Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs "Pokaż jak korzystasz z życia" z nagrodą gwarantowaną dla każdego uczestnika

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.12.2016

Konkurs "Pokaż jak korzystasz z życia" z nagrodą gwarantowaną dla każdego uczestnika

Ruszył kolejny konkurs Raiffeisen Polbank, w którym mogą wziąć udział także osoby niebędące klientami tego banku.

Konkurs Raiffeisen Polbank - pokaż jak korzystasz z życia
Do wygrania są vouchery o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie KatalogMarzeń.pl, w którym kupić można lot balonem, pobyt w SPA, przejażdżki gokartami lub inne formy rozrywki (także w formie prezentu). A dla każdego uczestnika konkursu przewidziana jest nagroda gwarantowania: voucher o wartości 25 zł.

Udział w konkursie "Pokaż jak korzystasz z życia" mogą wziąć pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe w Polsce. Konkurs trwa do 18.12.2016 r. (przed nami zostały jeszcze dwa tygodniowe etapy: jeden trwający do 11.12. i kolejny od 12. do 18.12.2016 r.). Zgodnie z regulaminem:
"Zgłoszenie Konkursowe polega na osobistym wykonaniu przez Uczestnika oraz przesłaniu przez Uczestnika za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego w Serwisie Konkursowym, zdjęcia obrazującego to, jak Uczestnik korzysta z życia"
W danym etapie każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedno zdjęcie. Zgłoszone zdjęcie podlega moderacji przez organizatora konkursu i publikowane jest na stronie promocji w ciągu 24 godzin. Zgłoszenia podlegają ocenie użytkowników serwisu. Ostateczny werdykt należy jednak do komisji konkursowej, która za każdy tydzień konkursu wyłoni pięciu zwycięzców. Dla nich przewidziane są vouchery o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie KatalogMarzeń.pl.

Każdy uczestnik konkursu, którego zdjęcie zostanie zaakceptowane i opublikowane na stronie otrzyma nagrodę gwarantowaną o wartości 25 zł. Ten voucher można zdobyć tylko jeden raz w trakcie trwania konkursu.

Nagrody mają być przekazywane w formie elektronicznej (mailem) do 5 dni od dnia ogłoszenia wyników poszczególnych etapów. Vouchery gwarantowane przekazywane są już w mailu potwierdzającym udział w konkursie i publikację zdjęcia.

Weź udział w konkursie i zdobądź co najmniej voucher gwarantowany


Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu przypomnę, że tylko do piątku (tj. 9.12.2016 r.) można załapać się na promocję z kontem w Banku Millennium: do wzięcia czeka od 100 do 600 zł.

Dołącz do lubiących Bankobranie na Facebooku! W dniu 6.12.2016 r. przekroczyliśmy fajną granicę ;) To już ponad 10 000 lajków!

9 komentarzy:

 1. Raiffeisen w końcu mógłby zorganizować jakąś promocję z bonusami za otwarcie konta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wychodzi na to, że niektóre upominki można mieć za 4 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie konkretnie bo ja znalazłem od 100zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gokarty, spływ kajakiem, relaks w grocie solnej. Są nawet jakieś wypychania pluszaka jeszcze tańsze.

   Usuń
 4. Mail z linkiem potwierdzającym zgłoszenie coś mi nie przychodzi na Interię :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Poprawka dla wcześniejszego komentarza. Mail jest. Przyszedł z opóźnieniem po kilku minutach.

  OdpowiedzUsuń
 6. witam !
  jaki jest czas na wykorzystanie voucherów ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy gwarantowany voucher na 25 zł też jest do wykorzystania na "Katalog Marzeń" czy do czegoś innego?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...