Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Po upominki świąteczne do Citi, marsz! Tylko jakie to upominki?

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

15.12.2014

Po upominki świąteczne do Citi, marsz! Tylko jakie to upominki?

Miłośnicy gadżetów mogą znaleźć coś dla siebie w placówkach Citi SMART.

Zgodnie z zapowiedzią banku można odnieść wrażenie, iż do zdobycia są upominki z motywami świątecznymi. Świat pięknych ilustracji zderzył się jednak z rzeczywistością.

W zamyśle jest to konkurs, w którym aby dostać nagrodę, trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Jest ono bardzo proste. Wybrałem się do oddziału, pytanie usłyszałem, odpowiedzi udzieliłem. Jeśli postanowisz zrobić tak samo, podsuwam Ci ściągę:


Pytanie:  Jak nazywa się aplikacja mobilna Citi Handlowy?
Odpowiedź: Citi Mobile

Pracownik banku, obsługując z niezwykłym wdziękiem i nieznikającym z twarzy uśmiechem, pogratulował prawidłowej odpowiedzi i udał się na zaplecze po prezent.

Te emocje, niecierpliwe wyczekiwanie. Co dostanę...

Termofor, kocyk czy pojemnik z pierniczkami? O takich upominkach bank wspomina na swym facebookowym fanpage'u. W całej swej krasie prezenty te wyglądają tak:Kilka chwil minęło, aż pracownik pojawił się z... kubkiem. Po wyświetleniu mu informacji na smartfonie, poszedł jeszcze raz na zaplecze. Wrócił jednak z informacją, że to jedyne co może przekazać, bo innych gadżetów w placówce nie posiadają. Więc dziś mogę wypić herbatę z takiego oto kubka:
Jeśli Tobie marzy się taki kubek to możesz go odebrać w placówkach SMART (czyli nowoczesnych oddziałach banku, zlokalizowanych w centrach handlowych). Znajdują się one w Gdyni, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Akcja promocyjna banku trwa do 23.12.2014 r. Po upominek mogą się zgłaszać zarówno klienci banku, jak i osoby, które nie mają z nim nic wspólnego. 

To już nie pierwsza tego typu akcja CitiBanku, która ma zachęcić klientów do wizyty w placówkach, ale która wprowadza też zamieszenie. Swego czasu można było tam otrzymać zaproszenie na kawę i ciastko. Jak sygnowaliście w komentarzach, bywało z tym różnie.

Jeśli do placówki Citi SMART Ci nie po drodze, a zamiast kubka bardziej cenisz sobie gotówkę, poznaj trzy promocje bankowe,  na których możesz zarobićŹródło grafik: www.facebook.com/CitiMobilePL oraz fotografia własna

2 komentarze:

  1. Jak mówią lepsze to niż nic.. Fajnie że oferują wspomnianą promocję do wszystkich osób nie tylko do klientów Citi. Choć wiadomo z góry co następuje jeśli jakiś klient z zewnątrz banku zwróci się po prezent - razem z prezentem wyjdzie również albo z założonym kontem albo nawet z kartą kredytową. No chyba że nie będzie miał przy sobie potrzebnych dokumentów ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Takie pewnie jest założenie by zwabić klienta i coś mu sprzedać. W moim przypadku podczas wizyty padło tylko jedno pytanie czy jestem już klientem Citi

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...