Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs #1milionIKO nie tylko dla klientów PKO BP

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

9.12.2016

Konkurs #1milionIKO nie tylko dla klientów PKO BP

PKO BP kilka dni temu pochwalił się, że jego aplikacja mobilna została pobrana już milion razy.

Konkurs #1milionIKO w PKO BP
Fakt ten nie zasłużyłby na publikację na blogu Bankobranie, gdyby nie konkurs towarzyszący wydarzeniu ważnemu dla banku. Do zdobycia są smartfony Huawei Honor 8 i myPhone Hammer Energy oraz powerbanki. Udział w zabawie wziąć mogą także osoby niebędące klientami PKO BP.

Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach, które wiążą się z gwarantowanym zyskiem w postaci nagród rzeczowych bądź pieniężnych, premii czy zwrotów za część płatności wykonywanych kartą. Od czasu do czasu opisuję jednak konkursy. W takim przypadku nie można mówić o gwarantowanym zysku bo w większości przypadku potrzeba szczęścia (choć są wyjątki jak trwający właśnie konkurs Raiffeisen Polbank, w którym każdy uczestnik otrzymuje nagrodę gwarantowaną o wartości 25 zł). Opisuję jednak konkursy, które nie wymagają dużego zaangażowania i takie, które nie wiążą się z koniecznością zawierania jakichkolwiek umów o produkty danego banku. I taką propozycją jest właśnie konkurs #1milionIKO organizowany przez PKO BP.

Aby wziąć udział, najpóźniej do 21.12.2016 r. należy:
 • wykonać zdjęcie/grafikę nawiązującą do tematu "jestem mobilny"
 • pracę wrzucić na Facebooka, Twittera lub Instagrama oznaczając przy tym profil PKO BP (@PKOBankPolski na Faceboou, @PKOBP na Twitterze, @pkobp na Instagramie) i dodając #1milionPKO

O przyznaniu nagród - oceniając prace - zadecyduje komisja konkursowa. A przewidziane nagrody to:
 • 1x smartfon Huawei Honor 8 
 • 1 x smartfon myPhone Hammer Energry 
 • 7 x Bolt Aluminium Power Bank

Zgodnie z regulaminem lista nagrodzonych ma zostać opublikowana w serwisie bankomania.pkobp.pl. Zdobywcy nagród będą zobowiązani w ciągu pięciu dni roboczych skontaktować się z bankiem (facebook@pkobp.pl) celem przekazania danych do wysyłki.

Jeśli posiadasz konto w PKO BP lub Inteligo to przy okazji dzisiejszego wpisu przypomnę, że możesz zdobyć bonus 10 zł za dwa przelewy na telefon (promocja pierwotnie trwająca do 30.11., została przedłużona do 18.12.2016 r.). Jeśli zaś nie posiadasz konta Inteligo (co najmniej od trzech lat) to sprawdź jak łatwo można zdobyć 100 zł na start.

Bądź na bieżąco z tym co na blogu Bankobranie.  na Twitterze i polub na Facebooku (6.12.2016 r. liczba lubiących przekroczyła magiczną granicę 10 000):

5 komentarzy:

 1. Cześć Mr. Złotówa.
  Nie dziwne, że mają milion pobrań aplikacji..sama ostatnio aktualizowałam oprogramowanie w słuchawce i dostałam IKO choć go nie chciałam ;)
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Mają milion pobrań bo mają najwięcej klientow. Ale gdyby policzyć procentowy udział tych z aplikacją wobec ogółu klientów to wcale już tak świetnie PKO nie wypada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ahhh milion pobran... a nie użytkowników, ludzie z forum tego i jemu podobnych pobierali po kilka i wiecej razu ;) for money a nie dla użytkowania.

   Usuń
  2. Instalowałem to osobiście na telefonach w rodzinie chyba z 7-8 razy. Skutecznych kont - raptem 3. Chodziło natomiast o kontrolę przelewów na telefon, a na jednym smartfonie nie da się na raz mieć np. 2-ch aplikacji IKO. Milion pobrań robi wrażenie, ale jeśli ktoś robił podobnie do mnie, to skuteczność jest kilkakrotnie mniejsza. Ale specy od marketingu przecież wiedzą lepiej.

   Usuń
 3. Póki co liczba zgłoszeń nie powala ☺

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...