Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wielkie dni bankobrania - czyli załap się na premie w samej końcówce

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

12.04.2015

Wielkie dni bankobrania - czyli załap się na premie w samej końcówce

W ciągu trzech kolejnych dni kończą się aż trzy dwie bardzo popularne, bo i bardzo opłacalne, okazje do bankobrania.

Do wzięcia są gwarantowane premie w łącznej kwocie 170 120 zł, ale również dobrze oprocentowana lokata i nagrody rzeczowe. Aby zarobić wystarczy wykazać się niedużą aktywnością w płaceniu kartą albo zrobić tylko jedną płatność kartą, albo... nie robić nic oprócz otwarcia darmowego konta. W tych trzech dwóch promocjach każdy może więc znaleźć coś dla siebie.
Aby promocje Ci nie umknęły, przypominam o nich. Przygotowałem też - mam nadzieję - wygodne porównanie propozycji. Powinno Ci pomóc w wyborze optymalnych rozwiązań dla siebie.

[AKTUALIZACJA w dn. 13.04.2015 r.]: dziś w praktyce dostępne zostają już dwie promocje. Promocja Inteligo jest już w praktyce nieosiągalna.

Comperia Bonus 3 - najłatwiejszy możliwy zarobek


Promocja dostępna do 15.04.2015 r. Do wzięcia 55 zł za otwarcie konta, 10 zł za otwarcie lokaty 4% oraz szansa na nagrody: smartwatch LG lub iPad mini.

Aby zarobić pierwszą część premii, tj. 55 zł, nie trzeba się natrudzić:
 • zarejestruj się na stronie organizatora
 • za pomocą linku otrzymanego na mail, złóż wniosek o Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank
Jeśli chcesz dostać dodatkowy bonus 10 zł:
 • zainstaluj aplikację mobilną banku (dostępna na smartfony i tablety)
 • najpóźniej do 30.04.2015 r. załóż Lokatę Mobilną (na kwotę od 1 000 do 10 000 zł)
Do 15.05.2015 r. organizator promocji wyśle maile z powiadomieniem o spełnieniu warunków promocji i uprawnieniu do odbioru premii. Wówczas zostanie Ci już tylko jeden krok: uzupełnienie danych - należy podać m.in. numer rachunku Wymarzonego Konta Osobistego, na który nastąpi wypłata premii (do 29.05.2015 r.).

Nagrody rzeczowe (jeden z pięciu iPadów Mini lub pięciu zegarków smartwatch LG) trafią do osób, które wezmą udział w konkursie i zaproponują hasło reklamowe Comperia Bonus. Propozycję zarejestrować można do 15.04.2015 r., a komisja konkursowa wybierze spośród nich i nagrodzi te najkreatywniejsze.

Wcześniejszy opis promocji          


Mam Inteligo - premie dla poleconych


Promocja dostępna do 16.04.2015 r. Do wzięcia 50 zł za otwarcie konta.

Choć powyższa data napawa optymizmem to załapanie się na promocję jest już nierealne. Umowę w Inteligo zawiera się bowiem za pośrednictwem kuriera. Przejdź zatem do kolejnej promocji Agory i Banku Millennium kilkanaście wierszy niżej.

Aby zyskać premię 50 zł wystarczy:
 • złożyć wniosek o otwarcie konta (niezbędne jest podanie kodu polecenia uzyskanego od aktualnego klienta Inteligo - możesz ten kod pozyskać tutaj
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych od banku i zaakceptować regulamin promocji 
 • zawrzeć umowę o konto wraz z kartą płatniczą (odbywa się to za pośrednictwem kuriera, który już przy podpisaniu umowy przekaże Ci kartę - i to ważna informacja, bowiem w promocji umowy powinny być zawarte najpóźniej do 16.04.2015 r. Z informacji, jakich udziela infolinia, wynika, że poniedziałkowe przedpołudnie to ostateczny termin w którym jest szansa, by liczyć na załapanie się w terminie)
 • w ciągu 30 dni od otwarcia konta indywidualnego lub wspólnego wykonać płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł oraz co najmniej jedną płatność za pomocą aplikacji IKO o łącznej wartości 10 zł. Płatności powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych (do realizacji warunków promocji nie zaliczają się płatności w Internecie)
Wypłata premii powinna nastąpić do 20.06.2015 r. 
Wcześniejszy opis promocji             


Premia do Konta 360° z malutkimi wymogami


Promocja dostępna do 17.04.2015 r. 24.04.2015 r. (promocja została wydłużona). Do wzięcia 55 zł za otwarcie konta.

Droga do uzyskania premii jest całkiem łatwa:
 • zarejestruj się na stronie promocji 
 • za pomocą linku otrzymanego mailem najpóźniej do 17.04.2015 r. 24.04.2015 r. złóż wniosek o Konto 360° lub 360° Student z kartą płatniczą 
 • do 21.05.2015 r. zasil konto kwotą min. 500 zł (środki nawet tego samego dnia możesz wycofać) oraz wykonaj co najmniej jedną płatność kartą (w sklepach stacjonarnych na dowolną kwotę)
 • po otrzymaniu maila informującego o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii, najpóźniej do 9.06.2015 r. uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii (należy podać m.in. numer aktywnego konta)

Premia zostanie wypłacona do 16.06.2015 r. 

Wcześniejszy opis promocji         


W promocjach Comperii Bonus (Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank) oraz Agory (Konto 360° w Banku Millennium) zdarza się, że maile od organizatorów trafiają do folderów "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne". Jeśli obawiasz się przeoczenia wiadomości o spełnieniu warunków promocji, zapisz się na newsletter bankobrania. To zero spamu, a jedynie informacje o najnowszych promocjach bankowych i powiadomienia o ważnych terminach.

Jeśli zastanawiasz się którą lub które okazje do bankobrania wybrać (bo niewiele stoi na przeszkodzie, by skorzystać z dwóch czy nawet trzech promocji) porównaj je:
Comperia Bonus
Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank
Mam Inteligo
Konto Inteligo
Agora
Konto 360 w Banku Millennium
Warunki promocji:
Co do zdobycia:
55 + 10 zł + szansa na smartwatch lub iPad mini
50 zł
55 zł
Termin wypłaty premii:
do 29.05.2015 r.
do 20.06.2015 r.
do 16.06.2015 r.
Dla kogo:
Dla osób, które nie posiadają konta osobistego w Raiffeisen Polbank co najmniej od 1.01.2015 r.
Dla osób, które nie posiadają, ani nie jest rozpatrywany wobec nich wniosek o otwarcie Konta Inteligo indywidualnego, wspólnego lub firmowego, złożony przed przystąpieniem do Programu, ani co najmniej od 14.01.2012 r. nie posiadała żadnego Konta Inteligo.
Dla osób, które od co najmniej od 24.03.2015 r. nie posiadają żadnego aktywnego produktu w Millennium oraz nie są pełnomocnikiem do konta w Millennium
Warunki powadzenia konta:
Opłata miesięczna za konto
0 zł
0 zł
0 zł
pod warunkiem uzyskania wpływu na konto w kwocie min. 1 000 zł oraz wykonania min. 1 płatności kartą
Opłata miesięczna za kartę
3 zł
(jednak aby  wziąć udział w promocji nie trzeba wnioskować o kartę!)
0 zł
pod warunkiem wykonania płatności kartą na łączną sumę min. 100 zł
0 zł
pod warunkiem wykonania jednej płatności kartą
Niech Twoi znajomi zarabiają również. Podziel się informacją na facebooku:


Tweetnij znajomym na twitterze:
Tweet: Czekają premie pieniężne, lokata 4%, smartwatche, iPad Mini. Nie przegap okazji by łatwo zarobić: http://bit.ly/1GBYPxP

31 komentarzy:

 1. Skorzystałem już z dwóch powyższych, zostało mi Inteligo, więc wysłane przed chwilą zgłoszenie o kod polecenia jest moje. Dzięki za przypomnienie, bo przegapiłbym termin.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odnośnie Comperii. Może odpowiedź już padła, ale na szybko nie znalazłem. Czy jeśli miałem konto w Raiffeisenie i zamknąłem w 2013 roku to czy teraz mogę skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem:
   "Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r."

   Usuń
 3. Żeby spełnić warunki w Inteligo trzeba jeszcze oprócz transakcji na 200 zl dokonać co najmniej jednej operacji bezgotówkowej przy użyciu aplikacji IKO, o łącznej wartości minimum 10 PLN w punktach usługowo – handlowych. Wynikałoby to z regulaminu. Czy może mylnie go interpretuję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 200 zł nalezy wydać kartą, a 10 zł za pomocą IKO.

   Usuń
 4. Czy polecającym w Inteligo może być osoba, która ma tam konto od wielu lat, czy udział biorą tylko osoby, które założyły konto w okresie trwania promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecającym może być każdy posiadacz konta w Inteligo - bez względu na to kiedy konto założył. Jeśli chcesz komuś polecić konto, pamiętaj o rejestracji na maminteligo.pl

   Usuń
 5. Po jakim czasie dostaliście potwierdzenie otwarcia konta w Raiffeisenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wieczorem wniosek i przelew, a następnego dnia koło południa konto otwarte.

   Usuń
 6. Jeśli chodzi o ofertę Inteligo to czy wystarczy wyrobić się z założeniem wniosku do 16.04.2015 czy musi do nas trafić kurier do 16.04 co jest już na obecną chwilę trudne do wykonania ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o podpisanie umowy. Wczoraj na infolinii powiedziano mi, że się powinniśmy do czwartku wyrobić

   Usuń
 7. Wiesz, powiedzenie "powinniśmy się wyrobić" nie jest dla mnie przekonujące, ani wiążące. IMHO teraz to lepiej poczekać na kolejną edycję i wtedy na spokojnie mieć pewność, że się załapiemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dniu dzisiejszym rekomendują już jednak ostrożność i wyczekanie kolejnej edycji promocji Inteligo. Obserwując wcześniejsze działania banku, można domniemywać, że akcja zostanie powtórzona.

   Usuń
 8. Mr. Złotówa dobry występ w DDTVN :)!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za pozytywną opinię :)

   Usuń
  2. Też oglądałam. Podziwiam dynamiczny rozwój bloga i życzę dalszego rozwoju!

   Usuń
 9. program polecen inteligo jest ok. polecam ten bank juz od kilku lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. czy konta raiffaisen i millenium mozna zamknac przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millennium można przez intenret, Raiffeisen niestety nie.

   Usuń
 11. Uczestnik najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2015 r. zawrze z Bankiem Umowę o założenie Konta Osobistego. Przez Konto Osobiste rozumie się rachunek bankowy w rozumieniu przepisów ustawy prawo bankowe z dnia 29 sierpnia 1997 r., z późniejszymi zmianami, prowadzony na rzecz Uczestnika przez Raiffeisen Polbank na podstawie Umowy Konta Osobistego.
  czy to oznacza jakies skladanie podpisow? bo obecnie nie jestem w polsce przez najblizszy miesiac i fizycznie jest to niemozliwe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawarcie umowy może też się odbyć zdalnie, online. Można to zrobić za pomocą przelewu ze swego rachunku w innym banku. Nie ma wówczas potrzeby podpisywania jakichkolwiek dokumentów.

   Zawarcie takiej umowy przelewem możliwe jest zarówno w Raiffeisen Polbank, jak i w Millennium. Pamiętać jednak trzeba o jednej bardzo ważnej kwestii. Dane w przelewie (imię, nazwisko, adres) muszą być identyczne z tymi podanymi we wniosku o otwarcie nowego konta. Jeśli jest tam drugie imię, jakiś skrót użyty w nazwie ulicy czy miejscowości to należy podać go w identyczny sposób.

   Usuń
 12. Zamknięcie konta Raiffeisen zgodnie z Regulaminem tylko Oddział. Ktoś to potwierdzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dzwoniłem przed chwilą na infolinię. Można zamknąć w oddziałach, listownie lub telefonicznie.

   Usuń
 13. pytanie odnośnie comperia bonus
  1)zarejestrowałem się ,odpaliłem link otworzyłem konto i wpłaciłem 1zł z mego innego konta (tylko problem taki że mam drugie imię na koncie przelewającym i w dowodzie) a podałem w danych raiffaisenpolbankowi jedno pierwsze imię i dostałem maila "Potwierdzenie zawarcia umów o produkty i usługi w Raiffeisen Polbank" także wszystko jest dobrze i wypłaci mi Comperia 55zl ? Czy działać na infolinii w tej sprawie?
  2)jak nie zaznaczałem żadnej karty i tej nalepy to konto bez karty mam jak chciałem ?
  3) Aby wziąść udział w nagrodach Comperia Bonus należy się zalogować na jej stronie "podać hasło " i dać wyślij? i to wystarczy? Bo pisze coś o udostępnianiu na profilu facebook ale ja już go dawno usunąłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) skoro konto jest otwarte to nie ma się czym martwić ;)
   2) masz jak chciałeś - można dodatkowo sprawdzić po zalogowaniu w liście kart
   3) trzeba też udostępnić na fb

   Usuń
 14. w raiffaisen otworzyli mi 2 nr kont wymarzone osobiste i lokacyjne czym się różnią i gdzie trzymać pieniążki ? a jak otworze lokatę mobilną to utworzą kolejny numer dla lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymarzone Konto Osobiste to podstawowy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy z oprocentowaniem 0,375% dla kwot 1 - 3 000 zł, 1,125% dla kwot 3 000,01 - 10 000 zł i 1,5% dla kwot powyżej 10 000 zł - do tego konta może być wydana karta, przelewy można wykonywać do woli.
   Wymarzone Konto Lokacyjne to de facto konto oszczędnościowe z nieco wyższym oprocentowaniem: 0,75% dla kwot od 0 zł - 3 000 zł; 1,425% dla kwot od 3 000,01 zł - 10 000 zł i 1,8% dla kwot od 10 000,01 zł.

   Jeśli chodzi o założenie Lokaty Mobilnej (z bonusem 10 zł) to należy założyć nią z Wymarzonego Konta Osobistego. Ale jeśli ktoś ma oszczędności większe niż 10 000 zł to drugą Lokatę Mobilną można też założyć z Konta Lokacyjnego.

   Usuń
 15. Jak można przeczytać w regulaminie promocji Konta 360 z premią w Millenium:

  UWAGA!!!: akcja zostaje przedłużona do 24.04.2015

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam, skorzystałem z tej promocji i udało mi się założyć konto. jest ciekawe, natomiast nie mogę sobie poradzić z uruchomieniem członkostwa w WIZZ air. Czy ktoś ma może doświaczenie jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 17. Od wczoraj nagroda z Millennium już na koncie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...