Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Załóż firmę (oraz konto firmowe) i zyskaj 300 zł od mBanku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

3.08.2020

Załóż firmę (oraz konto firmowe) i zyskaj 300 zł od mBanku

Kto planuje założyć działalność gospodarczą, ten może zarobić przy tej okazji 300 zł.

Załóż firmę (oraz konto firmowe) i zyskaj 300 zł od mBanku
Promocja konta firmowego w mBanku premiuje osoby, które zdecydują się założyć firmę za pośrednictwem banku. Za to (i spełnienie jednego dodatkowego warunku) na jednocześnie otwarty rachunek wpłynie premia 300 zł. Dodatkowo bank daje roczną gwarancję konta za 0 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba fizyczna, która w dniu składania wniosku o otwarcie firmy nie prowadziła działalności gospodarczej.
💡 Jeśli masz już swą firmę, to sprawdź promocje kont firmowych w innych bankach, gdzie zyskać mogą także przedsiębiorcy ze stażem: do 1700 zł za iKonto Biznes w Alior Banku oraz do 1150 zł za Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku.

Z promocji mBanku osoba o danym numerze PESEL może skorzystać tylko jeden raz.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Załóż firmę, zyskaj 300 zł" i zgarnąć tytułową premię pieniężną:
  • do 31.08.2020 r. za pośrednictwem mBanku złóż wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej wraz z rachunkiem mBiznes Konto Standard i wydawaną do niego kartą płatniczą MasterCard Debit Business oraz zawrzyj umowę z mBankiem;
  • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 1000 zł.

Wypłata premii 300 zł nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

mBiznes Konto Standard - prześwietlenie oferty


Uczestnik powyższej promocji, oprócz premii 300 zł, uzyskuje gwarancję utrzymania poniższych warunków na okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku bieżącego:
"1) prowadzenie rachunku za 0 zł (...) 
2) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z rachunku podstawowego miesięcznie (...). 
3) nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z rachunku podstawowego miesięcznie (...). 
4) 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wydaną do rachunku, dotyczy wszystkich kart oferowanych do rachunku (...). 
5) 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski (...). 
6) 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski (...)"

Zatem wszystko co najistotniejsze można mieć za 0 zł. To warunki wynikające z regulaminu promocji, który w takim przypadku we wskazanym okresie bierze górę nad taryfą prowizji i opłat.

A na koniec dodam, że w mBanku dostępne są też promocje z kontem osobistym w roli głównej, dzięki którym zyskać można od 140 do 300 zł. Sprawdź: porównanie promocji kont w mBanku.

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...