Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bilety do Multikina za Eurokonto Intro w Banku Pekao

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

28.12.2016

Bilety do Multikina za Eurokonto Intro w Banku Pekao

Bank Pekao rozdaje prezenty za założenie konta. To nie pomyłka!

Otwórz Eurokonto Intro i otrzymaj bilet do Kina
Wreszcie pojawiła się promocja, która pozwala zyskać przy okazji założenia konta w Banku Pekao. Wiele do ugrania nie jest, bo to zaledwie dwa bilety na film 2D do kina sieci Multikino. A z propozycji skorzystać mogą wyłącznie osoby w wieku 18-30 lat.

Aby wziąć udział w promocji "Otwórz Eurokonto Intro i otrzymaj bilet do Kina" należy najpóźniej do 31.01.2017 r. w placówce banku zawrzeć umowę o Eurokonto Intro z kartą płatniczą oraz w oświadczeniu o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych podać numer telefonu, na który mają być przesłane (za pomocą wiadomości SMS) kody wymienialne na bilety.

I to tyle. Warunki są więc banalnie proste. Trzeba mieć jednak na uwadze, że pula nagród została ograniczona do 6 000 sztuk (podwójnych wejściówek), a o ich przydzieleniu decyduje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Nagroda ma być przekazana w ciągu siedmiu dni od zawarcia umowy. Kody będzie można zrealizować najpóźniej do 31.10.2017 r.

Regulamin akcji nie definiuje szczegółów dotyczących tego, kto może wziąć udział w promocji. Mowa tylko o osobach fizycznych, które zgłoszą się do placówki banku by założyć konto. Nie ma też wykluczeń (poza tym, że udziału w promocji brać nie mogą pracownicy banku), więc wynika z tego, że udział mogą brać także byli klienci banku.

W związku z tym, że promocja powiązana jest z Eurokontem Intro, udział w promocji de facto jest jednak ograniczony wyłącznie do klientów z grupy wiekowej 18-30 lat, bo dla takich osób kierowana jest propozycja wspomnianego konta osobistego.

Eurokonto Intro - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej (bank pobiera jednak opłatę w wysokości 0,20 zł za SMS służący autoryzacji składanej dyspozycji; alternatywnym rozwiązaniem dla SMSów jest token, ale za jego posiadanie bank pobiera miesięczną opłatę w wysokości 1 zł)
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej
 • 0,99/1,98 zł za kartę - niższa opłata miesięczna za kartę jest pobierana w przypadku wykonania w poprzednim miesiącu co najmniej czterech płatności na dowolne kwoty (w przypadku karty MasterCard Debit FX opłata wynosi 0 zł lub 6,99 zł - przy spełnieniu w/w warunku 4 płatności)
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Banku Pekao

Zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku Pekao mogą obecnie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są vouchery na zakupy.

Za podrzucenie informacji o promocji Banku Pekao, dziękuję Czytelnikowi Kamilowi.

Bądź na bieżąco z tym co na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

13 komentarzy:

 1. Z propozycji skorzystać mogą wyłącznie osoby w wieku 18-30 lat ... czy to czasem nie pomyłka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałbym się pomylić, ale promocją objęte jest wyłącznie otwarcie Eurokonta Intro. A te jest dla klientów, którzy mają nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat.

   Usuń
  2. Już sama ta promocja może być zaskoczeniem. I dziw bierze, że nie ograniczyli wiekowo np. dla tych co urodzeni 29.02. albo w wieku 100+.

   Usuń
  3. Intro zawsze było kontem kierowanym do uczniów i studentów. Ma obniżone opłaty i nie wymaga stałych wpływów AFAIR. To jest normalny produkt, który w ofercie jest od lat, a nie żaden nowy wymysł.

   Usuń
 2. Za dwa bilety to konto niech sobie otworzy sam Pan Prezes PKO

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po Pekao to Ty się więcej nie spodziewaj. I tak cud że dają cokolwiek!

   Usuń
 3. Pekao. Nie PKO. PKO BP jakiś czas temu dawał 10 biletów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze kurierem to może, ale do banku mam iść za 2 bilety? Stracę więcej czasu niż to warte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie niech sobie w sadzą, te bilety w.....

   Usuń
 5. Na stronie Pekao jest informacja że wniosek można złożyć online lub na infolinii więc może jest jednak opcja z kurierem lub przelewem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek można złożyć tak jak piszesz. Ale umowę można podpisać tylko w oddziale!

   Usuń
  2. Domyślam się że zamknięcie konta też ani łatwe ani przyjemne czyli tylko w oddziale?

   Usuń
  3. Wypowiedzenie umowy o konto w Pekao można złożyć w placówce lub listownie - szczegóły tutaj.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...