Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kupuj mobilnie i odbieraj zwrot. Nowa akcja BZ WBK

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

3.12.2014

Kupuj mobilnie i odbieraj zwrot. Nowa akcja BZ WBK

Przyzwyczailiśmy się do serwowanej przez Bank Zachodni WBK darmowej komunikacji i parkowania.


To przywileje fundowane dla użytkowników aplikacji mobilnej banku. Przyszedł grudzień, już pewnie nie jeden klient czekał na informację o kolejnej edycji promocji, a tu nic z tych rzeczy. Propozycja jest zupełnie nowa. I lepsza.

Aktualna akcja, również ma na celu promowanie aplikacji BZWBK24 mobile, ale już w szerszym zakresie: zakupów mobilnych. To opcja "nad" komunikacją miejską i parkowaniem, więc teraz dowolnie możemy wybrać co nam bardziej odpowiada: bilety na autobus lub tramwaj, opłacenie miejsca w strefie płatnego parkowania, a teraz także zakupy w sklepie za wybrany towar.

Bank postanowił zwracać do 20 zł z wydatków w okresie 1-7.12.2014 r. 

Mogłoby się wydawać, że na czas wzmożonych przedświątecznych wydatków promocja jak znalazł, gdyby nie pewien szczegół. Z fumkcjonalności zakupy mobilne skorzystać możemy w miejscach z dość mocno ograniczonej listy:- komunikacja miejska
- parkingi
- codzienne zakupy (Piotr i Paweł)
- zgubione-znalezione (mySafety)
- poczta Kwiatowa
- gry planszowe i RPG (rebel.pl)
- gadżety i prezenty (Toys4Boys)
- zabawki (Drewniaczek.eu)
- hotele.plOprócz zwrotu za zakupy, w kilku przypadkach możemy też liczyć na darmową przesyłkę, oczywiście przy zakupach za określone minimum.

Wypłata zwrotów ma nastąpić do 19.12.2014 r. Zgodnie z regulaminem promocji, pula przewidziana na zwroty jest ograniczona do 10 000 zł.

Chęć skorzystania z powyższej promocji na pewno nie powinna determinować do zakładania konta w BZ WBK. Zwrot jest jednak dość niewielki. Ale jeśli jesteś już klientem banku to taką okazję warto wykorzystać. Choć akcja zwrotów trwa bardzo krótko - tylko w pierwszym tygodniu grudnia. Moim zdaniem, w tej sytuacji jeszcze bardziej zaskakuje postawa banku, który na swym blogu poinformował dopiero wczoraj, czyli już w drugim dniu akcji. Wytłumaczeniem może być jedynie to, że aby skorzystać ze zwrotów, nie potrzeba dodatkowej rejestracji. Więc jeśli w poniedziałek czy wtorek skorzystałeś z zakupów mobilnych z BZWBK24 mobile, nie masz czego żałować - zwrot Ci się należy.

Kilkukrotnie korzystałem już z aplikacji mobilnej BZ WBK i muszę przyznać, że działa ona bez zarzutów. Zyskałaby pewnie jeszcze lepsze opinie, gdyby lista dostępnych miejsc na zakupy mobilne została wydłużona.

Źródła grafiki: 1) freedigitalphotos.net 2) bzwbk.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...