Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dla abonentów Play co miesiąc rabat 5 zł za płatność kartą MasterCard

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

14.12.2016

Dla abonentów Play co miesiąc rabat 5 zł za płatność kartą MasterCard

Jeśli posiadasz numer na abonament w sieci Play to możesz zaoszczędzić na comiesięcznej fakturze.

Rabat 5 zł w Play za cykliczną płatność kartą MasterCard
Zasady promocji są proste. Wystarczy posiadać dowolną kartę z logo MasterCard i ustanowić dla niej cykliczną płatność za fakturę Play. Za to będziesz płacić mniej. Czym jest ta cykliczna płatność, jak ją włączyć i ile łącznie można zyskać oczywiście tłumaczę poniżej.

Rabat po 5 zł w promocji "Cykliczna płatność kartą MasterCard" można uzyskiwać w okresie do 30.06.2017 r., ale nie dłużej niż przez okres 6 kolejnych miesięcy. I muszą to być miesiące po sobie następujące, bo przerwanie cyklu spowoduje brak rabatu w kolejnym miesiącu. Do wzięcia jest więc 30 zł... choć "na czysto" wyjdzie jednak nieco mniej. Operator usługi płatności kartą przez Internet za usługi Play pobiera opłatę w wysokości 1 zł za płatność, więc z 5 zł zrobi się 4 zł zysku, a ostateczny bilans zamknie się sumą 24 zł.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem, udział w promocji może wziąć:
"Każdy, kto korzysta z oferty: FORMUŁA RODZINA, FORMUŁA DUET, FORMUŁA SOLO, Internet PRO, Internet, Play Internet, Play Internet PRO, FORMUŁA RODZINA SMARTFON UNLIMITED, FORMUŁA RODZINA UNLIMITED, FORMUŁA SMARTFON UNLIMITED, FORMUŁA UNLIMITED i jednocześnie aktywuje Cykliczną Płatność Kartą Mastercard jako metodę płatności za świadczone przez P4 usługi telekomunikacyjne" (pisownia oryginalna)


Kiedy dostaniesz rabat?


Termin naliczenia rabatu zdefiniowano następująco:
"Pierwszy rabat na abonament otrzymasz za pierwszy pełen okres rozliczeniowy następujący po zawarciu umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych lub aneksu umowy i aktywowaniu Cyklicznej Płatności Kartą Mastercard nie później niż jeden dzień przed końcem okresu rozliczeniowego, w którym zawarto umowę lub aneks do takiej umowy"
Z tego zapisu wynikałoby, że z rabatu skorzystać mogą wyłącznie osoby dopiero co zawierające lub aneksujące umowę z Play. Rzecznik prasowy sieci na blogu Playa zapewnia jednak, że to propozycja dla wszystkich klientów "którzy mają abonamenty indywidualne :)".

Czym są cykliczne płatności kartą?


To usługa umożliwiająca automatycznie obciążanie Twej karty kwotą, która pojawiać się będzie na fakturze od P4 (Play). Nie musisz więc pamiętać o płatności, bo system będzie ją realizować za Ciebie (pod warunkiem dostępności środków na rachunku powiązanym z kartą). Za każdorazową realizację tej usługi pobierana jest opłata w wysokości 1 zł.

Jak włączyć cykliczne płatności kartą?


Usługę można włączyć na jeden z dwóch sposobów:
- podczas opłacania faktury kartą, przez e-awizo lub w serwisie Play24 (www.24.play.pl) 
- niezależnie od płatności za fakturę, w zakładce ”Usługi finansowe” w serwisie Play24
Pierwsza z opcji z wyborem sposobu płatności i idącym za tym wyrażeniem zgód, wygląda następująco:
cykliczna płatność kartą w Play - aktywacja

Utrata rabatu 5 zł od kolejnego okresu rozliczeniowego grozi w przypadku rezygnacji z cyklicznej płatności kartą, zmiany karty MasterCard w usłudze na kartę innej organizacji lub gdy więcej niż jedna płatność za rachunek nie będzie pobrana w ramach usługi z przyczyn nieleżących po stronie Play.

Jeśli z cyklicznych płatności kartą w końcu zechcesz zrezygnować jest to możliwe po zalogowaniu do panelu Play24 (zakładka 'Usługi finansowe'), telefonicznie lub podczas wizyty w salonie.

W promocji można płacić dowolną kartą MasterCard. Szczególnie opłacałoby się skumulować promocję z kartą owocującą moneybackiem. Tu jednak pewna uwaga dla posiadaczy karty do konta w T-Mobile Usługi Bankowe, dającej zwrot równowartości 5% wydatków.  Z tego co kojarzę to przy płatności za Play - obsługiwanej przez Blue Media - widnieje MCC znajdujący się na liście nieobjętych zwrotami oraz niezaliczanych do obrotu na karcie. Byłby sam rabat na abonament Play. Warto więc skorzystać z karty w innym banku.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter (będziesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na blogu - średnio co kilka wpisów):
Adres e-mail

29 komentarzy:

 1. Czy ktoś może potwierdzić jakie MCC mają takie płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4900
   TMUB nie zaliczy tej płatności do zwrotu 5%.

   Usuń
  2. Potwierdzam, MCC 4900. Tak w TMUB wygląda płatność za Play:

   Nazwa odbiorcy/nadawcy:
   BLUE MEDIA OPL. DLA PL
   Adres:
   POL SOPOT BLUE MEDIA OPL. DLA PL
   Transakcja kartą debetową;obciążenie 4900 POL SOPOT BLUE MEDIA OPL. DLA PL

   Usuń
 2. Szkoda, że nie dla abonamentów firmowych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Firmowy to możesz sobie w koszty wpisywać więc większe masz korzyści niż 4 zł miesięcznie ;)

   Usuń
 3. Czy internet elastyczny tez sie zalicza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99% nie. Zaloguj się do Play24 i zobaczysz jaką masz ofertę czy formułę. Jeśli nie jest z tych wymienionych to nie.

   Usuń
 4. a co z Play Mix?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że nikt nie zapytał jeszcze co z Play na kartę? xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Jedni zarobią 24 zł, ale pewnie będą też tacy którzy cykliczne płatności zapomną wyłączyć i już sobie Play odbije promocję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie Play na tym zarabia ale BlueMedia obsługujące opłaty. Żeby stracić zarobek trzeba by zapomnieć o tym na 24 miesiące więc nie demonizujmy.

   Usuń
 7. Wolę takie promo z 4 zł niż Orange co mi zaoferowało rabat 10 zł ale za założenie konta i wydawanie kartą co miesiąc 300 zł!

  OdpowiedzUsuń
 8. no ciekawa sprawa z tymi rabatami ;) co prawda w play nie jestem ale mam zamiar przenieść tam numer, bo orange w tej chwili szaleje kompletnie i nic się tam już nie opłaca...

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy właścicel karty podpiętej pod fakturę musi być ten sam co właściciel usługi z tej faktury?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Może być czyjąkolwiek kartą

   Usuń
 10. No i elegancko! Teraz abonament no limit za 20 zł + 1 zł

  OdpowiedzUsuń
 11. ktos wie czy jak dzisiaj wlaczylem, to biezaca fakture juz oplaci z cyklicznosci czy dopiero kolejna? data platnosci do 27.12

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejną. Bo jak masz płatność 27.12. to już fakturę masz raczej wystawioną.

   Usuń
 12. a karta kredytowa master card z Citi banku może być? jak to wtedy działa? nie mam tam dodatkowego konta tylko konto karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność pobierze Ci z karty kredytowej.

   Usuń
 13. Czy taką operację bank traktuje jako przelew z KK czy płatność kartą? Np. BZWBK?

  OdpowiedzUsuń
 14. SMS od Playa: "Aktywowaliśmy rabat 5 zł przyznawany co miesiąc na okres 6 kolejnych miesięcy za cykliczną płatność kartą Mastercard" :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jeśli mam formułę S (starszy odpowiednik formuły SOLO) to też mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam- mam pytanie:
  Czy jeśli dostaję z Play-a dwie faktury- jedną za sieć rodzinną i drugą, osobną, za internet to mogę na obie włączyć osobną płatność cykliczną, wskazać tą samą (lub jeśli to konieczne inną kartę płatniczą) i mieć do czerwca 2017 w każdym miesiącu podwójny rabat?

  OdpowiedzUsuń
 17. Da się zmienić obecna karte na inna Mastercard (wymawiam konto w t-mobile) bez tracenia ciągłości? Kiedy to zrobic?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...