Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Polecam mój Bank, czyli 50 zł dla poleconego i do 500 zł dla polecającego konto w Santander Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

19.08.2020

Polecam mój Bank, czyli 50 zł dla poleconego i do 500 zł dla polecającego konto w Santander Banku

Santander Bank udostępnił nową, już 8. edycję swego programu poleceń.

Program "Polecam mój Bank- edycja VIII" w Santander Banku
Tym razem na poleconego (za otwarcie konta) czeka nagroda w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile. Ich liczba jest równowartością nagrody o wartości 50 zł (do wyboru są bony na zakupy - m.in. Decathlon i RTV Euro AGD). Polecający niezmiennie może uzyskać premie pieniężne.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Polecam mój Bank - edycja VIII


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia posiadająca polskie obywatelstwo, która nie ma konta osobistego (w PLN) w Santander Banku co najmniej od 1.07.2019 r. (różnica w porównaniu z poprzednią edycją jest taka, że konta nie można polecać osobom niepełnoletnim).
💡 Osoba dopiero co zakładająca konto może też skorzystać z kumulacji promocji, w której czekają bonusy na sumę min. 350 zł (w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe omówienie wszystkich promocji).

Z kolei osoba polecająca to osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która posiada konto osobiste (w PLN) w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości internetowej (o pozostałych warunkach piszę nieco niżej).

Nagroda dla osoby poleconej. To kod Bezcenne Chwile, dzięki któremu uzyskać można 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile. A te punkty przekładają się na możliwość wyboru nagrody (z katalogu nagród Bezcenne Chwile) o wartości 50 zł. Kod ma mieć ważność do 28.02.2021 r. Za to punkty przyznane w programie Bezcenne Chwile mają być ważne aż przez 36 miesięcy.

Czym jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty Mastercard wydawane przez Santander Bank do Konta Jakie Chcę). Wcześniej program ten funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja.

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy, doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Punkty można też uzyskiwać w akcjach specjalnych czy w promocjach powitalnych (i to właśnie one najczęściej są sposobem na najefektywniejsze zgromadzenie większej liczby punktów).

Nagroda dla osoby polecającej. Za skuteczne polecenie bank płaci osobie polecającej 50 zł. Łącznie w ramach tej edycji programu poleceń do wzięcia czeka 10 premii za polecenia, co oznacza możliwość uzyskania nawet 500 zł. Te nagrody będą wypłacana przez bank na konto uczestnika programu poleceń, więc środki będzie można wykorzystać według własnego uznania (na dowolny cel).

Program Polecam Mój Bank - zasady promocji


By wziąć udział w promocji jako osoba polecona:
 • najpóźniej 31.10.2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard i z dostępem do bankowości internetowej, podając we wniosku kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: 1000279022 - i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody na: otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu, w bankowości internetowej: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander Banku oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł (w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem na dowolną kwotę; resztę transakcji można wykonać kartą; do wymaganej sumy nie zaliczą się wypłaty z bankomatów, ani cashback, czyli wypłaty z kasy podczas zakupów w sklepie).

Wydanie nagród ma nastąpić najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższych warunków przez osobę otwierającą konto z polecenia. Kod Bezcenne Chwile (dla poleconego) zostanie przekazany w poczcie wewnętrznej bankowości internetowej Santander Banku (dostępnej po zalogowaniu).

Punkty w programie Bezcenne Chwile mają zostać naliczone w ciągu 5 dni roboczych po podaniu otrzymanego kodu podczas rejestracji w programie lub po zalogowaniu do niego.

W tym samym terminie premię pieniężną dostanie osoba polecająca. Wpłynie ona na konto osobiste polecającego.

Do momentu uzyskania nagród ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć swych kont.

Jak zyskać dzięki polecaniu konta w Santander Banku? 


Opcjonalnie (to już dla chętnych), możesz też zyskać na polecaniu konta.

Jak przystąpić do programu "Polecam mój Bank?" By polecać konto w Santander Banku, zarejestruj się w programie poleceń. Możliwe jest to w bankowości internetowej: Oferta Banku => Polecam bank. Wtedy uzyskasz swój indywidualny kod poleceń (do wielokrotnego użytku). O rejestracji pamiętaj nawet, gdy było Ci dane już uczestniczyć w poprzednich edycjach tej promocji. Bo chociaż kod poleceń pozostaje taki sam w każdej edycji, to każda odsłona programu "Polecam mój Bank" wymaga jednak odrębnej rejestracji.

By móc polecać, niezbędnym jest także wyrażenie (jeśli takowych jeszcze nie posiadasz) zgód na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na EKK (sprawdzisz to po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc wg ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji), a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Trzeba przy tym też podać bankowi swój adres mailowy i telefon komórkowy. Premię za polecenie (50 zł) otrzymasz pod warunkiem spełnienia przez osobę poleconą wszystkich warunków uzyskania przez kodu Bezcenne Chwile (za otwarcie konta z wykorzystaniem kodu polecenia).

Zwroty za płatności z Konta Jakie Chcę 


Bonus za otwarcie konta to nie wszystko, co może zyskać osoba zakładająca Konto Jakie Chcę w Santander Banku. Z nim można bowiem zyskać zwroty 1% wartości rachunków i faktur za media (gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z tegoż konta (zwykłym przelewem, zleceniem stałym lub za pomocą polecenia zapłaty).

W ciągu miesiąca można w ten sposób zgarnąć do 25 zł (chociaż wyciśnięcie maksimum jest jednak ciężkie, bo za media trzeba by płacić bardzo dużo; aczkolwiek pewnie i jest to w zasięgu niektórych - np. tych, którzy ogrzewają dom na gaz lub prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty). Rocznie w ramach zwrotów uzyskać można do 300 zł.

W celu uzyskiwania zwrotów należy pamiętać o zgłoszeniu do banku rachunków/faktur, za które będą dokonywane płatności - tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot - można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunku => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie 


Charakterystyka konta osobistego z oferty Santander Banku wygląda tak:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN i za przelewy natychmiastowe (!) zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną Mastercard (z wyłączeniem karty mobilnej Mastercard; zwróć uwagę, że we wniosku może być dostępna karta Visa, ale pamiętaj, że tylko karta z logo Mastercard kwalifikuje do udziału w promocji) - do wyboru jeden z poniższych wariantów: 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty (do tych transakcji nie wliczają się płatności BLIKiem) lub 
  • 3 zł bez warunków (tę opłatę bank ustawia jako domyślną, więc po otwarciu konta, najlepiej czym prędzej zalogować się do bankowości internetowej i zmienić tryb pobierania opłaty na wariant powyższy - zmiana wysokości opłaty miesięcznej za obsługę karty następuje od pierwszego dnia miesiąca, w którym złożono dyspozycję; zmianę można dokonać po wyborze opcji "Usługi" widocznej przy Koncie Jakie Chcę w bankowości internetowej); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Jak zarobić i dać zarobić znajomemu lub komuś z rodziny?


Oto krótki i prosty scenariusz:
 • jeśli masz (lub założysz teraz) konto w Santander Banku, przystąp do programu poleceń i wygeneruj swój kod poleceń;
 • kod poleceń przekaż osobie polecanej - może to być ktoś ze znajomych lub członek rodziny - współmałżonek, pełnoletnie dziecku lub ktokolwiek inny;
 • osoba polecona niech złoży wniosek na stronie promocji (gdzie możliwe jest podanie kodu polecenia) i korzysta z promocji - zgarnie min. 350 zł, a dla Ciebie będzie premie pieniężna 50 zł.

💡 Przy okazji osobom prowadzącym działalność gospodarczą przypomnę, że do wzięcia czeka do 1000 zł za konto firmowe.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...