Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów PKO BP: odblokuj iPKO lub IKO i zgarnij 20 zł

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

10.08.2020

Promocja dla obecnych klientów PKO BP: odblokuj iPKO lub IKO i zgarnij 20 zł

Największy bank w Polsce odpalił promocję dla swych klientów (acz tych mniej aktywnych).

Promocja dla obecnych klientów PKO BP: odblokuj iPKO lub IKO i zgarnij 20 zł
Do wzięcia czeka bon o wartości 20 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. By go zdobyć, wystarczy odblokować dostęp do bankowości internetowej (iPKO) lub aplikacji mobilnej dla klientów PKO BP (IKO).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

💡 Wpis o promocji PKO BP jest dobrą okazją, by przypomnieć o innej promocji tego banku, w której do wzięcia czeka nagroda o rekordowej wartości 200 zł za Konto za Zero lub Konto dla Młodych (to propozycja dla nowych, jak i powracających klientów - rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP wystarczy nie posiadać co najmniej od 1.01.2019 r.).

Odblokuj iPKO lub IKO i zgarnij 20 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała na terytorium Polski, posiadająca rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo), która przed 27.07.2020 r. miała zablokowany dostęp do aplikacji mobilnej IKO i/lub bankowości internetowej iPKO.

Limit nagród. Okres dostępności promocji został przewidziany od 7. do 31.08.2020 r., ale PKO BP zastrzega możliwość wcześniejszego wyczerpania puli 4500 nagród (po 20 zł każda). Jeśli tak miałoby się stać, to bank powiadomi o tym na stronie promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Odblokuj iPKO lub IKO i zgarnij 20 zł" oraz uzyskać bon Allegro, najpóźniej do 31.08.2020 r.:
 • odblokuj dostęp do aplikacji IKO lub/i bankowości iPKO (w zależności od tego, który z nich był zablokowany przed 27.07.2020 r.); 
 • wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji (o przyznaniu nagród ma decydować kolejność spełnienia tegoż warunku promocji);
 • zweryfikuj i uzupełnij bądź zaktualizuj swe dane w bankowości internetowej (dokument tożsamości oraz adresy: e-mail i korespondencyjny); 
 • posiadaj (lub wyraź) zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) "za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących". 

Bony Allegro mają być rozesłane powiadomieniem push w aplikacji IKO lub wiadomością mailową najpóźniej do 30.09.2020 r. Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać wyrażoną ww. zgodę oraz odblokowany dostęp do IKO lub/i iPKO. Uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Dariuszowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

27 komentarzy:

 1. Nie mialem konta w PKO BP, zalożylem tydzień temu konto "za zero", wiec nie mialem aplikacji ani bankowości internetowej. Zalapuje się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się wydaje że się łapiemy w tej sytuacji. Ja umowę o konto podpisałem w piątek. Może się uda, zobaczymy

   Usuń
  2. Dokładnie, także jestem nowym klientem, założyłem konto w Promocji "Jeszcze wygodniej". Czy mogę skorzystać z powyższej promocji, czy dotyczy ona tylko klientów, którzy już wcześniej mieli konto, a nie korzystali z IKO lub iPKO?

   Usuń
 2. Czyli klienci Inteligo odpadają? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpadają.

   Usuń
  2. Ogólnie widzę że w PKO z wszystkiego zaczynają wykluczać klientów Inteligo. Ciekawe jaka jest przyszłość tego odłamu.

   Usuń
  3. Powinni całkiem zlikwidować bo to śmieszny potworek jest. Niby internetowe i wygodne, a żeby coś załatwić trzeba im wysyłać listy polecone bo nawet w oddziale PKO BP Cię nie przyjmą.

   Usuń
 3. Millenium odpalił wczoraj promocje na KO na 1% (na 60 dni) z badaniem sald na 1.08.

  OdpowiedzUsuń
 4. No I znowu opłaca się być leniwym. Ci aktywni zawsze mają pod górę

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam konto w PKO BP lecz nigdy nie miałam aplikacji IKO. Czy dla mnie też jest ta oferta? Czy to tylko dla osób, co mają ją zablokowaną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakbym był w takiej sytuacji to bym spróbował. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

   Usuń
  2. Ale tu właściwie niczego nie ryzykujesz.

   Usuń
 6. Dzień dobry
  Czy przychodzi wiadomość sms - email że załapaliśmy się na promocję ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy komuś udało się otrzymać bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do jutra mają czas. Ja jeszcze nie dostałem.

   Usuń
  2. Żadnego maila nie było. Ale nagroda jest.

   Usuń
 9. Pewnie nici dla tych co zakładali w promocji 200zl do allegro:/

  OdpowiedzUsuń
 10. Konto juz dano miałem. Aplikację zainstalowałem i brak nagrody...

  OdpowiedzUsuń
 11. Zakładałam konto w promocji 200 zł do allegro i też nie otrzymałam nagrody.

  OdpowiedzUsuń
 12. Napisałam reklamacje ponieważ nie otrzymałam nagrody. Bank mi dzisiaj odpisał: "Zgodnie z regulaminem (§ 2, pkt 7), uczestnikiem promocji mógł być posiadacz konta w banku, który przed 27 lipca 2020 roku miał zablokowany dostęp do aplikacji IKO lub serwisu iPKO.
  Aplikację IKO aktywowała Pani po raz pierwszy ... sierpnia, w związku z tym nie posiadała Pani przed 27 lipca aplikacji z zablokowanym dostępem. Dostęp do Pani serwisu internetowego iPKO nie był zablokowany i odblokowany w okresie promocji." :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są zagrania nieuczciwe. Kto instaluje aplikację aby jej nie aktywować, jakaś głupota.

   Usuń
 13. Dokładnie taką samą odpowiedź dostałem też dzisiaj. Mam konto założone kilka lat temu. Dzięki promocji po raz pierwszy zainstalowałem aplikację na telefonie. Jednak to że nie miałem jej zainstalowanej to nie znaczy że miałem zablokowany dostęp do niej. Innymi słowy nie instalowanie aplikacji nie powoduje blokady dostępu do niej....tak samo nowi klienci, którzy przed 27 lipca nie mieli konta, karty, aplikacji IKO, dostępu do serwisu iPKO...ale nie mieli zablokowanego dostępu!

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...