Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowany bonus 120 zł za Konto 4% w BZ WBK + konkurs z nagrodami

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.12.2016

Gwarantowany bonus 120 zł za Konto 4% w BZ WBK + konkurs z nagrodami

Sporo można zyskać dzięki obecnej promocji Konta Godnego Polecenia w BZ WBK.

Promocja BZ WBK Konto Godne Polecenia z premią 120 zł
Za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków czeka gwarantowana premia 120 zł. Dodatkowo - opcjonalnie dla tych, którzy lubią oszczędzać jest bardzo dobre - jak na obecne czasy - oprocentowanie 4% w skali roku gwarantowane aż do końca 2017 r. A przy odrobinie szczęścia możesz jeszcze zdobyć telewizor Samsung, smartwatche Kruger&Matz lub ekspressy Tchibo.

Aby wziąć udział w promocji "Konto Godne Polecenia z premią 120 zł" i zdobyć tytułową, gwarantowaną premię pieniężną:
 • najpóźniej do 15.12.2016 r.:
  • kliknij "przejdź do banku" i  złóż wniosek o Konto Godne Polecenia wraz z kartą płatniczą do konta (Visa Sol) oraz dostępem do bankowości internetowej 
  • we wniosku o konto wyraź zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej - dotyczy ona przekazania organizatorowi - Agorze - przez bank informacji niezbędnych do przeprowadzenia promocji (tj. przekazania informacji o spełnieniu warunków, uprawniających do wypłaty premii)
 • zawrzyj z bankiem umowę o konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego (z Twego konta w innym banku) lub za pośrednictwem kuriera
 • w styczniu, lutym i marcu 2017 roku - w każdym z tych trzech miesięcy zapewnij na konto wpływ lub wpływy na sumę 1 000 zł (wpływy te mogą być Twymi własnymi przelewami z konta, które posiadasz w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie, ale nie ma wymogu ich utrzymywania - możesz nimi dysponować w dowolnym zakresie)

I to wszystko. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię mailowo do 17.04.2017 r. i wtedy będziesz mieć czas (do 24.04.2017 r.) na uzupełnienie na stronie promocji danych niezbędnych do wypłaty premii. Podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Godnego Polecenia otwartego w promocji. 

Premia 120 zł ma być przelana do 30.04.2017 r. Do momentu jej wypłaty należy posiadać aktywne konto. 

W graficznym uproszczeniu terminarz i zasady promocji wyglądają następująco:

Terminarz promocji Agory i BZ WBK - Konto Godne Polecenia z premią 120 zł

Ważne wskazówki


➤ Podczas rejestracji na stronie promocji (w miejscu gdzie podać należy imię i nazwisko oraz adres mailowy) do zaznaczenia są oświadczenia i zgody. Wystarczy akceptacja pierwszego z nich (pozostałe nie są wymagane i nie będą miały wpływu na uzyskanie premii; a nie zaznaczając tych pól unikniesz reklam):
zgoda wymagana przy rejestraacji w promocji Agory i BZ WBK - Konto Godne Polecenia z premią 120 zł


➤ Jeśli w promocji udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to niezbędna będzie odrębna rejestracja. Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto. Każda rejestracja wymaga podania innego adresu email.

➤ Pamiętaj o dacie uzupełnienia danych do wypłaty premii. To odległy termin, ale już dziś warto zapisać sobie to w kalendarzu. O tym obowiązku przypomina organizator, ale zdarza się, że maile nie trafiają do wiadomości odebranych, ale "kryją" się w takich folderach jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" lub "inne". Możesz zminimalizować ryzyko przeoczenia tego ważnego maila. Zapisz się na mój bezpłatny newsletter. W nim informuję o nowościach na blogu, ale też przypominam o ważnych terminach w szczególnie popularnych promocjach:
Adres e-mail

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem promocji, udział w akcji mogą wziąć pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające polskie obywatelstwo i zamieszkujące w Polsce, które:
"a. nie złożyły w Banku sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, 
b. wyraziły w Banku zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, 
c. podały w Banku numer telefonu komórkowego do kontaktu"
Jest jednak i pewne wykluczenie:
"Uczestnikami Akcji nie mogą być klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w Banku w okresie od 5 grudnia 2015 roku włącznie do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji"

Konkurs "Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK"


Oprócz gwarantowanej premii za otwarcie konta w BZ WBK, uczestnicy promocji mogą również zdobyć jedną z nagród rzeczowych w konkursie dostępnym wyłącznie dla tych osób. A do wygrania są:
 • 1 x telewizor Samsung UE49KU6670S Curved o wartości 3599 zł
 • 5 x smartwatch Kruger & Matz Style KM0431 o wartości 299 zł każdy
 • 15 x ekspress Tchibo Cafissimo Compact o wartości 299 zł każdy

Udział w konkursie jest dobrowolny i ewentualna rezygnacja z udziału w konkursie nie przekłada się na fakt zdobycia premii gwarantowanej za otwarcie konta. Choć bez wątpienia konkurs jest tu szansą na zwiększenie zysków bez dużego zaangażowania.

Warunki udziału w konkursie pokrywają się bowiem z warunkami opisanej wyżej promocji z premią 120 zł. Trzeba jednak dodatkowo (najpóźniej do 31.03.2017 r.) po zalogowaniu na stronie promocji wpisać propozycję hasła (maksymalnie 250 znaków ze spacjami) promującego korzystanie z karty "Moje zimowe ferie z kartą Visa Sol do Konta Godnego Polecenia Banku Zachodniego WBK". Jeśli liczysz na nagrodę w konkursie, aktywne konto otwarte w promocji utrzymywać należy do dnia wyłonienia zwycięzców. A to ma nastąpić do 30.04.2017 r. (czyli tak samo jak wypłata premii 120 zł). Decyzję o wyłonieniu zwycięzców i przyznaniu konkretnych nagród podejmie komisja konkursowa, oceniając "poziom merytoryczny, pomysłowość i kreatywność" zgłoszonych haseł.

O przyznaniu nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo. Lista nagrodzonych ma być również opublikowana na stronie promocji. Do nagród organizator konkursu dorzuca też dodatkowe nagrody pieniężne będące równowartością należnego podatku, które nie zostaną wypłacone zwycięzcom, ale przekazane do właściwego urzędu skarbowego.

Jak uzyskać 4% na Koncie Godnym Polecenia?


Oprócz premii za otwarcie konta, oszczędzający - jak wspomniałem na wstępie - uzyskać mogą również oprocentowanie 4% w skali roku na koncie dla części zgromadzonych środków. Dzieje się tak dzięki bankowej promocji "Konto z kartą procentuje".

Tabela oprocentowania dla Konta Godnego Polecenia założonego w promocji:Oprocentowanie Konta Godnego Polecenia w promocji "Konto z kartą procentuje"

Zgodnie z regulaminem podwyższone oprocentowanie (4% w skali roku) można uzyskać w przypadku wykonania w miesiącu poprzedzającym co najmniej 5 płatności kartą na dowolne kwoty (transakcje te w miesiącu wykonania muszą być też zaksięgowane). Niespełnienie powyższych warunków w miesiącu weryfikacji skutkuje brakiem podwyższonego oprocentowania w następnym miesiącu. Upraszczając więc na przykładzie. Jeśli umowę o konto zawrzesz w grudniu i już w grudniu wykonasz 5 płatności kartą to w styczniu bank włączy Ci 4% na koncie dla kwoty w przedziale od 0,01 do 4 000 zł. Jeśli umowę zawrzesz pod koniec grudnia, a tym samym nie wyrobisz się z płatnościami kartą w grudniu, ale dopiero w styczniu to 2017 r. to oprocentowanie bank naliczy Ci, ale w lutym. Dla uzyskiwania oprocentowania w kolejnych miesiącach również należy wykonywać płatności kartą w miesiącu poprzedzającym.

Podwyższone oprocentowanie można będzie uzyskiwać aż do grudnia 2017 r. Każdy klient może posiadać wyłącznie jedno konto objęte promocją.

Deponowanie środków na Koncie Godnym Polecenia jest dobrowolne i nie wiąże się z wymogami promocji, która pozwala uzyskać premię 120 zł za otwarcie konta.

Złóż wniosek o konto i zyskaj 120 zł, 4% dla oszczędności oraz szansę na nagrody

Konto Godne Polecenia - prześwietlenie oferty


A na koniec, czas na wzięcie "pod lupę" konta, które należy założyć w promocji. Główne cechy Konta Godnego Polecenia to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł zł za SMSkody służące autoryzacji przelewów i dyspozycji zlecanych w bankowości (promocja obowiązuje do 30.04.2017 r.; po tym okresie bank zapewne przywróci standardowe rozwiązania, gdy w każdym miesiącu kalendarzowym można wykorzystać pakiet 5 darmowych SMSkodów, a za każdy kolejny pobierana jest opłata w wysokości 0,20 zł)
 • karta Visa Sol to:
  • 0 zł za wydanie i wznowienie karty
  • 0 zł za posiadanie karty jeśli w danym miesiącu kalendarzowym wykonasz co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł)
  • 0 zł za wypłatę gotówki wyłącznie z bankomatów sieci BZ WBK

Jak zawrzeć umowę o konto w BZ WBK? 


Wnioskując o konto możesz wybrać odpowiadający Ci sposób zawarcia umowy. A może to być:
 • przelew weryfikacyjny z konta, które posiadasz w innym banku - w tym przypadku wystarczy przelać kwotę 1 zł na rachunek wskazany przez BZ WBK. W ten sposób bank zweryfikuje Twą tożsamość (ważne jednak by dane przy przelewie: imię, nazwisko oraz adres były identyczne z tymi, które zostały podane we wniosku o konto).
  W związku ze zmianami w procesie otwierania kont, w chwili obecnej przelew weryfikacyjny można wykonać wyłącznie z wybranych banków (warunkiem jest posiadanie tam konta z pełną weryfikacją tożsamości, a więc po zawarciu umowy w oddziale banku lub za pośrednictwem kuriera albo przelewem ale z późniejszą wizytą w banku). Bankami z których przelew uprawnia do założenia konta w BZ WBK są: Alior Bank, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, BPH, Credit Agricole, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, PBS Bank, Pekao S.A., T-Mobile Usługi Bankowe oraz Volkswagen Bank Polska
 • kurier - już we wniosku o konto znajduje się dodatkowa opcja, która pozwala podać adres do przyjazdu kuriera, który będzie inny niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny (a więc ten na który bank prześle kartę). Możesz dzięki temu wskazać miejsce, w którym łatwiej będzie Ci przyjąć kuriera (może być to np. miejsce Twej pracy). Po złożeniu wniosku z banku nikt nie dzwoni. Należy wyłącznie spodziewać się telefonu od kuriera, który ustala dokładny termin i godzinę przybycia. Jeden z egzemplarzy podpisanej umowy trafi do banku, a Ty po 2-3 dniach roboczych otrzymasz powiadomienie o aktywacji konta oraz o dalszych krokach (m.in. dane do logowania)
Złóż wniosek o konto i zyskaj 120 zł oraz szansę na nagrody

Bądź na bieżąco z tym co w bankowości i bankobraniu. Nie przegap żadnej promocji bankowej.  na Twitterze i polub na Facebooku (gdzie od niedawna, bo od 6.12.2016 r. jest już nas ponad 10 000!):

77 komentarzy:

 1. Jeśli mam tylko kartę kredytową w WBK to mogę brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli co najmniej od 5.12.2015 r. nie masz konta osobistego w BZ WBK to jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji. Posiadanie karty kredytowej, konta walutowego czy lokaty nie jest tu przeszkodą :)

   Usuń
 2. Czy jest jakiś okres w którym konta nie można zamykać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto należy posiadać do momentu wypłaty premii (do 30.04.2017 r.). Później można z nim zrobić co się zechce - a więc także zamknąć.

   Usuń
 3. A czy można zrezygnować z karty płatniczej i nadal uzyskać premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak regulamin mówi o konieczności zawarcia umowy o konto i kartę ale dalej już tylko o wymogu utrzymania konta do dnia wypłaty a o karcie już ani słowa to można zrezygnować :D

   Usuń
  2. Można. Potwierdzone w poprzedniej promocji.

   Usuń
 4. A czy można zrezygnować z karty płatniczej i nadal uzyskać premię?

  OdpowiedzUsuń
 5. To zawieszenie opłat za smskody to miłe zaskoczenie. Tym bardziej, że dotyczy nie tylko nowych, ale i aktualnych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Złotówa, warto dodać że można w BZ WBK założyć lokatę mobilną. 2,5% na 4 miesiące do 20000 zł. Oprocentowanie całkiem spoko przy ogólnie lichej ofercie banków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idea ma Lokatę Stabilną na 24 m-c @ 2.75% bez pułapu górnego.

   Usuń
  2. Idea, haha jaj tak dalej pojdzie to bwda musieli dac 3. Duzokasy odnich wyplynelo i jeszcze wyplynie.

   Usuń
  3. I Sylwestrową 2.3%

   Usuń
  4. No ale nie ma co porównywać lokaty na 2 lata z taką na 4 miesiące.

   Usuń
 7. Kartę do konta przywozi kurier z umową czy odrębnie przychodzi (kurierem? pocztą?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier ma tylko umowy. Kartę przysyłają odrębnie listem.

   Usuń
  2. A to jeszcze 2 pytania. Jaką firma kurierska? I czykarta listem poleconym czy zwykłym?

   Usuń
  3. InPost, zwykłym.

   Usuń
 8. A czy jak miałem założone konto w październiku i zrezygnowałem w ciągu 14 dni bo nie chcieli mi dać karty kredytowej to łapie się do tej promocji czy też nie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej sytuacji odstąpiłeś od umowy (w ciągu 14 dni) więc umowę rozumie się jako nie mającą miejsca. Teraz powinieneś być jak nowy klient.

   Usuń
 9. a czy można np. otworzyć 2 dodatkowe konta, tak jak w poprzednich edycjach, czy tylko można mieć jedno konto oprocentowane na 4% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aktualnej promocji można założyć tylko jedno konto z oprocentowaniem 4%.

   Usuń
 10. Czyli jeśli zamknęłam konto gdzieś w maju tego roku, to łapię się?
  I czy można z tej karty zrezygnować? Bo poza wnioskiem nie ma jej uwzględnionej w wymogach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety na promocję się nie załapiesz, bo konta w BZ WBK należy nie posiadać od co najmniej 5.12.2015 r. W tym okresie jednak konto miałaś, więc okres karencji jeszcze nie upłynął.

   Usuń
 11. Złotówka,a jakie dane przekazuje bank Agorze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakres określony jest w zgodzie, którą należy wyrazić. Mowa tam o przekazaniu informacji "w zakresie danych o fakcie zawarcia (...) umowy o konto osobiste oraz odstąpienia od tej umowy". Czyli tyle by Agora mogła widzieć czy warunki promocji zostały spełnione.

   Usuń
 12. A czy do okresu karencji liczy się też bycie upoważnionym do konta innej osoby albo bycie współwłaścicielem?

  OdpowiedzUsuń
 13. Cała ofeta jest tylko dla nowych? mając konta w wbk przygarnąłbym kolejne z oprocentowaniem :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Po jakim czasie od przelewu konto będzie otwarte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 2-3 dni. Roboczych.

   Usuń
  2. Ale oczywiście liczy się data złożenia wniosku prawda?

   Usuń
  3. Tak, liczy się data rejestracji i złożenia wniosku.

   Usuń
 15. Teraz jest promocja w mediexpert za płatność master pass można mieć rabat do 250 zł rabat naliczany od razu przy płaceniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Prześwietlenie promocji MasterPass pojawiło się na blogu tutaj.

   Usuń
 16. Teraz coś pozmieniali i nawet z Millenium można płacić. Wcześniej składałam podobny wniosek i okazało się, ze mojego banku nie ma na liście. I promocja przepadła. Specjalnie jechałam dziś do aliorbanku żeby tam zaktualizować swoje dane,by nie odrzuciło przelewu. Właśnie złożyłam wniosek i okazuje się że Millenium też do płatności dodane.

  OdpowiedzUsuń
 17. Rozumiem że umowa może być podpisana po 15.12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 15.12. należy się zarejestrować i złożyć wniosek. Umowa jak najbardziej może być zawarta później.

   Usuń
  2. To dobrze. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 18. Informuje, zo podejscie banku dla potencjalnego klienta jest zenujace. W dniu dzisiejszym moj wniosek zostal odrzucony. Na infolini poinformowano mnie, ze przelewy weryfikacyjne z banku ING nie sa weryfikowane z powodu bledow w tytule przelewu. Rozumiem, ze jest to wina ING, ale czemu na stronie BZ WBK brak takiej informacji? Bardzo slaby poczatek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na bank adres u Holendrów jest inny niż podany Hiszpanom - sorry, ale taki klimat :)

   PS. Amigo, Wubek po przejęciu przez Santander to chyba najlepiej działający bank w tym groteskowym kraju!

   Usuń
  2. Popieram.

   Złożyłam wniosek, zrobiłam przelew. Czekałam 2 dni (wszystko jeszcze przed 15.12). Napisałam maila. Odpowiedź, że proszą o kontakt telefoniczny. (Niechętnie) zadzwoniłam. Infolinia (o dziwo) na plus, odebrali od razu, miła pani.. pomocna.. "że sprawdzi".. "że tak się zdarza".. "że jeszcze dziś oddzwoni". Nie oddzwoniła. Nie dostałam żadnej zwrotnej wiadomości. Dopiero wczoraj (22.12) wrócił przelew z adnotacją "wniosek odrzucony".

   Szkoda czasu na BZ WBK.

   Pozdrawiam!

   Usuń
 19. Złożyłam wniosek o konto BZ WBK w dniu 09.12.2016r. oraz zrobiłam przelew ze swojego banku i dziś dostałam sms i mail o treści:
  "wniosek o numerze ... złożony w dniu 2016-12-09 19:04 został odrzucony z powodu: Przeterminowanie zlozonego wniosku"
  Nic nie rozumiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie niezgodne dane. Wtedy jedyna opcja to wniosek z kurierem.

   Usuń
  2. U mnie sytuacja wygląda następująco, przelew weryfikujący wysłany, na maila otrzymałem info że umowa że produkt jest aktywowany i że NIK przyjdzie w tytule przelewu zwrotnego. Minęło 48h od otrzymania tego maila a przelewu zwrotnego nie mam, mimo że od razu dostałem pin startowy do zalogowania się do bankowości elektronicznej.
   Konsultant raz twierdzi że weryfikacja przelewu trwa do 5 dni, gdy mu powtarzam że wszystko jest zweryfikowane poprawnie i że produkt jest aktywowany a tylko nie otrzymałem NIKU to zmienia zdanie i twierdzi że błyskawiczny przelew zwrotny może iść do 5 dni. Tragedia jakaś.

   Usuń
  3. Dzisiaj usłyszałem że zwrot przelewu weryfikacyjnego, a co za tym idzie otrzymania nik może trwać do 7 dni roboczych. W ich regulaminie na stronie jasno jest napisane że zwrot przelewu następuje w ciągu 2 dni roboczych od złożenia WNIOSKU, u mnie właśnie mija 6 dzień od złożenia wniosku i 4 dnień od założenia konta i otrzymania pinu startowego, a ja dalej nie mam NIKU. Coś słabo działa ten bank.

   Usuń
 20. Witam. Mam w tym banku karty prepaid ale nie mam roru, tylko rachunek techniczny do obsługi kart. Czy w takim wypadku mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 21. złożyłem wczoraj wniosek o konto godne polecenia z przelewem weryfikacyjnym. Otrzymałem SMS-a, że odrzucono możliwość założenia konta poprzez przelew weryfikacyjny, ale rejestracja w promocji przeszła, jak mogę zmienić sposób zawarcia umowy o konto godne polecenia poprzez kuriera???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co mi wiadomo to w BZ WBK nie ma możliwości zmiany sposobu zawarcia umowy z przelewu na kuriera gdy pierwsza z prób się nie udała (z doniesień Czytelników wynika, że taka opcja była w Nest Banku). W przypadku BZ WBK konieczne byłoby złożenie nowego wniosku, ale... zgodnie z regulaminem promocji do 15.12. należało zarejestrować się w promocji, jak i złożyć wniosek o konto za pośrednictwem panelu promocji. W dniu dzisiejszym jest to już niestety niemożliwe.

   Usuń
 22. A co jeżeli? zainstaluję aplikację BZWBK i zawnioskuję o kartę mobilną. Czy płatności tą kartą są równoznaczne z wypełnieniem regulaminu dotyczących 5 płatności czy nie?

  OdpowiedzUsuń
 23. Mobilna jest do kredytówki, a nie debetówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale nie, mam konto z poprzednich promocji i mobilna którą posiadam je jest kredytow, a do konta. Więc pytam czy to wystarczy....

   Usuń
 24. U mnie wniosek odrzucony z powodu przeterminowania, chociaż przelew poszedł i nie wrócił... Dobrze że tylko 1 pln, chociaż w skali PL to pewnie pare złotych się uzbierało :) Szkoda czasu na takie promocje... Słaby ten bank, na dokładkę dzisiaj nikt nic nie wie bo sobota... :(

  OdpowiedzUsuń
 25. Chciałam wziąć udział w tym konkursie, wymyśliłam hasło ale podany link nie działa (oferta wygasła) i nie mogę tego nigdzie znaleźć. Według regulaminu konkurs miał trwać do końca marca ktoś wie o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link do rejestracji już jest niedostępny. Ale strona promocji jak najbardziej działa: http://kontona4wraca.zpremia.pl/

   Usuń
  2. Dzięki wielkie rzeczywiście działa, widocznie miałam jakiś problem z przeglądarką.

   Usuń
 26. Czy przelew 1000 zł na moje konto w styczniu, lutym i marcu 2017 r. z konta innego klienta BZWBK spełnia warunek konieczny do otrzymania premii 120 zł czy musi to być przelew z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba ich infolinia może tutaj coś wyjaśnić - tam mają nawet dość kumatych ludzi.

   Usuń
  2. Przelew nie może być z Twego konta w BZ WBK więc może być z Twego konta w innym banku lub czyjegoś konta w BZ WBK lub innym banku.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 2 stycznia 2017, 18:15

   Skąd to wiadomo? W regulaminie promocji nie ma o tym absolutnie nic!
   Przelew z innego banku to przelew zewnętrzny, a przelew z innego konta w Wubeku (nawet należącego to innej osoby!) jest traktowany przez nich jako przelew WEWNĘTRZNY realizowany natychmiastowo ... jarzysz?

   Usuń
 27. Pytanie może oczywiste, ale chciałbym się tylko upewnić: transakcje internetowe kartą liczą się do wymogu 5 operacji bezgotówkowtch w celu uniknięcia opłaty z kartę, prawda? :) (i analogicznie w przypadku promocji BZWBK dot. karty kredytowej "150zł na dzień dobry)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tu liczą się na pewno. ale jak z tą drugą promocją to nie wiem.

   Usuń
 28. Witam mam pytanie. W styczniu wykonałem ponad 5 transakcji kartą. Niestety nie otrzymałem żadnej informacji o włączeniu 4% oprocentowania na koncie. Sprawdzałem również w bankowości internetowej i tam konto cały czas jest oprocentowane na 0%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Tyle, już w grudniu wykonałem 5 operacji kartą więc nie dość, że oprocentowanie powinno być zmienione na 4% to jeszcze powinienem dostać odsetki za styczeń. Czy ktoś ma podobną sytuację z którą się uporał?

   Usuń
 29. U mnie sytuacja podobna. Nie naliczono mi oprocentowania 4% ani dla miesiąca stycznia ani dla lutego, mimo spełnienia warunków w miesiącach poprzedzających. Czy ktoś się uporał z tym problemem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam to samo. W styczniu spełniłam wymagania płacenia kartą i w lutym,a tu ani śladu po 4%. I co? Wystarczy zadzwonić na infolinię. Okazało się, iż brak było zgody na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Nie wiem jak to się stało, bo robię zawsze dokładnie to co Złotówa pisze, ale może nie było to dokładnie opisane-nie pamiętam już. W każdym razie poprzez infolinię wyraziłam tę zgodę i powiedziano mi,że jeśli w marcu spełnię wymagania (minimum 5 płatności kartą)to za kwiecień naliczą mi już 4%.Uff.

   Usuń
  2. Zadzwoniłam na infolinię, zgody marketingowe były. Pani z którą rozmawiałam obiecała że zgłębi temat i zadzwoni kolejnego dnia. Niestety, kontaktu z banku nie było, w związku z tym złożyłam reklamację w systemie.

   Usuń
 30. Mam pytanie dot. uzupełnienia danych (jako warunku konkursu) - czy maile były już wysyłane ? w regulaminie jest informacja, że trzeba je uzupełnić do 24 kwietnia a jeszcze maila nie otrzymałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie. Jeśli mail ma być do 17.04 to będzie w okolicy 16-17.04. To normalne w tego typu promocjach. Znacznie wcześniej nie ma się co spodziewać.

   Usuń
 31. Witam

  Czy otrzymaliście już e-maile z banku? Pytam ponieważ zakładaliśmy konto razem z dziewczyną i na jej adres e-mail już przyszła informacja żeby się zalogować i uzupełnić dane, natomiast u mnie cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie maila też brak.

   Usuń
  2. Z informacji uzyskanych od organizatora wynika, że maile zostały już wysłane. Więcej na ten temat piszę tutaj.

   Usuń
 32. Witam dostał już ktoś 120 PLN bo ja nie

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy wiecie może, czy są już wyniki tego konkursu na hasło ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...