Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do wydania na Allegro w promocji "Skorzystaj latem" za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.08.2020

300 zł do wydania na Allegro w promocji "Skorzystaj latem" za konto w BNP Paribas

Konto osobiste w BNP Paribas można założyć w nowej promocji.

Promocja "Skorzystaj latem" i odbierz bony Allegro za konto w BNP Paribas
Do zdobycia czekają nagrody gwarantowane, którymi są bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i powracających klientów (acz tym razem okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas został wydłużony z 12 do 15 miesięcy).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

💡 Na wstępie przypomnę, że dostępna jest też alternatywna promocja z kontem w BNP Paribas w roli głównej, w której do wzięcia czekają bony o łącznej wartości 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka (tam warunki do spełnienia są bardzo podobne, ale okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas jest nieco krótszy, bo wynosi 12 miesięcy).

"Skorzystaj latem", czyli 300 zł do wydania na Allegro za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont. Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają 3 bony (o wartości 150, 100 oraz 50 zł; łącznie to 300 zł) do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Każdy z tych bonów wykorzystać można jednorazowo; nie ma możliwości ich łączenia.

Limit rejestracji. Promocja "Skorzystaj latem" została przewidziana dla 1800 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje będą zablokowane. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Skorzystaj latem"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 31.08.2020 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 14.09.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą);
 • we wrześniu 2020 r.: 
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas (wystarczy samo logowanie; nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji) oraz 
  • wykonaj min. 2 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza z nagród: bon Allegro o wartości 150 zł.

By otrzymać drugą nagrodę, czyli kolejny bon Allegro, ale tym razem o wartości 100 zł, w październiku 2020 r.:
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 700 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj 2 przelewy na dowolne kwoty (np. na swe konto w innym banku) za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej dla klientów BNP Paribas.

By uzyskać ostatnią z nagród, czyli (trzeci już) bon o wartości 50 zł:
 • do 30.11.2020 r. posiadaj konto wraz z wydaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Uzyskanie kolejnych bonów uzależnione jest od spełnienia warunków uzyskania poprzedniej nagrody. A więc by zgarnąć bon o wartości 100 zł, trzeba mieć uprzednio (we wrześniu) spełnione warunki uzyskania bonu 150 zł. Z kolei na ostatni bon (o wartości 50 zł) załapią się osoby, które wcześniej (w październiku) spełniły warunki otrzymania bonu o wartości 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo (wiadomości przyjdą z adresu skorzystajlatem@bnpparibasplus.pl):
 • do 27.10. (o bonie 150 zł), 
 • do 26.11. (o bonie 100 zł) oraz 
 • do 23.12.2020 r. (o bonie 50 zł).

Z kolei same nagrody organizator będzie przesyłał w formie kodu za pomocą SMS-a, odpowiednio do 31.10. (bon o wartości 150 zł), 30.11. (bon o wartości 100 zł) oraz 31.12.2020 r. (bon 50 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Skorzystaj latem"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

Regulamin promocji nie wymaga by były to płatności na Allegro.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Lista pozornie jest długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

27 komentarzy:

 1. 15 zamiast 12 miesięcy. Oj niedobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno było 9 :(

   Usuń
  2. 9, 12, teraz 15. Rośnie. Ale kiedyś było 24 więc względnie jest okey. Zwłaszcza jak porównać z Milennium albo mBankiem.

   Usuń
 2. Czy bony Allegro są imienne? Czy może wykorzystać ktoś inny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To kod, bezimienny. Każdy może go wykorzystać.

   Usuń
  2. Dziękuję. Mam jeszcze pytanie czy można wykorzystać w częściach czy może trzeba w całości?

   Usuń
  3. Kod w całości, bo niewykorzystana kwota przepada.

   Usuń
 3. Czy w miesiącu w którym otworzyło się konto (z kartą) karta jest bezpłatna? Czy trzeba wykonać transakcję dla uniknięcia prowizji?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy za kuriera który przywozi kartę trzeba coś płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier przywozi umowę do podpisania i kartę. Żadnej opłaty za to nie ma.

   Usuń
  2. Nigdzie nie ma opłaty za to że kurier przyjeżdża z umową. To byłoby kuriozalne żeby bank kazał sobie płacić skoro zdobywa nowego klienta.

   Usuń
  3. W tabeli opłat jest opłata za dostarczenie karty przez kuriera.

   Usuń
  4. Standardowo karta przesyłana jest listem (na koszt banku), ale gdy klient złoży dyspozycję, to wtedy może być kurierem (za opłatą).

   W przypadku, gdy konto jest dopiero otwierane, to kurier przyjeżdża w celu weryfikacji i jedynie przy okazji przywozi kartę. Za to opłat nie ma - koszty bierze na siebie bank. Sprawdzone w teorii i w praktyce :)

   Usuń
 5. A gdzie ten bon można znaleźć po spełnieniu warunków

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostał już ktoś z was bony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon ma być do 31-go. pewnie będzie w piątek.

   Usuń
 7. Do dzisiaj miało być rozesłanie info o przyznaniu bonu, sam bon do 31.10. Niestety nie dostałem żadnego maila, wieczorem będę pisał reklamację. Ktoś coś dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź spam.

   Usuń
  2. U mnie też nic, w spamie też nic nie było. Poczekam do 31 i zobaczymy, co dalej. Zresztą, żeby wiadomość od banku przyszła do spamu, to nie wiem, jak by ją musieli wysłać

   Usuń
  3. Nie ma znaczenia kto wysyła maila. Do spamu i tak może wpaść. A tu wyśle organizator promocji a nie bank

   Usuń
 8. Szanowni Panstwo, przepraszamy ale z powodu bledu systemu, kody Allegro w ramach Promocji Skorzystaj latem zostana wyslane w przyszlym tygodniu. Pozdrawiamy - info SMS

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...