Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Student na dopingu, czyli dodatkowa motywacja od banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.10.2014

Student na dopingu, czyli dodatkowa motywacja od banku

Zniżki, rabaty, upusty, tańsze menu dla studenta. O studenta zabiegają wszyscy. Nie wyłączając banków.

Pamiętam wpis z dziecięcego pamiętnika: "Ucz się synku, ucz, bo nauka do szczęścia klucz". Dziś napiszę: ucz się, studencie, ucz, bo nauka do nagrody klucz.

Niedawno promocję Konta dla Młodych rozpoczął PKO Bank Polski, który rozdaje bilety do kina i daje szansę wygrać auto. Getin Bank aż tak cennych nagród nie funduje, ale sporo płaci, zachęcając jednocześnie do... nauki.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które okażą ważną legitymację studencką lub zaświadczenie o byciu studentem oraz co najmniej od 1.06.2013 r. nie były, ani nie są posiadaczem lub współposiadaczem konta w Getin Banku.

Do korzystania z profitów uprawnia dokonanie i rozliczenie w ciągu pierwszego miesiąca płatności kartą na łączną sumę min. 100 zł. Student uzyska premię w wysokości 50 zł za każdą bardzo dobrą ocenę (5) uzyskaną z egzaminu w ostatniej zakończonej sesji.

Warunkiem uzyskania nagrody jest potwierdzenie uzyskanych ocen z egzaminów za daną sesję w określonych regulaminem terminach: 
do 31.10.2014 r. za ostatnią sesję letnią, do 30.04.2015 r. za I półrocze roku akademickiego 2014/15, do 31.10.2015 r. (za II półrocze) oraz do 30.04.2016 r. za sesję po I półroczu roku akademickiego 2015/16. 

Czasu na zgarnięcie najlepszych ocen jest więc sporo. Ale by załapać się na nagrodę należy również wykazać się aktywnością w korzystaniu z karty płatniczej. Przez co najmniej 5 z 6 miesięcy poprzedzających termin dostarczenia potwierdzenia ocen, należy wykonać płatności na łączną kwotę po minimum 100 zł. A spełniając warunek comiesięcznych płatności kartą na min. 100 zł i do ukończenia 25. roku życia, posiadacz konta osobistego w Getinie może też cieszyć się prowadzeniem rachunku za 0 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę w wysokości 9,99 zł.

Łączna kwota uznań nagród nie może przekroczyć 250 zł w ciągu pierwszego oraz 250 zł w ciągu drugiego roku uczestnictwa, czyli wystarczy mieć pięć piątek, by zgarnąć maksymalną pulę premii.

Moim zdaniem przy tej całkiem korzystnej promocji skazą jest klauzula lojalnościowa: w przypadku likwidacji konta przed upływem 24 miesięcy od jego założenia/aktywacji, będzie trzeba zwrócić uzyskane premie. Jeśli rezygnacja ta nastąpi w ciągu pierwszych 2 miesięcy, wówczas zwrotowi podlegać będzie całość wypłaconych wcześniej premii, a gdy rezygnacja ma miejsce pomiędzy 13., a 24. miesiącem wówczas bank będzie domagał się zwrotu połowy premii. To minus promocji przez co w ratingu ofert propozycja Getin Banku zasługuje na trzy gwiazdki. Cóż, gdy bank wymaga by studenci byli prymusami, sam powinien być bardziej wymagający wobec siebie.

Jeśli czujesz się na siłach i liczysz na dobre oceny, które dadzą Ci możliwość zarabiania przy tej okazji to wniosek o otwarcie konta możesz złożyć tutaj.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

1 komentarz:

  1. Jeżeli ktoś będzie w stanie wydawać 100 zł, nie jest to duży wymóg i jest w stanie zdobyć kilka piątek to warto spróbować :))

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...