Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata: 5% od kapitału + premia 120 zł na groupon.pl

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.12.2014

Lokata: 5% od kapitału + premia 120 zł na groupon.pl

Oferta lokaty dla nowych klientów Idea Banku co chwilę pojawia się w różnych promocjach.


Lokata Happy niezmiennie nie schodzi z czołówki zestawień najlepiej oprocentowanych depozytów, a jej sprzedaż bank i tak cały czas wspiera różnymi kampaniami promocyjnymi.

Tym razem szczególne korzyści mogą odnieść użytkownicy serwisu zakupów grupowych groupon.pl. To właśnie na zakupy w tym miejscu będzie można wykorzystać otrzymany za otwarcie lokaty kupon o wartości 120 zł.

Kupon ten dostaną klienci, którzy do końca niedzieli, tj. do 21.12.2014 r. za 5 zł kupią groupon. Możliwość jego wykorzystania jest wyłącznie do 23.12.2014 r. Do tego czasu właśnie należy zarejestrować się na dedykowanej promocji stronie internetowej i złożyć wniosek o otwarcie lokaty.

Dla przypomnienia, choć część z Was parametry Lokaty Happy zna już pewnie na pamięć... To lokata 3-miesięczna, dająca 5% w skali roku. Dedykowana jest wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy dotąd w Idea Banku nie posiadali żadnych produktów. Ulokować można na niej od 1 000 do 10 000 zł.

Zgodnie z informacjami na  stronie z opisem oferty, kupon z premią 120 zł na groupon.pl można wykorzystać do 30.04.2015 r. Niestety nie sposób odnaleźć regulamin promocji. Sytuacja więc przypomina pierwszą edycję tej promocji. A wówczas me zapytanie wysłane do organizatora kampanii po dziś dzień zostało bez odpowiedzi. Z tej przyczyny rating oferty wypada słabiej niżby mógł, bo są to trzy gwiazdki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...