Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moje zarabianie na bankach - podsumowanie listopada 2016 roku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

25.12.2016

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie listopada 2016 roku

Co miesiąc raportuję swoje wyniki z bankobrania, więc dziś dwunasty w tym roku przegląd tego ile wydałem i ile dzięki promocjom bankowym do mnie wróciło.

Moje zarabianie na bankach - raport za listopad 2016
A to kolejny miesiąc z którego jestem zadowolony. Może nie było w nim spektakularnych wypłat jak w miesiącach poprzednich (np. od jednego banku po 240 i 250 zł), ale było sporo zwrotów mniejszych, które zdobywałem małym zaangażowaniem. Zapraszam do lektury i sprawdzenia tego jak banki wsparły mój budżet domowy przed świętami.

Comiesięczny bilans mego zarabiania na bankach dzięki różnego rodzaju promocjom z gwarantowanymi nagrodami, zwrotami czy premiami publikuję od niespełna trzech lat, czyli od początku bloga Bankobranie. Te wpisy są równowagą dla prześwietlanych na co dzień promocji, by pokazać, że promocje bankowe to nie tylko teoria, ale i praktyka, która przy okazji codziennych zakupów pozwala zaoszczędzić całkiem dużo. Bo kto przekonuje się do bankobrania ten szybko uświadamia sobie, że nie wymaga ono aż takiego zaangażowania - jak z początku mogłoby się wydawać - a po prostu towarzyszy codziennemu życiu. Bo przecież na co dzień i tak robimy zakupy czy opłacamy rachunki za media, a czasem zmieniamy bank. Kluczem do sukcesu jest jednak to by robić to w odpowiedni sposób.

W mym przypadku płatnościom w sklepach, na stacjach paliw czy w innych punktach handlowo-usługowych, a także w Internecie towarzyszą karty ze zwrotem części wydatków. W tym zakresie w ostatnim czasie największe znaczenie mają posiadane przez nas konta w T-Mobile Usługi Bankowe (banku będącym efektem współpracy T-Mobile z Alior Bankiem). Piszę, że "posiadane przez nas", gdyż do zestawienia uwzględniam również konta założone przez moją żonę. Zwroty wypłacane przez T-Mobile Usługi Bankowe są równowartością 5% wydatków wykonanych za pomocą karty, a w przypadku Konta Premium wygląda to tak, że za wydatki na sumę min. 500 zł, bank oddaje 25 zł. Każdy klient może posiadać dwa konta tego typu, więc łącznie posiadamy cztery takie rachunki, co dało za zeszły miesiąc zwrot na poziomie okrągłych 100 zł.

Bonusy na trzycyfrową sumę pojawiły także w BZ WBK. Choć były zdecydowanie bardziej rozdrobnione :) Dzięki promocji "20 zł nagrody za płatności z Cyfrowym portfelem BZ WBK MasterPass" dwukrotnie wpadła tytułowa nagroda (konta w BZ WBK posiadam i ja, i żona). Wysiłku przy tym wiele nie było potrzebne. Wystarczyło jednokrotnie zapłacić za zakupy online na sumę co najmniej 30 zł z wykorzystaniem bezpłatnego portfela elektronicznego MasterPass. W naszym przypadku nie były to żadne wymyślne zakupy, ale po prostu opłacenie i za drugą płatnością nadpłacenie faktury za Play, gdzie umożliwione jest płacenie portfelem MasterPass.

W ostatnim czasie drugą z promocji dla aktualnych klientów BZ WBK była akcja "Jesień z BLIKiem". Tu również do wzięcia było 20 zł za wykonanie kilku transakcji właśnie za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. Nagrody również odnotowuję dwie.

Jeden za to wpadł zwrot z tytułu opłacenia faktury za nc+ z konta, które niedawno zostało założone w BZ WBK. Bez względu na wysokość opłacanej faktury, zwrot wynosi 20 zł. Uzupełnieniem bankobrania z BZ WBK były zwroty za opłacenie rachunków za media z Konta 1|2|3. Tutaj wpadło 0,97 zł.

Do mych zysków doliczam również bonus w wysokości 50 zł za polecenie konta Inteligo. Konto w tamtym banku posiadam już od dłuższego czasu (bez karty jest ono darmowe i nie wymaga żadnej aktywności). Opłaca się to dzięki cyklicznie powtarzanej promocji "Mam Inteligo", dzięki której bank płaci osobie polecającej 50 zł, a poleconej 100 zł za spełnienie prostych warunków. Z mego wiarygodnego i sprawdzonego kodu polecenia możesz konto założyć także Ty (użycie kodu jest niezbędne do uzyskania premii 100 zł). W podsumowaniu mego zarabiania na bankach uwzględniam jednak wyłącznie jedno skuteczne polecenie konta Inteligo, które miało miejsce w relacji do członka rodziny. Tych poleceń było więcej dzięki zainteresowaniu Czytelników, ale moje raporty bankobrania mają na celu ukazywanie możliwości zarabiania na bankach jakie ma każdy z nas (bazując w tym przypadku na znajomych czy na rodzinie) bez uwzględniania dodatkowych możliwości jakie daje prowadzenie bloga. Sprawdź jak zarobić 100 zł za otwarcie konta Inteligo i po 50 zł za jego polecanie (bez ograniczeń).

Było już o zyskach związanych z korzystaniem z BLIKa. Ale to nie wszystko. Bo odrębnie dostępna była też promocja, w której zyskać można było rabat w wysokości 20 zł na kolejne zakupy na Allegro właśnie dzięki BLIKowi (bo ten sposób płatności jest od niedawna dostępny we wspomnianym serwisie). Przy okazji zakupów świątecznych prezentów udało się zaoszczędzić 40 zł. Na marginesie dodam, że promocja musiała cieszyć się ogromnym zainteresowaniem - pula aż 100 000 sztuk rabatów została wykorzystana przed upływem terminu końca akcji.

Nie od banków, ale dzięki aplikacji Sprytny Bill udostępnionej przez firmę uPaid, na me konta wpadło 30 zł (dokładnie trzy razy po 10 zł). To efekt opłacenia faktur za media za pomocą wspomnianej aplikacji. Co prawda zarobek jest nieco niższy ze względu na prowizję z tytułu takiej płatności, ale 0,97 zł wobec zwrotu w wysokości 10 zł nie jest dużą opłatą (o koszcie uzyskiwania niektórych premii z powodu prowizji czy opłat szczegółowej piszę nieco niżej). To pierwszy miesiąc zwrotów od Sprytnego Billa - przede mną jeszcze kolejne. Sprawdź promocję "Rachunki sprytnie tańsze o 30 zł".

Wracając do gratyfikacji wypłacanych przez banki to po raz ostatni odnotowuję moneyback za cashback, w którym do zdobycia było 10 zł za jedną wypłatę gotówki podczas zakupów w sklepie. Premie te również zyskaliśmy dwukrotnie. W przypadku konta żony jest to finalizacja premiowania z mBankiem, które zaczęło się od 100 zł w ramach Money manii za otwarcie konta, poprzez zwroty za płatności kartą i BLIKiem, aż po premię dodatkową, która wyniosła aż 240 zł. Oj dało się dużo zarobić :)

Klienci mBanku otrzymują również mOkazje - to propozycje wiążące się z rabatami lub zwrotami przy okazji zakupów towarów lub usług w sugerowanych miejscach. W ostatnim czasie wykorzystałem jedną z takich propozycji. Za płatność kartą na sumę min. 50 zł w Pepco, na Statoil lub Allegro.pl wróciło do mnie 10 zł. W mOkazjach najgorsza jest jednak ich loteryjność. Na ten temat wywiązała się dyskusja na facebookowym profilu Bankobrania, gdzie doniosłem o przedświątecznych propozycjach mBanku. Okazuje się, że te mOkazje które potencjalnie mogłyby się cieszyć największym zainteresowaniem niestety nie pojawiają się u każdego klienta.

Dyszka wpadła również od PKO BP, gdzie zasady promocji również były bardzo proste i nie generowały kosztów :) Wystarczyło wykonać dwa przelewy na telefon w ramach aplikacji IKO i... już. Za to bank zapłacił 10 zł.

Domknięciem mego raportu będzie tradycyjnie zwrot najskromniejszy, wynikający z 5-procentowego zwrotu za opłacenie faktury za pośrednictwem robota finansowego BM.PL. W ten sposób wpadło 3,85 zł.

Wszystkie zebrane przeze mnie bonusy, zwroty i premie znajdziesz w poniższej tabeli:
Gdzie?
W jaki sposób?
Ile wydałem?
Ile zyskałem?
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto z moneybackiem 5%
Ok. 2 040 zł
4 x 25 zł
BZ WBK
Promocja „20 zł nagrody za płatności z Cyfrowym portfelem BZ WBK MasterPass”
Ok. 70 zł
2 x 20 zł
Promocja „Jesień z BLIKiem”
Ok. 85 zł
2 x 20 zł
„Promocja dla klientów nc+KONTO” – bonus za opłacenie faktury nc+
-
20 zł
Karta kredytowa 1|2|3 – moneyback za płatności w wybranych miejscach
-
0,97 zł
Inteligo
Program poleceń „Mam Inteligo” – premia za polecenie
-
50 zł
BLIK
Promocja "Kupuj na Allegro płać BLIKiem" z rabatem 20 zł na kolejne zakupy
Płatności pokryły się z transakcjami w innych promocjach
2 x 20 zł
Sprytny Bill
Promocja "Rachunki sprytnie tańsze o 30 złotych" ze zwrotem po 10 zł za opłaconą fakturę
-
3 x 10 zł
mBank
Promocja "Wypłacaj podczas zakupów" z moneybackiem za cashback
Ok. 15 zł
2 x 10 zł
mOkazja
50 zł
10 zł
PKO BP
Promocja "Przelewaj na telefon" – premia za 2 przelewy zlecone przez IKO
-
10 zł
BM.PL
Robot finansowy – zwrot 5% płatności za media
-
3,85 zł

Wpłaty na konto radujące oko i duszę (w części odpowiedzialnej za finanse) wyglądały następująco:
moje zarabianie na bankach - raport za listopad 2016 r.
moje zarabianie na bankach - raport za listopad 2016 r.

Łącznie uzbierało się 344,82 zł. W tym miejscu uwzględniam jednak też koszty związane z posiadaniem kont, kart czy wykonywanych dyspozycji. I o ile spełnianie warunków promocji owocujących zarabianiem na bankach jednocześnie przy posiadanych przeze mnie kontach zwalnia z opłat za ich posiadanie, to pojawiły się w tym miesiącu pewne opłaty, które musiałem ponieść na drodze do uzyskania premii. W przypadku płatności portfelem MasterPass dwukrotnie opłacałem wspomnianą fakturę za Play. Udostępniona przez operatora forma płatności za pośrednictwem Blue Media wiąże się jednak z prowizją przy płaceniu kartą (w wysokości 1 zł). Więc "na czysto" z bonusu 20 zł zrobiło się 19 zł.

Część zysków z opłacania rachunków za pomocą aplikacji Sprytny Bill "zjadła" wspomniana już prowizja w wysokości 0,97 zł za jedną płatność. Przy trzech poniosłem więc koszty na poziomie 2,91 zł.

Kwotą, która pozostała więc do mej dyspozycji z zeszłomiesięcznego bankobrania jest 339,91 zł. Ten wynik tradycyjnie odnoszę do kwoty, którą musiałbym posiadać i przez cały miesiąc ulokować na najlepiej oprocentowanych kontach oszczędnościowych, by tyle samo zyskać z odsetek. Przy aktualnie dostępnym oprocentowaniu odsetki będące równowartością mych zarobków z bankobrania uzyskałbym dopiero przy kwocie 170 041,72 zł.

Bieżąco podsumowanie - celem porównania - odnoszę również do miesiąca poprzedniego oraz analogicznych okresów w latach poprzednich. I tak dla przypomnienia: miesiąc temu raportowałem o zysku na poziomie 485,80 zł. Zaś rok temu donosiłem o zarobku 382,29 zł, a dwa lata temu aż 672 zł. Można więc zauważyć w mym przypadku spadek zysków z bankobrania, który zdarza się po raz pierwszy, bo w kilku poprzednich miesiącach zyski odnoszone do wyników z lat poprzednich okazywały się wyższe.

Na czym zarabiać? Najpopularniejsze promocje 


Jeśli szukasz sposobów na to by sobie dorobić to okazji ku temu nie brakuje. Obecnie banki serwują wiele promocji - przede wszystkim z kontem lub kartą kredytową. Jest więc z czego wybierać. Okazjami do bankobrania cieszącymi się największą popularnością wśród Czytelników są:
 • Bezwarunkowo darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z prezentem do wyboru od Citibanku. A może to być:
  • telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł - warunkiem uzyskania gwarantowanej nagrody rzeczowej jest wykonanie płatności kartą na łączną sumę min. 3 000 zł (będziesz mieć na to trzy miesiące). I już. Za to otrzymasz smartfon. Co dalej zrobisz z kartą? Wybór należy do Ciebie, bo bank nie zobowiązuje do jej utrzymywania.
  • voucher o wartości 400 zł na zakupy na Mall.pl - w tym przypadku nagrodę otrzymasz za samo wyrobienie karty i jedno logowanie do bankowości internetowej. Kartę trzeba jednak utrzymywać przez 12 miesięcy i pamiętać w każdym z tych miesięcy o wykonaniu co najmniej jednej płatności na dowolną kwotę.
  • voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas - z wszystkich propozycji Citibanku ta zdecydowanie jest najłatwiejsza. Wystarczy wyrobić kartę, zalogować się do bankowości internetowej i... tyle. Dalej otrzymasz już voucher na zakupy. W tej promocji bank nie zobowiązuje do utrzymywania karty w dłuższym okresie
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą to również możesz wybierać spośród promocji z rachunkiem firmowym w roli głównej.


Bądź na bieżąco z tym co na blogu.  na Twitterze i zapisz się na bezpłatny newsletter. To zero spamu, a wyłącznie powiadomienia o nowościach (mail wysyłam średnio co kilka wpisów):
Adres e-mail

36 komentarzy:

 1. Witam.Gratuluje kwoty zwrotów , ale u mnie w grudniu padł rekord . Najwyższy zwrot od czterech lat ( nie jestem więc świeżakiem ) 2070 pln .Nie ukrywam , że chętnie się tym chwalę , ale zależy mi aby ludzie którzy bawią się w bankobranie od lat uwierzyli , że nie tylko nowicjusze mogą zarobić dużą kasę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję takiej kwoty ale bardzo ciekawi mnie jak można taką osiągnąć? Bez konkretów tylko tak mniej więcej w skrócie, ile potrzeba czasu i wonych środków

   Usuń
  2. 4x25 tmobile bank,2x250 otwarcie konta w credita agricole promocja z marca,2x300 z credit agricole promocja za zwrot 5% za opłacanie rachunków,300 za polecenie konta w credit agricole,50 bank pocztowy konto nestor,2x150 w bonach sodexo w promocji konkurencyjnego bloga,20 za nc+ z bzwbk,30 z alior banku za zakupy w spożywczych,30 w milleniu bank cash back i 100 z mbanku za mokazje w promocji nju mobile (składam reklamacje bo jeszcze 50 zł brakuje 2x75 za tę promocje powinienem dostać)do tego zwrot za płatność kartą visa u partnerów i odsetki z BZWBK (tego nie doliczyłem).Tak więc wiele czasu i środków nie trzeba poświęcić , liczy się umiejętność wykorzystywania regulaminów i konsekwencja w ich realizacji oraz ich egzekwowanie.

   Usuń
  3. Na upartego mogę jeszcze doliczyć 2x100 za zamknięcie credit agricole,ale to zostawię na styczeń bo do końca grudnie pewnie nie wpłynie.Pozdrawiam wisienkowiczów.

   Usuń
  4. @tomus37, wynik rewelacyjny. Nie przypominam sobie (i mam nadzieję, że pamięć mnie nie myli) by ktoś kiedykolwiek wcześniej raportował taki miesięczny wynik. Gratuluję i życzę dalszego owocnego bankobrania! Pozdrawiam

   Usuń
  5. Ponad 2K gratulacja ja miałem raz lekko ponad 1k za miesiąc i byłem bardzo zadowolony ale 2k to rewelacja.

   Usuń
  6. tomus37 - miałeś mOkazję z Nju wcześniej niż w grudniu za 75 zł? U mnie pojawiła się właśnie w grudniu, wcześniej zawsze było 50 zł.

   Usuń
  7. Tak.U mnie okazja za 75 zł była już w listopadzie.

   Usuń
  8. Sprostowanie. Wszystko sprawdziłem i dzwoniłem do banku .Sprawy wyglądają następująco;2x50 z mokazje to za poprzednią promocję ( choć zgodnie z regulaminem nie powinienem dostać bo zmieniałem nr.telefonu z karty na abonament bez zmiany operatora , widać za to też mBank płaci ).Mokazja za 75 zł została zam. 2 grudnia więc nie wiem czy mokazje w tej kwocie miałem już w listopadzie. Za zamieszanie przepraszam

   Usuń
 2. U mnie 180 zł. Skromniej ale jestem singielką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Często powtarzam, że wynik zależy od przychodów, wydatków i liczby osób w danym gospodarstwie domowym, więc wcale nie jest to wynik skromny. Ważne przede wszystkim, że jest i, że nie Ty płacisz bankom, ale banki Tobie :)

   Usuń
 3. 5 grudnia płaciłem rachunek sprytnym billem. Kiedy powinienem otrzymać zwrot 10zł?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tak może trochę z innej beczki ale mam pytanie dotyczące promocji z Mall.pl. Trwa ona do 31.12.2016. Czy do tego czasu należy złożyć wniosek czy zawrzeć umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wniosek.

   Usuń
  2. Wystarczy nawet samo wysłanie formularza zgłoszeniowego :)

   Usuń
 5. U mnie ten miesiąc obfitował w premie. Z żoną zdobyliśmy 550 zł + telefon za 549 zł + voucher 400 zł na morele. Więc bardzo miłe przedświąteczne niespodzianki ☺ przy okazji wesołych świąt dla Ciebie Złotówka i dla wszystkich czytelników bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję wyników! Dziękuję za życzenia i odwzajemniam.

   Usuń
 6. No to wreszcie i ja się pochwalę :)
  460 zł z Millennium za polecenia i otwarcie konta
  10 zł z Inteligo za 2 przelewy na telefon
  200 zł za otwarcie 2 kont z Inteligo
  50 zł za polecenie Inteligo
  4 zł za zwrot płatności kartą w Millennium
  RAZEM 724 zł z czego bardzo się cieszę.
  Czekam jeszcze na 2 bony do Rosmana po 100 zł i 3 x 50 za polecenie konta do Inteligo :)
  Pozdrawiam
  KAsia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia, bardzo dobry wynik! Tym bardziej, że - z tego co kojarzę - bankobranie zaczęłaś całkiem niedawno. Życzę dalszego owocnego bankobrania! Pozdrawiam

   Usuń
 7. No to jak raporty zdają inni, tak uczynię i ja. Inteligo 100 zł za otwarcie konta + 10 zł za przelewy + 50 zł za polecenie, Bz Wbk 20 zł, Millennium 47,50 zł, mBank 240 zł + 0,17 zł odsetki karne jako wisienka na torcie z promocji eKonta, 10 zł z cashbacku i 10 zł mOkazja. Rabat 20 zł na Allegro za Blika i dodatkowo pomniejsze sprawy: darmowa przesyłka z 4home za płatność Visą i zwrot z Visą Oferty na który jeszcze czekam Ale będzie około 17,50 zł. Wyszło więc ponad 510 zł nawet przy niedużym zaangażowaniu w wydawanie. W praktyce płatności Blikiem tylko Millennium które pokrywały się z promocją Allegro + drobnica z BZ Wbk. No i największe wrażenie: Inteligo. Jedno tankowanie na stacji za 200 zł opłacone kartą W na odchodnym trochę pozorowane "ojej, wezmę jeszcze gazetę i hot doga, zapłacę Blikiem". Po 2 tygodniach premia wpadła. W sumie po 2,5 tyg od otwarcia konta. Tak szybko chyba jeszcze nigdzie nie miałem.
  Styczeń powinien być równie udany, bo powinienem dostać voucher Douglasa od Citi. I jeszcze czekam też na bon 100 zł do Rossmanna od Nest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobre wyniki i widoki na równie bardzo dobre zyski za miesiąc. Dzięki za raport! Życzę wielu kolejnych okazji do bankobrania!

   Usuń
 8. Pora na mnie:
  50 zł T-mobile moneyback
  50 zł Toyota moneyback
  50 zł Inteligo polecenie
  20 zł BzWbk blik
  10 zł mBank cashback
  18,06 zł Sprytny Bill po odliczeniu z 2 transakcji 2x0,97 zł
  198,06 zł Razem .Jestem singielką.
  Mr. Złotówa, szykujesz roczny ranking bankobrania ?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i za Twoje świadectwo bankobrania! :) Ranking? Masz na myśli głosowanie na promocje jak to miało miejsce w ubiegłym roku? W tym raczej nie. W ostatnim czasie intensywność wpisów na blogu była taka, że nie pozwoliła na przygotowanie. Co nie znaczy, że podsumowania roku nie będzie ;)

   Usuń
  2. Tak, myślałam o głosowaniu na promocje, jak w ubiegłym roku:-)

   Usuń
 9. wyniki jest zawyżony ponieważ pracują na niego dwie osoby - czy możesz przeliczyć na jedną osobę? (teoretycznie wynik można multiplikować na 3, 5 albo 10 osób i wyjdzie jeszcze wyższa kwota)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można multiplikować. Większe gospodarstwo ma (zazwyczaj) więcej wydatków, więc jest i szansa na większe zyski. Ja bazuję na rzeczywistej sytuacji, jaka jest w mej rodzinie. Mógłbym opierać się tylko i wyłącznie na kontach i kartach posiadanych przeze mnie, ale też nie do końca byłoby to wiarygodne, bo wydatki jednak są na dwie osoby dorosłe + dziecko.

   Usuń
 10. Witam
  Jak co miesiąc postanowiłam i ja dokonać podsumowania za miesiąc grudzień, a więc:
  Toyotabank - 50 zł moneyback
  Eurobank -60 zł moneyback
  Millenium - 30 zł moneyback z promocji groupona
  mbank- 10 zł cashback
  t-mobile - 3 konta ( w tym jedno męża)- 3 x 25 - w sumie od tmobile – 75 zł
  visaoferty- 14,79 zł
  bm-15,12 zł
  allegro –za blik – 20 zł
  program Mastercard priceless – bez żadnego wysiłku za sam fakt posiadania k. kredytowej 2 x 100 zł bony do Douglasa
  W tym miesiącu dużo słabszy wynik -razem wpłynęło 274,91 zł +200 zł w bonach Douglas.
  A może tak na koniec roku wypadałoby podsumować całoroczne bankobranie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak wynik bardzo fajny. Z dużą dywersyfikacją wpływów. Za Twój raport wielkie dzięki!

   A co do rocznego podsumowania to będzie. Ale w okolicach rocznicy bloga, czyli na przełomie stycznia i marca.

   Usuń
 11. U mnie 429 zł. Chciałbym jednak docenić program Visa Oferty. Z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej. Np. chyba każdy ma włączoną promocję 23 zł na mango.pl przy dowolnym zakupie (ja na wszystkich kartach mam to). Przecież jawnie można kupić cokolwiek aby mieć coś za darmo. Oczywiście tak uczyniłem. Za grudzień mam już 140 zł z samych Visa Oferty... a jakoś specjalnie nie wysilam się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaintrygowałeś mnie tym mango, ale... jak jest z kosztami dostawy ? i z działaniem w ogóle tego w praktyce? czy dobrze rozumiem, że mogę coś zamówić za 3 zł, za przesyłkę doliczą np.11 a zwrotu z visa oferty i tak otrzymam 23 zł?

   Usuń
 12. zainteresowala mnie „Promocja dla klientów nc+KONTO” – bonus za opłacenie faktury nc+ ale neistety karta dodawana do konta jest platna( 7 zl, nie ma mozliwisci unikniecia oplaty) czy mozna z niej zrezygnowac i dalej miec zwroty za faktury ncplus? druga sprawa czy ten zwrot (20zl) bedzie nawet gdy faktura bedzie oplacana na 19,99zl? bo na tyle w promocji mam oplate w ncplus? z gory dziekuje za odp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto założone w tej promocji dodatkowo daje zwolnienie z opłaty za kartę :) Kwota opłacanej faktury może być dowolna (także poniżej 20 zł) - bonus jest stały i wynosi 20 zł.

   Usuń
 13. Podchodziłem do tego z pewną rezerwą..ale spróbowałem i Mr.Złotówa walę czółkiem w ziemię przed Tobą mam telefon za free Dzieki za tego bloga i życzę owocnego 2017 roku w łowach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się przekonałeś i telefon jest Twój! :) Również życzę owocnego bankobrania w tym roku!

   Usuń
 14. za cały okres współpracy z Mr złotówka wyszło mi ok 1000 zł tj od maja 2016. Całkiem nieźle, wielkie dzięki.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...