Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K30 Dual Sim w prezencie za kartę Citi Simplicity (IV edycja)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

19.08.2020

Telefon LG K30 Dual Sim w prezencie za kartę Citi Simplicity (IV edycja)

Citibank odpalił nową edycję jednej ze swych najpopularniejszych promocji .

Telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW za kartę Citi Simplicity
Do wzięcia czeka telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW. To nagroda gwarantowana przewidziana za skorzystanie karty kredytowej Citi Simplicity.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Telefon LG K30 Dual Sim za kartę Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma oraz co najmniej od 1.07.2018 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty z logo Citi - w porównaniu z wcześniejszą odsłoną akcji - uległ skróceniu o 6 miesięcy).

Posiadanie innych produktów Citibanku (takich, jak np. konto osobiste, pożyczka, rachunek firmowy czy nawet dodatkowa karta kredytowa) na szczęście nie wyklucza możliwości uczestnictwa w promocji i zgarnięcia telefonu.

Nagroda. Na osoby biorące udział w promocji czeka telefon LG K30 Dual Sim LMX320EMW. Zgodnie z informacjami podanymi na stronie promocji, główne parametry tego urządzenia to:
Ekran: 5.45” FullVision HD+, 
Procesor: Qualcomm Snapdragon™ 425, 
Aparat główny: 8MP, 
Pamięć: 2GB / 16GB + slot microSD, 
Bateria: 3000mAh, 
Trwałość: Standard Militarny MIL-STD 810G, 
NFC: płatność telefonem, 
DUAL SIM + SD card.

Telefon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby opis postępowania reklamacyjnego znajdziesz w 13. punkcie regulaminu promocji - linkuję do niego na samym końcu niniejszego wpisu).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW – edycja IV" i otrzymać tytułową nagrodę:
 • do 18.09.2020 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak złożone wnioski kwalifikują do udziału w promocji);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia ww. wniosku przekaż bankowi dokument potwierdzający deklarowane dochody;
  • zawrzyj umowę o kartę i ją aktywuj; 
  • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile (dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz
  • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1500 zł (może to być jedna lub wiele płatności - ważne, by tyle wydać w sumie).

  Na wykonanie transakcji Citibank w praktyce daje ponad 3 miesiące (płatności można wykonywać już w miesiącu wyrobienia karty). Dzięki temu spełnianie warunku płatności na sumę min. 1500 zł można rozłożyć w czasie. Aczkolwiek czym prędzej wydasz wspomnianą sumę, to tym szybciej otrzymasz nagrodę.

  O przyznaniu telefonu Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. A nagroda zostanie wysłana kurierem maksymalnie do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania telefonu. Pamiętaj przy tym, by do momentu przyznania nagrody nie rezygnować z karty wyrobionej w promocji.

  Płatności kartą Citi Simplicity na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych (a więc w dowolnych sklepach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw itp.) i/lub w internecie (np. na Allegro). Do sumy min. 1500 zł Citibank uwzględni wyłącznie te płatności kartą:
  "• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. [nieco niżej wyjaśniam o co konkretnie chodzi - przyp. Mr. Złotówa], 
  • nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniem/ami przelewu krajowego w złotych (...), 
  • nie będą Transakcjami zwróconymi"

  A zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcja szczególna to:
  "– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
  – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
  – Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

  Citibank wyklucza więc transakcje, które pozwoliłyby wykonać większe obroty na karcie bez realnych zakupów. Swobodnie można jednak płacić w sklepach i miejscach, które już wcześniej wymieniłem.

  Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku 


  Osoba wnioskująca o kartę kredytową w Citibanku musi spełniać poniższe kryteria:
  "wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto - minimum 2500 zł" 

  Jako źródło dochodu bank akceptuje także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

  Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


  Karta wydawana jest za 0 zł. Opłata miesięczna za kartę wynosi 12 zł, ale można jej uniknąć - warunkiem jest wykonanie płatności na sumę min. 1 000 zł miesięcznie.

  Wyrabiając kartę, warto też pamiętać o tym, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać później karty kwotą 200 zł lub wyższą, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane.

  Choć na stronie promocji znajdziesz zapis, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,59%, to pamiętaj, że pojawia się on tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie bazuje na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz spłaty wykorzystanych środków z karty we wspomnianym okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

  Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

  Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? 


  Banki co rusz przygotowują nowe propozycje. Ale samodzielnie nie musisz ich wyszukiwać. Pozwól, że ja zrobię to za Ciebie i wybiorę te najlepsze: zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

  Przydatne dokumenty:

  19 komentarzy:

  1. "w ciągu 10 dni roboczych od złożenia ww. wniosku przekaż bankowi dokument potwierdzający deklarowane dochody"

   O jaki dokument chodzi? I czy będę musiał jechać do oddziału?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W przypadku dochodów z tytułu umowy o pracę najczęściej wystarcza wyciąg z konta, na które wpływa wynagrodzenie. Alternatywnie może być np. zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach od pracodawcy (wykaz dokumentów można znaleźć w regulaminie - zależy od źródła dochodów). Nie trzeba odwiedzać placówek - wszystko odbywa się zdalnie.

    Usuń
  2. czy tu jest jakis minimalny limit dla karty?

   OdpowiedzUsuń
  3. Piękna karta Citi już była i się skończyła. Ta za prawdziwe 0 zł, bez warunków. Szkoda...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. https://bankobranie.blogspot.com/2020/08/bonusy-do-720-zl-darmowa-pozyczka-citibank.html

    Teraz darmowa jest BP Motokarta

    Usuń
  4. W jakim kolorze jest telefon?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Do wyboru są Silver metallic albo Roma red.

    Usuń
   2. Hmmm. W regulaminie jest jednak taki punkt: "Uczestnik nie ma możliwości wyboru wersji kolorystycznej Nagrody". Ja kilka edycji temu dostałem czarny bez możliwości wyboru (nikt nie pytał).

    Usuń
   3. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)

    Usuń
  5. Na ich stronie jest taka info:

   Opłata za wydanie karty: 0 zł / 12 zł mies. czyli 144 zł rocznie
   (opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł, opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

   Wydanie karty dodatkowej: 0 zł / 6 zł/mies. czyli 72 zł rocznie
   (opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł, opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

   Opłata za kartę: 0 zł / 12 zł czyli 72 zł rocznie
   (opłaty unikniesz, jeśli w danym cyklu rozliczeniowym wykonasz transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł, opłata zwracana jest w kolejnym cyklu)

   Wypłata z bankomatów w Polsce: 10%, min. 20 zł

   Wypłata z bankomatów za granicą: 10%, min. 20 zł

   Przewalutowanie: 6,8% ... LIPA !!!

   OdpowiedzUsuń
  6. A jeżeli tą kartą zapłacę np. ubezpieczenie za samochód to będzie to mogło być zaliczone do obrotu jak zakupy w sklepie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie. Nie mogą to być transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu Handlowego, tzn. przekazy pieniężne, transakcje w kasynach, wpłaty na Revoluty i inne podobne wynalazki.

    Usuń
   2. To w biurze ubezpieczeniowym płatność karta za zakup polisy można uważać za usługę??

    Usuń
  7. Witam, w jaki sposób wysyłam wyciągi albo dokument z zus-u o wielkości emerytury jeśli nie muszę iść do banku?? Może trzeba wysłać zdjęcie dokumentu? 1000 zł miesięcznie należy wydać z karty kredytowej aby mieć ją darmową. Liczy się cały miesiąc od pierwszego do ostatniego dnia. Czy też inaczej?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Zdjęcie lub skan. Liczy się miesiąc kalendarzowy.

    Usuń
  8. Czy jest aktualnie jakaś promocja na polecanie konta tego banku ?

   OdpowiedzUsuń
  9. Witam czy ktoś już dostał powiadomienie o przyznaniu nagrody proszę o info

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. U mnie telefon przyszedł w październiku.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...