Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Od dziś już nie 120, a 270 zł do wzięcia za otwarcie konta w BZ WBK + zwolnienie z opłat za kartę!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.04.2015

Od dziś już nie 120, a 270 zł do wzięcia za otwarcie konta w BZ WBK + zwolnienie z opłat za kartę!

Bank Zachodni WBK po raz kolejny pozytywnie zaskakuje.

Sporą popularnością cieszy się wśród Czytelników bloga promocja, w której BZ WBK premiuje otwarcie konta bonem o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com oraz kartą prepaid doładowaną kwotą 100 zł. Od dziś można zyskać jeszcze więcej w postaci zwrotów.

[AKTUALIZACJA: Kumulacja promocji w tej wersji jest już nieaktualna. Zapraszam do opisu nowej edycji: już bez bonu do empiku i karty z doładowanie, ale z bonem Sodexo i starterem T-Mobile.]


Właśnie wystartowała nowa promocja banku "Zewsząd dostępne 150 zł", która nie wyklucza się z wcześniej opisywaną promocją, gdzie BZ WBK płaci 120 zł za otwarcie konta. A dodatkową korzyścią jest zwolnienie z opłaty za kartę, które było dotąd

W promocji mogą uczestniczyć osoby, które w dniu zawarcia umowy lub w dniu złożenia wniosku nie są posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BZ WBK. Aby załapać się na promocję wystarczy:
 • złożyć wniosek i w okresie od 15.04. do 30.06.2015 r. zawrzeć umowę o pakiet konta, czyli konto osobiste wraz z kartą płatniczą i dostępem do bankowości internetowej (jeśli już taki dostęp posiadasz, bo jesteś klientem BZ WBK i np. posiadasz kartę kredytową, wówczas wystarczy otwarcie samego konta z kartą) - Ale ważna uwaga: jeśli oprócz zwrotów chcesz się też załapać na suweniry z drugiej, niżej opisywanej promocji, to zważywszy na konieczność zawarcia umowy do końca kwietnia, ze składaniem wniosku nie warto zwlekać: czas oczekiwania na kuriera wynosi od kilku dni do tygodnia
 • wyrazić zgodę na informacje handlowe z banku (przekazywane drogą elektroniczną) i kontakt telefoniczny 
 • podać numer telefonu komórkowego (w regulaminie promocji bank precyzuje nawet, że musi być to polski numer)

Łączną kwotę 150 zł można zgarnąć w postaci nagród cząstkowych po maksymalnie 50 zł. W okresie przyznawania nagród, który trwa od 1.05. do 30.09.2015 r. wystarczy spełnić danego miesiąca następujące warunki:
 • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (ale pamiętaj, że jeśli promocje chcesz łączyć to do otrzymania karty prepaid z doładowaniem 100 zł uprawnia uzyskiwania wpływów w kwocie min. 800 zł)
 • za pomocą aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile dokonać zakupu biletów komunikacji miejskiej lub doładować telefon komórkowy (druga z opcji jest też dostępna w lekkiej wersji systemu transakcyjnego)
Zgodnie z regulaminem promocji:
"Nagroda cząstkowa może zostać przyznana jeden raz w miesiącu przez 3 następujące po sobie miesiące kalendarzowe począwszy, od miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym zawarta została umowa o Pakiet Konta"
Nagrody mają być wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji, jako równowartość wydatków na bilety lub doładowań (maksymalnie do 50 zł). Brak spełnienia warunków w jednym z miesięcy nie wyklucza możliwości otrzymania nagrody w miesiącach kolejnych.

Tak, jak było we wcześniej opisywanej promocji, tak i teraz warunkiem uzyskiwania premii pozostaje utrzymywanie aktywnego konta co najmniej do wypłaty ostatniej nagrody. Co zrobić z kartą - decyzja należy do Ciebie. Regulamin promocji nie zobowiązuje do jej utrzymywania. Jednak w chwili obecnej wszystkie wnioski o konto złożone w okresie 15.04.-30.06.2015 r. objęte są dodatkową promocją "Płać mniej za Omni" (regulamin), dzięki czemu do końca 2015 r. za kartę MasterCard Omni nie zapłacisz ani grosza. Dostaniesz również darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą, a nawet darmowy ekspresowy tryb wydania karty.

W promocji "Zewsząd dostępne 150 zł" udział biorą konta założono w placówkach banku, jak i za pośrednictwem Internetu. Jeśli jednak chcesz otrzymać bon do wykorzystania na empik,com oraz kartę prepaid wówczas wniosek o konto należy złożyć wyłącznie przez Internet.

Aby ułatwić rozeznanie się w promocjach, przedstawiam graficzną symulację udziału w promocjach. Uwzględnia on otwarcie konta do końca kwietnia ze względu na promocję z bonem i doładowaną kartą. W tej promocji należy bowiem zawrzeć umowę do 30.04.2015 r. (ze składaniem wniosku nie warto więc zwlekać - trzeba uwzględnić czas przybycia kuriera).Przez cały ten czas nie zapłacisz też nic za kartę płatniczą. Darmowe jest też prowadzenie konta.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi, który regulamin promocji wyszperał na stronie internetowej BZ WBK mimo faktu, że bank jeszcze nie promuje tej akcji na szerszą skalę. Dzięki temu o promocji dowiadujecie się jako pierwsi - nie napisał o niej jeszcze żaden inny blog, ani serwis finansowy.

I tradycyjnie, nie jest to wpis sponsorowany. Zyskam jedynie z tytułu polecenia konta, jeśli wniosek internetowy złożysz za pomocą poniższego linku:
Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia - weź 120 zł oraz dodatkowe 150 zł zwrotów

243 komentarze:

 1. na jakie systemy dostępna jest aplikacja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla telefonów: Android, iOS, Windows Phone, a dla tabletów Android i iOS.

   Usuń
 2. Czy ktoś się jeszcze na to nabiera, za niedługo banki czy operator komórkowy będzie dawać po 1000 zł,aby tylko móc obracać naszymi danymi....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obraca w zakresie dozwolonym prawnie. Bo w tym zakresie każdy bank ma nad sobą UOKIK, GIODO, KNF. Więc jest spoko, a jak zamykasz konto zawsze możesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania danych i żadnym prawem się już z niczym odezwać nie będą mogli.

   Usuń
 3. A jak wygląda kwestia z pobraniem tego biletu na inny numer telefonu niż posiadacza rachunku ?
  Sama ani nie doładowuję telefonu, ani nie kupuję biletów komunikacji miejskiej, więc zastanawiam się czy można doładować inny telefon i kupić bilet na innego okaziciela.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bilet po zakupieniu jest dostępny w aplikacji więc ktoś musiałby mieć apkę z dostępem do Twego konta ;)

   Usuń
  2. Ale ogólnie to telefon można doładować każdy jeden? Nigdy nie doładowywałam przez internet a tym bardziej przez aplikację mobilną....

   Usuń
 4. Trzeba będzie odwołać wizytę w oddziale, bo to jest korzystniejsze, niż 150 zł za rachunek maklerski :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fakt, zresztą i tak nie mogę brać udziału :).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze rozumię? Korzystam już z BZWBK dla pierwszej promocji +120 - czy jak utrzymam przelewy po 800zł + co miesiąc doładuje telefon to załapę się też w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na zwroty załapią się osoby, które o konto zawnioskują od dziś.

   Usuń
  2. Dodam, że na stronie internetowej BZ WBK dostępny jest jeszcze drugi regulamin: "Zewsząd dostępne 150 zł II", w którym można odnaleźć zapis: "Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest Posiadaczem konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim WBK S.A. oraz którą Bank zakwalifikował do Promocji „Zewsząd dostępne 150 zł II”.
   Z powyższego wynika, że również obecni klienci, posiadający już konto w BZ WBK będą mogli liczyć na zwrot, ale nie sposób zrozumieć kryterium zakwalifikowania. Czekam na odpowiedź z banku.

   Usuń
  3. Możesz podesłać link do tego drugiego regulaminu?

   Usuń
  4. Udało mi się ustalić kwestię dotyczącą uczestnictwa w promocji "Zewsząd dostępne 150 zł II". Bank będzie zwracał się do wybranych klientów i w rozmowie telefonicznej będzie przedstawiał propozycję udziału.

   Usuń
 7. Możesz doładować telefon znajomemu, rodzinie komukolwiek kto ma prepaid. Pozdr

  OdpowiedzUsuń
 8. a jest szansa że ja się załapie. Zawnioskowałem o konto na promocję za 120 zł. Wczoraj był u mnie kurier (14.04.2015). Podpisałem dokumenty. Z tego co widzę numer konta mam nadany. Ale na dokumentach jest data 15.04.2015. Czy jest możliwość że konto jest nieaktywne i dopiero je aktywują. Czy pospieszyłem się o kilka dni i nie załapię się na obie promocje :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie skoro data początkowa promocji to dziś.

   Usuń
 9. O ile promocja z 120 zł jest dla każdego, o tyle tutaj nieco gorzej mają się osoby, które nie jeżdżą komunikacją miejską oraz nie posiadają telefonu na kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jaki problem kupić bilet ulgowy w jakimś małym miasteczku niekoniecznie w tym gdzie się mieszka za 1 zł lub 1,50 zł to nie jest majątek

   Usuń
  2. nie rozumiem :/ Premia wypłacana jest jako równowartość wydatków więc zakup takiego biletu nijak Cię urządzi.

   Usuń
  3. racja, nie doczytałem do końca regulaminu myślałem że dowolny zakup za najniższą kwotę., mój błąd

   Usuń
 10. Zawsze można doładować komuś znajomemu konto, jak wspomniał ktoś powyżej :).

  OdpowiedzUsuń
 11. 3. Uczestnik Promocji otrzyma Nagrodę cząstkową w wysokości odpowiadającej sumie wartości biletów komunikacji miejskiej zakupionych poprzez usługę Zakupy Mobilne i sumie kwoty doładowań telefonu dokonanych w aplikacji BZWBK24 mobile lub w Lekkim serwisie transakcyjnym maksymalnie do 50 zł w danym miesiącu.

  W regulaminie pada słowo Nagroda w wysokości sumie " odpowiadającej". to znaczy, że trzeba doładować telefon lub kupić bilet za 50 zł, żeby otrzymać te 50 zł. A nie kupić bilet za 1zł i otrzymać 50 zł. :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Czyli obecnie jak mam konto w BZWBK i je zamknę to później mogę otworzyć jeszcze raz i skorzystać z promocji?
  W promocji mogą uczestniczyć osoby, które w dniu zawarcia umowy lub w dniu złożenia wniosku nie są posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BZ WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu tak wychodzi, że można zamknąć konto i do końca czerwca ponownie założyć już ze zwrotami :)

   Usuń
 13. z czy lekkiego systemu transakcyjnego można korzystać na komputerze lub tablecie czy tylko jest to aplikacja na telefon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na tablecie można skorzystać z lekkiego. Tak przynajmniej jest na Samsungu od Citi jeśli jest pionowo. W pozycji poziomej jest bankowość normalna.

   Usuń
 14. Konto należy założyć przez Internet. A jak wygląda zawarcie umowy? Przelew? Kurier?

  OdpowiedzUsuń
 15. Wpływ na konto to dowolny przelew - nawet od siebie samego? :)
  I czy trzeba utrzymywać konto po otrzymaniu bonusa czy też jak zgarnie się wszystkie zniżki można zamykać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ może być także z własnego konta - ważne by z innego banku. A regulaminy nie zawierają klauzul lojalnościowych co oznacza, że konto można zamknąć w dowolnej chwili - także po wypłacie premii - bez konsekwencji.

   Usuń
  2. Dzięki serdeczne za odpowiedź, jakoś nie lubię wgryzać się w regulaminy :D

   Usuń
 16. Zamknolem konto 30marca (Konto Godne Polecenia) Jezeli teraz po 30 kwietnia otworze ponownie ale w placowce banku, bede mogl skorzystac z pierwszej promocji z karta 100zl i kuponu 20zl do empiku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonem i kartą dostępna jest wyłącznie dla wniosków złożonych przez Internet - link w artykule.

   Usuń
 17. Rozumiem, że w żaden sposób nie da się uniknąć opłaty za kartę? Przynajmniej raz trzeba będzie zapłacić te 7 zł., nawet jeśli ją zastrzegę zaraz po otrzymaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie. Ale to może być też opłata proporcjonalna do liczby dni, w których karta była aktywna. Sprawa do sprawdzenia ;)

   Usuń
 18. Czyli majac zamkniete konto 30 marca nie bede mogl skorzystac z promocji pierwszej.120 zl, bo ostatecznym terminem podpisania umowy przy kurierze jest 30 kwietnia ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej sam stworzyłeś ten obrazek (dwa dodatkowe kółka) ? :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 20. Niestety nikt nie zauważył, że oprócz tego jest promocja od 15.04 do 30.6 na darmową kartę mastercard omni do końca tego roku. Czyli podpisując umowę począwszy od 15.04 o konto mamy kartę darmową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja, artykuł już uzupełniony. Więc w chwili obecnej można rzec, że to promocja, a właściwie 3 promocje w jednym jest idealna :)

   Usuń
  2. Czyli, jeżeli przedwczoraj podpisałam umowę z bankiem przy pomocy kuriera to łapię się na tą promocję z kartą, czy nie?

   Usuń
  3. Skoro promocja wystartowała w środę, a umowę podpisałeś we wtorek to chyba jest oczywiste. Dostaniesz bon i prepaid.

   Usuń
  4. Dostaniesz jedynie bon i prepaid. Z promocji 150 zł i darmowej karty nie skorzystasz.

   Usuń
  5. Myślałam o zwolnieniu z opłat za kartę.

   Usuń
 21. To w maju sie szykuje wyplata 50 zl od BPH, 70 zl z PlusBanku, 50 zl z BZ WBK, 65 zl od Raiffeisen i 50 zl od Milenium

  OdpowiedzUsuń
 22. W regulaminie promocji BZWBK "zewsząd dostępne 150 PLN" brak jest § 6 :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Czyli dobrze rozumiem, że zakładam konto w kwietniu i przelewy muszę wykonać maj, czerwiec, lipiec. I warunki drugiej promocji czyli zwroty za bilety lub doładowanie muszę także wydać w maju, czerwcu i lipcu ?
  I co trzeba przygotować do podpisania umowy z kurierem ? Jakiś skan dowodu czy coś, bo nigdy nie podpisywałem tak umowy. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak klikniesz sobie w link do wniosku to są wszystkie informacje. Na przyjazd kuriera trzeba przygotować jedynie ksero dowodu osobistego

   Usuń
 24. Czy jeżeli jestem pełnomocnikiem konta załapie się na promocje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin żadnej z promocji BZ WBK nie mówi nic o pełnomocnikach. Wyeliminowani są posiadacze i współposiadacze. Więc możesz otwierać :)

   Usuń
 25. nie zrozumialem dobrze połączenia promocji. Czy jeśli jeszcze nie złożyłem wniosku o 120 PLN -to nadal mogę otrzymać 270 PLN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, jeśli złożysz wniosek o konto teraz to weźmiesz udział w promocji z bonem do empiku, doładowaną kartą, zwrotami i będziesz zwolniony z opłaty za kartę :)

   Usuń
 26. Jeśli dzisiaj podpisałem umowę przy kurierze o Konto Godne Polecenia, a złożyłem wniosek przez internet kilka dni temu to otrzymam 120zł czy 270zł, karta będzie darmowa w tym przypadku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam identyczną sytuację i jeśli chodzi o opłatę za kartę to jej nie powinno być bo w regulaminie promocji na darmową MC Omni jest tak: "Uczestnikami Promocji („Uczestnicy”) mogą być osoby fizyczne, które w Okresie przystąpienia do Promocji spełnią łącznie poniższe warunki:
   a. zawrą z Bankiem umowę rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Konto Godne Polecenia (prowadzonego zgodnie z Regulaminem kont dla ludności) oraz umowę o kartę płatniczą MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (wydawaną zgodnie z Zasadami wydawania i używania kart płatniczych Banku Zachodniego WBK dla ludności)".

   Jeśli chodzi o udział w zwrotach to również wygląda to optymistycznie: "Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która:
   W Okresie przystąpienia do Promocji zawarła umowę o Pakiet Konta w Placówce Banku lub zawarła umowę o Pakiet Konta na podstawie wniosku złożonego przez internet lub telefonicznie".

   Wynika więc z tego, że liczy się data zawarcia umowy :)

   Usuń
  2. Mam podobną sytuację:
   > Mr Złotówa napisał, że wystarczy "w okresie od 15.04. do 30.06.2015 r. złożyć wniosek i zawrzeć umowę o pakiet konta”, ale w Regulaminie par. 3 jest mowa o zawarciu umowy o pakiet konta a nie o złożeniu wniosku, a jest to istotna różnica – Jak dla mnie wynika, że istotna jest data podpisania umowy a nie złożenia wniosku.

   Ja sam złożyłem wniosek 08.04 ale kurier z inpost przyjechał dopiero dzisiaj czyli 16.04 i podpisałem umowę – wynika, że mógłbym połączyć obie te promocje, mimo że wniosek o konto złożyłem w zeszłym tygodniu.

   podobna sytuacja jest z opłatą za kartę MasterCard Omni - nie ma w regulaminie mowy o dacie wniosku a jest o dacie podpisania umowy - więc jak dla mnie wpis na blogu jest błędny - jeżeli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu :)

   Usuń
  3. Treść regulaminów wydaje się jednoznaczna. Już poprawione :) Jednocześnie mając na uwadze czas oczekiwania na kuriera o którym piszesz, to przestroga dla innych, że ze złożeniem wniosku nie ma co czekać do samego końca, bo jeśli ktoś oprócz zwrotów chce się załapać na bon na empik.com i kartę z doładowaniem to przypomnę, umowę musi podpisać do 30.04.

   Usuń
 27. Czy w aplikacji mobilnej BZWBK można doładowywać numer w Virgin Mobile? Jeżeli nie, to jakie inne sieci są dostępne?

  OdpowiedzUsuń
 28. Do tego wszystkiego możemy połączyć ta promocje z promocją PGE i zwrotami do 10% za fakturę. Max do zdobycia 650 zł

  OdpowiedzUsuń
 29. Mam pytanie dot. biletów komunikacji miejskiej, bo już się zaplątałem. W moim mieście (Białystok) aplikacje moBILET i SkyCash nie obsługują komunikacji miejskiej. moBILET jest dla mnie właściwie bezwartościowy, ale np. SkyCash pozwoliłby mi na doładowanie konta i zakup biletów pociągowych/parkowanie.

  Czy z tą promocją BZ WBK mogę po prostu doładować konto w serwisie SkyCash, czy mam wykonać konkretną transakcję?
  Będę wdzięczny za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo, witam, ja też z Białegostoku:) Znalazłem instrukcję korzystania z aplikacji w innym wpisie Złotówy: http://bankobranie.blogspot.com/2014/06/kolejna-edycja-darmowej-komunikacji.html - faktycznie aplikacja jest podpięta ze SkyCashem, ale na liście dostępnych miast nie widzę Białegostoku, a lista miast jest mega długa: Alweria (zapewne chodzi o Alwernię, ale w regulaminie promocji znalazła się informacja o Alwerii), Biała Podlaska, Bielawa, Bieruń, Bydgoszcz, Bytom, Będzin, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dzierżoniów, Dąbrowa Górnicza, Dębica, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gniezno, Gorlice, Gorzów Wielkopolski, Góra Kalwaria, Halinów, Imielin, Inowrocław, Jasło, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Józefów, Kalisz, Kalwaria Zebrzydowska, Katowice, Knurów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kraków, Krzeszowice, Legionowo, Lubin, Lublin, Lędziny, Łaziska Górne, Łazy, Łomianki, Łódź, Malbork, Marki, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Myślenice, Niepołomice, Nowy Dwór Mazowiecki, Olkusz, Olsztyn, Opole, Orzesze, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Pabianice, Piaseczno, Piastów, Piekary Śląskie, Piła, Poznań, Płock, Pruszcz Gdański, Pruszków, Puławy, Pyskowice, , Radom, Radzionków, Radzymin, Reda, Ruda Śląska, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Sieradz, Skawina, Sławków, Słomniki Słupsk, Sopot, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Starogard Gdański, Sulejówek, Sułkowice, Szczecin, , Świdnica, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Toruń, Wadowice, Warszawa, Wejherowo, Wieliczka, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wołomin, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zator, Zgierz, Zielonka, Ząbki, Zduńska Wola, Żory

   Usuń
  2. Dzięki i miło spotkać krajana ;)
   Wygląda na to, że trzeba kupić konkretny bilet. Liczyłem na wykorzystanie tej promocji do podróży zamiast tylko doładowań. Chyba, że się pojawi potrzeba podróży pociągiem, a jak nie - to zawsze są doładowania. Można rodzinę uszczęśliwić.

   Usuń
 30. czy z karty prepaid można 100 wypłacić w bankomacie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, ale jest prowizja 5 pln. Więc, żeby wyjąć całą stówkę trzeba by najpierw przelać na rachunek karty te piątkę.

   Usuń
 31. Mam pytania odnośnie zakupu biletów.
  1) W jaki sposób wygląda zakup i korzystanie z biletu zakupionego w aplikacji BZWBK? Korzystam z komunikacji miejskiej w Warszawie gdzie co 3 miesiące koduję bilet na karcie. Rozumiem, że w tym przypadku bilet jest dostepny jedynie w telefonie tak?

  2) Jesli dobrze rozumiem, to bank zwraca kwotę do 50 zł nawet w przypadku jeśli kupiłem bilet powyżej tej kwoty? Kupuję zazwyczaj bilet 3-miesięczny w Warszawie o wartości 280 zł. Rozumiem, że za jednorazowy zakup takiego biletu dostanę 50 zł zwrotu. Tak? Dzięki z góry za doprecyzowanie tych dwóch rzeczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) kilka komentarzy wyżej jest link do instrukcji: http://bankobranie.blogspot.com/2014/06/kolejna-edycja-darmowej-komunikacji.html
   Tak, bilet masz cały czas w aplikacji
   2) hola, hola, tam w aplikacji są bilety czasowe - jednorazowe, dobowe, weekendowe itp. Nie kojarzę by były dłuższe. Chyba, że coś zmienili - ostatnio nie korzystałem

   Usuń
  2. Tak, w Poznaniu z dostępnych biletów jest max. 72-godzinny. Co i tak mnie urządza. Bo przy ulgowym mam dwa tygodnie jeżdżenia ze zwrotami. Później kupię bilet miesięczny na PEKA, a później kolejne 2 tygodnie na koszt BZWBK :)

   Usuń
 32. Domyślam się, że mogę doładować telefon nie tylko nie swój ale również z nie swojego smartfona? Nigdzie nie znalazłem na ten temat zapisów w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można dowolny numer doładować - wpierw trzeba go jednak wpisać do listy numerów telefonów w normalnej bankowości internetowej.

   Usuń
 33. KOSZT WYDANIA KARTY UPOMINKOWEJ TO 15 ZŁ.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to opłata dla kupujących kartę np. na prezent, bo są na różne okoliczności typu wesele, komunia, pracownicze

   Usuń
 34. Za otrzymanie karty upominkowej jest pobierana opłata w wys. 10PLN zgodnie z taryfą opłat i prowizji za karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te opłaty są dla tych co kupują taką kartę.

   Usuń
 35. Założyłem dwa konta dla siebie i żony z Twojego reflinka powinieneś trochę zarobić. To moje podziękowanie- robisz dobrą robotę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :) Tak, za wnioski złożone za pośrednictwem udostępnianych przeze mnie linków, zarobię. To jedyna forma zarobku - wpisy nie są sponsorowane, nie mam umów z bankami. Pozdrawiam :)

   Usuń
 36. Witam,
  w pierwszej kolejności dzięki wielkie za Twoja prace.

  Chciałbym skorzystać z opisanych powyżej promocji oraz jednocześnie z promocji "Konto dla Inwestora z premią 150 zł od BZ WBK " co jak obliczyłem przyniesie mi 400zł zysku.
  Wiadomo by z promocji skorzystać jestem zobligowany do założenia konta przez internet, czy jest w takim razie możliwe połączenie wspomnianych promocji skoro konto w domu maklerskim mam założyć w tym samym dniu ROR?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też myślałem by tak zakombinować, ale w komentarzach znalazłem odpowiedź banku: http://bankobranie.blogspot.com/2015/03/bz-wbk-daje-120-z-za-otwarcie-konta.html?showComment=1427963340385#c6905197135964767978 z której wynika, że z tą promocją z kontem inwestycyjnym połączyć się nie da :(

   Usuń
 37. KOnto dla inwestora da się połączyć z promocją 120 zł

  OdpowiedzUsuń
 38. Jakoś tak mi się spodobało bankobranie że przez przypadek otwarłem drugie konto w tej promocji.
  Mam pytanie czy otrzymam choć jeden zestaw nagród?

  pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla pierwszego z kont, jeśli założyłeś w okresie promocyjnym, to na pewno, ale dla drugiego już nie.

   Usuń
 39. Sorry, ze zadaje takie proste pytanie, ale sie juz pogubilem w tych regulaminach. Powiedzcie mi co mam zrobic,aby zarobic jesli mam konto w BZ WBK juz kilka lat? zlozyc rezygnascje na stare i zlozyc wniosek na nowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie tak możesz zagrać :) Tylko, że na bon i prepaid się już nie załapiesz (bo promocja jest do końca kwietnia). Teraz wypowiesz umowę, zamkną Ci konto po 30 dniach i wtedy przystąpisz do promocji ze zwrotami za doładowania i bilety (ta promocja jest dostępna do końca czerwca) i jednocześnie będziesz zwolniony z opłat za kartę do końca 2015.

   Takie rozwiązanie powinno przejść, bo zgodnie z reg. "Zewssząd dostępne 150 zł":
   "Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która:
   a) W Okresie przystąpienia do Promocji zawarła umowę o Pakiet Konta w Placówce Banku lub zawarła
   umowę o Pakiet Konta na podstawie wniosku złożonego przez internet lub telefonicznie.
   b) w dniu zawarcia umowy o Pakiet Konta lub w dniu złożenia wniosku przez internet lub telefon o
   Pakiet Konta nie posiadała innego konta osobistego prowadzonego w złotych w Banku Zachodnim
   WBK S.A.,"
   to w dniu zawarcia nie będziesz posiadał konta :)

   Usuń
 40. Niestety nie działa link do założenia konta :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie działa. Przed chwilą złożyłem wniosek.

   Usuń
  2. @Anonimowy 21 kwietnia 2015 08:51, spróbuj wyczyścić pliki coockies lub złóżyć wniosek przez inną przeglądarkę. Link działa.

   Usuń
  3. Dziękuję - teraz zadziałało :)

   Usuń
 41. FAJNA OKAZJA.SZKODA TYLKO,ŻE NIE WE WSZYSTKICH MIASTACH MOŻNA MOŻNA MOBILNIE ZAKUPIĆ BILET.NP. W PRZEMYŚLU.

  OdpowiedzUsuń
 42. Ile muszę wydać na doładowanie telefonu żeby dostać to 50zł, czy mogę tylko doładowywać telefon czy muszę również kupować bilety na komunikację? Czy w banku uda się założyć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Suma wydatków na doładowania i na bilety = suma zwrotu (max. 50 zł)
   Możesz wykonać jedną z tych transakcji, np. doładować telefon kwotą 50 zł i wówczas dostaniesz 50 zł zwrotu.

   Usuń
  2. Potwierdzam powyższe. A jeśli chodzi o ostatnie pytanie to dodam, że składając wniosek w oddziale weźmiesz udział w promocji "Zewsząd dostępne 150 zł", ale nie dostaniesz bonu i karty płatniczej zasilonej kwotą 100 zł.

   Składając wniosek internetowy będziesz uczestnikiem wszystkich promocji.

   Usuń
 43. Czy ta kwota 800 zł musi jakiś czas zostać na koncie czy mogę ją wypłacić od razu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby trzymania środków - możesz je wypłacić nawet tego samego dnia ;)

   Usuń
 44. Ile czekaliście na kuriera??

  OdpowiedzUsuń
 45. czy w każdym miesiącu mogę kupić bilet miesięczny za ponad 100zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za 100 zł to raczej bilet długookresowy, a takich w aplikacji nie ma.

   Usuń
 46. mozna po odebraniu nagrod zrezygnowac od razu z konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden z regulaminów nie zawiera zapisów o lojalności, więc można konto zamknąć bez konsekwencji po otrzymaniu nagród/zwrotów.

   Usuń
 47. Jak chce klikne ze chce zlozyc wniosek na konto to pokazuje mi numer telefonu . mam na niego zadzwonic ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodząc po podanym w artykule linku wybierz >załóż konto i po opisie procesu otwierania konta u dołu strony jest czerwony przycisk >dalej. Tam przejdziesz do uzupełnienia danych wniosku. Nigdzie nie musisz dzwonić :)

   Usuń
 48. Automatycznie zalapie sie na 2 promocje jesli zaloze konto z linku? Mam na mysli ze wezme udzial w tych promocjach bo w dokumentach przeslanych przez bank przy zakladniu konta nie ma zadnej mowy o promocjach: bon 20zl i 100zl, zwrot 150zl i darmowa karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocjach bierze się udział z automatu: wystarczy złożenie wniosku w odpowiedni sposób (internetowy, by załapać się na wszystkie promocje) i podpisanie umowy w odpowiednim czasie (do 30.04. by załapać się łącznie i na zwroty, i na bon oraz kartę). Przy przesłanych dokumentach nie ma potrzeby, by była informacja o promocjach - wnioski objęte są ogólnie obowiązującymi regulaminami :)

   Usuń
 49. No i drugie pytanie : Czy wpływy zacząć od 04.2015 czy dopiero od 05.2015 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytelniej niż na ilustracji już być nie mogło. Otwierasz konto w kwietniu, wpływy od maja.

   Usuń
  2. Kto pyta nie błądzi :) Tak, wpływy od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta - regulamin: "wpływ na Konto w wysokości 800 zł w każdym z kolejnych trzech miesięcy
   kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym klient zawarł
   umowę o Pakiet Konta".

   Usuń
 50. Czy aktywacja karty jest konieczna, żeby się załapać na wszystkie promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie chyba nawet nie trzeba, ale dla świętego spokoju aktywowałem skoro karta za darmo do końca roku.

   Usuń
 51. Dzisiaj przyjechał kurier z umową - wyrobię się do 30 kwietnia z aktywacją itd.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywację miałem już następnego dnia więc ze spokojem w poniedziałek pewnie Ci aktywują.

   Usuń
  2. U mnie umowa podpisana w środę, a aktywacja w czwartek. Powiadomili mailem.

   Usuń
  3. A czemu pytasz się o aktywację konta ? W Regulaminie promocji 120 zł jest napisane, że "Zawarcie umowy" ma nastąpić do 30.04 - a skoro na umowie masz np. 23.04.2015 to spełniasz to. Jest inaczej ?

   Usuń
 52. Hej czy jak kupuje doładowanie musi być od razu to wydatek 50 zł czy moze np byc doładowanie za 10 , 20 ,20 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot jest za sumę wydatków, więc tak jak możesz kupić wiele biletów tak i możesz wielokrotnie doładować telefony różnych sieci

   Usuń
 53. Czy powyższe 2 promocje można połączyć z promocją Energia w koncie?
  https://blog.bzwbk.pl/2015/03/poczuj-energie-w-koncie-2015-plac-nawet-do-10-mniej-za-prad-przez-rok

  OdpowiedzUsuń
 54. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 55. Dopiero dzisiaj zauważyłem, że BZWBK zmusza siłą użytkowników mobilnych do korzystania z hasła maskowanego. Czy ci ludzie w ogóle myślą, że hasło maskowane nie dość, że powoduje chroniczny ból du*y, to dodatkowo zmusza do stosowania prostych wyrazów jako hasła, co obniża bezpieczeństwo? Przecież nikt nie zastosuje skomplikowanego hasła, bo nie będzie go wstanie podać w formie maskowanej. Ludzie więc stosują proste, pojedyncze wyrazy, żeby móc wpisać je w formie maskowanej. Kto wpadł na taki idiotyzm?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się oczywiście. Hasło maskowane to potrzeba większej ilości czasu na zalogowanie, dużo większe ryzyko zablokowania sobie dostępu przez pomyłki. Z licznych banków musiałem zrezygnować przez brak możliwości dezaktywacji haseł maskowanych np. getin online (od jakiegoś czasu jest już możliwość rezygnacji), meritum, kantor alior i inne których już nie pamiętam. Osobiście nie zakładam kont w nowych bankach bo boję się że znowu będzie maskowanie.

   Usuń
  2. możesz to zmienić przecież (ja ustawiłem sobie hasło zwykłe i nie mam tego cholernego maskowania :)) )

   Usuń
 56. Dzień dobry,
  mam takie kilka pytań dot. promocji z doładowaniami:
  Czy będzie jakieś potwierdzenie uczestnictwa w promocji?
  Czy każde założone konto w określonym czasie jest uczestnikiem promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypełnieniu wniosku otrzymasz na mail potwierdzenie złożenia wniosku, a zgodnie z regulaminem udział w promocji biorą wszystkie wnioski - ważne tylko, by umowa została zawarta od 15.04. do 30.06.

   Usuń
 57. Witam,
  Mam problem, bo nie wiem czy do mojego konta "Godne polecenia" będzie wydana karta MasterCard Omni. O takie wnioskowałam, nawet nie można było wygrać konta bez karty. Po wizycie kuriera na spokojnie przejrzałam umowę i na pierwszej stronie we wniosku zaraz na początku w sekcji "umowy o usługi dodatkowe", tam gdzie trzeba zakreślić "TAK" lub "NIE" mam zaznaczone przy "Umowa o kartę płatniczą" - NIE. Czy tak ma być? Czy może ktoś zobaczyć w swojej umowie jak ma zaznaczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłam przed chwilą. Ja mam zaznaczone "TAK" i karta już przyszła. Więc może zadzwoń na infolinię i wyjaśnij bo prawdą jest, że we wniosku jest Omni tylko i wyłącznie.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. No właśnie. Przecież wybierałam we wniosku kartę Omni, bo nawet nie było innego wyboru. No to nieźle :( A warunkiem tych promocji jest pewnie wybranie karty z kontem. Czyli przez ich błąd jeszcze pozbawią mnie promocji.

   Usuń
  3. Zadzwoń albo się zaloguj i skorzystaj z Doradcy Online. Może złóż reklamację, niech wyjaśnią sprawę.

   Usuń
  4. Otrzymałam odpowiedź z banku. Przez błąd ich aplikacji karta nie została założona razem z kontem. Mogę teraz złożyć wniosek o kartę przez internet. Czyli ciekawe czy załapę się na te promocje... Ja sobie specjalnie doładuje telefon, a potem się okaże, że i tak mi tego nie przyznają.

   Usuń
  5. Skoro masz taką odpowiedź to masz podkładkę i nawet jeśli by Ci nie naliczyli to reklamacja musi być rozpatrzona pozytywnie. Nie ma innej opcji ;)

   Usuń
  6. Niby tak. A myślisz, że powinnam teraz złożyć wniosek o tą kartę płatniczą przez internet ? Tyle że jeżeli teraz złożę, to nie wiem czy obejmie mnie ta promocja "płać mniej za omni", gdyż w regulaminie jest zapis, że dotyczy to złożenia wniosku o konto z kartą, a nie oddzielnie karty. "Jeśli do 30 czerwca 2015 r. otworzysz Konto Godne Polecenia wraz z kartą MasterCard Omni lub MasterCard Payback Omni to nie poniesiesz opłaty miesięcznej za kartę do końca 2015 roku."

   Usuń
 58. Witam,co się liczy podpisanie umowy u kuriera do 30.04,czy aktywacja konta do 30.04

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się zawarcie umowy. W regulaminie nie ma mowy o jakiejkolwiek aktywacji. O aktywacji jest mowa przy promocji "Zewsząd dostępne 150 zł" (do 30.06).

   Usuń
  2. Liczy się aktywacja, bo tak definiują czynność zawarcia nawet na tej pierwszej stronie dokumentów od Bzwbk

   Usuń
 59. Witam, w poniedziałek był u mnie kurier, dziś aktywowano mi konto. W umowie jest informacja o karcie Omni - rozumiem, że powinnam ją dostać za jakiś czas? Pytam bo po zalogowaniu do systemu nie ma śladu o tym że jakaś karta jest zamówiona - wszystkie które są dostępne mogę zamówić. Drugie pytanie kiedy powinnam dostać bon Empik i w jakiej formie? Trzecie - jak konto jest aktywne 1 maja maja mogę wpłacać 800 zł, doładować telefon i np. 3 maja przelać pieniądze z powrotem na inne konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, karta pojawia się z opóźnieniem. Pewnie na dniach ją dostaniesz i już wtedy będzie. Bon do empiku powinien być maile przesłany dziś, ale póki co czekamy. A jeśli chodzi o wpływ to możesz wpłacić p-wszego i nawet tego samego dnia wypłacić ;)

   Usuń
  2. Voucher do Empik zostanie przesłany najpóźniej 31.05.

   Usuń
 60. Przez aplikacje bzwbk mobile nie da sie w Krakowie kupic biletu miesiecznego mpk ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miesięcznych w tej aplikacji nie ma.

   Usuń
 61. Czy ktoś już dostał voucher do Empiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam...

   Usuń
  2. Termin przekazania vouchera do sklepu internetowego Empik mija 31.05.. Taka informacja widnieje w regulaminie.

   Pamiętam, że gdy przygotowywałem wpis to data 30.04. wydawała mi się dziwną skoro do 30.04. można zawrzeć umowę.

   Promocja ta cieszyła się sporą popularnością. Wielu z Was wnikliwie doczytuje regulaminy i nikt nie zgłosił dotąd błędu. Jednak w chwili obecnej regulamin mówi właśnie o dacie 31.05. jako najpóźniejszym terminie przesłania bonu. Wszystkie osoby, które wprowadziłem w błąd i oczekiwały pierwszej nagrody już dziś, przepraszam.

   Usuń
  3. Mr. Złotówa, dzięki za bycie zawsze na bieżąco ze zmianami i uaktualnieniami. Dziś zdałem sobie sprawę, że wczoraj miał przyjść voucher, więc od razu hyc na bankobranie i już wszystko wiem.
   Pozdrawiam i miłego weekendu! :)

   Usuń
 62. Jeśli chodzi o spełnienie warunku dotyczącego doładowania telefonu - w jaki sposób mogę tego dokonać - poprzez zalogowanie się na komputerze do portal wbk (tradycyjna metoda)? czy jakoś prze komórkę muszę tego dokonać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doładować należy przez aplikację lub w lekkiej wersji.

   Nie przez bankowość internetową na komputerze!!

   Usuń
  2. a co to jest wersja lekka? Przepraszam, nie jestem na razie aż tak mobilna ;-) może wkrótce będę:-)

   Usuń
  3. m.bzwbk24.pl - wteedy wersja jest po prostu lżejsza, czyli mniej fajerwerków, opcji. Ale najpewniej doładować przez aplikację.

   Usuń
 63. Witam,
  zalozylam konto. wlasnie sprawdzilam ze w miesjcu upowaznienia i oswiadczenia klienta mam zaznaczone NIE. Nie wiem jak to sie stalo...(mozliwe ze moj blad). co mam zrobic? moge to zmienic jakos? bede mogla dalej liczyc na suweniry i 150zl zwrotu za doladowanie telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W BZWBK24 możesz to zmienić tylko częściowo, więc najlepiej w oddziale wyrazić wszystkie zgody. Stan zgód pewnie weryfikują na moment przyznawania nagród więc pewnie się załapiesz. Ze zmianą nie ma jednak co zwlekać. A jakby coś nie chcieli wypłacić to zawsze zostaje złożenie reklamacji :)

   Usuń
  2. pytam dla upewnienia sie: w bzwbk24 jesli to zmienie to zalapie sie na "plac mniej za Omni" i "zewszad dostepne 150zl". Natomiast suveniry (20zl do empiku i karte prepaid 100zl) musze zmienic w placowce?

   Usuń
  3. Zapis o zgodzie na informację handlową i telefoniczną jest w regulaminie wszystkich promocji. Pomny promocji z zeszłego roku, gdzie w podobnej sytuacji bank twierdził, że zgody w bankowości internetowej to nie wszystkie zgody to radziłbym czym prędzej zgłosić się do oddziału, wyrazić wszystkie zgody i mieć to na papierze w razie reklamacji.

   Usuń
  4. Po przeczytaniu tego wątku sam zacząłem się zastanawiać czy zaznaczyłem te zgody. Gdzie mogę sprawdzić czy wyraziłem tą konieczną zgodę?

   Usuń
  5. bo trzeba rozroznic 2 zgody:
   1.zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz na kontakt
   telefoniczny,
   2.nie złożył sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,

   dopytuje tak, poniewaz nie moge udac sie do placowki wbk w najblizszym czasie i nie wiem czy odpuscic sobie suweniry, ale zeby zostala karta i 150zl za doladowanie

   Usuń
  6. @Anonimowy 5 maja 2015 11:16 w umowie jest taka część jak "upoważnienia i oświadczenia Klienta"
   @Anonimowy 5 maja 2015 15:11 to doraźnie zmień w BZWBK24: Ustawienia => Moje dane i u dołu odhacz zgodę. Ale jak wspomniałem, pomny pewnej promocji wolałbym to mieć na papierze ;)

   Usuń
  7. A to heca. Ja w umowie mam zaznaczoną zgodę, a w bankowości internetowej nie. Więc albo mają bałagan albo to jakaś inna zgoda. Dla pewności wyraziłem zgodę tam również. Sprawdźcie to sobie i zaznaczcie.

   Usuń
  8. U mnie się zgadza: zgoda z umowy pokrywa się z odznaczeniem w BZWBK24

   Usuń
  9. Zgodę mam zaznaczoną. Ale tak patrzę w umowie, że nie wyraziłem dwóch zgód związanych z PAYBACK. Czy to ma coś do rzeczy?

   Usuń
  10. Payback to zupełnie inna bajka. Na to nie potrzeba było wyrażać zgody.

   Usuń
  11. A ja w umowie i w bankowości miałam zaznaczone zgody, a i tak zadzwoniła do mnie pani z informacją, że muszę płacić za kartę, bo tych zgód zaznaczonych nie mam :/ Na szczęście dało się to zmienić telefonicznie :)

   Usuń
  12. Mi powiedziano, że u niektórych zaistniała taka sytuacja... No ale też odkręcona sprawa - ma już być wszystko ok.

   Usuń
  13. U mnie dokładnie ta sama sytuacja. Wszędzie pozaznaczane, że jest OK, a telefonicznie, że nie. Warto się upewnić!

   Usuń
  14. @Paweł. Ale to nie Ty masz dzwonić i się pytać. Jak nie będzie zwrotu czy pobrana opłata wtedy składasz reklamację i po sprawie. Trudno, żebyś o wszystko pytał 2 razy skoro wiesz, że zrobiłeś prawidłowo.

   Usuń
  15. Dwie szkoły. Można zapobiegliwie, a można zaczekać jak się sytuacja rozwinie. Bez wątpienia, jeśli u nich jest zaznaczone na "NIE", a ja w umowie mam "TAK" to racja jest po mej stronie i mam kwity :)

   Usuń
  16. To samo u mnie. Nie wiem jak to możliwe, że to przeoczyłem. U mnie wymagana była reklamacja i wciąż czekam na pozytywną odpowiedź :/

   Usuń
  17. Też musiałem złożyć reklamację. Bon do empiku już większość dostała (mój brat, jego dziewczyna), a ja nadal czekałem. Zadzwoniłem dziś na infolinię. Okazało się, że mam odznaczone NIE w zgodzie na marketing. A ja w umowie na papierze mam jak byk stojące TAK. Więc nawet pani z infolinii stwierdziła, że reklamacja powinna być uwzględniona i rozpatrzona pozytywnie. Czekam zatem na info zwrotne. A osobom, które nie otrzymały jeszcze bonu radzę zrobić to samo, a nie czekać do końca miesiąca. Bo jeśli macie brak zgody to się nie doczekacie. Ale to ewidentnie burdel po stronie banku.

   Usuń
 64. Konto doładowane 800 zł, telefon doładowany 50 zł. Teraz zobaczymy co się stanie w czerwcu :>

  OdpowiedzUsuń
 65. Trzeba aktywować kartę by otrzymać maksymalnie 270zł premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli składałeś wniosek i umowę o kartę zawarłeś przed 15.04 to aktywuj i zrezygnuj. Jeśli od 15.04. to aktywuj bo za darmo.

   Usuń
 66. Dostałam bon do Empiku. A właściwie 2 bony po 10 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Też dostałem. Kod można wykorzystać do 30 czerwca 2015 roku.

   Usuń
  2. Albo to fajnie albo niefajne, bo do mnie też przyszły dwa kupony. Nie wiem jeszcze jak będzie (gdyby ktoś stestował, to proszę o informację), czy podczas jednego zakupu można wprowadzić dwa kody. Bo jest różnica między jednym zakupem tańszym o 20 PLN, a dwoma tańszymi o 10 PLN...

   Usuń
  3. Można łączyć nawet więcej niż dwa. Sprawdzone

   Usuń
  4. Dzięki piękne. W takim razie nie ma problemu :)

   Usuń
  5. A czy jest jakiś limit odnośnie minimalnej kwoty zakupu przy wykorzystaniu tych kuponów?

   Usuń
  6. Można wykorzystać przy dowolnym zakupie.

   Usuń
  7. Wystarczy po zalogowaniu w zakładce "Twoje środki" doładować konto każdą eKartą z osobna i wtedy środki będą sumarycznie do wykorzystania.

   Usuń
 67. Żeby otrzymać zwrot za doładowanie musze mieć jakąś transakcje kartą ?? Przelew na 800 zł zrobiony. Ja jeszcze nie dostałem bonu do empiku a założyłem konto 28 kwietnia ..do kiedy będą wysyłać ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bony do końca maja. Nie musisz płacić kartą by dostać zwrot za doładowanie.

   Usuń
 68. U mnie stała się dziwna rzecz. Po doładowaniu konta w Empiku pierwszym kuponem 10 zł saldo miało datę ważności do 30 czerwca 2015 roku. Po doładowaniu konta Empik drugim kuponem mam 20 zł, a data ważności salda to 25 maja 2016 rok. Czy to jakiś błąd ze strony Empiku? Załączam zdjęcie:

  https://i.imgur.com/GwSoLaN.jpg

  Nie wiem, czy muszę wydać te 20 zł do 30 czerwca, czy mogę czekać do przyszłego roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Zrobiłem sobie print screena. Jeśli bym nie wydał do końca czerwca, a gdyby zniknęło to mam na reklamację.

   Usuń
 69. W jakiej formie dostaliście bon? na email?

  OdpowiedzUsuń
 70. Nie mam zwrotu za prąd ani bonu do tej pory :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy 27 maja 2015 14:30 tłumaczył co może być przyczyną.

   Usuń
 71. Mam problem z zalogowaniem się do mobilnej aplikacji. Po podaniu NIK wyskakuje komunikat: "Wystąpił nieoczekiwany wyjątek. Informacja o tym zdarzeniu zostanie przekazana do producenta oprogramowania." Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? Chciałabym jeszcze w maju skorzystać z promocji poprzez doładowanie telefonu...

  OdpowiedzUsuń
 72. Witam, juz 02 czerwca, dostal ktos zwrot za doladowanie tel? Bony dostalem mailem z10 dni temu, natomiast sprawa doladowan cisza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie mam zwrotu. Czas mają do końca miesiąca, więc pewnie przyjdzie trochę poczekać. To nie BPH, który już dziś wypłacił zwrot za maj.

   Usuń
  2. 2 czerwca a więc dopiero od 2 dni czekamy wszyscy na zwrot - cierpliwości :)

   Usuń
 73. Wiecie, jeśli ktoś doładował na początku maja (jak ja np) mając czekać do 30.06 robi się dwa miesiące ;) ciężko zapracowane ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba się z tym liczyć niestety - cóż, taka polityka banków :)

   Usuń
 74. Uwaga!
  Z rozmowy z konsultantką na czacie dowiedziałem się, iż... nie przysługuje mi zwrot za maj, ponieważ nie wyraziłem zgody na "emarketing" itd w oddziale banku...
  Bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź w umowie i reklamację niech rozpatrują myk myk.

   Usuń
  2. A gdzież jest to w umowie? :)
   Nie mogę się doczytać

   Usuń
  3. Bodaj 5 czy 6 strona. Dość wyraźnie są widoczne opcje wyboru TAK; NIE. Przynajmniej tak jest w umowie zawieranej za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
  4. Ok, znalazłem - reklamacja złożona - zobaczymy co odpowiedzą...

   Usuń
 75. Pobrali mi opłatę za kartę 7 zł.
  Konto oczywiście otwarte w czasie trwania promocji "Płać mniej za Omni". Czy reklamację wystarczy napisać przez wewnętrzną pocztę po zalogowaniu? Czy jakiś inny sposób jest bardziej skuteczny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w wewnętrznej poczcie: Doradca Online

   Usuń
  2. Doradca online mi napisał, że mam wysłać mail na kontakt@bzwbk.pl.
   Ponadto stwierdził, że wewnętrzna poczta służy tylko do odbierania informacji od banku i że nie ma tam możliwości napisania do banku.
   Jakoś trudno mi wierzyć w to co pisze, bo ewidentnie jest opcja "napisz do nas" w poczcie po zalogowaniu. Nawet jest kategoria tematu: reklamacje ->karty -> opłaty
   Na wszelki wypadek, oprócz wewnętrznej poczty wysyłam też maila.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...