Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Po upominki świąteczne do Citi, marsz! Tylko jakie to upominki?

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

15.12.2014

Po upominki świąteczne do Citi, marsz! Tylko jakie to upominki?

Miłośnicy gadżetów mogą znaleźć coś dla siebie w placówkach Citi SMART.

Zgodnie z zapowiedzią banku można odnieść wrażenie, iż do zdobycia są upominki z motywami świątecznymi. Świat pięknych ilustracji zderzył się jednak z rzeczywistością.

W zamyśle jest to konkurs, w którym aby dostać nagrodę, trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Jest ono bardzo proste. Wybrałem się do oddziału, pytanie usłyszałem, odpowiedzi udzieliłem. Jeśli postanowisz zrobić tak samo, podsuwam Ci ściągę:


Pytanie:  Jak nazywa się aplikacja mobilna Citi Handlowy?
Odpowiedź: Citi Mobile

Pracownik banku, obsługując z niezwykłym wdziękiem i nieznikającym z twarzy uśmiechem, pogratulował prawidłowej odpowiedzi i udał się na zaplecze po prezent.

Te emocje, niecierpliwe wyczekiwanie. Co dostanę...

Termofor, kocyk czy pojemnik z pierniczkami? O takich upominkach bank wspomina na swym facebookowym fanpage'u. W całej swej krasie prezenty te wyglądają tak:Kilka chwil minęło, aż pracownik pojawił się z... kubkiem. Po wyświetleniu mu informacji na smartfonie, poszedł jeszcze raz na zaplecze. Wrócił jednak z informacją, że to jedyne co może przekazać, bo innych gadżetów w placówce nie posiadają. Więc dziś mogę wypić herbatę z takiego oto kubka:
Jeśli Tobie marzy się taki kubek to możesz go odebrać w placówkach SMART (czyli nowoczesnych oddziałach banku, zlokalizowanych w centrach handlowych). Znajdują się one w Gdyni, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Akcja promocyjna banku trwa do 23.12.2014 r. Po upominek mogą się zgłaszać zarówno klienci banku, jak i osoby, które nie mają z nim nic wspólnego. 

To już nie pierwsza tego typu akcja CitiBanku, która ma zachęcić klientów do wizyty w placówkach, ale która wprowadza też zamieszenie. Swego czasu można było tam otrzymać zaproszenie na kawę i ciastko. Jak sygnowaliście w komentarzach, bywało z tym różnie.

Jeśli do placówki Citi SMART Ci nie po drodze, a zamiast kubka bardziej cenisz sobie gotówkę, poznaj trzy promocje bankowe,  na których możesz zarobićŹródło grafik: www.facebook.com/CitiMobilePL oraz fotografia własna

2 komentarze:

  1. Jak mówią lepsze to niż nic.. Fajnie że oferują wspomnianą promocję do wszystkich osób nie tylko do klientów Citi. Choć wiadomo z góry co następuje jeśli jakiś klient z zewnątrz banku zwróci się po prezent - razem z prezentem wyjdzie również albo z założonym kontem albo nawet z kartą kredytową. No chyba że nie będzie miał przy sobie potrzebnych dokumentów ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Takie pewnie jest założenie by zwabić klienta i coś mu sprzedać. W moim przypadku podczas wizyty padło tylko jedno pytanie czy jestem już klientem Citi

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...