Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: National Geographic lub Focus dla żądnych poznawania świata... kredytówek

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.12.2014

National Geographic lub Focus dla żądnych poznawania świata... kredytówek

Wychodzę z założenia, że kredytowanie nie jest drogą do bankobrania.

Jednak warto wykorzystać dodatkowe korzyści "przy okazji". Więc jeśli sytuacja wzmożonych, przedświątecznych wydatków zmusi Cię do zadłużenia na karcie kredytowej to możesz dostać półroczną prenumeratę National Geographic lub Focus.

Propozycję taką przygotował dla swych klientów, a konkretnie dla posiadaczy kart kredytowych, Bank Zachodni WBK.


Jeśli nie jesteś klientem BZ WBK lub nie interesuje Cię temat karty kredytowej poczytaj o topowych okazjach dla bankobiorców: mBank płci 100 zł za otwarcie konta, a Getin Online oddaje 10% za zakupy

Nie wystrarczy jednak sama aktywność w płaceniu kartą, by załapać się na nagrodę. Należy bowiem skorzystać z Ratio - systemu pozwalającego na rozłożenie w czasie spłaty długu w karcie kredytowej. Innymi słowy: tyle ile wydasz kartą kredytową, a nie będziesz w stanie spłacić w okresie bezodsetkowym, tyle możesz rozłożyć na raty. Nie jest to dodatkowy kredyt, ani inny produkt banku. To sposób na uniknięcie kosztów związanych z naliczaniem odsetek według oprocentowania standardowego karty, które maksymalnie może wynieść 12%. Ratio to oprocentowanie na poziomie 9,99%. Różnica ta była większa w czasach wyższych stóp procentowych, ale i tak na "zaoszczędzone" aktualnie 2,01% nie ma co narzekać. Ratio jest jedną z tańszych form kredytowania, nie obwarowaną dodatkowymi kosztami, np. ubezpieczeniem, co często banki dołączają przy "zwyklych" kredytach. Dodatkowo w powyższej promocji BZ WBK zwalnia z opłaty za uruchomienie Ratio.Co zrobić by dostać prenumeratę?


Posiadając kartę kredytotwą w BZ WBK, w okresie 1.12.2014-18.01.2015 r. skorzystaj z systemu Ratio. Przed jego uruchomieniem zarejestruj się na stronie internetowej banku. Prenumeratę otrzymają wyłącznie te osoby, kóre w ramach Ratio rozłożą spłatę kwoty min. 1 000 zł na okres co najmniej 6 miesięcy.


Moim zdaniem chęć otrzymania prenumeraty nie powinna determinować do korzystania z systemu ratalnego, ale jeśli sytuacja zmusi Cię do skorzystania z takiej opcji to oczywiście warto nie przegapić szansy na bonus od banku.


Organizator na nagrody przewidział 1000 prenumerat miesięcznika National Geographic oraz 500 prenumerat miesięcznika Focus. Czasopisma mają być rozsyłane listami ekonomicznymi.

Jeśli jesteś zainteresowany kartą kredytową BZ WBK wniosek o nią możesz złożyć tutaj

Źródło grafiki: blog.bzwbk.pl

3 komentarze:

 1. Przyznam że czytając ten artykuł do samego końca byłem mocno zainteresowany tematem, tym bardziej że jestem klientem BZ WBK. W tu na końcu patrzę.. że prenumerata dotyczy wersji elektronicznej. Nie żebym miał coś przeciwko ale przyznam jednak że gazety to wolę w standardowej, papierowej formie. Człowiek kiedy pracuje prawie cały dzień przed komputerem, ma wieczorem czy w weekendy chęć oderwać się od urządzeń elektronicznych np. czytając swoje ulubione magazyny ale ja wolę zdecydowanie te "nie wirtualne".

  OdpowiedzUsuń
 2. Sąd ta informacja o wydaniu elektronicznym? W regulaminie widze informację że gazety będą dostarczane listem ekonomicznym:
  "(..) półroczna prenumerata (6 kolejnych wydań wysyłanych listem ekonomicznym
  na adres wskazany przez Klienta tylko na terytorium Polski) miesięcznika National Geographic Polska
  lub miesięcznika Focus (...)"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność! Jest tak jak piszesz. Już zmienione

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...