Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jeden krok do wzięcia 70 zł. Ale pamiętaj też o zwrocie za płatności kartą do 50 zł miesięcznie

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.12.2014

Jeden krok do wzięcia 70 zł. Ale pamiętaj też o zwrocie za płatności kartą do 50 zł miesięcznie

Promocja praktycznie się finalizuje, ale z kontem można nadal zarabiać.


Wiadomość ta przede wszystkim zainteresuje osoby, które wzięły udział w promocji zakładania iKonta w BNP Paribas, w której Agora - organizator akcji dorzucał premię 70 zł. Ale jeśli na promocję się nie załapałeś to dowiedz się jak regularnie możesz zarabiać na tym koncie nawet 600 zł rocznie!Jak odebrać premię?


Zakładający konto w okresie promocyjnym, który ruszył w końcówce października i trwał do połowy listopada, powinni do 19.12.2014 r. otrzymać mail powiadamiający o przyznaniu nagrody i przypominający o dopełnieniu ostatniego warunku: uzupełnieniu danych do przelewu premii. 

Warunki uprawniające do zdobycia nagrody były banalnie proste. Wystarczyło wydać kartą kwotę 150 zł. Teraz na Twą skrzynkę powinna trafić wspomniana wyżej wiadomość. Zareaguj na nią i najpóźniej do 27.12.2014 r. zaloguj się w aplikacji - podaj swe dane i numer rachunku, na który ma zostać wypłacona Twoja nagroda. Musi to być oczywiście numer otwartego w promocji iKonta. Premia - zgodnie z informacjami od organizatora - powinna być przekazana jeszcze w tym roku - do 31.12.2014 r.

Jeśli nie odnajdujesz maila od organizatora, koniecznie sprawdź jeszcze folder ze spamem. Często jest bowiem tak, że wiadomości w tego typu akcjach trafiają właśnie tam. Jeśli jednak nadal nie ma interesującego Cię maila, a masz pewność o spełnieniu warunków promocji, skorzystaj z przysługującego Ci prawa do reklamacji. Zgodnie z regulaminem promocji możesz to zrobić w ciągu 14 dni (licząc od 19.12) za pośrednictwem aplikacji, w której uczestnicy promocji rejestrowali się przystępując do akcji.


Jak zarabiać na iKoncie?


Premia za otwarcie konta w BNP Paribas to nie jedyny sposób na zarabianie z iKontem. Możesz bowiem zarabiać też na moneybacku. 3-procentowy zwrot naliczany jest od wszystkich płatności kartą w Internecie za pomocą systemu PayU. Taki sposób płatności bez wątpienia znają użytkownicy Allegro, ale można z niego korzystać w innych sklepach internetowych. Pełna lista dostępna jest tutaj. Miesięcznie możesz w ten sposób zyskiwać do 50 zł, a rocznie do 600 zł.


Dla osób regularnie korzystających z zakupów w Internecie, oferta BNP Paribas w praktyce nie ma konkurencji. iKonto opłaca się wręcz założyć nawet dla jednego większego zakupu. Jeśli np. na zakup sprzętu w sieci zamierza wydać  1 500 zł to dzięki skorzystaniu z przedstawionej propozycji zaoszczędzisz 45 zł. 

Aby zwrot był naliczony, należy zapewnić wpływy na konto w kwocie min. 1 000 zł miesięcznie (dzięki temu bank zwolni Cię również z opłaty za prowadzenie konta; bez spełnienia tego warunku za konto zapłacisz 9 zł). Również darmowa może być dla Ciebie karta płatnicza - ze standardowej opłaty 6 zł zwalnia wykonanie płatności online kartą na sumę min. 200 zł miesięcznie. Karta MasterCard, wydawana do iKonta jest dość oryginalna ze względu na swą przeźroczystość.

iKonto możesz otworzyć online - wykorzystując przelew z Twego rachunku w innym banku. Wniosek o otwarcie rachunku możesz złożyć tutaj. Korzystając z tego linku wniosek wyślesz bezpośrednio do banku, a ja skorzystam z tytułu polecenia.
Jeśli szukasz jednak kont z premią za otwarcie sprawdź koniecznie trzy aktualne propozycje, które dają zarobić od 100 do 1 000 zł.

2 komentarze:

  1. -19 % podatku od Nowego roku i już oferta gorzej wygląda,ale szkoda i tak rezygnować.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cały czas mam nadzieję, że banki znajdą jakiś myk na ten podatek

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...