Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium - II edycja", czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.12.2016

Uczestniku promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium - II edycja", czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas finalizacji promocji, w której do wzięcia było łącznie 200 zł.

Finalizacja promocji Zgarnij Premię z Bankiem Millennium - II edycja
Za otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student można było załapać się na premię 100 zł na start oraz bon do wykorzystania na Fly.pl o wartości 100 zł. Osoby, które spełniły warunki promocji mają przed sobą jeszcze jedno zadanie: trzeba uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii pieniężnej. Bon do Fly.pl powinien już być na Twej skrzynce mailowej.

Zasady promocji szczegółowo omawiałem we wpisie "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium: do 200 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student". Teraz przypomnę tylko najważniejsze z nich. A należało:
 • w okresie od 29.07. do 14.08.2016 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto w Banku Millennium, wyrażając przy tym wymagane zgody
 • najpóźniej do 21.08.2016 t. zawrzeć umowę
 • w zależności od wybranego rodzaju rachunku: 
  • w przypadku Konta 360º: we wrześniu, październiku i listopadzie zasilić konto kwotą po min. 1 000 zł i w każdym z tych miesięcy wykonać co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę 
  • w przypadku Konta 360º Student: we wrześniu, październiku i listopadzie wykonać po co najmniej jednej płatności BLIKiem i/lub kartą wydaną do konta

Do osób, które spełniły powyższe warunki akcji organizator właśnie rozesłał maile informujące o prawie do nagrody pieniężnej oraz kod będący voucherem do wykorzystania na Fly.pl:
Mail do uczestników promocji Zgarnij Premię z Bankiem Millennium - II edycja

Niezbędne jest teraz spełnienie jeszcze jednego warunku: zalogowanie na stronie promocji i uzupełnienie danych, które są niezbędne do wypłaty premii (podać należy m.in. numer rachunku konta otwartego w promocji). Wypłata premii ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od momentu mailowego powiadomienia.

Pamiętaj, że kod promocyjny (o wartości 100 zł) do wykorzystania na Fly.pl ważny jest wyłącznie do 31.01.2017 r. Regulamin realizacji kuponów znajdziesz tutaj.

Konto otwarte w promocji należy utrzymywać do momentu wypłaty premii. Co zrobisz z nim później? Wybór należy do Ciebie.

Brak maila o przyznaniu premii. Co robić?


Jeśli wśród odebranych wiadomości nie masz tej informującej o premii, sprawdź jeszcze różne zakładki swej poczty. Zdarzają się bowiem sytuacje, iż tego typu maile wpadają do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Jeśli i tam oczekiwanego maila nie ma, możesz spróbować zalogować się na stronie promocji. Jeśli będzie możliwe uzupełnienie danych, przypuszczać można, że pojawił się problem z dostawą wiadomości - Twój operator skrzynki pocztowej mógł uznać ją za spam. Jednak jeśli danych uzupełnić nie możesz, a masz pewność co do spełnienia wszystkich warunków promocji, niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji. Zresztą będzie to konieczne także ze względu na bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Fly.pl.

Informacje na temat procesu reklamacyjnego możemy znaleźć w regulaminie akcji:
"Prawo do składania reklamacji, w zakresie niezgodności przeprowadzenia Promocji z Regulaminem, przysługuje każdemu Uczestnikowi Promocji w trakcie trwania Promocji oraz w ciągu 14 (czternastu) dni od daty zakończenia Promocji, czyli od 30.12.2016 r. 
Reklamacje należy składać drogą mailową z adresu mailowego Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji, na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od jej otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez Uczestnika Promocji, składającego reklamację"

Na czym aktualnie zarabiać?


Okazji do bankobrania nie brakuje :) Trzy z nich skierowane są do osób prowadzących działalność gospodarczą. Kilka dotyczy wyrobienia karty kredytowej - prym wśród tego typu ofert wiedzie Citibank, który za wyrobienie darmowej karty kredytowej i zazwyczaj dość prostych warunków dorzuca prezent. Może to być: 

Duży wybór mamy też wśród promocji kont osobistych. Na szczególną uwagę zasługuje promocja (dostępna już tylko do 15.12.2016 r.) w której do zdobycia jest gwarantowany bonus 120 zł za konto w BZ WBK, na którym można też uzyskać stawkę 4% w skali roku dla części oszczędności. W konkursie jest też szansa na zdobycie jednej z nagród: telewizora, smartwatcha lub ekspresu do kawy. 

Dużą popularnością wśród Czytelników cieszy się też kolejna edycja sprawdzonej już promocji Inteligo, gdzie za otwarcie konta i płatności na sumę min. 210 zł otrzymasz gwarantowaną premię 100 zł.

Bądź na bieżąco z tym co na blogu: i polub na Facebooku (gdzie od niedawna jest już nas ponad 10 000!):

13 komentarzy:

 1. Na tym bonie to mi nie zależy. Jakieś pomysły jak go spieniężyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystaw na Allegro. Już ktoś tak zrobił. Kup teraz za 40 zł.

   Usuń
  2. Najbardziej mnie dziwi że ciągle tylko jedna osoba sprzedaje. Czyżby wszyscy wykorzystywali na wakacje?

   Usuń
 2. a ja jestem taka zła na siebie ...To był mój początek z bankobraniem. Co miesiąc przysyłali maila z przypomnieniem a ja sierota nie zrobiłam w listopadzie transakcji kartą :( Nie wiem jak mogłam to przegapić. No i po premii. Pocieszam się tylko tym, że dzięki temu ze wtedy otworzyłam to konto to zarobiłam na poleceniach 4 stówki :) No ale 200 zł też szkoda, które przeszło koła nosa.
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W stratę musisz jeszcze wliczyć opłatę za kartą i konto.

   Usuń
  2. Excel albo rozpiska na kartce. W drugiej połowie miesiąca sprawdzasz co zrobione, a co nie. No i w taki sposób unikasz wpadek.

   Usuń
 3. Ten bon na Fly.pl to jakoś tak mi przepadł w poprzedniej edycji i sam nie wiem jak. Nie bylo żadnego email a tylko jakis smieszny kod na stronie promocji który z czasem znikł bóg wie gdzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ktoś już kasę dostał?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dostałem, jakoś w połowie września. Kwota 100 zł. Tytuł operacji "Nagroda gwarantowana Bank Millenium".

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja właśnie dostałam :-) taki sam tytuł przelewu jak wyżej

  OdpowiedzUsuń
 7. Też dzisiaj dostałam przelew :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Potwierdzam, dziś wpłynął przelew. Już bym zamykał konto, no ale ta promocja "blikomania"... Wiedzieli co zrobić, żeby zatrzymać odpływ klientów, przynajmniej na jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 9. Stówka jest! Chciałem tak oznajmić, ale widzę, że inni mnie uprzedzili ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...