Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 60 zł do całkiem fajnej lokaty od Toyota Bank

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.04.2015

Premia 60 zł do całkiem fajnej lokaty od Toyota Bank

Okres świąteczny się skończył, więc ruszamy z nową okazją do bankobrania.


Tym razem propozycja dla osób, które skorzystają z lokaty w Toyota Bank. Oprócz całkiem przyzwoicie (jak na obecne czasy) oprocentowanej lokaty można zyskać premię 60 zł. A warunki do spełnienia są banalnie proste.

To kolejna promocja, której organizatorem jest Agora. W trwającej nadal akcji z Bankiem Millennium za otwarcie Konta 360° dostaniesz 55 zł premii. Teraz do wzięcia jest 60 zł.

Co zrobić, by zarobić - instrukcja krok po kroku: 
 • do 21.04.2015 r. zarejestruj się na stronie promocji 
 • za pośrednictwem linku otrzymanego na maila złóż wniosek o otwarcie Konta Jedynego (zwróć uwagę na inne foldery poczty - może się zdarzyć, że mail trafi do folderu "spam", "wiadomości-śmieci" lub "inne")
 • zaczekaj na telefon z banku - kontakt celem potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera powinien nastąpić w ciągu dwóch dni roboczych, a w ciągu następnych trzech dni roboczych zawita do Ciebie kurier z umową 
 • w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia konta, załóż lokatę: Plan Depozytowy na 80 dni 
 • do 8.06.2015 r. utrzymaj na lokacie saldo w wysokości co najmniej 3 000 zł
 • po otrzymaniu od organizatora maila powiadamiającego o spełnieniu warunków uprawniających do uzyskania premii (powinno to nastąpić do 11.06.2015 r.), najpóźniej do 21.06.2015 r. zaloguj się w systemie organizatora i uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii (m.in. numer nadal aktywnego Konta Jedynego założonego w promocji)

Zgodnie z treścią regulaminu premia zostanie wypłacona do 30.06.2015 r.
Zasady promocji są więc całkiem czytelne. Teraz czas przyjrzeć się szczegółom oferty produktowej banku.

Plan Depozytowy to standardowa lokata bankowa ze stałym oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Umowa o lokatę zawierana jest na dość nietypowy okres, bo na 80 dni. Minimalna kwota lokaty to 3 000 zł, a maksymalna wynosi 7 000 zł. Każdy klient może jednak założyć do 7 lokat tego typu, co oznacza zdeponowanie łącznej kwoty nawet do 49 000 zł. Najnowszy ranking najwyżej oprocentowanych lokat pokazuje, że propozycja Toyota Bank należy do całkiem dobrych ofert. Lokatę tą można jednak założyć wyłącznie z kontem osobistym.

Prowadzenie Konta Jedynego w Toyota Banku miesięcznie kosztuje 2,49 zł. Nic nie będzie kosztować Cię posiadania karty do konta, a jeśli się na nią zdecydujesz to dodatkowo może się ona przyczynić do uniknięcia powyższej opłaty. Bowiem zgodnie z "Tabelą opłat i prowizji dla konsumentów":

"Opłata zwracana (jest - przyp. Mr. Złotówa) w przypadku wykonania obrotów bezgotówkowych kartami Super Red III lub Ruby Passion w wysokości 400 PLN miesięcznie, w przypadku karty debetowo-lojalnościowej Toyota More istnieje możliwość zredukowania w 100% opłaty poprzez wymianę punktów programu Toyota More na zasadach określonych w regulaminie Programu Partnerskiego Toyota MORE"

Nawet jednak bez wykonywania płatności kartą i unikania w tej sposób miesięcznej opłaty za konto, zyskać można sporo. W sytuacji gdy w którymś momencie zdecydujesz się zamknąć konto w Toyota Banku to będzie należało wypowiedzenie umowy wysłać listownie. To jedyny wariant w przypadku tego banku.

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy na chwilę obecną nie posiadają konta w Toyota Banku. Nie ma też okresu karencji, więc jeśli posiadałeś konto w tym banku i zostało ono zamknięte chociażby tydzień temu to do promocji możesz śmiało przystąpić.

Środki zdeponowane w Toyota Banku objęte są Bankowym Funduszem Gwarancyjnym do równowartości 100 000 euro.

81 komentarzy:

 1. Bardzo korzystna promocja, bo solidnie podbija zysk z lokaty. Zwłaszcza przy mniejszych kwotach realny zysk z lokaty, czyli odsetki + premia dają całkiem fajny wynik.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda tylko, że kurier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier, jak kurier, ciut wydłuża proces otwarcia, ale warto. I dla lokaty, i dla premii, więc nie robiłbym z tego problemu.

   Usuń
  2. Dodam, że jeśli jest taka potrzeba to w rozmowie telefonicznej z konsultantem banku można ustalić inny - niż korespondencyjny - adres do podpisania umowy. Dzięki temu kurier dotrze np. do miejsca pracy, a karta na właściwy adres korespondencyjny.

   Usuń
 3. Widzę, że Toyota bardzo szczegółowa: 2 dni na telefon, 3 dni na kuriera. Chyba dotąd żaden bank tak szczegółowo nie wymieniał tego w regualminie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wg Tabeli Opłat i Prowizji - Opłata za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu, w dowolnym krajowym bankomacie: 4,5 zł. DZIĘKUJĘ ZA TAKIE KONTO - tą premię przejadłbym w 1,5 miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale z bankomatu przecież nie musisz korzystać. Jak ktoś chce zarobić na lokacie lub/i premii to mu obojętne bankomaty.

   Usuń
 5. Jeśli 9.04. zakładam konto,przykładowo od 16.04. jest założona lokata do 5 lipca (80 dni), to opłata 2,49 będzie pobrana tylko za maj czerwiec i lipiec, tak? Czy jeśli w lipcu wysyłam wypowiedzenie to już opłata za konto nie jest pobierana?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy otwierając to konto łapię się na promocję zwrotu za paliwo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, orientowałem się w tej sprawie i promocje się łączą :)

   Usuń
  2. O! To super wiadomość. Dzięki :)

   Usuń
 7. Trzeba przyznać żę to brzmi nieźle..trzeba wziąć tę lokatę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie działają linki aktywacyjne. Komuś udało się poprawnie złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie, żonie i rodzicom wszystko zadziałało. 240 zł wpadnie ;)

   Usuń
 9. nie ma ani słowa o tej promocji na stronie banku, dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie to nic zaskakującego. Zasada jest taka, że na stronę internetową trafiają już osoby zainteresowane ofertą i sami klienci banku. A promocje i linki do nich prowadzące dostępne są np. tylko na blogach. Banki szukają w ten sposób nowych klientów. A żeby ich przekonać pojawiają się premie, nagrody itp.

   Usuń
 10. Muszę wziąść kartę do konta czy mogę z niej zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma ani słowa o karcie, więc można bez.

   Usuń
 11. Witam,
  czy komuś udało się złożyć wniosek o lokatę?
  Niestety, nie działa mi link do wniosku (ani w Chrome ani IE). Ktoś ma podobny problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj wyczyścić coockies w przeglądarce. Mi pomogło.

   Usuń
  2. Dzięki za podpowiedź, niestety usunięcie ciasteczek nie pomaga. Czy nikt nie miał podobnych problemów ze złożeniem wniosku o lokatę???

   Usuń
  3. W tej promocji Toyoty nie miałem problemu, ale miałem w promocji BNP i napisałem do Agory: https://lokata35.zpremia.pl/promocja/kontakt/ - pomogli skutecznie :)

   Usuń
 12. Utrzymali się w przyrzeczonych terminach. Telefon po dwóch dniach, a kurier po kolejnych dwóch.

  OdpowiedzUsuń
 13. wystarczy, ze dzisiaj sie zarejestruje, czy musze miec podpisana umowe do 21go kwietnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do dnia 21.04 wystarczy się zarejestrować i złożyć wniosek o konto. Podpisanie umowy może być po tym terminie.

   Usuń
 14. Mam pytanie: kiedy najwcześniej można wypowiedzieć umowę konta przy tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii. No a jeśli chcesz utrzymać lokatę do końca do bym wypowiedział tak z 28 dni przed jej zakończeniem.

   Usuń
 15. U mnie kurier nawet nie chciał kserokopii dowodu. Porównał jedynie dane z umową i ksero oddał. Był w czwartek, a wczoraj konto aktywowane.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy ktoś miał problem z błędem w trakcie zakładania lokaty?
  Próbuję po raz n-ty założyć lokatę, ale cały czas wyskakuje mi błąd:
  Strona chwilowo niedostępna i kod błędu.
  Wyczyściłam ciastka, próbowałam w mozilli i google chrome, ciągle to samo.
  Jakieś sugestie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już w bankowości? U mnie poszło bez problemu na trzy osoby.

   Usuń
 17. Tak, w bankowosci już.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wybrać: lokata > Nowa lokata > Rodzaj lokaty: Plan depozytowy 80 dni (w chwili obecnej ostatni z listy rozwijalnej) i lokata powinna się założyć bez problemu. U mnie poszło sprawnie. Nikt więcej nie zgłaszał komplikacji, więc jeśli ten błąd się powtarza to pozostanie kontakt z infolinią.

   Usuń
  2. Ja niestety mam podobny problem i trwa to już chyba ze 4 dni. Wreszcie dziś postanowiłem zadzwonić na infolinię, pani powiedziała, żebym wyczyścił pliki przeglądarki i będzie w porządku. Niestety nie pomogło. Drugi raz już zadzwonić nie zdążyłem, bo w soboty niestety infolinia jest do 14. Konto założone 27.IV - mam 14 dni kalendarzowych na założenie lokaty, więc z moich wyliczeń wynika, że w poniedziałek (11.V) mam ostatnią szansę. O ile lokata zakładana jest natychmiastowo, a nie np na drugi dzień... Inaczej jestem 2,49 zł w plecy, bo opłatę (za 3 dni kwietnia!) zdążyli pobrać + koszt wysłania listu z dyspozycją zamknięcia konta. Nie no, Toyota to po prostu świetny bank -_-

   Usuń
  3. Lokata otwiera się od razu. A jak nadal nie uda się w bankowści internetowej to może uda się na infolinii u doradcy lub w tym automacie jest taka opcja??

   Usuń
  4. W automacie też próbowałem kilka razy, ale za każdym razem po wprowadzeniu kwoty automat mówi, że podano błędne dane. Spróbuję w poniedziałek u doradcy.

   Usuń
  5. Udało wam się założyć tą lokatę, wyskakuje mi błąd przy zakładaniu i nie da się jej założyć.
   Co musieliście zrobić?

   Usuń
  6. Mi poszło bez problemu, ale kumpel miał problem. Wiem, że dzwonił na infolinię i mu pomogli.

   Usuń
 18. No właśnie nie zakłada się, nawet nie jestem w stanie zrobić przelewu na konto oszczędnościowe, ani na moje konto z innego banku.
  Dzwoniłam tam i podobno mają awarię, ale to trwa od wczoraj.. więc bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 19. Prowizja od wpłaty/wypłaty gotówkowej 1% min. 10zł oznacza, że od każdej wypłaty w bankomacie jest pobierana prowizja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dotyczy obsługi kasowej.

   W bankomatach masz 3 wypłaty za darmo, a "opłata za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu, w dowolnym krajowym bankomacie" wynosi 4,50 zł

   Usuń
 20. "W sytuacji gdy w którymś momencie zdecydujesz się zamknąć konto w Toyota Banku to będzie należało wypowiedzenie umowy wysłać listownie. To jedyny wariant w przypadku tego banku." -

  A co z tokenem który kurier dostarczył wraz z umową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby zwracania tokena.

   Usuń
  2. Jest gdzieś zapisana podstawa tego stwierdzenia, że tokena nie trzeba zwracać?

   Usuń
  3. W tabeli opłat i prowizji nie ma pozycji o jakimś koszcie za brak zwrotu, ale dla spokoju zapytałem i dostałem odpowiedź z ToyotaBanku:

   "Szanowny Panie,

   Uprzejmie informujemy, iż w Regulaminie nie ma zapisu mówiącego o
   konieczności zwrotu Tokena po zakończeniu umowy.

   Z serdecznymi pozdrowieniami,

   Mateusz (...)
   Doradca ds. Obsługi klienta
   Toyota Bank Polska S.A."

   Usuń
 21. Wam też pobrało za niepełny miesiąc 2,49 za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, opłata jest pobierana z góry za maj.

   Usuń
 22. ta lokata jest oprocentowana już na 3,25 %.
  Od czego liczyć 14 dni? Dyspozycję złożyłem 21 kwietnia. Umowa przyszła do mnie 24 kwietnia z podpisami na umowie z dnia 23 kwietnia. Reszta dokumentów doszła do mnie po około tygodniu. Na konto zarejestrowałem się i zalogowałem pierwszy raz przedwczoraj ( czy to jest data otwarcia konta? ), a dziś 7 maja założyłem lokatę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uruchomienie konta = moment powiadomienia przez bank SMSem lub mailem o otwarciu konta - pamiętam, jak mi tłumaczyli na infolinii.
   Ale nie kumam jaka reszta dokumentów miała dojść?? Bo umowę i token dostajesz już przy wizycie kuriera.

   Usuń
  2. Pozostałe kody np. telekod czy pin do karty lub nawet samą kartę dostajesz w oddzielnych przesyłkach listownych. więc jest kilka przesyłek

   Usuń
  3. Datę otwarcia konta można sprawdzić, kiedy wejdziemy w system online i klikniemy na nr konta (na dole). W moim przypadku - 2 dni od dat widniejących na umowach.

   Usuń
 23. A adres ustawiany w agorze to będzie korespondecyjny czy zameldowania (w regulaminie pisze o zamieszkania) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmieszne jest te kilka rodzajów adresu, ale myślę, że to dane do przelewu więc w sumie taki przelew to przejdzie i tak - byle numer konta się zgadzał.

   Usuń
 24. Czy wam też pobrało opłatę mimo wykonania transakcji na 2,49 zl za maj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1.06 pobrana opłata jest z góry za czerwiec. Jeśli w maju czerwcu zrobisz transakcje to na początku lipca zwrócą Ci 2,49 zł (za czerwiec), ale 1.07 pobiorą z góry za lipiec.

   Usuń
  2. Opłata pobierana jest z góry. W przypadku wykonania płatności na 400 zł. zostanie zwrócona w następnym miesiącu, w tym przypadku w czerwcu.

   Usuń
 25. Tylko kiedy zostanie zwrócona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakoś do 5-go albo 10-go.

   Usuń
  2. To chyba pierwszy bank z Bankobrania, którym jestem tak rozczarowany. Co prawda wysyłka dokumentów poszła szybko, ale całe późniejsze odbieranie pinów i kart trochę trwało. Na tyle długo, że po zalogowaniu miałem stan konta -2,49 PLN. Cóż za piękne powitanie nowego klienta! "Dzień dobry! WISISZ NAM! ]:>" (no i naliczyli odsetki w zawrotnej wysokości 0,01 PLN)

   Transakcji w maju napstrykałem tyle, że aż wszedłem na debet, od którego odsetki zostały momentalnie naliczone -0,02 PLN. A zwrotu ni widu ni słychu... Z każdym bankiem uważam, jak na przejeździe kolejowym, bo zawsze mogą nas naciągnąć, ale te wszystkie opłaty, jak najszybciej i oby coś, to już gruba przesada.

   Niech wpada premia, zamyka się lokata i zmykam. Jedyny bank, którego nikomu znajomemu bym nie polecił...

   Usuń
  3. Zgadzam się w 100%. Jeszcze nie zwrócili 2,49 z maja, a zrobiłem te 400 zł. kartą, to już debet na kolejne 2,49. Jak tylko to zauważyłem wpłaciłem kaske na konto, a wtedy odsetki naliczone w wysokości 0,01!!! Czekam na premię i zmykam stamtąd jak najszybciej. Apropo, jest jakiś wzór wypowiedzenia przygotowany przez bank?

   Usuń
  4. Zamykałem konto w lutym na bazie wzoru Mr. Złotówy. Przeszło skutecznie i na czas przed tą promocją :)

   Usuń
 26. Dostał już ktoś maila??

  OdpowiedzUsuń
 27. Dostał ktoś już wiadomość czy Toyota czeka na ostatnią chwilę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maile mają być późniejszym popołudniem.

   Usuń
  2. Właśnie dostałem maila i uzupełniłem dane.

   Usuń
 28. Dostałem maila ale nie mogę się zalogować. Wy możecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez problemu.

   Usuń
  2. Kontakt z Agorą: https://lokata325.zpremia.pl/promocja/kontakt/

   Usuń
 29. Powodem było kopiowanie hasła przez ctrl+c ctrl+v. Trzeba przepisać i wtedy wchodzi.

  OdpowiedzUsuń
 30. Premia na koncie. Przelew cyk. Wniosek o zamknięcie konta wysłany w Millenet. Takie opcje to ja lubię ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Kiedy najlepiej złożyć wniosek o zamknięcie konta, żeby nie pobrali mi 2,49? Bo tak myślę, że jak wyślę wniosek po otrzymaniu premii to i tak 1 lipca pobiorą mi tą kasę. I mimo, że zrobiłbym te 400 kartą to nie zdążą mi tego oddać. Bo zwracają 10-tego, a najpóźniej na początku sierpnia konto powinno być zamknięte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informuję, że u mnie 60 PLN już wpadło.

   A przy okazji podłączam się do pytania. Moja koncepcja jest taka, żeby wysłać list polecony z dokumentem z datą 30 czerwca (nadam chyba wcześniej, ok. 28.06, bo 30 jestem w rozjazdach) tak, żeby do 31 lipca zamknęli mi konto. Akurat 30 lipca zapada mi lokata, więc i odsetki się naliczą.

   Usuń
  2. Obczajam podobnie zagrać jak Ty, ale ciekawi mnie co liczy się dla banku: data wysłania listu, data stempla pocztowego czy może data wpłynięcia listu? jako czas od którego liczy 30 dni wypowiedzenia. Będę do nich dzwonić w pn by się dowiedzieć.

   Usuń
  3. Nic się nie pojawiło, więc postanowiłem sam zadzwonić. Wiążąca dla banku jest data otrzymaniu listu, ale możemy w dokumencie napisać, że wnioskujemy o zamknięcie konta z dniem 31 lipca 2015.
   Co więcej - przelew pozostałych środków z konta TB na konto w innym banku jest bezpłatne, ale bank ma 14 dni na rozliczenie. W związku z tym przelew może się trochę opóźnić.

   Ja piszę list, idę wysłać, a 30.07 środki z lokaty przeleję samodzielnie na inny ROR.

   UWAGA! Jeżeli wnioskujemy o zamknięcie konta dn. 31.07 to tego dnia nie będziemy już mieć dostępu do bankowości elektronicznej!

   Usuń
  4. A pytałeś może jak jest z opłatą za ostatni niepełny miesiąc obowiązywania umowy? Naliczają czy nie? A jeśli tak, to czy pi zamknięciu konta zwrócą te 2,49 na konto w innym banku? Wypowiedzenie już złożyłem, wczoraj dostałem potwierdzenie, że do nich dotarło. I teraz zastanawiam się czy jest sens płacić na 400 zł. w lipcu.

   Usuń
  5. Nie pytałem. W jednym miesiącu wykonałem transakcje na te 400 PLN, ale dwa kolejne po prostu spisałem na straty. W sumie ta promocja kosztowała mnie 9,20 PLN (polecony za 4,20 + konto 2 x 2,49 + kilka groszy odsetek). To i tak daje zysk 50,80 PLN + odsetki z lokaty.

   Jeżeli masz kartę BPH Pieniądze Cię Lubią to za 400 PLN masz 12 PLN zwrotu, więc mi nie opłaca się wydawać kasy z Toyota Banku, żeby odzyskać te 2,49.

   Usuń
 32. Premia na koncie, więc wysłałem dziś wypowiedzenie. Czy w takim razie naliczą mi 2,49 za lipiec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak bo pobierają z góry i zawsze p-wszego.

   Usuń
 33. Jakie Wam wyszło oprocentowanie z lokaty? Bo mi się nie zgadza... :/ Minimalna lokata to 3000 zł i taką złożyłem na 80 dni, na 3,5%. Wg moich obliczeń powinienem dostać 23,01 (minus podatek belki), czyli jakieś 18,62 zł - a dostałem 17,30. Niby nie wiele, ale jak się mnoży razy ileś tam lokat (i to nie koniecznie minimalnej wartości), to straty są już większe... Więc moje pytanie, to bankowi śmierdzą ręce, czy ja już nie myślę o tej godzinie???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie kiedy zakładałeś lokatę? Może już jak było 3,25%? Bo wg tej stawki masz wyliczone oprocentowanie. U mnie było okey, zgodnie z Twym wyliczeniem dla 3,5%

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...