocji) to wczoraj od ComperiaBonus, czyli organizatora akcji, na Twą skrzynkę mailową powinna trafić wiadomość. Informuje ona o spełnieniu wszystkich warunków promocji i prawie do premii. Teraz pozostaje więc uzupełnienie danych, niezbędnych do otrzymania nagrody. Masz na to jednak tylko pięć dni. 

Do 16.12.2014 r. należy bowiem zalogować się na dedykowanej stronie https://comperiabonus.pl/meritum/logowanie i podać dane, dzięki którym będzie możliwa wypłata premii - a ma ona nastąpić 24.12.2014 r. Należy tam podać m.in. numer rachunku bankowego, na który ma zostać wypłacona premia. Musi to być numer Prostego Konta Osobistego,  czyli rachunku w Meritum Banku, zakładanego przy okazji otwierania lokaty. 

Uwaga! Kopiując numer konta i wklejając go w formularzu ComperiaBonus zwróć uwagę na jego prawidłowość. Podany numer powinien być ciągiem znaków, bez spacji. 


Co zrobić gdy nie dostałem maila?


Jeśli masz przekonanie o spełnieniu wszystkich warunków promocji, a w skrzynce odbiorczej nie widzisz wiadomości od organizatora promocji, koniecznie sprawdź jeszcze foldery: SPAM lub ŚMIECI. Zdarza się bowiem, że maile od ComperiaBonus trafiają właśnie tam.

Jeśli nadal nie masz wiadomości, nic straconego. Pozostaje proces reklamacyjny. Zgodnie z regulaminem promocji możesz wysłać wiadomość opisująca Twój przypadek na adres: kontakt@comperiabonus.pl. Z mej strony zasugeruję również umieszczenie w DW adresu kontaktowego dla klientów Meritum Banku, czyli klient@meritumbank.pl - taka zapobiegliwość nie zaszkodzi. Da jednak bankowi świadomość o pewnych niedogodnościach,  z jakimi mogliście się spotkać. Comperia jest jednak solidnym partnerem i wierzę,  że jeśli jakiekolwiek nieprawidłowości by wystąpiły to będą one skutkiem czynników zewnętrznych. 


Co robić dalej?


Po otrzymaniu premii, pewnie przyjdzie czas decyzji co dalej zrobić z kontem w Meritum Banku. Jest ono całkowicie bezpłatne, podobnie jak karta płatnicza. Bank daje też niezłe,  przynajmniej jak na te czasy, oprocentowanie lokat i konta oszczędnościowego. A na koncie możesz zarabiać dalej, jeśli będziesz je polecać rodzinie czy znajomym. Za każde skuteczne polecenie możesz zarobić 70 zł. I to bez limitów.

Jeśli jednak podejmiesz decyzję o zakończeniu współpracy z tym bankiem, możesz skorzystać z mych wskazówek jak skutecznie wypowiedzieć umowę z bankiem. Pamiętaj tylko o jednym: nie rezygnuj z konta zbyt szybko, tj. przed otrzymaniem premii. 


Bankobranie nie znosi pustki


Tak to już jest, że promocje się zaczynają i kończą. Jeśli na tą od Meritum Banku w ogóle się nie załapałeś albo wręcz przeciwnie, sprawiła Ci sporo radości ze względu na spore odsetki, dodatkowy bonus finansowy na święta,  a może nawet zwycięstwo w wyścigu o iPhone'a to skorzystaj też z innych szans na zarabianie na bankach. 

Obecnie jest kilka aktywnych i opłacalnych promocji. Możesz dostać 100 zł za otwarcie konta w mBanku, pod warunkiem, że nigdy nie byłeś klientem tego banku. Identycznie, bo również 100 zł za otwarcie konta płaci ING Bank Śląski, ale nie wyklucza z udziału w promocji swych byłych klientów. A jeśli nie wiesz jak zbudować swój system zarabiania na bankach możesz skorzystać z bezpłatnej recepty na bankobranie


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...