Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 300 zł za konto Citi Priority w Citibanku (promocja przedłużona!)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

9.12.2016

Premia do 300 zł za konto Citi Priority w Citibanku (promocja przedłużona!)

Po wielu promocjach Citibanku z kartą kredytową w roli głównej, czas przyszedł na promocję z kontem osobistym.

Konto Citi Priority z premią do 300 zł
Na uczestników promocji czeka premia 200 lub 300 zł, którą zdobyć można na jeden z dwóch sposobów. Albo posiadając produkt kredytowy i zapewniając wpływ w wysokości co najmniej 5 000 zł miesięcznie, albo utrzymując średniomiesięczne saldo środków w banku na poziomie co najmniej 30 000 zł (jest na to promocyjna lokata).

Aby wziąć udział w promocji "Nagroda na powitanie w Citi Priority - II edycja" i zdobyć nawet premie należy:
 • do 30.12.2016 r. 31.03.2017 r. (promocja została przedłużona) złożyć wniosek o konto Citi Priority i zawrzeć umowę (akcja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli promocyjnych wniosków; promocja przewidziana jest dla pierwszego tysiąca osób, które podpiszą regulamin)
 • podpisać regulamin promocji najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta 
 • najpóźniej do końca piątego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, spełnić jeden z poniższych warunków:
  • utrzymać na koncie średniomiesięczne saldo w wysokości 30 000 zł (warunek I) lub 
  • wpłacić na konto tytułem wynagrodzenia min. 5 000 zł i posiadać aktywny jeden z produktów kredytowych banku  - może to być kredyt hipoteczny, pożyczka, limit w koncie lub karta kredytowa (warunek II)
 • w miesiącach kalendarzowych za które wypłacana jest premia mieć zaksięgowane co najmniej dwie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (1 płatność + 2. płatność lub więcej = min. 300 zł)

Wypłata premii została rozłożona na kilka transz. Po 75 zł miesięcznie otrzymasz w przypadku spełniania warunku I, a po 50 zł miesięcznie jeśli zdecydujesz się spełniać wymogi dla warunku II. Ważnym zastrzeżeniem jest to, że premie wypłacane są maksymalnie za okres czterech kolejnych miesięcy, co oznacza zdobycie do 300 zł (w przypadku warunku I) lub do 200 zł (przy warunku II).

Ostatnim z miesięcy za który można załapać się na premię jest piąty miesiąc następujący po miesiącu otwarcia konta. Niespełnienie warunków promocji w jednym z kolejnych czterech miesięcy oznacza brak prawa do premii w miesiącach kolejnych. 

W tym miejscu przytoczę jeszcze ważną definicję dla osób, które zdecydują się na spełnianie warunku I. Zgodnie z regulaminem (I edycji), jak i regulaminem II edycji, trwającej od 2.01. do 31.03.2017 r.:
"Średniomiesięczne saldo środków wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach uczestnika Oferty w Banku w kolejnych dniach miesiąca podzielonej przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym"
W utrzymaniu wymaganego salda pomóc może lokata dedykowana wyłącznie uczestnikom promocji. Ale o tym pod koniec wpisu.

Jeśli zaś spełniać chcesz wytyczne dla warunku II to... w regulaminie brak definicji wynagrodzenia. Wiele więc wskazuje na to, że do spełnienia wymogu wpływu 5 000 zł wystarczyć może przelew środków z innego banku.

Dla kogo promocja?


Udział w promocji może wziąć osoba fizyczna, która:
"a. ukończyła 18 lat, 
b. nie posiadała w Banku Konta Osobistego lub Rachunku Oszczędnościowego (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i nie była Pełnomocnikiem do Konta po dniu 30 czerwca 2016 r. do dnia podpisania Regulaminu, 
c. jest rezydentem w Polsce (...), 
d. nie posiada statusu osoby amerykańskiej, co oznacza, że nie jest obywatelem lub rezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki, lub posiadaczem Zielonej Karty, 
e. podpisze regulamin Oferty"

Citi Priority - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego, które należy założyć w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/25 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana jeśli: 
  • w danym miesiącu średnie saldo na wszystkich rachunkach klienta wyniosło min. 30 000 zł lub 
  • wpływy na konto wyniosły min. 5 000 zł oraz w przypadku posiadania aktywnej karty kredytowej Citibanku lub umowy o kredyt w Citibanku
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wydane i posiadanie karty płatniczej do konta
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie

W jednym z dwóch wariantów zwalniających z opłat za konto pojawia się karta kredytowa. Jeśli takiej nie posiadasz, sprawdź z jakimi korzyściami można ją uzyskać (w każdej z promocji skorzystać można z bezwarunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity). Wybrać można jeden z poniższych prezentów:
Promocja karty kredytowej może być łączona z promocją konta osobistego.

Na koniec warto jeszcze przyjrzeć się kwestii dotyczącej ulokowania 30 000 zł na rachunkach w Citibanku (jeśli zechcesz spełniać warunek I w promocji). Citibank jest bowiem na pierwszym miejscu - ale od końca - wśród banków, w których szukać należy dobrego oprocentowania na lokacie (zgodnie z przeglądem lokat bankowych na luty 2017 r. najwyższa stawka obowiązująca na lokatach w standardowej ofercie banku to "aż" 0,75% w skali roku). Regulamin promocji zawiera jednak dobrą informację dla osób, które zdecydują się założyć konto w promocji. To promocyjna lokata, na której na okres trzech miesięcy można uzyskać stawkę 2% w skali roku do 30 000 zł. Wiem, oprocentowanie nie powala na kolana. Ale jeśli spojrzeć na ostateczny bilans to... przy lokacie lub koncie oszczędnościowym w innym banku z oprocentowaniem np. na poziomie 2,5% w skali roku po miesiącu (30 dni) deponowania kwoty 30 000 zł będziemy mieć 51,59 zł odsetek. Tymczasem w Citibanku będzie ich 39,95 zł, ale do tego dojdzie jeszcze premia 75 zł :)

Aby wycisnąć maksymalne zyski lokatę najlepiej założyć w ostatnim dniu miesiąca kalendarzowego, by już od kolejnego dnia (nowego miesiąca) wpłacona kwota zaliczała się do wymaganego przez bank średniomiesięcznego salda. Jedynie czwarty miesiąc będzie "boleć". Bo środki już będą objęte o wiele gorszą stawką (np. na koncie oszczędnościowym w Citibanku jest to od 0,1 do 0,8% w skali roku.

Złóż wniosek o konto Citi Priority

Za podrzucenie informacji o promocji Citibanku dziękuję Czytelnikom: Andrzejowi i Martynie. Choć promocja dostępna jest już od dłuższego czasu to dotąd bank jakby nieco ją ukrywał. Z informacji jakie uzyskałem z banku wynika jednak, że pula kont objętych premiowaniem ciągle jest dostępna.

Bądź na bieżąco z tym co na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

174 komentarze:

 1. No i dlatego właśnie nie warto otwierać konta gdy nie ma promocji. A klientom którzy wnioskują o kartę kredytową konsultanci konsekwentnie proponują konto. Jak widać nie warto ulegać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyśrubowane te wymogi :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy konto jest jakkolwiek oprocentowane?
  30.000 przy koncie/lokacie 3% (BGŻ Optima, Ideabank, Eurobanki) daje miesięczny zysk (po odliczeniu Belki) ok. 59-60 złotych. Zatem, jeśli konto w Citi jest nieoprocentowane, to można ugrać raptem 15 złotych (75 vs 60).
  Czyli faktyczny zysk z reklamowanych 300 maleje do faktycznych 60 złotych.
  W takim przypadku - granie nie warta zabiegu.
  Lepiej poczekać na ciekawszą propozycję. Znając agresywną politykę w pozyskiwaniu klientów przez Citi, okazja taka niebawem się pojawi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieoprocentowane. Citibank obok ING ma najgorszą ofertę lokat w Polsce. Gorszą od PKO.

   Usuń
  2. No ale te 30 tys można mieć na lokacie 2%. Jest o tym na końcu.

   Usuń
  3. No albo spełnić warunek II. Zero wysiłku czy trzymania środków a 200zł będzie. Jednak ja uważam że najlepiej z tą lokatą na 3 miechy i w 4 miesiącu tylko wynagrodzenie (jeśli się tak da) a potem grzecznie zamykamy :) (chociaż znając citi może czymś jeszcze sypnął aby zatrzymać klienta).

   Usuń
  4. Tylko z tego, co widzę, oprocentowanie dotyczy "średniomiesięcznego salda na rachunku", a nie na lokatach. W Inteligo kiedyś był podobny wymóg - wówczas żądali 100 złotych średniomiesięcznego salda do zwolnienia z opłaty. Wówczas wystarczyło wpłacić w jednym dniu 3-3,1K i temat był załatwiony. Następnego dnia przelać to z powrotem. Tutaj natomiast poprzeczka jest ustawiona na 30K. Żeby załatwić to "średniomiesięczne saldo" w 1 dzień potrzebnych jest raptem 0,9M. :)

   Usuń
  5. Dotyczy salda na wszystkich rachunkach uczestnika a więc także oszczędnościowych jakimi są lokaty.

   Usuń
 4. A czy można w 3 pierwsze miesiące spełnić warunek I a w 4 warunek II? Wtedy byłoby 3 x 75zł + 50zł a 30 tys można już wtedy wrzucić na lokatę lepiej oprocentowaną ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To chyba może przejść :)

   Usuń
  2. Czy ktoś może dowiadywał się u nich jak jest z tym przelewem wynagrodzenia? Czy przelew musi pochodzić od pracodawcy, czy może być tzw. własny z tytułem 'Wynagrodzenie za...

   Usuń
  3. Wysłałem zgłoszenie. Zadzwonią to się zapytam.
   Domyślam się, że skoro wniosek telefonicznie to znów kurier będzie :(

   Usuń
  4. Tak. W Citabanku umowa o konto też jest przez kuriera.

   Usuń
  5. Ja tyko dopowiem że jak ma się kartę kredytową to można zawrzeć umowę elektronicznie i treść umowy potwierdza się przez panel online.

   Usuń
  6. Pytanie tylko jak wtedy podpisać regulamin? Bo to kluczowe.

   Usuń
  7. Z łezką w oku wspominam czasy gdy powszechnie można było zakładać konta przelewem a nie umawiać się i czekać na kuriera :(

   Usuń
  8. Czy już coś wiadomo w sprawie tego "przelewu wynagrodzenia" czy może być to własny przelew czy od pracodawcy?

   Usuń
  9. W piątek złożony wniosek, w piątek zadzwonili i w piątek elektronicznie podpisana umowa (jak ma się kartę kredytową). Konto już jest tylko czekać na kartę płatniczą. Szybko i bez bólu. Co do lokaty to żeby była na 2% to trzeba się na nią zadeklarować podczas rozmowy telefonicznej. Co do przelewu i czy można raz spełnić warunek I a raz II będę wiedzieć w poniedziałek.

   Usuń
  10. #Anonimowy9 grudnia 2016 19:53 Telefonicznie złożony wniosek, akceptacja online w serwisie transakcyjnym. Wg konsultanta tyle wystarczy by załapać się na promocję. Lokatę rzekomo można założyć tylko telefonicznie. Tak przynajmniej zrozumiałam.

   Usuń
  11. Regulamin jest wśród dokumentów do akceptacji w Citionline.

   Usuń
 5. "Aby wycisnąć maksymalne zyski lokatę najlepiej założyć w ostatnim dniu miesiąca kalendarzowego ..."
  Idealnym wydaje się układ otwarcie konta, jego zasilenia kwotą 30 tys. i utworzenia lokaty w dniu 31.12.2016 roku.
  Wówczas 12.2016 - 1 dzień - jest 30K.
  Styczeń - 2-gi miesiąc konta, ale do 30.01.2017 jest to 1-wszy miesiąc lokaty.
  Luty: 3-ci miesiąc konta, 2-gi lokaty.
  Marzec: 4-ty miesiąc konta, 3-ci lokaty (do 31.03.2017).

  Zatem pieniądze nocują tylko 1 dzień dłużej (31.03/01.04.2017) i na prima aprilis wypływają z CitiBanku. Tegoż samego dnia składa się wypowiedzenie.

  I jedynie tu może pojawić się problem: czy bank liczy opłaty za prowadzenie w okresie wypowiedzenia? Niektóre banki okres wypowiedzenia traktują bezobciążeniowo. Nie wiadomo jak będzie w tym przypadku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wówczas 12.2016 - 1 dzień - jest 30K". Ale to ma być średnimiesięczne saldo co oznacza, że przez cały miesiąc musisz mieć te 30k albo "na jedną noc" 900 lub 930k (zależy ile miesiąc ma dni).

   Usuń
  2. Średniomiesięczne owszem, ale w tym miesiącu miałeś tylko 1 dzień. Akurat w tym jedynym przypadku 1 dnia: średniomiesięczne = średniodzienne.

   Usuń
 6. jakbym miał 30k albo 5k wynagrodzenia to nie trace czasu na bankobranie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam jedno i drugie. Ale z chęcia biorę udział ☺️

   Usuń
  2. Chęć zarabiania nie zależy od tego ile na konto wpływa ze stałych źródeł ani to ile się już posiada. To jest pewna otwartość umysłu i wola zarabiania więcej. Jeśli ktoś nie ma 5k wynagrodzenia i 30k oszczędności może mu wydawać się, że to coś odległego i osiągnięcie tego będzie dla niego czymś pożądanym i go zaspokajającym. Ale jak przyjdzie co do czego i osiągnie to... to się okaże, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. I dobrze. Jeśli działania i podstawy takiej osoby są fair to niech zarabia i się rozwija. Jak chce. Tego negować nie można. Musimy to zrozumieć jako społeczeństwo wciąż uczące się rzeczywistości kapitalizmu.

   Usuń
  3. Amen bracie :-)

   Usuń
  4. Problem więc jest po twojej stronie Sławomir Majak Mam miesięczny dochód kilkudziesięciu k i odłożone kilka M a i tak "tracę czas" na bankobranie.

   Usuń
  5. jestem żebrakiem problem po mojej stronie drodzy anonimowi :)

   Usuń
 7. Z regulaminu można w sumie i wyciągnąć fakt, że ten wpływ 5000 może być własny: "Oferta polega na przyznaniu miesięcznych nagród pieniężnych („Premia”) Uczestnikom spełniającym łącznie poniższe warunki: (...) wpłacą na Konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł". Wpłacenie odnosi się do uczestnika. A nie do wpłacenia wynagrodzenia przez pracodawcę czy świadczeniodawcę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Spełnianie warunków promocji zaczyna się następnego miesiąca po założeniu konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co w takim razie z opłatą za kartę (0/25 PLN) w przypadku niepełnego miesiąca, w którym konto zostanie założone? Dowiadywał się ktoś?

   Usuń
  2. Za nie pełny miesiąc nie jest pobierana opłata.

   Usuń
  3. Też pytałam i powiedziano mi że dopiero od kolejnego pełnego miesiąca trzeba spełniać warunki by za konto nie płacić. Pierwszy jest darmowy.

   Usuń
 9. Czy ktoś może w końcu wyjaśnić problem przelewu 5000 zł- czy musi być to koniecznie wynagrodzenie od pracodawcy czy może być też przelew z prywatnego konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak przeczytasz regulamin to wyciągniesz wnioski jak pozostali.

   Usuń
 10. Mnie martwi to "dla pierwszego tysiąca osób." Promocja trwa już dłuższy czas, jakie więc szanse?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak promocja się skończy to formularz zniknie. W formularzu podaje się tylko dane do wniosku więc i tak musi konsultant zadzwonić i je potwierdzić, wtedy też można się dopytać czy bierze się udział w promocji i jak by było coś nie tak można zrezygnować z założenia konta.

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 11. Anonimowy11 grudnia 2016 19:15
  Jak przeczytasz regulamin to wyciągniesz wnioski jak pozostali.
  A jaki wyciądnąłeś wniosek?

  OdpowiedzUsuń
 12. Wniosek jest taki że musi być to wynagrodzenie, które możesz otrzymać np. od żony za codzienne wynoszenie śmieci:)

  OdpowiedzUsuń
 13. To może w twoim przypadku. W pozostałych musi być wpływ wynagrodzenia od pracodawcy!

  OdpowiedzUsuń
 14. Przeczytaj dokładnie co napisał
  Anonimowy 10 grudnia 2016 16:14
  a dojdziesz do takich samych wniosków co Anonimowy 12 grudnia 2016 10:08

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w regulaminie mowa o wynagrodzeniu przelewanym przez uczestnika promocji. Zero rozwinięć, że ma być od pracodawcy czy z rachunku firmowego czy cokolwiek! Tylko że ma być z innego banku. Więc nie wiem po co szukanie dziury w całym.

   Usuń
  2. Jestem po rozmowie z konsultantką. Oznajmiła że wynagrodzenie to WYNAGRODZENIE. Przelew z jednego z kont żony czy mojego i napis w tytule przelewu ,,wynagrodzenie'' to będzie nadal przelew. Też czytałem regulamin i mam wątpliwości. Konto wstępnie założyłem ale tak jak inni potrzebuje informacji. Może by tak Mr.Złotówa jakiś komentarz.

   Usuń
 15. Jednak ta konsultantka oczadziała. Na stronie promocji banku jest zakładka-ważne informacje i tam definicja ,,zasilać konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów''

  OdpowiedzUsuń
 16. Przelew to przelew

  OdpowiedzUsuń
 17. Zadzwońcie na infolinię to wam wyraźnie powiedzą, że ma to być wynagrodzenie od pracodawcy.Konsultanci informują też, że osoby, które dzwonią w sprawie konta sugerują, że może to być wpłata własna, ale dla uzyskania premii potrzebny jest wpływ wynagrodzenia od pracodawcy.

  OdpowiedzUsuń
 18. A od kiedy Was tak obchodzi co mówią konsultanci na infolinii? Oni nie będą Was rozliczać tylko regulamin. W regulaminie jest napisane: "wpłacą na Konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł". Co to oznacza? Robicie przelew z innego banku i w tytule dajecie "Wynagrodzenie". Nie ma w regulaminie zapisu od kogo ma ten przelew pochodzić. Koniec.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie to w regulaminie jest wyjaśnione od kogo ma pochodzić przelew; "wpłacą (w domyśle uczestnicy) na Konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł". Przelew ma być od uczestnika. To co mówi konsultant to inna bajka, a i tak regulamin jest najważniejszy.

   Usuń
  2. Dokładnie to miałem na myśli, tyczy się to "Uczestników". A czy wpłacą to ze swojego konta w innym banku czy na poczcie to już nie ma znaczenia. Ważne aby w tytule było wynagrodzenie i aby łączna kwota nie był mniejsza niż 5000 zł. Trzeba pamiętać że poza tą wpłatą trzeba też: "jednocześnie w tym samym miesiącu będą posiadali (mowa o uczestnikach) w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych takich jak: główna karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny, linia kredytowa w koncie". Regulamin najważniejszy.

   Usuń
 19. Ludzie którzy dzwonią na infolinię banku są oszczędni. Bo równie dobrze mogliby zadzwonić do wróżki (aczkolwiek to droga rozmowa w stylu 0 700). Takie same wróżby niczym nie podparte.

  OdpowiedzUsuń
 20. A czy przelew wynagrodzenia od pracodawcy ma specjalny kod? I czy po tym właśnie bank może zweryfikować skąd pochodzi przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Z automatu można rozpoznawać np. po rodzaju rachunku, tzn. czy jest prowadzony dla osób indyw. czy firmowy.

   Usuń
  2. Tylko że pracodawcą może być osoba prywatna i przelewać wynagrodzenie dla pracownika zatrudnionego na umowę-zlecenie z konta indywidualnego.
   Przykład (sprzątaczka przychodząca do mieszkania); Ogrodnik zatrudniony do pielęgnacji trawnika itp.

   Usuń
 21. Mam pytanie trochę w innym temacie , zadzwoniono do mnie z infolinii i dostałam kartę kredytowa z tabletem, również poinformowano mnie ze mogę skorzystać programu polecę 200 zl , dla polecającego i poleconego ale nie rozumiem regulaminu gdyż tam pisze” Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Kart Kredytowych
  Citibank.” To jak dostane tablet to mogę polecać aby otrzymać 200 zl, czy na to już nie łapie się? Jak było w poprzednich programach polecających ? można było dostać np. telefon i skorzystać z polecenia ?

  OdpowiedzUsuń
 22. a po jakim czasie na maila wysyłają umowę i dane do logowania. Zadzwonił do mnie konsultant umówiliśmy się na taka formę zawarcia umowy. Mija już ponad 30 godzin a tu nadal nic nie przychodzi

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie miało być w ciągu 2 dni. Minęło 56 godzin i nic. Jutro będę dzwonić.

   Usuń
  2. W końcu po ponad 3 dobach pojawiła się umowa do akceptacji. Teraz mam czekać na akceptację banku. Oj długo im to zajmuje.

   Usuń
 23. 4 dni minęły a z banku kontaktu brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w piątek minął tydzień od wniosku. Po telefonie okazało się że mieli jakiś problem z systemem i karzą cierpliwie czekać na SMS z informacją o udostępnionej umowie.

   Usuń
  2. OK, umowa jest. Jak to u CitiBank bywa, trzeba się uzbroić w cierpliwość ale sadzę że nagrody to rekompensują.

   Usuń
 24. Taka uwaga co do spełnienia warunku I. Jeśli byśmy zrobili przelew na konto 31.12 to bank go dopiero zaksięguje 2.01 bo 1 jest święto co oznacza że nie spełnimy warunków na średniej miesięcznej kwoty 30tys i przepadną nam premie. Proponuję zrobić ten przelew 30.12 aby 31.12 kasa już była na koncie w citi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mnie tak przycięły elixirowe sesje i nie udało się na koniec miesiąca...
   Ale chyba można dopłacić parę tysi na te kilka brakujących dni - żeby średnio suma środków była 30k ?

   Usuń
  2. Liczy się średnie saldo więc można trzymać 60 tys. przez pół miesiąca i wyjdzie na to samo co 30 tys. przez cały miesiąc.

   Usuń
 25. U mnie minął tydzień od kontaktu a umowy wciąż brak

  OdpowiedzUsuń
 26. Ale przy lokacie w grudniu -jeszcze trzeba 2 transakcje karta na 300 pln zrobić tego 30 lub 31.12? Zeby grudzien zaliczyl sie do 1 wszego miesiąca promocji. Czy dobrze to rozumiem-czy jednak nie ma to znaczenia-o karta mozna zaczac placic od stycznia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale kiedy w grudniu? Bo to że założysz teraz 30 tysi to nie oznacza spełnienia warunków za grudzień. Od stycznia.

   Usuń
  2. Warunki spełniamy w pełnych miesiącach. Czyli zaczynamy od miesiąca po tym w którym się konto założyło.

   Usuń
 27. Czy do płatności kartą zaliczają się płatności w internecie?
  Czy Sprytny Bill będzie akceptowany?

  OdpowiedzUsuń
 28. Chciałam założyć lokatę. Zadzwoniłam na infolinię a odesłali mnie do oddziału. Poszłam, a tam mnie odesłali na infolinię. Żenada jakaś. A pamiętam jak pracownik który do mnie dzwonił by przyjąć wniosek o konto twierdził, że aby założyć lokatę wystarczy zadzwonić do nich. Porażka.

  OdpowiedzUsuń
 29. Minęły ponad 2 tygodnie od rozmowy telefonicznej a ja wciąż nie mam karty:)

  OdpowiedzUsuń
 30. W promocji z kartą kredytową byłem pod wrażeniem sprawności, prostoty i ogólnie. Teraz to klapa totalna. Na kuriera czekałem 2 tygodnie. Teraz ponad tydzień na cokolwiek. Nic, cisza. Karty do konta też brak. I już raczej marzeniem zostaje założenie lokaty jutro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata może być założona po nowym roku. Ważne aby środki znalazły się na koncie do jutra. Z mojego doświadczenia wiem że najszybciej się w Citi załatwi przez infolinie. Jakbym czekał biernie to bym dalej czekał i czekał a tak już wszystko załatwione.

   Usuń
 31. Po kilku telefonach i wiadomości w Citi Online w końcu znalazła się w banku 1 osoba która zadzwoniła i potrafiła przyjąć dyspozycję otwarcia lokaty. Chociaż lokata ciągle nie jest założona :( Od rozmowy minęło kilka godzin. No cóż, czekam na rozwój sprawy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uzupełniam. Lokata założona. Po bojach od czwartku.

   Usuń
 32. Jeśli zapłacę Kartą Kredytową w Żabce Czynsz i Wodę to będę miał zaliczone te 300 zł płacenia kartą debetową?

  OdpowiedzUsuń
 33. złotówka nie masz racji że z tymi 5000 za wpływy dokładnie w regulaminie pisze w punkcie 4 podpunkt II:wpłacą na Konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł.A już miałem zakładać to konto:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wynagrodzenie okej, ale nie masz nigdzie definicji skąd. Zresztą jest też zapisane "wpłacą na Konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł" które odnosi się do Uczestników. A nie że ich pracodawca ma wpłacić.

   Usuń
 34. Czytałem gdzieś że podobno Bank robi problemy jeśli wpłacimy 30k i dojdzie do w wniosku że te pieniądze są z niewiadomego pochodzenia.Czy może nie będzie podobnie jeśli do KK podałem zarobek 2k ,a będę robił przelewy z innego konta jako wynagrodzenie w wysokości 5k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego osoba która zarabia 2k nie może zmienić pracy? Albo mieć drugiego źródła dochodów 5k? Albo oszczędności 30k a nawet 300k?? Przecież mogła sprzedać mieszkanie, dostać spadek etc. Ludzie w internetach wypisują bzdury. Jakie problemy bank miałby robić??

   Jest ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy czy o przeciwdziałaniu wprowadzaniu do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł, a także zwalczaniu źródeł finansowania przestępczości zorganizowanej i terroryzmu, ale litości. Przelew 30k zł między polskimi bankami nie budzi niczyich podejrzeń.

   Transakcje podejrzane to: częste, codzienne przelewy, wpływy i wypływy dużych kwot jednego dnia ale nie chodzi tu o 5k, dziesiątki lub setki małych wpłat, przelewy do krajów sankcjonowanych, podejrzane tytuły przelewów, w tym słynne już "dla Kuby".

   Ale nie szukajmy problemów tam gdzie nie ma.

   Usuń
 35. Witam. Mam kartę kredytową z poprzednie promocji z tabletem. Otworzyłem konto z bieżącej promocji.Utworzyłem lokatę . Do bieżącego rachunku przyszła mi karta debetowa.Mam pytanie. Aby spełnić warunki promocji mam wykonać co najmniej 2 płatności na kwotę 300zł. ALe kartą debetową czy kredytową?

  OdpowiedzUsuń
 36. ... a czy po otrzymaniu już wszystkich premii, gdy jeszcze będe chciał zachować to konto przez jakiś czas nadal należy w każdym miesiącu kalendarzowym wykonywać płatność na min. 300zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą wymagane są na potrzeby promocji. Później aktywność w płaceniu kartą nie jest już wymieniania wśród warunków zwalniających z opłat (wymieniam je na końcu wpisu). Kartę będzie można więc odłożyć do szuflady lub nawet z niej zrezygnować.

   Usuń
  2. Nie zgadzam się z Mr.Złotówką-w regulaminie tej karty pisze o co miesięcznym utrzymaniu 30000 zł lub 5000 tytułem wynagrodzenia

   Usuń
  3. @beti maczek, w regulaminie promocji mowa o utrzymaniu salda 30 000 zł lub wpływach wynagrodzenia 5 000 zł oraz o rozliczeniu płatności kartą (§ 4 ust. 1 pkt. d. regulaminu promocji). Po otrzymaniu premii (bo tego dotyczy pytanie od @Anonimowy 6 lutego 2017 02:59) konieczności płacenia kartą już nie będzie. Ale dla uniknięcia opłaty za konto będzie trzeba spełnić warunek salda lub wpływów i posiadania produktu kredytowego.

   Usuń
 37. Mr.Złotówa - wpis powyżej jest moim pierwszym na Twoim blogu i dziękuję za odpowiedź. Jestem z Bankobraniem od połowy 2015 (wpadłem na Twój trop w telewizji:) i zaczynałem od szukania najlepszych lokat, a od 2016 postanowiłem wejść w to na całość. Mój wynik za zeszły rok to 1190zł. Może niezbyt wiele w porównaniu z innymi ale i tak jestem bardzo zadowolony. W tym roku działam już intensywniej i mam zamiar poprawić ten wynik.
  Pozdrawiam wszystkich Bankobiorców
  Jacek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jacek, nie ma wyniku gorszego czy lepszego nawet w porównaniu z zyskami deklarowanymi przez innych. Bo wszystko zależy od wydatków jakie mamy, od liczby osób w gospodarstwie domowym i jeszcze kilku czynników. Najważniejsze, że zyski w ogóle są :) Choć oczywiście życzę więcej! Owocnego bankobrania! Pozdrawiam

   Usuń
 38. Czy do tego limity 30000 licza sie pieniadze na subkontach walutowych?

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam,
  chce korzystać z wariantu 1.
  załóżmy wpłacam to minimum 30 tys złotych na lokatę na te 4 miesiące,
  I Pytanie:
  To czy muszę korzystać z karty dołączone do tego rachunku bankowego:

  w miesiącach kalendarzowych za które wypłacana jest premia mieć zaksięgowane co najmniej dwie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokatę 2% można założyć na 3 miesiące. Później będzie trzeba ze środkami coś zakombinować (albo jakaś krótka lokata na 1 miesiąc, albo konto oszczędnościowe).

   Wymóg wykonania płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł/mies. obowiązuje wszystkich uczestników promocji bez względu na to czy decydują się na zdobycie bonusów w oparciu o warunek I czy II.

   Usuń
 40. czy zeby spelnic warunek – Przez 4 kolejne miesiące wykonasz minimum 2 płatności kartą na kwotę min. 300 zł.- moge np. zrobic 10 transakcji po 30 zl-???
  –to juz chyba wiem po komentarzach wyzej- ze moge !!!! wynagrodzenie moge przelac ze swojego konto w innym banku – czy bedzie to zaliczane ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może to być 10 płatności po 30 zł. Ważne by wyszło min. 300 zł, a transakcji było więcej niż jedna. Innymi słowy: nie wystarczy jednorazowa płatność na 300 zł. Należy zapłacić np. 200 i 100 zł.

   Co do kwestii wynagrodzenia. W mej ocenie regulamin jest za mało precyzyjny, by miał wymagać wynagrodzenia np. od pracodawcy. Jest tylko taki wymóg:

   "Oferta polega na przyznaniu miesięcznych nagród pieniężnych (...) Uczestnikom spełniającym łącznie poniższe warunki:
   (...)
   wpłacą na Konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) i jednocześnie w tym samym miesiącu będą posiadali w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych takich jak: główna karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, kredyt hipoteczny, linia kredytowa w koncie".

   I tyle w temacie... Stricte więc trzymając się tych zapisów to uczestnik promocji ma wpłacać "na Konto środki tytułem wynagrodzenia". Nie znajduję przesłanek, by miał być wpływ od pracodawcy/ZUS czy nawet z rachunku firmowego.

   Usuń
  2. I to dobra interpretacja bo wystarczył własny przelew z tytułem "wynagrodzenie"

   Usuń
 41. Żeby zgarnąć 700 zł premii który wniosek należy wysłać pierwszy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność właściwie nie ma znaczenia :)

   Usuń
  2. A o jakich 700 zł premii chodzi?

   Usuń
  3. Zapewne chodzi też o promocję z voucherem do Mall.pl

   Usuń
  4. Aktualnie w Citibanku można też skorzystać z promocji karty kredytowej - m.in. z voucherem 400 zł do sklepu Mall.pl (opisuję tutaj) lub z telefonem LG K8 LTE (opisuję tutaj) w prezencie. O ile promocje kart wykluczają się nawzajem (można skorzystać tylko z jednej) , o tyle można skorzystać w Citibanku i z promocji karty, i z wyżej opisanej promocji konta. A to daje zysk 700 zł: np. voucher 400 zł + 300 zł za konto.

   Usuń
 42. Jakoś nikt się nie chwali więc zrobię to pierwszy: NAGRODA NA POWITANIE W CITI PRIORITY wpłynęła :) 75 zł jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam. U mnie też jest premia ale 50 zł.

   Usuń
 43. Pytanie do osób które dostały 50 zł. Czy mieliście wpływ wynagrodzenia od pracodawcy?? Czy zwykły przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wystarczył przelew z konta w innym banku z tytułem "Wynagrodzenie za styczeń 2017"

   Usuń
  2. U mnie tak samo

   Usuń
  3. I ja mam premię na przelew "wynagrodzenia" od siebie.

   Usuń
  4. U mnie też tak przeszło więc wczoraj o konto zawnioskowała ma druga połówka. Zadzwonili do niej i pytali m.in. o dane pracodawcy. Więc oby nie dokręcali śruby i nie uszczelniali :(

   Usuń
  5. Co mają uszczelniać? Te pytanie to tylko takie strachy na lachy. Nic w regulaminie nie zmieniają więc cały czas można przelewać 5000 zł i tyle.

   Usuń
  6. w tytule wpisałem ,,wpłata'' i również otrzymałem już 50 zeta

   Usuń
 44. może nie wszystkim jednego dnia przelewają? bo u mnie nie ma jeszcze, hmm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie tak bo żona wczoraj dostała premię, a ja jeszcze nie.

   Usuń
 45. Wpłaciłam na świeżo otwarte konto City Priority wymaganą kwotę 30 tys i teraz pytanie: jak założyć tę promocyjną lokatę na 2%? Na liście dostępnych lokat do wyboru mam tylko te z oprocentowaniem od 0,20%do 0,75%. Co trzeba zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 opcje: dzwonisz na infolinię lub wysyłasz wiadomość w CitiOnline że chcesz założyć lokatę 2% w promocji - oddzwonią ale tak po 1-2 dniach.

   Usuń
  2. Polecam wysłać wiadomość. Jak dzwoniłem w grudniu by założyć tę lokatę to osoba za nią odpowiedzialna ciągle była zajęta i nieuchwytna. Więc chyba tylko jedna osoba zajmuje się zakładaniem tych lokat na cały bank! Po wiadomości zadzwonili następnego dnia.

   Usuń
 46. A jaki tytuł mają przychodzące nagrody po 75zł.
  Ja miałem dostać dopiero w marcu 75zł, a dostałem 50zł już teraz z tytułem: "Nagroda na powitanie w Citi Priority".
  Wniosek złożyłem w połowie stycznia. 30k wpłaciłem w ostatnim tygodniu stycznia.
  Coś chyba poszło nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widocznie dostałeś już za pierwszy miesiąc za wpływ min. 5k. I jak styczniu wydałeś już kartą 3 stówy to zakwalifikowałeś się do premii 50 zł. Za kolejne miesiące dostaniesz po 75 zł bo przez cały luty już miałeś spełniony warunek salda.

   Usuń
  2. W sumie to dobry pomysł na pierwszy niepełny miesiąc jeśli karta już zdąży przyjść. Potem 3 z lokatą i wyjdzie 275 zł bez miesiąca salda utrzymywanego na słabym %.

   Usuń
 47. czy jest ktoś kto nadal czeka na premię? bo nie wiem, czy już siadać do pisania reklamacji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam. Mają czas do jutra.

   Usuń
  2. U mnie też brak. Chyba jutro pójdzie też reklamacja. Jak na razie citi i t-mobile prowadzą u mnie jeśli chodzi o ilość składanych reklamacji.

   Usuń
 48. Czy promocja nadal obowiązuje? Wchodzę na stronę i nie ma żadnego linka na złożenie wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link do wniosku znajduje się w opisie promocji. Oferta jest dostępna.

   Usuń
 49. no i nie wpłynęło, poszła reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też już poszła. Ja nie wiem. Wiecznie trzeba pisać te reklamacje i się dopraszać. Z KK też zawalali wypłaty.

   Usuń
 50. Nie mam karty kredytowej w Citi i nie dostanę więc przyjmuję taką strategię:
  - początek marca: zakładam konto, by w marcu zapewnić wpływ 5000 i wydać kartą 300 zł. Za ten miesiąc nie powinno być opłaty bo miesiąc niepełny.
  - ostatniego marca zakładam lokatę na 30000 zł i trzymam przez kwiecień, maj i czerwiec.

  Na początku lipca składam wypowiedzenie licząc że w tym czasie nie będzie już opłaty za konto. No a jak będzie to -25 zł.
  Ogólnie w kwietniu dostanę 50 zł, a w maju, czerwcu i lipcu po 75 zł. Zarobek w scenariuszy pesymistycznym 250 zł, a w pozytywnym 275 zł. Plus odsetki: 122,49 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostaniesz ani grosza premii:(W regulaminie pisze wyraznie:Wpłacaj co miesiąc min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia i posiadaj w Banku aktywny jeden z produktów kredytowych (np. karta kredytowa czy pożyczka)Więc potrzebujesz KK lub kredytu.

   Usuń
 51. Czy są jakieś wykluczenia MMC do spełnienia warunków? Mogę płacić kartą debetową za prąd, czynsz itp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczonych MCC. Możesz płacić za wszystko, wszędzie ;)

   Usuń
 52. Dziś właśnie dostałem pierwszy przelew na 50zł-oczywiście przelew był z innego konta

  OdpowiedzUsuń
 53. U mnie też bonusik wczoraj wpadł :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Jest premia. Potwierdzam, że wystarczy własny przelew na 5k zł.

  OdpowiedzUsuń
 55. Jak najszybciej założyć konto mając KK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłasz formularz zgłoszeniowy. Link w tekście Złotówy. Oddzwaniają. Potwierdzają i udostępniają wniosek w bankowości internetowej. Potwierdzasz sms kodem i konto otwierają.

   Usuń
 56. Konto otwarte. Czy żeby skorzystać z premii 300 zł(30 tys na lokacie) należało wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych ? Gdzie należy podpisać regulamin promocji? w obecności kuriera czy w bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy czy masz już dostęp do bankowości internetowej. Ja mam kartę kredytową więc już dostęp miałem i tam wszystko zaakceptowałem. Żona nie miała i wszystko podpisywała przy kurierze (w tym regulamin)

   Usuń
 57. Jest jeszcze sens żeby składać wniosek o konto czy raczej już bank nie wyrobi się z umową a jeśli nawet to ja z przelewem np na 30tyś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku posiadania dostępu do bankowości internetowej Citibanku (np. gdy ktoś ma już kartę kredytową) jest to jeszcze realne. Choć pewnie trzeba by przypilnować konsultantów i po wysłaniu zgłoszenia zadzwonić na infolinię by się wyrobić. Wtedy umowa i regulamin akceptowane są po zalogowaniu do CitiOnline.

   Usuń
 58. Warunki do spełnienia liczą się od wysłania wniosku o założenie konta czy też od chwili jego otwarcia ?

  OdpowiedzUsuń
 59. Do 31.03 trzeba zawrzeć umowę czy wystarczy złożyć wniosek, żeby załapać się na tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej zawrzeć bo w regulaminie jest taki zapis: "Do Oferty może przystąpić osoba fizyczna, która spełnia łącznie następujące warunki:
   ...
   e. podpisze regulamin Oferty"
   A wyżej "Do Oferty można przystąpić od 02 stycznia 2017 r. do 31 marca 2017 r."

   Usuń
 60. Mi juz skończyła sie lokata i chce założyć konto superoszczedzajace. Kto wie czy zeby byc zwolnionym z opłaty za te konto wystarczy zrobic zwykły przelew 3000 na ror z tytułem wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy swój przelew z innego banku z tytułem wynagrodzenie.

   Usuń
 61. promocja trwa nadal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieco zmieniły się zasady. Aktualną edycję promocji opisuję tutaj.

   Usuń
 62. Szanowny Mr Złotówa. Ponad tydzień temu podpisałem umowę o konto. Czekam na kartę debetową. I Pani na infolinii dała mi wybór albo ta promocja (200 lub 300zł) albo ta, którą opisujesz jako nową (400zł). Wybrałem jeszcze starą. Dokładnie nie pamiętam ale została przedłużona do czerwca albo lipca. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citibank ma tych promocji sporo i być może "stara" jest jeszcze dostępna, ale jak już to raczej trochę "spod lady" ;) W chwili obecnej bank wszędzie komunikuje promocję z premią do 400 zł czyli nową wersję, którą opisuję tutaj.

   Usuń
 63. Dziś wpłynęła premia :)

  OdpowiedzUsuń
 64. Płatności koniecznie muszą być zaksięgowane jak stoi w regulaminie czy jednak w praktyce starczy, że była zrealizowana płatność w danym miesiącu?
  Pytam bo widzę, że w odróżnieniu od pekao sa citi księguje płatności kartą po kilka dni...

  OdpowiedzUsuń
 65. Dziś wpłynęła premia. ostatnia już niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też. Po trzech 75 zł nadszedł czas na 50 zł za "wynagrodzenie" ;)

   Usuń
  2. A na pewno dostaniesz te 50 zł za wynagrodzenie skoro brałeś udział z lokatą.Był jeden wariant do wyboru z dwóch nie oba(również konsultantka się mnie pytała o którą premię będę się starał)

   Usuń
  3. Już dostałem 50 zł. Historia nagród: http://imgur.com/A9qSGAd

   Usuń
  4. Konsultant niby pytał o sposób ale nijak moim zdaniem miało się to do regulaminu. Spełniać można było warunki które się chce i kiedy się chce. Ja miałem lokatę a później tylko wpływ i płatności. Opłacało się bo mam kartę kredytową. "Wynagrodzenie" przeszło :)

   Usuń
  5. No to gratuluje,ja nie ryzykowałem i wolałem te 30K trzymać na 2,5%.Więc masz o 18zł więcej niż ja:):)

   Usuń
  6. A skąd 2,5% jeśli można wiedzieć?? Bo nie widzę takiej lokaty

   Usuń
  7. W tam tym okresie pełno było lokat na 2,5%-więc dlatego przyjąłem taką,było i większe ale trzeba było się nagimnastykować(osobiście w lutym wolałem 30k przeznaczyć do Nest Banku na dwa konta dla nowych klientów po 4% oraz Orange Finanse 3,5% Oszczędnościowe

   Usuń
  8. Przepraszam nie 18 zł więcej tylko 45zł-jeśli w 4 miesiącu miałeś te 30K na przynajmniej 2,5%:)-Gratuluje!

   Usuń
 66. No to teraz pytanie kluczowe. Jak można z konta zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz różne możliwości:1. Klient może rozwiązać Umowę w każdym czasie, z zachowaniem 30–dniowego okresu wypowiedzenia, poprzez:
   (a) złożenie Bankowi w Oddziale Banku pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy;
   (b) przesłanie pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu na adres Banku, podpisanego zgodnie ze Wzorem podpisu Klienta złożonym w Banku; w przypadku wątpliwości co do autentyczności złożonego oświadczenia Bank zastrzega sobie prawo do jego telefonicznego potwierdzenia;
   (c) złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu przez CitiPhone, po przeprowadzonej weryfikacji;
   (d) złożenie wypowiedzenia poprzez Serwis bankowości internetowej po zalogowaniu do Citibank Online (z wyłączeniem Citi Mobile oraz Citi Handlowy for iPad).

   Usuń
 67. W tym miesiącu premii coś ciągle brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas mają do końca miesiąca.

   Usuń
  2. U mnie dziś wpłynęło 75 zł.

   Usuń
 68. Dostałem sms: "Citi Handlowy: W ostatnich dniach spadlo saldo na Pana koncie. Przypominamy, ze jednym z war. unikniecia oplaty mies. jest srednie saldo min. 30tys zl". Zaskakujące i miłe że dbają o klienta.

  OdpowiedzUsuń
 69. Czy premia zostanie wypłacona także w okresie wypowiedzenia ? Jeżeli przykładowo w sierpniu powinienem dostać ostatnie 75 zł, to mogę złożyć wypowiedzenie 1go sierpnia i zarobić spokojnie ostatnią premię ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jeżeli Konto zostanie zamknięte przed dniem wypłaty Premii, Premia nie zostanie wypłacona" ja trzymam się tego zapisu z regulaminu. Jak nie będzie zamknięte a tylko wypowiedziane to muszą wypłacić. Byleby tylko nie zamknęli konta przed upływem okresu wypowiedzenia bo kiedyś Millennium mi tak zrobił.

   Usuń
 70. Czy ktoś z was zrezygnował z tego konta, apóżniej dzwonili do was z Banku z propozycją zostania w zamian za zwrot kasy za zakupy?Ja dwa tygodnie temu zrezygnowałem i nie mogę się doczekać,jeśli nie zadzwonią o będę przenosił te konto do CA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie żadnej propozycji nie mieli. Zapytali tylko czy bym nie chciał konto Gold z lokatą 2,5%. Ale to od 300k. Podziękowałem.

   Usuń
 71. Czy dostaliście premię za warunki spełnione w lipcu? U mnie ostatniej premii ciągle brak i nie wiem czy już pisać reklamację. Co prawda czas mają do końca sierpnia, ale w poprzednich miesiącach premia była naliczona o wiele szybciej.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...