Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Premia na szybko", czyli 300 zł w bonach do Biedronki do wzięcia za konto osobiste w BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

6.08.2020

"Premia na szybko", czyli 300 zł w bonach do Biedronki do wzięcia za konto osobiste w BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja Konta Otwartego na Ciebie z łatwymi warunkami!

Klienci robiący zakupy w sklepie Biedronka za bony w promocji konta BNP Paribas
Do zdobycia są bony o łącznej wartości 300 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów w sklepach Biedronka. To nagrody gwarantowane za spełnienie całkiem prostych warunków. Za plus promocji uznać należy też przyzwoity (nie za długi) okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w BNP Paribas.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Premia na szybko", czyli 300 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont. Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.

Nagrody. W promocji do wzięcia czekają 3 bony (o wartości 150, 100 oraz 50 zł; łącznie to 300 zł) do wykorzystania w sklepach Biedronka. Tego typu bony podczas zakupów można łączyć, ale można też wykorzystywać częściowo (a więc wielokrotnie, aż do wykorzystania środków na bonie).

Bony mają mieć ważność do 31.10.2021 r.

Limit rejestracji. Promocja "Premia na szybko" została przewidziana dla 3000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje będą zablokowane. Zatem dobra wiadomość jest taka, że kto zdąży się zarejestrować, ten będzie mieć pewność zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady akcji "Premia na szybko"


By wziąć udział w promocji:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 23.08.2020 r. przejdź do wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • do 6.09.2020 r. r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę do konta i dostęp do bankowości internetowej i aktywuj kartę wydaną do konta (należy to zrobić w ciągu siedmiu dni po otrzymaniu przesyłki z kartą);
 • we wrześniu 2020 r.: 
  • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku) oraz 
  • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Za spełnienie powyższych warunków będzie Ci przysługiwać pierwsza z nagród: bon na zakupy w sklepach Biedronka o wartości 150 zł.

By otrzymać drugą nagrodę, czyli kolejny bon do Biedronki, ale tym razem o wartości 100 zł, w październiku 2020 r.:
 • wykonaj min. 5 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie oraz
 • wykonaj 3 przelewy na dowolne kwoty (np. na swe konto w innym banku) za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej dla klientów BNP Paribas.

By uzyskać ostatnią z nagród, czyli (trzeci już) bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka, w listopadzie 2020 r.:
 • wykonaj 5 płatności BLIKiem (na dowolne kwoty) w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie.

Uzyskanie kolejnych bonów uzależnione jest od spełnienia warunków uzyskania poprzedniej nagrody. A więc by zgarnąć bon o wartości 100 zł, trzeba mieć uprzednio (we wrześniu) spełnione warunki uzyskania bonu 150 zł. Z kolei na ostatni bon (o wartości 50 zł) załapią się osoby, które wcześniej (w październiku) spełniły warunki otrzymania bonu o wartości 100 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody w promocji konta w BNP Paribas?


O przyznaniu kolejnych nagród, organizator promocji będzie powiadamiał mailowo (wiadomości przyjdą z adresu premianaszybko@bnpparibasplus.pl):
 • do 25.10. (o bonie 150 zł), 
 • do 26.11. (o bonie 100 zł) oraz 
 • do 26.12.2020 r. (o bonie 50 zł).

Z kolei same nagrody organizator będzie przesyłał w formie kodu za pomocą SMS-a, odpowiednio do 31.10. (bon o wartości 150 zł), 30.11. (bon o wartości 100 zł) oraz 31.12.2020 r. (bon 50 zł). Do dnia otrzymania nagrody należy posiadać aktywne konto wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości internetowej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Premia na szybko"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą, które zostaną wykonane w miejscach, gdzie terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod wskazujący dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Lista pozornie jest długa, ale w praktyce bankowi najpewniej zależy tylko na tym, by wyeliminować płatności w miejscach, gdzie można zrobić większy obrót często bez faktycznego robienia zakupów. Płatności można za to realizować w różnych sklepach (spożywczych, monopolowych i innych), marketach, drogeriach, aptekach czy na stacjach paliw, jak i w aplikacjach mobilnych.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi).

Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatności BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym przypadku chodzi o transakcje z wykorzystanie 6-cyfrowego kodu BLIK generowanego w aplikacji mobilnej. Na potrzeby promocji nie zaliczą się wypłaty BLIKiem z bankomatów, ani przelewy na telefon.

▶️ Przelewy jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas zlecić należy za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Mogą to być zwykłe przelewy nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Jeśli nie chcesz przegapić maila o nagrodach, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o nowościach, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach:

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas - szczegóły oferty


Konto Otwarte na Ciebie to konto osobiste w ofercie BNP Paribas, którego główne cechy wyglądają następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart:

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/3 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz 1 płatność kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.;

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Jeśli za kartę nie chcesz płacić, to najlepszym wyborem będzie Karta Otwarta na Dzisiaj. W jej przypadku, by uniknąć opłaty miesięcznej, wystarczy wykonać kartą min. jedną płatność na dowolną kwotę (BLIK w tym względzie nie zastąpi płatności kartą).

Złożenie wniosków o Konto Otwarte na Ciebie objętych promocją możliwe jest tylko na stronie promocji. Umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.

Przydatne dokumenty:

55 komentarzy:

 1. Premia na szybko a ja mam pytanie na szybko: jest jakieś konto, w którym są zwroty za płatności rachunków (net, tv, prąd, gaz itp.) oprócz konta w Santander, który zwraca 1% od zapłaconych rachunków? Był Getin, który zwracał 2% w programie pakiet korzyści ale wyłączają ten program z dniem 01.09.2020r.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co jeśli mam kartę kredytową? Mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
 3. Złożyłem wniosek i problemy już na samym początku "Weryfikacja Twojej tożsamości się przedłuża. Wynik weryfikacji przekażemy na adres e-mail wprowadzony na wniosku."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaczekaj, jutro dostaniesz maila.

   Usuń
  2. U mnie wczoraj była taka sama sytuacja, ale dziś już konto założone. Czekam na kuriera z kartą.

   Usuń
 4. Jak długo przebiega proces wideoweryfikacji ?
  Następuje od razu przy składaniu wniosku ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Próbowałam założyć konto i wniosek został odrzucony. Mam próbować w oddziale. Jaki może być tego powód?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal masz umowę ramową.

   Usuń
  2. Jaką umowę? W życiu nie miałam tam konta.

   Usuń
  3. A może miałeś w Raiffeisenie albo w BGŻ?

   Usuń
 6. Najpierw mbank kusi bonami, teraz Paribas. Jak myslicie - czym jest spowodowane to, że dają teraz (w czasie okołoepidemii) bony a nie gotówkę "do ręki"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 tys. premii po 300 zł to 900 tys. zł.
   A kupienie bonów na sumę 900 tys. zł na pewno daje jakieś możliwości negocjacji i rabatowania. Każdy 1% to oszczędność 9 tys. zł dla kupującego bony.

   Usuń
 7. Jaki jest okres wykluczenia z promocji (okres karencji dla byłych klientów)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 12 miesięcy.

   Usuń
  2. Złotówa zawsze pisze "DLA KOGO PROMOCJA?"

   Zacytuję: "Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie posiada i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje również współposiadaczy kont. Regulamin promocji nie wyklucza osób będących stroną umowy o produkty w BGŻ Optima.".

   Usuń
  3. I to warto łapać, bo nowa promocja już z dłuższą karencją.

   Usuń
 8. Jakie są sposoby podpisania umowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa smsem. A potwierdzenie tożsamości kurier albo wideoweryfikacja.

   Usuń
 9. Jeśli w pierwszym miesiącu spełnię warunki, to a drugim muszę znowu powtórzyć to co w pierwszym + 5 płatności blikiem i 3 przelewy czy już tylko te 5 płatności blkiem i 3 przelewy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba powtarzać spełniania warunków. W każdym miesiącu są odrębne. Zatem w październiku tylko 5 płatności BLIKiem i 3 przelewy.

   Usuń
 10. A co z klientami, którzy mają konto założone w Raiffeisen Polbanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tacy klienci w chwili obecnej są już klientami BNP Paribas pełną parą (bo nastąpiła fuzja), więc posiadają konto w BNP Paribas i nie łapią się na promocję.

   Usuń
 11. Zamknął wrzystko w tym banku bo jest prowizja za wpłatę i wypłaty w odziale więc to w tym banku nie ma seansu trzymać pieniądze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto wpłaca i wypłaca gotówkę? Chyba tylko emeryci.

   Usuń
 12. Dzisiaj był kurier. Zostawił kartę. Czy pin do karty przyjdzie osobno czy mogę go jakoś sobie nadać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na kartce do której masz przyklejoną kartę jest instrukcja. Musisz wysłać hasło na wskazany nr telefonu i dostaniesz pin smsem.

   Usuń
 13. Znów problemy... Podpisałem umowę przez sms, przyjechał kurier, dostarczył kartę. Ale jak wpisuje login by zalogować się do bankowości internetowej to wyskakuje "wpisz hasło do loginu", a ja żadnego hasła jeszcze nie ustalałem... A podobno przy pierwszym logowaniu powinien wyskoczyć ekran "pierwsze logowanie" gdzie hasło przychodzi na sms...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A aktywowałeś już kartę? Bo to trzeba zrobić najpierw. Potem jak wpiszesz login to dostaniesz smsa z hasłem do p-wszego logowania

   Usuń
 14. Czy za pierwszy miesiąc (sierpień) nie jest pobierana opłata za kartę, czy należy wykonać 1 płatność, by posiadanie karty było darmowe?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzięki! Teraz wszystko działa. Nigdzie nie wyczytałem informacji, że warunkiem koniecznym logowania jest aktywowanie karty. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim.

  OdpowiedzUsuń
 16. 22 sierpnia kończy mi sie okres wypowiedzenia w Raiffeisen banku, czy mogę złozyc wniosek 23 sierpnia i będzie OK ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raiffeisen Polbank już od dłuższego czasu jest częścią BNP Paribas, więc w chwili obecnej (mimo wypowiedzenia) masz konto w BNP Paribas, co wyklucza z udziału w powyższej promocji.

   Usuń
 17. Uważam że jest bałagan z linkiem do założenia konta by promocja była aktywna. Rejestrujesz się i potem nie wiadomo czy klikać w okienko załóż konto czy raczej korzystać z linku z potwierdzenia rejestracji choć piszą że można zaraz po rejedtracji klikać w otwórz konto i to to samo. Tylko że człowiek nie wie podczas składania wniosku czy bierze udział i że poprawnie kliknął. Nie ma o tym żadnej informacji podczas wpisywanua danych.
  Powinno to być bardziej przejrzyście. Teraz będę się dowiadywać dzwoniąc na infolinię....A gdybyvtak na maila przyszło "Witaj, vieszymy się że do nas dołączasz i w podziękowaniu bierzesz udział w promocji 300pln do biedry" to co by się stało? świat by się nie zawalił chyba... oj oj pokomplikują bez sensu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarówno wniosek złożony za pośrednictwem linka dostępnego pod przyciskiem "Otwórz konto" (pojawiającego się od razu po rejestracji), jak i po linku z maila potwierdzającego rejestrację kwalifikuje do udziału promocji. To po prostu alternatywne sposoby - prowadzą do tego samego. Jeśli więc nastąpiła rejestracja i w taki sposób został złożony wniosek, to wszystko będzie okey - bierze on udział w promocji. Taki dodatkowy mail byłby wskazany, acz technicznie pewnie to trudne, bo sam wniosek w praktyce nie różni się od standardowego wniosku (dostępnego gdzie indziej - np. na stronie banku), ale kluczowe znaczenie w rozliczeniu udziału w promocji ma źródło złożenia wniosku. Raportowanie na linii bank-organizator zapewne odbędzie się dopiero przed wydaniem pierwszych nagród (a dla wysyłki wspomnianego maila być może musiałoby odbywać się codziennie aż do 6.09.).

   Usuń
 18. Wszystko ładnie, pięknie, ale po próbie założenia konta online jest problem z potwierdzeniem, ponieważ podobno serwery banku są przeciążone i dalsza weryfikacja ma być zakończona po przez kontakt telefoniczny... Niestety, olali klienta, a w kolejnej wiadomości poinformowali, że umowa wygasła.. Słabo

  OdpowiedzUsuń
 19. Jeśli dziś złożę wniosek to nie będzie za późno? Bo kurier będzie już po 23-cim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 23.08. włącznie wystarczy rejestracja i złożenie wniosku o konto. Reszta (tj. zawarcie umowy) może nastąpić później.

   Usuń
 20. Jeśli się ma zwykły telefon a nie smartfon to nie da rady z tej promocji skorzystać bo nie zapłaci się blikiem. W drugim etapie jest taki wymóg. Nie będzie można podać innego numeru telefonu jeśli ten numer na zwykłą komórkę był podany. Jak z tego można wyjść?? Czy ten drugi etat trzeba przejść żeby w trzecim uzyskać 50 zł?? Proszę o podpowiedź.. może zadzwonić później na infolinię aby zmienić numer telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można skorzystać z promki Handlowego - oni znowu dają tego samego smartka LG K30 Dual Sim za założenie KK, ale do tego potrzebny jest przychód :)

   Usuń
  2. Czy przychody z MOPS-u też się kwalifikują?

   Usuń
  3. Jeśli pytanie dot. Citibanku, to w regulaminie każdej promocji wyszczególnione są źródła dochodów, jakie akceptuje bank. Zasiłków czy świadczeń tam nie ma.

   Usuń
 21. To chyba nie jest odpowiedź na moje pytania.. smartfona dają po kilku miesiącach A tu potrzeba od razu mieć taki telefon przychód z zus-u mam do jednego stałego banku a chyba przelewanie jakiejś stałej kwoty nie wchodzi w grę??

  OdpowiedzUsuń
 22. A można prosić o link do tego handlowego rozumiem że chodzi o Citi handlowy??

  OdpowiedzUsuń
 23. jak załozyłem konto w sierpniu to już musze zrobić 1 płatność kartą ? aby we wrześniu nie obciążyli mnie za brak płatności w ub miesiącu (sierpniu)

  OdpowiedzUsuń
 24. Złożyłam wniosek o konto w PNB PARIBAS, podpisałam umowę ramową ale nie było mnie w domu gdy kurier dostarczał kartę a warunkiem w promocji była aktywacja karty do 6.09.2020 to co teraz?? Wycofać się można czy trzeba konto założyć tyle że już z promocji nie skorzystam??

  OdpowiedzUsuń
 25. Kartę aktywowałam po 14 dniach od jej otrzymania. Zastanawiam się teraz czy nie wyklucza mnie to z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak, ale za kilka dni będzie ich kolejna promka :)

   Usuń
 26. Piszcie jak dostaniecie email z pierwszą nagrodą do 25.10

  OdpowiedzUsuń
 27. Właśnie dostałem sms z banku i 3 kody po 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 28. jak gdzie składać reklamacje jak nie dostałem ?

  OdpowiedzUsuń
 29. Witam jest sms z kodem z banku na 100 zł.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...