Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 300 zł dla nowych klientów mBanku. W formie zwrotów za płatności kartą

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.04.2015

Premia do 300 zł dla nowych klientów mBanku. W formie zwrotów za płatności kartą

Promocja goni promocję. I dziś znów mamy nową - tym razem od mBanku.

Zaostrza się rywalizacja banków w pozyskiwaniu nowych klientów premiami i nagrodami. Aktualnie mamy do czynienia z rekordową ilością aktywnych promocji. I właśnie pojawia się nowa, w której do wzięcia jest aż 300 zł. 

W zaserwowanej przez mBank promocji "Zarabiaj z eKontem mobilnym" trzeba się jednak nieco natrudzić. Wymagana jest bowiem aktywność w płaceniu kartą. Przez 6 miesięcy nowym klientom, którzy zdecydują się na otwarcie konta, bank udostępni zwrot od płatności kartą w dowolnym miejscu. Naliczany on będzie w wysokości 2 procent. Propozycja ta jest podobna, ale jednak uboższa od promocji Banku BPH, gdzie w promocji "Pieniądze Cię lubią!" otrzymasz 3-procentowy zwrot: również w kwocie do 50 zł miesięcznie, ale przez 12 kolejnych miesięcy.

Aby skorzystać z promocji mBanku wystarczy:

 • nie posiadać obecnie, ani nigdy wcześniej konta osobistego w mBanku (wykluczeni są nie tylko posiadacze, ale również współposiadacze i pełnomocnicy) 
 • zawrzeć umowę o powyższe produkty (można to zrobić w najdogodniejszy sposób: za pomocą przelewu z rachunku w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku

Premie wypłacane są jako 2-procentowy zwrot od płatności kartą oraz płatności za pomocą aplikacji BLIK wykonanych w punktach handlowo-usługowych. W regulaminie promocji nie ma mowy o płatnościach w Internecie. Maksymalny miesięczny zwrot wynieść może 50 zł, co jest równoznaczne z wydaniem kartą kwoty aż 2 500 zł. To całkiem spora sumka, której wydanie nie jest w zasięgu każdego klienta. Plusem promocji jest to, że do naliczania zwrotu uwzględniane są również płatności kartą kredytową, powiązaną z rachunkiem.

Żeby wypłata premii nastąpiła trzeba jednak spełnić jeszcze trzy warunki:

 • wykonanie w danym miesiącu płatności kartą lub aplikacją na łączną sumę min. 250 zł
 • nieanulowanie powyższych transakcji do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania 
 • uzyskanie w danym miesiącu wpływu na konto w kwocie co najmniej 1 000 zł - i tu bardzo ważna uwaga: zgodnie z regulaminem promocji "wpływ (...) nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji"

Zwroty mają być naliczane przez okres 6 kolejnych miesięcy, a ich wypłata ma następować do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Uzyskane premie, zgodnie z informacją zawartą w regulaminie, podlegają zwolnieniu z podatku.

Na koniec tradycyjne rozeznanie w ofercie banku. Do porównania mamy dwa konta:

eKonto mobilne
eKonto mobilne plus
Opłata miesięczna za prowadzenie konta
0 zł
0/5 zł
Bank nie pobiera opłaty w przypadku odnotowania wpływu w kwocie min. 1 000 zł
Opłata miesięczna za kartę
0/4 zł
Bank nie pobiera opłaty w przypadku wykonania kartą płatności na łączną kwotę min. 200 zł
0/4 zł
Bank nie pobiera opłaty w przypadku wykonania kartą płatności na łączną kwotę min. 200 zł
Bezpłatna wypłata w bankomatach:
7800 bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK, Planet Cash
Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie6 komentarzy:

 1. Rozumie, że konto można zamknąć po upływie tych 6 miesięcy>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji nie ma zapisów o lojalności w jakimkolwiek okresie, więc można ;)

   Usuń
 2. mBank to był fajny, ale kiedyś. Teraz to już takie promocje na niby dają (no może poza tą ostatnią do konta firmowego). A tu mamy taką nieudaną kopię promocji BPH.

  OdpowiedzUsuń
 3. W moim przypadku gdy chciałem się załapać na całkowicie darmowe konto w mbanku, przez pomyłkę otworzyli mi całkowicie inne konto niż to o które wnioskowałem. Myślałem wcześniej że coś takiego nie może mić miejsca. Nie pomogły prośby o zmianę konta, ani nawet reklamacja i w efekcie zamknąłem ledwo co otwarte konto z wielkim fochem na ten bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Ja miałem identyczny przypadek. Jestem w trakcie zamykania tego nieszczęsnego konta.

   Usuń

 4. Też wydaje mi się, że mBank nie jest już taki atrakcyjny jak kiedyś. Takie promocje są fajne, ale mi nie chciałoby się bawić w otwieranie i zamykanie kont bankowych, żeby zyskać jakiś zwrot.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...