Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet Samsung w prezencie do karty Citibanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.04.2015

Tablet Samsung w prezencie do karty Citibanku

Ruszyła nowa edycja promocji, w której całkiem łatwo można zdobyć tablet.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA. Aktualna edycja z tabletem, smartfonem lub zegarkiem do wyboru: tutaj.

To wiosenna akcja Citibanku, który za wyrobienie karty i spełnienie całkiem prostych warunków sprezentuje sprezentuje Ci tablet. Tym razem do wzięcia jest Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113.

Bank zawęził jednak paletę kart do wyboru i do otrzymania tabletu uprawniają wyłącznie wnioski o kartę kredytową World MasterCard. 

Zasady zdobycia nagrody są identyczne do wcześniejszych promocji banku: 

 • w czasie rozmowy z konsultantem banku złóż wniosek o kartę World MasterCard 
 • przekaż bankowi dokument dochodowy potwierdzający deklarowane dochody 
 • po otrzymaniu karty, aktywuj ją i w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy przez bank wykonaj płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł oraz co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej w dniu przyznania nagrody nadal pozostawaj posiadaczem karty

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz dość szybko, bo już w pierwszym tygodniu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie powyższe warunki. Wiadomość tą bank przesyła mailem, a w ciągu kolejnych 30 dni kurierem wysyła nagrodę na adres korespondencyjny.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które co najmniej od 1.01.2013 r.. nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Inne wymogi to 21 lat i dochód netto w kwocie min. 1 200 zł dla osób zatrudnionych w obecnej firmie od co najmniej 3 miesięcy. A jeśli prowadzisz firmę, powinna mieć ona co najmniej dwa lata, a Ty ukończony 25. rok życia. 

Od przyznanej nagrody nie musisz płacić podatku. W regulaminie promocji bank zapisał bowiem:
"w przypadku wystąpienia po stronie Uczestnika obowiązku podatkowego, Bank ufunduje dodatkową nagrodę pieniężną o wartości odpowiadającej kwocie należnego podatku dochodowego od łącznej wartości przyznanych nagród"

O ile w poprzedniej edycji promocji zdecydować mogliśmy się na jedną z kilku dostępnych rodzajów kart, o tyle tym razem wyboru nie mamy. Aby uzyskać tablet należy zawnioskować o kartę kredytową World MasterCard. Można oczywiście rozpisać się o jej zaletach (programie lojalnościowym i możliwości wymiany zbieranych punktów na nagrody), ale nie ma co ukrywać, że przelicznik punktowy nie będzie tak korzystny, jak to bywa w przypadku pieniężnych zwrotów od płatności kartą. I pamiętać należy, że karta ta kosztuje 18 zł miesięcznie. Uwzględniając czas na spełnienie warunków promocji oraz oczekiwania na nagrodę, trzeba liczyć się z poniesieniem kosztów do 54 zł.

[Aktualizacja w dn. 14.04.2015 r.: karta World MasterCard daje również wspomnianą możliwość zbierania punktów w programie lojalnościowym (regulamin). Przelicznik nie należy do najkorzystniejszych jeśli spojrzymy na naliczanie punktów i wartość punktową nagród. Ale na powitanie posiadacz karty otrzymuje 1000 punktów po pierwszej transakcji kartą. Patrząc na katalog nagród, taka liczba punktów nie daje zbyt wiele, ale... można je też wymienić na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, które jest "warte" 500 pkt. 

Korzystając z tego rozwiązania, koszty jakie poniesiesz na drodze do uzyskania tabletu staną się więc zdecydowanie niższe :) 

Za spostrzeżenie takiego triku dziękuję Czytelnikom, którzy wyszperali informację i wnikliwie dochodzili do sedna sprawy. Dziękuję i cieszę się, że dzielicie się tak dobrymi informacjami, tworząc naszą bankobiorczą społeczność. ]

Aby nie były one wyższe, pamiętaj o wyłączeniu usługi CitiPhone, która miesięcznie kosztuje 6 zł. Możesz to zrobić kontaktując się z infolinią banku lub za pomocą bankowości internetowej CitiOnline wysyłając krótką dyspozycję: "Rezygnuję z usługi CitiPhone". 

Jeśli chcesz zyskać w prostszy sposób przy okazji wnioskowania o kartę kredytową, sprawdź inną promocję Citibanku: 200 zł w prezencie do darmowej karty. Warunki do spełnienia są jeszcze łatwiejsze, a karta jest zwolniona z opłat przez okres aż 12 miesięcy.

Jeśli w którymś momencie zdecydujesz się zrezygnować z karty kredytowej Citibanku, możesz to zrobić w najdogodniejszy dla siebie sposób: w placówce banku, listownie, przez infolinię banku lub za pomocą bankowości internetowej CitiOnline.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Łukaszowi. Dzięki temu Bankobranie jest pierwszym blogiem, który opisuje powyższą promocję.

Wypełnij formularz kontaktowy

Porównanie promocji Citibanku 

W związku ze sporym zainteresowaniem i napływającymi od Was zapytaniami o wybór najlepszej promocji Citibanku, poniżej przedstawiam porównanie dwóch najpopularniejszych okazji do bankobrania od Citi.

AKTUALIZACJA W DN. 8.05.2015 r.: w chwili obecnej promocja z premią 200 zł jest już niedostępna. 

Aktualna pozostaje wyłącznie promocja z tabletem.


Promocja z tabletem w prezencie
Promocja z premią 200 zł
Co do zdobycia?
Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113
200 zł
Opłata za kartę
18 zł miesięcznie
(licząc od podpisania umowy, przez spełnienie warunków promocji po otrzymanie tabletu, opłaty mogą wynieść do 54 zł)
0 zł
(przez 12 miesięcy bank zwalnia z opłaty za kartę)
Ile trzeba wydać kartą by spełnić warunek promocji?
1000 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank
300 zł (wykonane co najmniej trzema transakcjami) nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od daty podpisania umowy przez bank
Kiedy otrzymam nagrodę?
W pierwszym tygodniu miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia warunków promocji otrzymasz mail o przyzaniu nagrody. Tablet zostanie przesłany w ciągu kolejnych 30 dni roboczych
do końca czwartego miesiąca kalendarzowego od daty podpisania umowy przez bank

262 komentarze:

 1. To jedna z lepszych promocji bankowych. W zeszłej edycji kartę wyrobiłem w połowie lutego, Już 6. marca dostałem mail o przyznaniu nagrody, a 9. marca był kurier z tabletem. Mimo, że teraz karta ciut droższa to taki biznes się opłaca i wniosek składamy na żonę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, bo u mnie sytuacja wyglądała identycznie. Złożyłem już wypowiedzenie umowy, a po kilku dniach zadzwonił konsultant Citi i tu ponownie miłe zaskoczenie: roczne zwolnienie z opłaty i dodatkowo włączony moneyback. Wróci do mnie 50 zł, jeśli wydam kartą min. 500 zł. Więc taki bank to ja lubię :)

   Usuń
 2. Świetna promocja i dobry tablet! Biera kartę w ciemno!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy wcześniejszej promocji z tabletem, po dokononaniu płatności na kwotę 2000 pln jest się zwolnionym z opłaty za kartę. Może z tą nową promocją zachowali ten zapis.. Warto sprawdzić. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba w jakiejś zaszłej promocji, bo aktualnie opłata za kartę jest stała i nie ma kwoty transakcji, zwalniającej z opłaty.

   Usuń
  2. Z tego co widziałem, nadal istnieje kwota zwalniająca z opłaty, ale tym razem jest to aż 4000zł miesięcznie, więc bardzo trudne do realizacji...

   Usuń
 4. Czy i tym razem pula nagród jest limitowana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w odróżnieniu od wcześniejszych promocji, tym razem pula nagród jest nieograniczona! :)

   Usuń
 5. z powyższego wynika , że wszyscy którzy wzięli udział w tamtej edycji do 31.03.2015 dostaną tablety(widocznie zostało ich) skoro jest nowa akcja , tylko na wyższą kwotę.
  Pytanie do szpeca : Założyłem wniosek 30.03. , 01.04 był kurier po dokumenty, 07.04 wysłali karte przyszedl sms , 08.04 był z nią listonosz od jakiej daty mam 30 dni kalendarzowych na wydanie min1000zł ? :)
  po drugie wymagany tysiąc jak musi się spełnić? Muszę zrobić na tej karcie debet (wydać od nich ten tysiąc ) i dopiero wpłacić z innego mojego innego konta kwotę czy od razu muszę przelać swoje środki ten tysiąc złotych i tą jakby swoją kwotę wydać? i do tego przelewając (wydaliśmy załóżmy 1000zl) już środki mogę 2 razy po 500 czy jednorazowy musi być 1000pln ?
  po 3) citiphone tylko można wyłączyć poprzez kontakt z bankiem w prawym górnym rogu ? a skąd wiadomo , że usługa rzeczywiście się dezaktywowała i nie pobiorą 6zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne na dniach otrzymasz list z umową o kartę, już podpisaną przez bank (a wpisywana jest data gdy bank dostał dokumenty od kuriera). Od tej daty będzie liczyć się okres 30 dni na spełnienie warunków.

   Z karty możesz wykorzystywać środki, a dopiero później spłacić je w wyznaczonym terminie: będziesz go widzieć w zestawieniu transakcji po zalogowaniu do CitiOnline. Jeśli spłacisz kartę do tego terminu to oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką wydasz (bez odsetek). Szczegóły funkcjonowania kart i ich obsługi opisywałem tutaj.

   Na dyspozycję dot. wyłączenia CitiPhone otrzymasz odpowiedź zwrotną, że została przyjęta :)

   Usuń
 6. Formularz złożony przed godziną i już się ze mną kontaktowali! Jest git, mam czekać na kuriera

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Jako ze ja juz zalapalem sie na ta promocje, chcialbym zlozyc wniosek na zone ktora obecnie znajduje sie na urlopie macierzynskim i otrzymuje z tego tytulu wynagrodzenie z zus czy lapie sie na warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W podlinkowanym regulaminie jest wykaz form zatrudnienia i niestety nie ma tam jakiegokolwiek urlopu. Więc obawiam się, że nic z tego nie będzie. Z drugiej jednak strony złożenie wniosku nic nie kosztuje, a w rozmowie telefonicznej żonie Twej udzielą wyczerpującej odpowiedzi.

   Usuń
 8. Witam, mam pytanie do tych którzy już podpisali umowę - czy rzeczywiście można zrezygnować z karty w dowolnym okresie np. po 3 miesiącach? Z góry dziękuję za podowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można :) Masz to również potwierdzone w wielu komentarzach przy okazji poprzedniej edycji promocji.

   Usuń
 9. Zamawiając kartę mogę zapłacić nią na jednym z portali aukcyjnych i ta kwota będzie się liczyła do warunków koniecznych aby dostać tablet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być również płatności w Internecie, więc jak najbardziej transakcja ta zaliczy się do wykonania wymaganej kwoty 1000 zł.

   Usuń
  2. Dzięki. W planie mam zakup nowego smartfona więc warto połączyć te dwie okazje. Szkoda tylko, że nie można uniknąć opłat za korzystanie z tej karty.

   Usuń
 10. Czy razem z kartą trzeba również otworzyć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wymogu otwierania konta. Aby uzyskać dostęp do bankowości internetowej CitiOnline wystarczy posiadanie samej karty.

   Usuń
 11. sprytny bill wchodzi w 1000 PLN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego by nie miał? ;) Regulamin:
   "Transakcje, o których mowa w ust 1 lit a) powyżej muszą spełniać następujące kryteria:
   a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta
   związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego
   w Warszawie S.A.,
   c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"

   Usuń
  2. a taka płatność nie podchodzi czasem pod pkt b)?

   Usuń
  3. pkt b dotyczy przelewów. Płatność kartą nie jest przelewem.

   Usuń
  4. A zaliczą płatność za polisę ubezpieczeniową domu wykupioną w internecie i zapłacone właśnie tą kartą kredytową ?

   Usuń
  5. Jeśli płacisz kartą, a nie robisz nią przelewu to zaliczą.

   Usuń
 12. Czy z tabletem dostajemy gwarancje producenta na 24 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest na ten temat nawet odrębny rozdział w regulaminie: "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez sieć Regenersis Sp. z o.o. na podstawie numeru seryjnego
   produktu"

   Usuń
 13. Witam, nikt chyba nie zwrócił uwagi ale jest to inny tablet ponieważ poprzednio Citi rozdawało Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 a obecnie T113, tutaj jeśli mogę wkleić celem porównania http://allegro.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-3-lite-ve-sm-t113-60zl-i5191317679.html

  Wygląda na to że jest to nowszy model, 4 rdzenie zamiast 2 i nowsza wersja androida.

  Także raczej nie są to pozostałości po poprzedniej akcji. Wygląda na to że warto pokombinować i pochylić się po kolejną sztukę ;) pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Citi ma zawsze dobre promocje do kart kredytowych. Niestety to mój główny bank od lat (dostałem bardzo preferencyjne warunki prowadzenia konta) i nie ma opcji, żeby się na jakiekolwiek załapać. Szkoda. Pozostają premie w innych bankach...

  OdpowiedzUsuń
 15. Rozmyślam co mi się bardziej opłaci. Wniosek o kartę z tabletem czy z premią 200 zł? Tam jednak mniejsze wymogi i karta bez opłat. Co wybieracie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawnioskowałem właśnie o tablet, a żona zawnioskuje o kartę z premią ;)

   Usuń
  2. Żeby ułatwić porównanie, zaktualizowałem artykuł o tabelę. Wierzę, że pomoże w dokonaniu najlepszego wyboru :)

   Usuń
 16. A czy ta transakcja na 1000 zl to moze byc po prostu przelew do kogos innego na konto? Czy to musi byc platnosc karta np. Przez allegro? I czy jak wydam te 1000 zl to moge je juz nastepnego dnia splacic czy lepiej chwile odczekac?? I czy bede potrzebowala zaswiadczenia o zarobkach od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
 17. A czy ta transakcja na 1000 zl to moze byc po prostu przelew do kogos innego na konto? Czy to musi byc platnosc karta np. Przez allegro? I czy jak wydam te 1000 zl to moge je juz nastepnego dnia splacic czy lepiej chwile odczekac?? I czy bede potrzebowala zaswiadczenia o zarobkach od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
 18. Platnosc 1000 zl mozna wykonac poprzez payu np allegro czy tylko w sklepach stacjonarnych ? Bo jesli platnosc internetowa przechodzi to duzo latwiej spelnic wymog niz wydajac w sklepie czy na stacji benzynowej

  OdpowiedzUsuń
 19. Czyli na dzień przyznania tabletu muszę mieć aktywna kartę ale kredyt już może być spłacony? Wtedy dostaje tablet, rezygnuje z karty i bajlabongo? Jeśli transakcje na Allegro są honorowane to można zrobić aukcje z kumplem i kupić coś za 1000, zapłacić prowizje a po dostaniu tabletu wnioskować o zwrot prowizji ;(

  OdpowiedzUsuń
 20. Rozumiem ze karta musi być aktywna w momencie przyjścia maila o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 21. A nie da rady aby wszystko załatwić w ciągu 2 miesięcy i opłata za kartę 36 zł. Na przykład zamawiam kartę na początku miesiąca robię zakup od razu na kwotę ponad 1000 zł w drugim miesiącu dostaje maila że dostaje tableta i wtedy rezygnuję z karty ? Są 2 miesiące więc 2 x 18 zł = 36 zł . Dobrze myślę czy się mylę i trzeba mieć kartę do czasu kiedy kurier dostarczy tableta i tym samy wkroczę w 3 miesiąc ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta musi być aktywna na moment przyznania nagrody (czyli na dzień maila). Można więc złożyć wypowiedzenie już zaraz po mailu, ale jest to wypowiedzenie 30-dniowe, więc nachodzi na kolejny miesiąc za który bank może pobrać opłatę.

   Usuń
 22. Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o karty kredytowe. Stąd też moje, pewnie niemądre, pytanie: Czy przy pomocy takiej karty mogę zapłacić np czynsz za mieszkanie (przez internet), czy chodzi tu tylko o takie zwyczajne zakupy w sklepach itd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie każde jest zasadne, odpowiedzi mogą być niemądre. Nie każdy musi wiedzieć wszystko o karcie kredytowej, więc przygotowałem poradnik tutaj, który mam nadzieję, że pomoże w odnalezieniu odpowiedzi na wiele pytań.

   Jeśli chodzi o opłacanie czynszu to podejrzewam, że Twa administracja nie umożliwia płatności kartą np. przez PayU lub inny system płatności? Bo do wyrobienia 1000 zł płatności liczą się wszystkie płatności w punktach handlowo-usługowych oraz te w Internecie (ale z podaniem danych z karty). Nie liczą się przelewy z karty.

   Usuń
 23. Wydaje mi sie ze mozna pojsc do marketu i oplacic rachunki z prowizja np 2 zl za rachunek i dokonac platnosci karta w ich terminalu.

  OdpowiedzUsuń
 24. A czy ten tablet ma wbudowany modem (pytam pod kątem korzystania z internetu). Ew. pytanie do uczestników poprzedniej edycji, czy ich modem taki modem posiadał.

  OdpowiedzUsuń
 25. a mnie martwi :
  "czas obowiązywania umowy 12 miesięcy, całkowity koszt kredytu 523,95 zł w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 216 zł. Stan na dzień 05/03/2015."

  czy moge wypowiedziec umowe po 4 miesiacach i nie bede musial zaplacic jakiejs oplaty np. 12X18 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są zapisy umowy. Mowa tam o 12-miesięcznym okresie umowy z jednego istotnego względu. Jeśli klient np. nie spłaca karty, umowy o wiele łatwiej nie przedłużać, niż wypowiedzieć. Wyliczenia o których mowa muszą być zawarte w umowie.

   Jeśli chodzi o opłaty za kartę to są one pobierane wyłącznie za faktyczny czas posiadania karty (miesięcznie).

   Usuń
 26. proszę o info jak wygląda rozmowa telefoniczna gdyż kartę będzie wyrabiać starsza osoba- moja mama i chcę ją przygotować na ewentualne pytania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były potrzebne dane z dowodu, telefon, email, dane pracodawcy (nazwa, adres, nr tel. gdzie ewentualnie mogą potwierdzić zatrudnienie), stanowisko, zawód, średni dochód, obciążenia finansowe (w sensie koszty utrzymania itp. - oczywiście nie ma co zawyżać. Podałem 200-300 zł), stan cywilny, wykształcenie.

   Mam nadzieję, że wszystko wymieniłem, bo rozmawiałem ponad miesiąc temu. Są jeszcze oświadczenia, ale to podpowiadają gdzie trzeba, a gdzie nie trzeba. Wszędzie gdzie możliwe mówiłem 'nie'. Jedynie trzeba wyrazić zgodę na weryfikację BIK.

   Usuń
 27. Hej,. Na promocję załapałem się w poprzedniej edycji. Od kilku dni tablet jest już u mnie. Mam pytanie - jak najłatwiej złożyć wypowiedzenie karty? Potrzebny jest jakiś specjalny formularz czy w citionline mogę w wiadomości do banku napisać że rezygnuję z dalszego używania karty? Z góry dziękuję za odpowiedź. P.S. Dziś oglądałem Złotówę w TVN. Gratuluję i pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najłatwiej będzie przez bankowość internetową Citionline. Wystarczy krótka dyspozycja: rezygnuję z karty kredytowej. Konsultant banku skontaktuje się po kilku dniach celem potwierdzenia dyspozycji. Można też w czasie takiej rozmowy ponegocjować - może się opłacić ;) Pozdrawiam

   Usuń
 28. Czy można w dowolnym punkcie kasowym wyplenić blankiet z wpłata na dowolne konto ( np. Żony) i zapłacić karta kwotę 1000zl i po kłopocie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli można tam zapłacić kartą to dobrze kombinujesz ;)

   Usuń
  2. i pamiętaj że bekniesz prowizję jak za gotówkę

   Usuń
 29. A jak długo trzeba czekać na telefon z banku? Złożyłam w sobotę i jeszcze nie zadzwonili..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa dni robocze. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że i jutro taki telefon nie nastąpi, proszę o informację za pomocą formularza kontaktowego z prawej strony.

   Usuń
  2. no u mnie też nikt nie dzwoni od soboty wczoraj myślałem że coś źle wypełniłem i złożyłem ponowny wniosek ale cisza.

   Usuń
  3. Od soboty minął zaledwie jeden dzień roboczy ;) więc spokojnie. Zazwyczaj jest tak, że na samym początku (promocja wystartowała tydzień temu) oraz na samym końcu akcji mają w banku najwięcej wniosków. I stąd nieco wydłużony czas. Dublowanie wniosków nie pomoże.

   Jeśli będą opóźnienia ponad dwudniowe to proszę o informację za pomocą formularza kontaktowego po prawej z informacją o przybliżonym czasie złożenia wniosku oraz z imieniem i nazwiskiem. Pozwoli mi to zgłosić przypadek do weryfikacji.

   Usuń
 30. Wpadl "kurier" zostawil dokumenty ale nie ma nigdzie info o rozpoczeciu terminu 30 dni, rozumiem ze informacja o terminie od do oraz login haslo przyjda razem z karta tak ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier zwróci dokumenty do banku i dopiero wtedy bank wpisze w umowie datę od której będzie liczył się czas na spełnienie warunków. Lada moment przyjdzie karta, a po kilku dniach także umowa o kartę.

   Usuń
  2. ile czekaliscie na karte po odeslaniu przez kuriera dokumentow?

   Usuń
  3. Ja 4-5 dni; żona, która wnioskowała w końcówce promocji musiała czekać prawie 2 tygodnie (ale też datę miała w umowie późną wpisaną), a teraz mój ojciec czeka od wtorku.

   Usuń
 31. A mi pani w trakcie rozmowy telefonicznej powiedziała że karta może być bezpłatna jeśli obroty wyniosą miesięcznie 4000 zł albo inna opcja dostaje się jakieś punkty dokładnie 1 punkt za wydane 5 zł i jeśli ma się 500 punktów to można przeznaczyć je na opłatę konta a to wychodzi 2500 zł zł aby uzbierać 500 punktów i mieć darmową kartę. I teraz moje pytanie czy dobry wniosek mam złożony choć kobieta mówiła że to wniosek z tabletem, pytałem się o wypowiedzenie to faktycznie 30 dniowe i można to zrobić w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani chyba zagubiona w rzeczywistości bo Citi już dawno zniósł limity kwotowe transakcji, których wykonanie mogło zwolnić z opłaty za kartę. W indywidualnie negocjowanych warunkach może tak jest (np. dla klientów, którzy chcą zrezygnować z karty), ale nie dla tych co korzystają z promocji z tabletem. Dzwoniłem na infolinię w tym celu. W taryfie opłat i prowizji też brak informacji o możliwości zwolnienia z opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonamy jakąś sumę płatności.

   Usuń
  2. W ramach karty World MasterCard dostępny jest program lojalnościowy, w którym dostaje się powitalne 1000 pkt oraz punkty za płacenie kartą (1 pkt za wydane 5 zł, a 2 pkt za wydane 5 zł u partnerów programu). Punkty te można wymienić na cashback, ale żeby uzyskać w ten sposób 50 zł trzeba zgromadzić 3120 pkt. Więc może to konsultantka miała na myśli?

   Usuń
  3. Wczoraj rozmawialem z Pania z Citi i padla kwota 4000 PLN platnosci karta, ktora zwalnia z oplaty.

   Usuń
 32. Co do terminów, to ja w poprzedniej promocji złożyłem wniosek ostatniego dnia. Czekałem kilka dni na telefon, potem umowę (były Święta Zmartwychwstania Pańskiego). Koniec końców dzisiaj otrzymałem kartę. Czyli 2 tygodnie od złożenia wniosku do karty w portfelu. Jutro planuję tankowanie do zbiornika i zakup pre-paidowej karty na Orlenie.

  OdpowiedzUsuń
 33. można uniknąć opłaty wykonując transakcje na 4 tys miesięcznie lub po zrobieniu jednej transakcji otrzymane punkty powitalne (1000) przeznaczyć na dwie opłaty miesięczne- po 500 punktów za miesiąc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Więc tablecik wyjdzie mnie jeszcze taniej. Uznanie za wnikliwość!

   Usuń
 34. Fakt, też udało mi się znaleźć teraz tą informację! Szacun za wyszperanie! 500 pkt można wymienić na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę główną. Zważywszy na 1000 pkt powitalnych pojawia się całkiem fajna perspektywa. Z 2-3 opłat, które miały być, wychodzi max. jedna.

  OdpowiedzUsuń
 35. Udalo sie moze kkmus dowiedziec jak to jest w przypadku przebywania na macierzynskim? Zalapie sie na promocje czy nie bardzo? Musze wykazac jakis wplyw regularny na konto? Np. Te 1200 netto minimum ma byc na koncie od pracodawcy czy wystarczy przelew z innego konta isobistego?
  Dzieki zapomoc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musi być wpływ od pracodawcy albo kwity z działalności gospodarczej.

   Usuń
 36. Witam wszystkich
  Mam pytanie do kiedy jest ta promocja ?
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Dzięki bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 38. otrzymałem tablet z poprzedniej promocji. Czy jest jakaś specjalna regułka w celu zamkniecia karty. Czy po prostu loguje się do bankowości Kontakt z bankiem – karty kredytowe – zamknięcie Karty . Czy to wystarczy ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy krótka informacja wysłana w Citionline: rezygnuję z karty kredytowej. I tyle. Po kilku dniach oddzwonią by potwierdzić.

   Usuń
 39. Zgłaszam problem. Mojej mamie odmówili karty mimo ze spełniała wszystkie wymogi. Przy pierwszej rozmowie mówili ze już wysyłają kuriera a przyszło zawiadomienie ze odmawiają karty. Ktoś miał podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyczyny mogą być różne. Np. rozbieżność między dochodem deklarowanym, a tym który "wyszedł" z papierów albo nie dodzwonili się (bo wyrywkowo to robią) do pracodawcy/pracodawca nie chciał potwierdzić zatrudnienia itp.

   Usuń
 40. Dzisiaj złożyłem wniosek i praktycznie po minucie otrzymałem telefon z banku. Pani bardzo miła i sama wspomniała o tym, że dostanę punkty, które mogę wymienić na darmowe korzystanie z karty. Zaniepokoił mnie tylko fakt odnośnie długości trwania umowy. Konsultantka podała iż umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy i automatycznie przedłużana. Gdzie można znaleźć zapisek dotyczący możliwości rezygnacji z karty w dowolnym momencie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zapis w umowie: "Klient może wypowiedzieć Umowę w każdym czasie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Wypowiedzenie dokonywane jest w formie pisemnej lub poprzez Serwis bankowości telefonicznej".

   Usuń
 41. Witam
  Mam pewną wątpliwość. W ubiegłym tygodniu w ciągu kilku dni wydałem kartą citi ponad 1000zł. Do dnia dzisiejszego ( poniedziałek ) mam zaksięgowane niestety tylko 700zł ( saldo zadłużenia ) pomimo że dostępny limit pomniejszył się o całą wydaną ponad tysiączłotową kwotę. Dziś mi też mija termin 30 dniowy i mam obawy że się nie zakwalifikuje na tablet. Proszę o odpowiedź jak to wygląda.Czemu księgowanie trwa kilka dni i od jakiego czasu biegnie uznanie kwoty za wydaną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niektóre płatności księgują się szybciej, niektóre później (do 7 dni). Stąd ta różnica. Regulamin wymaga by płatności były zaksięgowane.

   Usuń
  2. Ja jeszcze dodam, że 30-dniowy okres na spełnienie warunków liczy się nie od dnia złożenia wniosku czy podpisania umowy (gdy przybył kurier), ale od daty wpisanej przez bank.

   Jeśli faktycznie dziś mija 30. dzień, a płatności jednak by się nie zaksięgowały to przyjdzie zaczekać do pierwszego tygodnia maja. Jeśli nie dostałbyś maila o przyznaniu tableta, zawsze zostaje złożenie reklamacji. Ale póki co bądźmy dobrej myśli :)

   Usuń
  3. Dzięki za wyjaśnienia. Od daty podpisu przez bank mam jeszcze w zapasie 3 dni więc powinny transakcje jeszcze wejść :)

   Usuń
 42. Witam, czy do tej promocji z tabletem trzeba założyć konto internetowe, czy tylko wystarczy mieć kartę kredytową World Master Card - opłata 18 zł? Opłata za konto - 25 zł mies.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby zakładania konta. Wystarczy sama karta i już jej posiadanie daje dostęp do bankowości CitOnline.

   PS. A jeśli chodzi o opłatę za kartę to pamiętaj, że częściowo można jej uniknąć, wykorzystując punkty przyznane w ramach programu lojalnościowego (1000 pkt powitalnych za p-wszą transakcję).

   Usuń
 43. Czy można wypłacać przy pomocy karty world master card pieniądze na stacjach paliw/w sklepach i liczy się to jako płatność kartą?
  Jakieś informacje na ten temat? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cashback jest traktowany jako transakcja gotówkowa, więc niestety :/ musza być płatności.

   Usuń
 44. A w jakim czasie od podpisania umowy wysyłają kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3-5 dni karta powinna być - sprawdziło się we wszystkich 3 przypadkach w których wyrabialiśmy kartę w rodzinie.

   Usuń
  2. u mnie od podpisania umowy przy kurierze do czasu otrzymania karty minęło 9 dni

   Usuń
 45. Gdzie sie sklada dyspozycje w CITIBANKONLINe? Chciałbym zrezygnowac z serwisu telefonicznego i nie ma nigdzie na stronie opcji aby wyslac dyspozycje.
  Oraz pytanie jak sprawdzic od kiedy jest podpisana umowa przez bank? Karte dostalem po tygodniu jak był kurier

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W CitiOnline: Kontakt z bankiem > Zapytaj/złóż dyspozycję > Karty kredytowe > Opłaty/promocje i napisz: rezygnuję z usługi CitiPhone

   Umowa podpisana przez bank przyjdzie osobnym listem kilka dni po karcie.

   Usuń
  2. Jest jakieś potwierdzenie takiej dyspozycji czy pozostaje mi wierzyć, że wyłączą?

   Usuń
  3. Po kilku dniach bank odpowiada w CitiOnline, potwierdzając przyjęcie dyspozycji. Poza tym jest opcja zapisania wysłanej wiadomości - można wygenerować pdf.

   Usuń
  4. Zgłoszenie złożone problem był z przeglądarką w Operze na czarnym pasku nie wyświetlają sie przyciski których szukałem.

   Usuń
 46. Witam, otrzymałam kartę debetową Citi Priority, a miała być World. Czy to ta sama karta. Chodzi o promocję z tabletem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citi Priority to konto osobiste. A nie trzeba zakładać konta!

   Usuń
 47. Witam wszystkich...orientujecie się jak długo maksymalnie czeka się na kartę od momentu wypełnienia formularza ?

  OdpowiedzUsuń
 48. Mojej żonie również odmówili karty mimo ze spełniała wszystkie wymogi. Podczas rozmowy tel. została zweryfikow. pozytywnie następnie powiadomiono że odmawiają karty. W liście poinformowano,że przyjęte przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie wniosku.Czy jest jakaś szansa aby wyjaśnić powód odmowy i jednak uzyskać kartę.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wysłać pismo z zapytaniem, ale powody mogą być różne: choćby to, że pracodawca nie potwierdził zatrudnienia albo wyszedł Twej żonie niski scoring BIK, choć to już byłoby chyba wiadomo po złożeniu wniosku telefonicznie. A może była różnica na minus między kwotą dochodów deklarowaną, a tą która była w wyciągu czy zaświadczeniu???

   Usuń
  2. Witam,czy powodem odmowy może być fakt,że brałem udział w pierwszej edycji karty z tabletem,oraz rezygnacji z karty po otrzymaniu tabletu?

   Usuń
  3. No raczej, skoro masz podaną datę 1.01.2013 r. - posiadałeś kartę po tej dacie to nie dostaniesz kolejnego tableta ;)

   Usuń
  4. Pierwsza karta była dla mnie,a odmówiono żonie.

   Usuń
 49. Mam informacje za jaki okres jest naliczana oplata za kartę jest to miesiąc kalendarzowy ? Czy 30 dni od podpisania umowy?
  Oraz kiedy należy skorzystać z punktów aby opłacić kartę? Zaraz po wykonaniu pierwszej operacji ta karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata jest dopisywana do zestawienia transakcji za dany okres. Punkty naliczone będą po pierwszej transakcji, a wykorzystanie 500 pkt zwalnia z najbliższej opłaty za kartę.

   Usuń
 50. Witam, jak długo należy oczekiwać na pojawienie się 1000pkt lojalnościowych po dokonaniu pierwszej transakcji ? Wczoraj wieczorem zrobiłem zakupy a do tej chwili punktów nie ma. Druga sprawa to wykorzystane środki sprawdzać na podstawie obecnego salda zadłużenia (jest ono cały czas na poziomie 0zł) czy na podstawie umniejszonego limitu karty? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Punkty za wykonane Transakcje Punktowe powiększają Saldo Punktów, nie później niż drugiego dnia roboczego następującego
   po dniu w którym Transakcja Punktowa Kartą obciążyła Rachunek Karty" więc na razie trzeba zaczekać na zaksięgowanie płatności i dopiero następnego dnia powinny być punkty.

   Wykonałem właśnie p-wszą płatność w pn i czekam. Wykorzystanie środków będziesz widzieć w dostępnym limicie ale czasem niektóre płatności paypass są uwzględnniane z opóźnieniami.

   Usuń
 51. Wczoraj dzwonili do mnie z Citibanku i z konsultantką uściśliłem termin 30 dni na wydanie kartą min. 1000 zł. Otóż termin 30 dni biegnie od dnia podpisania dokumentów przy kurierze a wtedy jeszcze karty nie mamy. Kurier dostarcza podpisane przez nas dokumenty do banku i wtedy oni wysyłają nam kartę. Tak więc na wydanie 1000 zł jest kilka dni mniej niż powtarzane co chwila 30 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem "Okres na realizację warunków Oferty przez Uczestników, o których mowa w pkt IV ust 1 trwa 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę Kredytową Citibank" więc może sobie konsultantka mówić co sobie myśli, ale regulamin jest regulaminem. W praktyce bank wpisuje w umowie datę dopiero po powrocie kuriera z dokumentami podpisanymi przez klienta - sprawdzone na dwóch przypadkach w mej rodzinie ;) Ale oczywiście data wpisana jest wcześniejsza od daty kiedy dostaniemy kartę, więc w praktyce na realizację płatności, przy uwzględnieniu ich zaksięgowania, jest czasu mniej. Najlepiej uwinąć się w 2-3 tygodnie i będzie spokój :)

   Usuń
 52. ZNIESIENIE OPLATY MIESIECZNEJ
  Kod CMFW

  czy

  ZNIESIENIE OPLATY MIESIECZNEJ
  Kod MFW
  Wymagane Punkty: 500

  ?????????????????????????????????????????????????????????

  OdpowiedzUsuń
 53. Po ilu dniach przyszła wam karta od SMS o wydaniu karty? Dostałem w poniedziałek wiadomiasc, fajnie gdyby przyszła przed majówka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekałem z 3-4 dni

   Usuń
  2. Ja miałem SMS rano, a karta popołudnia była w skrzynce, więc SMS musieli wysłać z opóźnieniem, bo wątpię by to jakimś ekspresem szło na ten sam dzień :P

   Usuń
 54. Dwa pytania:

  1. Po rezygnacji z citionline otrzymalem:
  "Drogi Kliencie,

  Uprzejmie informujemy, że zgłoszenie dotyczące rezygnacji z Serwisu CitiPhone w zakresie Karty
  Kredytowej zostało zrealizowane. Pragniemy podkreślić, że opłata za możliwość korzystania
  z Serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone jest naliczana z dołu, czyli za poprzedni
  miesiąc kalendarzowy. Bank nalicza opłatę za każdy miesiąc, w którym usługa była choć przez
  jeden dzień aktywna. "

  ile ta oplata wynosi i dlaczego tak drogo a tak naprawde to czemu nikt o tym wczesniej nie pisal ze oplata jest pobierana juz od 1 dnia aktywacji karty a tego dnia zrezygnowalem z tej uslugi.... :/

  2. Czy zadluzenie min 1000 zl musi sie utrzymac do otrzymania informacji o przyznaniu nagrody czy moge spalacac wczesniej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) To chyba nowa zasada. Ja o kartę wnioskowałem w lutym: umowa zawarta 12.02. Rezygnacja z Citiphone wysłana 20.02., a 23.02. bank potwierdził. I po dziś dzień, choć dostałem już dwa wyciągi żadnej opłaty za Citiphone nie było.
   2) Każdej chwili możesz kartę spłacić - nie musisz czekać.

   Usuń
 55. To mam kolejne pytanie, logujac sie na konto karty widze dwa rodzaje transakcji, jedne to "Transakcje zaksięgowane po dacie ostatniego wyciągu" a drugie "Transakcje oczekujące na zaksięgowanie i Plan Komfort" tych pierwszych mam powiedzmy 500 zł a tych drugich 600 zł czyli razem ponad 1000 zł, platnosci zrealizowałem między 24 a 30 kwietnia czy w tej sytuacji spełniłem warunek wydania 1000 zł i dostane informacje o tablecie w pierwszym tygodniu miesiaca w ktorym nastpilo spelnienie warunku ?

  na koncie jest pozycja "numer rachunku do spłat: XXXX XXXX ...." wystarczy przelac na ten rachunek srodki czy poza $ muszi byc jakis specjalny tytul przelewu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wyczytałem to liczy się termin zaksięgowania transakcji. Więc na powiadomienie o przyznaniu tableta raczej przyjdzie Ci zaczekać do początku czerwca.

   Przelew na rachunek do spłaty z dowolnym tytułem może pójść.

   Usuń
 56. Czy trzeba mieć konto na swoje nazwisko w i innym banku żeby przelew 1000 był akceptowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, przelew na spłacenie możesz zrobić z konta dowolnej osoby.

   Usuń
  2. jeśli chodzi o spełnienie warunku do otrzymania tabletu, to przelewy się nie liczą

   Usuń
  3. a liczą się przelewy za towar zakupiony na allegro? jak to jest?

   Usuń
  4. Przelew się nie liczy. Ale jeśli na allegro zapłacisz kartą (np. wybierając taką opcję lub przez PayU) i podasz dane z karty: numer, datę ważności, kod cvv to będzie to wtedy płatność kartą, która jak najbardziej się kwalifikuje

   Usuń
 57. Właśnie podpisałem umowę,a w niej jak byk stoi, że zawarta jest na 12 miesięcy. Jest tylko możliwość odstąpienia od umowy w trakcie 14 dni. Czyli licząc 18zł miesięcznie minus dwie opłaty za punkty startowe, to tablet wyjdzie 180zł. Jego wartość to jakieś 400, więc zysk jakiś tam jest :) ... No chyba, że jednak jest możliwość zrezygnowania wcześniejszego z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie jest mowa o 12 miesiącach ale w innym kontekście. Otwiera on bankowi chociażby możliwość nieprzedłużania umowy w sytuacji gdy np. karta nie jest spłacana. (to trochę jak z umową o pracę - tą na czas określony łatwiej zerwać lub jej nie przedłużać, niż tą na czas nieokreślony).

   Z karty można zrezygnować z każdej chwili. Odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni to standard w przypadku umów zawieranych na odległość. Później przy rezygnacji następuje nie odstąpienie, a wypowiedzenie umowy. Opłata za kartę pobierana jest wyłącznie za faktyczny czas jej posiadania. Nie będzie potrzeby płacenia za cały rok. Sprawdzone w praktyce przeze mnie i wielu innych ;)

   Usuń
 58. Czy ktoś już dostał powiadomienie o spełnieniu warunków i przyznaniu tableta?
  chodzi o osoby, które spełniły warunki w kwietniu

  OdpowiedzUsuń
 59. Jestem uczestnikiem wczesniejszej promocji warunki spelnione w kwietniu. Dzis mail ze tablet juz jedzie do mnie:) mam pytanie do osob ktore juz tablet otrzymaly. Jakim kurierem je wysylaja? Ta sama firma ltora dostarcza umowy? Nie pamietam nazwy ale umowa szla 3 dni jak na kurierow to slabiutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też zgłaszam otrzymanie maila :)

   Usuń
  2. W marcu było tam, że maile przyszły w piątek, a w poniedziałek już kurier przywiózł paczkę. To był bodajże DPD, ale nie dam sobie ręki uciąć ;)

   Usuń
  3. Tempo błyskawiczne. 9.04 wniosek, 15.04 umowa, 21.04. karta, płatności machnięte w jeden dzień i dziś mail. Mam nadzieję, że i tablet szybko prześlą.

   Usuń
  4. Czy ktoś spełnił warunki w kwietniu a nie otrzymał jeszcze maila?

   Usuń
  5. Ja wydałem ponad 1000 zł w kwietniu ale nie wszystkie zostały zaksiegowane, ogolnie wydalem 1000 zl w 10 dni, teraz tylko sie zastanawiam czy jesli nie zaliczylo mi wydatkow w 1 tygodniu maja to pomimo ze w maju nie realizuej juz zadnej platnosci karta to warunek bedzie spelniony do nagrody w 1 tygodniu czerwca.

   Usuń
  6. Jeśli z wydaniem i zaksięgowaniem wszystkich płatności na sumę min. 1000 zł zmieściłeś się w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy przez bank to nie ma obaw, na początku czerwca dostaniesz mail.

   Usuń
 60. Wydałem 1300zł w kwietniu (w 2 tygodnie od podpisania umowy) a jeszcze nie dostałem żadnej informacji odnośnie przyznania nagrody... Mam się już niepokoić czy czekać? Nie chciałbym żeby później okazało się że Bank jakąś transakcję "odrzucił" i tablet przepadnie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam to samo. Wydałem w kwietniu ponad 1000zł i żadnej informacji do tej pory.

   Usuń
  2. Sprawdź czy wszystkie płatności zaksięgowały się w kwietniu.

   Usuń
  3. Tak, ostatnia transakcja zaksięgowana 26.04.

   Usuń
  4. Dla osób, które spełniły wszystkie warunki w kwietniu, dziś bank ma jeszcze ostatni dzień na przesłanie informacji o przyznaniu nagrody.

   Jeśli to nie nastąpi, myślę, że warto wysłać zapytanie w bankowości internetowej z informacją o spełnieniu wszystkich warunków promocji i zapytaniem o powód braku powiadomienia o przyznaniu tabletu.

   Usuń
  5. A ja mam pytanie jak to jest może ktoś wie, otóż zrobiłem zakup 30 kwietnia za kwotę ponad 1000 zł. W systemie ubyła ta kwota ale nie była zaksięgowana. Teraz jak wchodzę w zakładkę "transakcje zaksięgowane po dacie ostatniego wyciągu" widnieje że kwota ta zaksięgowana jest własnie 30 kwietnia. Czy jest możliwość sprawdzenia szczegóły tych operacji i księgowania ?
   Bo jeśli zaksięgowane 30 kwietnia to powinienem załapać informację o spełnionych warunkach do uzyskania tableta. W niektórych bankach jest przy transakcjach dat zakupu i data księgowania a tu nic nie ma na ten temat no chyba że nie widzę ?

   Usuń
  6. Mam dokładnie to samo, wszystkich płatności zaksięgowanych do 30.04 mam ponad 1300 zł i wykonałem je w kilka dni od otrzymania karty max tydzień i mimo wszystko nie otrzymałem żadnego @ do dziś. Czyli najlepiej jutro się skontaktować poprzez kontakt na swoim koncie tak? Czy autor Mr. Złotówa będzie wspierał swoje owieczki ?

   Usuń
  7. Warto też sprawdzić foldery "spam", "wiadomości-śmieci", "inne" lub "oferty" bo mogła wiadomość tam wpaść. No a jeśli maila od Citi i tam nie ma to najlepiej wysłać zapytanie w CitiOnline. Można też zadzwonić na infolinię - w poprzednich edycjach konsultanci byli w stanie zweryfikować stan rzeczy. Myślę, że sprawa szybko się wyjaśni :)

   Usuń
  8. Ok, to jutro rano będę dzwonić bo w żadnym z folderów nie ma, jedynie dostałem 3 dni temu info jak aktywować kartę oraz zaproszenie do korzystania z citionline jako @

   Usuń
  9. Też dostałem takie zaproszenie jak kolega powyżej. Może nie odnotowali naszego logowania do bankowości internetowej. Zgłosiłem problem przez system wiadomości - zobaczymy co odpowiedzą.

   Orientuje się ktoś może czy jak zrezygnowałem z usługi CitiPhone, to nie mogę złożyć reklamacji telefonicznej?

   Usuń
  10. Trafne pytanie, po wprowadzeniu tej kuriozalnej opłaty za CitiPhone (weszła ona w życie stosunkowo niedawno, bo w styczniu) może być problem z uzyskaniem info w ten sposób jeśli wyłączyliśmy opłatę :( Więc pozostaje CitiOnline.

   Usuń
  11. Ja tam wolę CitiOnline, bo zawsze jest podkładka kiedy i co dokładnie padło w pytaniu i w odpowiedzi.
   Wysłałem zapytanie:

   Witam,
   wziąłem udział w promocji, w której do karty kredytowej bank daje prezent w postaci tabletu. Zgodnie z wymogami regulaminu, wszystkie warunki promocji spełniłem w kwietniu, mieszcząc się w wymaganym czasie. W myśl pkt. V ppkt. 1 regulaminu w pierwszym tygodniu maja powinienem otrzymać powiadomienie o przyznaniu nagrody. Taka wiadomość jednak do mnie nie dotarła. Uprzejmie proszę o weryfikację i informację zwrotną.

   Usuń
  12. Czegoś nie rozumiem jak mogą zapraszać do korzystania z citionline przecież na logikę wynika że się tam logujemy skoro sprawdzamy stan konta daty księgowania czy pisząc aby dezaktywować CitiPhone. Czy może trzeba spełnić jakiś inny warunek z tym logowaniem. Ja już napisałem zapytanie wczoraj wieczorem zobaczymy co odpowiedzą.

   Usuń
  13. jak będziecie wiedzieli coś w tym temacie to dajcie znać,
   też spełniłem warunki w kwietni i żadnej informacji nie dostałem
   zgłoszenie na citionline poszło

   Usuń
  14. Właśnie dostałem maila z potwierdzeniem otrzymania tabletu. W CO nic nie odpisali.

   Usuń
  15. Rano zadzwoniłem to poradzili mi żeby napisać na citionline pozatym kontakt telefoniczny jest chyba płatny. Kilka minut temu otrzymałem @ że spełniłem warunki i do 31 Maja dostanę tablet, tak więc cała operacja kotowała mnie 0 zł :) bo dwa miesiące mam darmowe umowa podpisana 16 kwietnia, tablet do konca maja, rezygnacja przed 16 czerwcem czyli 0 zł :) Super! Dziękuje

   Usuń
  16. Ja też dostałem dzisiaj info o wygranej

   Usuń
  17. To samo u mnie - z jednodniowym poślizgiem, ale jest pozytywne info o przyznaniu :)

   Usuń
  18. Cieszę się, że sprawa szybko się wyjaśniła :)

   Usuń
  19. u mnie też info na maila a jak zrobić aby wybrać kolorystykę bo w regulaminie z tego co pamiętam pisali że jest czarny i biały kolor do wyboru.

   Usuń
  20. Gdzie masz takie info??? Nic regulamin nie mówi na ten temat.

   Usuń
  21. Nigdzie też nie mogłem znaleźć daty księgowania, więc wysłałem zapytanie i oto co otrzymałem w odpowiedzi:

   "Szanowny Panie,

   Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego Banku.

   W nawiązaniu do otrzymanej korespondencji uprzejmie informuję, że ze
   względu na obecną funkcjonalność serwisu Citibank Online, po
   zalogowaniu prezentowana jest jedynie data dokonania transakcji. W celu
   ustalenia daty księgowania operacji, proszę o przesłanie wiadomości
   wybierając z górnego menu pozycję Kontakt z bankiem -> Zapytaj /
   Złóż zlecenie lub bezpośredni kontakt z Doradcą CitiPhone pod numerami
   telefonu: 801 32 2484, 48 22 692 2484 (opłata według aktualnej taryfy
   operatora).

   Za utrudnienia serdecznie przepraszam.

   Z poważaniem,

   Maciej B.
   Zespół Obsługi Citibank Online
   Citi Handlowy
   Bank Handlowy w Warszawie S.A.
   Goleszowska 6
   01-260 Warszawa 42
   T +48 (22) 692 20 90 (Zespół Obsługi Citibank Online) F +48 (22) 690 20 66"

   Bez komentarza

   Usuń
  22. Oj faktycznie jest zapis ale to "Uczestnik nie ma możliwości wyboru wersji kolorystycznej Nagrody"
   coś mi się o uszy obiło nie zauważyłem słówka "nie"

   Usuń
 61. Witam,
  który kod wybrać na zniesienie opłaty miesięcznej za kartę CMFW czy MFW. Czym one się różnią?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpowiedź była trochę komentarzy wzwyż

   Usuń
 62. pytanko panowie jakim kurierem i gdzie można sprawdzić ,czy kurier już był czy będzie? bo wiem,że nie dzwoni na telefon tylko osobiście puka do drzwi no i supcio,ale jak ktoś ma na rano do pracy i już był kurier i nie zastał adresata albo wychodzimy po chleb a za 5 minut zjawia się kurier ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DPD albo DHL, kurcze nie pamiętam, bo w kwietniu sporo przesyłek przyjmowałem. Przed przyjazdem dzwonił, bo bank podaje im nr tel

   Usuń
 63. Dzisiaj dostałem informacje o przyznanym tablecie ( warunki spelnilem w kwietniu)
  ale niestety napisali ze za citophone będzie i tak naliczona oplata 6 zl.
  W którym miejscu zamienić punkty na opłatę za karte i kiedy to zrobic? Konto założyłem 16 kwietnia?
  Rozumiem ze rezygnacja z karty najlepiej złożyc jak dostane przesyłkę?

  OdpowiedzUsuń
 64. 06 maj mail "Gratulacje tablet jedzie do Ciebie" dziś tj. 08 maj nic nie ma.....ma ktoś numer do kurierów rozwożących ?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jedzie do Ciebie" jest chyba ślicznym sformułowaniem marketingowców. No nic, też czekam cierpliwie. Czas mają spory, bo 30 dni.

   Usuń
  2. mi napisali dziś że jedzie i dojedzie do 31 maja 2015 r

   Usuń
 65. To jak już wszyscy tablety dostali to niech teraz ktos opisze procedure rezygnacji. Ogolnie wiem ze wystarczy krotko w citionline napisac ze sie rezygnuje i nastepnie telefonicznie potwierdzic jednak ile czasu trwa "wypowiedzenie" w sensie czy jest to 30 dni czy np 5 dni ?

  Jesli chodzi o oplate citiphone 6 zl to rozumiem ze jesli nie mam jej jeszcze naliczonej to warto i tak przelac na konto splac karte 6 zl zeby nie cudowali po rezgynacji ze karta nie zostala do konca splacona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie trwa 30 dni. Po kilku dniach od dyspozycji dzwoni konsultant potwierdzić i próbuje zatrzymać. Można ugrać zwolnienie z opłaty za kartę, a jak trochę podusisz to i moneyback uda się wytargać ;) A z opłaty za CitiPhone przecież możesz zrezygnwać? Wystarczy wysłać wiadomość: rezygnuję z usługi CitiPhone. Chyba, że masz na myśli opłatę za kartę to możesz przelać z góry.

   Usuń
  2. Citiphone wyłaczyłem już pierwszego dnia a i tak opłata 6 zł zostanie naliczona, aktualnie mam kartę 3 tygodnie i juz dostałem info o otrzymaniu tableta to miałem nadzieje że uda mi się bez kosztowo ale jak widać nie uda bo 6 zł za citiphone bo i 18 zł za połowe trzeciego miesiaca w ktorym bedzie trwala rezygnacja.

   Usuń
  3. Dziwne z tą opłatą za Citiphone. Ja bym im nie odpuścił. Napisz reklamację.

   Usuń
  4. U mnie wyszło że w połowie kwietnia założyłem 1 dnia zrezygnowałem z Citiphone a więc 6 zł i tak naliczą, w maju mam maila że tablet idzie i ma być do 31 maja mam ponad 1500 punktów w ich programie punktowym 1000 punktów za pierwszy zakup i ponad 500 za kolejne więc mogę się cieszyć zwrotem opłaty za 3 miesiące więc jak tylko tablecik przyjdzie rezygnuję karty i myślę że jedyną opłatą będzie tylko te 6 zł za Citiphone :)

   Usuń
  5. Jak spłaciłem kartę to warto nadpłacić od razu te 6 zł czy czekać aż przyjdzie jakiś wyciąg i tam będzie informacja o opłacie 6 zł ?

   Usuń
 66. 6 maja, pięć minut po aktywacji karty, wysłałem online dyspozycję wyłączenia usługi CitiPhone. Do dziś nic nie odpisali. Pytanie - oni nie potwierdzają wykonania dyspozycji klientów? Policzą mi 6 zł za maj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi przysłali potwierdzenie dyspozycji dopiero po tygodniu. Opłaty nie pobrali.

   Usuń
  2. a mi niestety odpisali, że opłata nie będzie obowiązywać dopiero od czerwca.

   Usuń
 67. Był już może u kogoś kurier z tabletem? chodzi o osoby z poprzedniej promocji które spełniły warunki w kwietniu mail o przyznaniu w zeszłym tygodniu

  OdpowiedzUsuń
 68. Napiszcie tutaj, jeśli ktoś dostanie tablet z obecnej promocji, za warunki spełnione w kwietniu.

  OdpowiedzUsuń
 69. no ja czekam od 6 maja (od emaila z potwierdzeniem )

  OdpowiedzUsuń
 70. Ja otrzymałem swojego wczoraj :). Niestety kolor biały ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy dostają biały. Tak jak na obrazku i tak jak w poprzednich edycjach.

   Usuń
  2. Kiedy dostaleś info o przyznaniu nagrody ? Teraz w maju czy kwietniu ?

   Usuń
  3. dzwonił wcześniej kurier do Ciebie?

   Usuń
  4. Ja wniosek składałam na początku kwietnia. 6 maja dostałam mail, a kurier przyjechał dziś. Dzwonił przed wizytą.

   Usuń
  5. Nie wszyscy dostają białe. Ja po otrzymaniu informacji o "wygranej" napisałem do obsługi. Pomimo zapisu w regulaminie, że nie można wybrać, odpisali mi, że ok, ale będę musiał poczekać. Jeżeli będą jednak mieli wyłącznie białe, to pod koniec miesiąca wyślą jaki będzie. Ja wolę czarny, więc czekam cierpliwie. Najwyżej będzie zabawka na "dzień dziecka" ;)

   Usuń
  6. Ja dzisiaj dostałem tableta (czarny w w moim wypadku)

   Usuń
  7. Ja też dzisiaj dostałem czarny w baaardzo małym pudełku :)

   Usuń
  8. 8 maj mail o przyznaniu nagrody. Dzisiaj kurier dostarczył tablet w niespodziewanym czarnym kolorze w bardzoooo małym kartonie :)

   Usuń
 71. A ja dzisiaj dostałem maila z numerem listu przewozowego i linkiem do śledzenia paczki.
  Kurier Schenker, nadano wczoraj powinno być dzisiaj.
  Brałem udział w aktualnej promocji, mail o przyznaniu był w piątek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo ja, dziś dostałem @ a karte mam od kwietnia, czyli wyrobie się z rezgynacją w dwa darmowe miesiace czyli tablet za 6 zl wyjdzie.

   Usuń
 72. U mnie też dziś informacja z numerem listu przewozowego zobaczymy jaki kolor przyjdzie bo też pisałem z informacją że chciał bym kolor czarny.

  OdpowiedzUsuń
 73. czy muszę spłacić kartę, aby złożyć rezygnację po otrzymaniu tableta?
  dla jasności, chodzi mi tylko o to, żeby zlikwidowali mi opłatę za kartę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, karta nie musi być spłacona - możesz to zrobić kiedy chcesz, także w okresie wypowiedzenia.

   Usuń
  2. wystarczy ze napisze "witam, rezygnuje z karty kredytowej citi world mastercard" ? poprzez formularz z citionline ?

   Usuń
 74. Czyli kiedy najlepiej jest złożyć wniosek o założenie tej karty: pod koniec miesiąca maja czy na początku czerwca? Chodzi mi oczywiście o pobierane opłaty za kartę przy jej użytkowaniu do momentu, do kiedy nie złoże wymówienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko to kwestia indywidualna. Zależy jak szybko przebiegnie proces podpisania umowy - opłata za kartę nie jest liczona wg miesięcy kalendarzowych ale miesięcy liczonych dla okresu rozliczeniowego karty. Lepiej jednak by z płatnościami wyrobić się w jednym miesiącu kalendarzowym to wtedy jednak krócej czeka sie na powiadomienie o nagrodzie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...