Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wygraj 1000 zł zwrotu za zakupy - konkurs ING Banku Śląskiego i VISA

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

16.12.2014

Wygraj 1000 zł zwrotu za zakupy - konkurs ING Banku Śląskiego i VISA

Trochę kreatywności oraz ciut więcej płatności telefonem może zaowocować wygraną.

A tysiaka zgarnie aż 100 osób! Uczestnikiem konkursu mogą być zarówno obecni klienci banku, jak i ci, którzy dopiero teraz postanowią otworzyć Konto z Lwem. Ta druga grupa przy okazji może zdobyć gwarantowane 100 zł. 


>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

Zasady promocji "Płać telefonem i wygraj zakupy na nasz koszt" są bardzo proste.
  • zamów kartę Visa NFC lub naklejkę zbliżeniową Zbliżak Visa
  • najpóźniej do 28.02.2015 r. do godz. 23:59 zarejestruj się na stronie konkursowej i w krótkiej treści,  bo w zaledwie 160 znakach odpowiedz na pytanie: Jak zachęcisz znajomego do płacenia telefonem?
  • bądź użytkownikiem systemu ING BankOnLine
  • nie wypowiadaj, ani nie rozwiązuj umowy o konto przed 31.03.2015 r.

Autorzy stu najlepszych odpowiedzi, wybranych przez konkursowe jury, dostaną nagrodę pieniężną. Będzie to zwrot równowartości wcześniejszych wydatków za pomocą w/w kart. W ten sposób można zyskać do 1 000 zł. 

Karta Visa NFC wydawana jest za darmo, ale jej utrzymanie może kosztować 7 zł miesięcznie, jeśli w okresie od 29. do 28. dnia miesiąca nie wykonasz za jej pomocą transakcji na łączną sumę min. 200 zł. Jeśli warunek ten spełnisz, bank zwolni Cię z opłaty. Nieco inaczej rzecz ma się ze Zbliżakiem Visa, wydawanym w formie naklejki. Jest on wydawany za darmo, ale tylko do 31.12.2014 r. Wnioskując o niego po tym terminie, za wydanie zapłacisz 15 zł. Za Zbliżaka bank nie pobiera jednak opłat miesięcznych. 

Moim zdaniem konkurs banku jest ciekawą propozycją, bo możliwość udziału w nim daje nie tylko nowym, ale i dotychczasowym klientom. Trzeba wykazać się jednak kreatywnością i co tu ukrywać, mieć szczęście, by znaleźć się w gronie setki wybrańców. Ale sumka do zdobycia jest niemała.

Powyższa akcja może być dodatkowym argumentem dla osób, które dotąd nie zdecydowały się na skorzystanie z promocji, w której ING Bank Śląski płaci 100 zł za otwarcie konta. W tym przypadku nie jest to konkurs, ale premia gwarantowana. Warto więc skorzystać z tej kumulacji, bo przy wykazaniu się kreatywnością można zgarnąć aż 1 100 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...