Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs Pekao: PeoPay z Masterpass

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.12.2016

Konkurs Pekao: PeoPay z Masterpass

Trwa konkurs dla klientów Banku Pekao. Wygrać można vouchery do MediaMarkt.pl, inbook.pl, Costa Coffe, decathlon.pl lub gino-rosi.pl.

Konkurs Pekao S.A.: PeoPay z MasterPass
Bank Pekao zdecydowanie nie należy do takich banków, które serwują promocje z gwarantowanymi gratyfikacjami. Od czasu do czasu organizuje jednak konkursy, w których zdobycie nagrody zależy od szczęścia lub kreatywności, ale z drugiej strony ze względu na niedużą skalę zainteresowania zdobycie tych nagród chyba jednak nie jest trudne.

Wnioski takie można wyciągnąć chociażby z wakacyjnej akcji (również wiążącej się z płaceniem PeoPay), w której to nawet nie wykorzystano przewidzianej puli nagród.

W najnowszym konkursie bank ma do rozdania 1 360 bonów o wartości od 25 do 100 zł do realizacji w kilku różnych miejscach.

Konkurs "PeoPay z MasterPass" skierowany jest do pełnoletnich osób fizycznych, zamieszkałych w Polsce. Aby wziąć w nim udział należy wykonać płatność aplikacją PeoPay, wybierając metodę MasterPass, za zakupy na kwotę min. 10 zł. Transakcję należy zarejestrować na stronie promocji, odpowiadając przy tym na pytanie konkursowe.

W kolejnych etapach konkursu pytanie się zmienia:
I etap: 5.-18.12.2016 r. - Dlaczego płatności PeoPay z Masterpass są wygodne? 
II etap: 19.12.2016 - 1.01.2017 r. - Skąd dowiedziałeś się o płatnościach PeoPay z Masterpass? 
III etap: 2.-15.01.2017 r. - Dlaczego przy powyższej transakcji zapłaciłeś PeoPay z Masterpass? 
IV etap: 16.-29.01.2017 r. - Za co ostatnio zapłaciłeś PeoPay z Masterpass i dlaczego? 
V etap: 30.01.-12.02.2017 r. - Co najbardziej Ci się podoba w płatnościach PeoPay z Masterpass?

Udzielając odpowiedzi należy zmieścić się w maksymalnie 500 znakach. Najlepsze odpowiedzi wybierze i nagrodzi komisja konkursowa, oceniając "oryginalność, pomysłowość oraz kreatywność".

Tak jak zmieniają się pytania konkursowe, tak i zmieniają się miejsca w których należy płacić oraz nagrody, które można zdobyć. 
 • I etap: płatność należy wykonać MediaMarkt.pl, a do wygrania jest 200 bonów o wartości 100 zł każdy do wykorzystania przy kolejnych zakupach na MediaMarkt.pl
 • II etap: płatność należy wykonać na inbook.pl, a do wygrania jest 360 bonów o wartości 50 zł każdy do wykorzystania przy kolejnych zakupach na inbook.pl
 • III etap: płatność należy wykonać na intercity.pl, a do wygrania jest 400 sztuk bonów o wartości 25 zł każdy do wykorzystania w sieci kawiarni Costa Coffee 
 • IV etap: płatność należy wykonać na decathlon.pl, a do wygrania jest 200 bonów o wartości 50 zł każdy do wykorzystania przy kolejnych zakupach na Decathlon.pl
 • V etap: płatność należy wykonać na gino-rosi.com, a do wygrania jest 200 bonów elektronicznych o wartości 50 zł każdy do wykorzystania przy kolejnych zakupach na gino-rossi.com
Zgodnie z regulaminem ogłaszanie wyników konkursu ma następować w ciągu 7 dniu po zakończeniu każdego z etapów. Zwycięzcy mają być powiadamiani mailowo (na ten mail będzie też należało zareagować w ciągu 7 dni - podać będzie należało informacje niezbędne w celu wydania nagrody i rozliczenia podatku). Uczestnik w każdym etapie może zdobyć jedną nagrodę. Do nagród organizator funduje też dodatkowe nagrody pieniężne, które będą równowartością należnego podatku. Ta kwota zostanie przez bank odprowadzona do właściwego Urzędu Skarbowego. Nagrody za I, II, IV i V etap zostaną przekazane w formie elektronicznej, a za IV etap listownie lub za pośrednictwem kuriera.

MasterPass w ostatnim czasie pojawia się we wpisach na blogu bardzo często. Wczoraj pisałem o promocji, w której można zaoszczędzić nawet 250 zł podczas zakupów na MediaExpert.pl. A ciągle do 100 zł rabatu na zakupy z MasterPass można zdobyć na bdsklep.pl.

Za podrzucenie informacji o aktualnym konkursie Pekao dziękuję Czytelnikowi Łukaszowi.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter (będziesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na blogu - średnio co kilka wpisów): 
Adres e-mail

8 komentarzy:

 1. Czy ja dobrze widzę???? Pekao robi konkurs dla swych klientów??? Bez wykluczeń, że kto korzystał z PeoPay to adios?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyszła nowa miotła z PZU i robi porządki.

   Usuń
 2. Pytanie czy sens aktywować apkę dla nagrody którą mogę zdobyć lub nie. Może lepiej zaczekać jak będzie coś pewnego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo nie. Ale w Pekao nie spodziewaj się kokosów za aktywację :P

   Usuń
  2. Prędzej niż coś pewnego od Pekao zdobędziesz ten voucher. Nie wieżę by uczestników było więcej niż voucherów.

   Usuń
 3. czy ktoś może dostał jakiś kupon ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...