Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: A czy Ty zrobiłeś dziś sobie święto?

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

31.10.2014

A czy Ty zrobiłeś dziś sobie święto?

Dziś Światowy Dzień Oszczędzania.  Poniżej trochę podsumowań. 


Czy masz zaskórniaki? Czy znasz sposoby na pomnażanie oszczędności? Czy wiesz co zrobić by Twoje oszczędności efektywnie pracowały? Właśnie dziś poświęć kilka chwil na przeczytanie poniższego wpisu i w Światowy Dzień Oszczędzania pomyśl o sobie i o oszczędzaniu

Dziś wielu żyje świętowaniem amerykańskiego Halloween,  ale warto wiedzieć,  że  w europejskiej tradycji równie ważny jest Dzień Oszczędzania,  który podobnie jak Halloween,  korzenie ma w latach 20-tych XX wieku. Pierwszy raz Dzień Oszczędzania był obchodzony w 1924 roku.

Oszczędzać możesz na wiele sposobów. Wodę,  prąd,  paliwo, na papierosach,  na słodyczach,  na ogrzewaniu,  no, no, nie ma co się zagalopowywać bo oczywiście, że nie ma sensu oszczędzać na zdrowiu czy na przyjemnościach. Więc na czym oszczędzać?  

Bankobranie to też oszczędzanie,  o czym pisałem już wczoraj na przykładzie korzyści jakie możesz mieć przy wyborze odpowiedniego sposobu wymiany walut

Ale bankobranie to przede wszystkim zarabianie czyli... najlepszy sposób oszczędzania. Bo skoro mówi się, że "najlepszą obroną jest atak" to tak samo najlepszym oszczędzaniem jest zwiększenie przychodów.

W odnalezieniu swej drogi do bankobrania pomóc może Ci recepta od Mr. Złotówy. Ale możesz wybrać też samodzielnie spośród najlepszych aktywnych obecnie ofert: 

Możesz zacząć zarabiać szybko:

A jeśli masz konto np. w Inteligo, polecaj je znajomym i w ten sposób zaczniesz zarabiać za każde skuteczne polecenie po 50 zł.  Również Meritum Bank płaci za skuteczne polecenie konta, ale aż 70 zł. 

Możesz też trochę mniej spektakularnie,  ale za to systematycznie zarabiać przy okazji zakupów kartą. 
Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...