Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Student na dopingu, czyli dodatkowa motywacja od banku

OSTATNIE CHWILE na: ⭐ 650 zł od Santandera i od VeloBanku990 zł od Citi500 zł od Millennium300 zł od Raiffeisen DB

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

2.10.2014

Student na dopingu, czyli dodatkowa motywacja od banku

Zniżki, rabaty, upusty, tańsze menu dla studenta. O studenta zabiegają wszyscy. Nie wyłączając banków.

Pamiętam wpis z dziecięcego pamiętnika: "Ucz się synku, ucz, bo nauka do szczęścia klucz". Dziś napiszę: ucz się, studencie, ucz, bo nauka do nagrody klucz.

Niedawno promocję Konta dla Młodych rozpoczął PKO Bank Polski, który rozdaje bilety do kina i daje szansę wygrać auto. Getin Bank aż tak cennych nagród nie funduje, ale sporo płaci, zachęcając jednocześnie do... nauki.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które okażą ważną legitymację studencką lub zaświadczenie o byciu studentem oraz co najmniej od 1.06.2013 r. nie były, ani nie są posiadaczem lub współposiadaczem konta w Getin Banku.

Do korzystania z profitów uprawnia dokonanie i rozliczenie w ciągu pierwszego miesiąca płatności kartą na łączną sumę min. 100 zł. Student uzyska premię w wysokości 50 zł za każdą bardzo dobrą ocenę (5) uzyskaną z egzaminu w ostatniej zakończonej sesji.

Warunkiem uzyskania nagrody jest potwierdzenie uzyskanych ocen z egzaminów za daną sesję w określonych regulaminem terminach: 
do 31.10.2014 r. za ostatnią sesję letnią, do 30.04.2015 r. za I półrocze roku akademickiego 2014/15, do 31.10.2015 r. (za II półrocze) oraz do 30.04.2016 r. za sesję po I półroczu roku akademickiego 2015/16. 

Czasu na zgarnięcie najlepszych ocen jest więc sporo. Ale by załapać się na nagrodę należy również wykazać się aktywnością w korzystaniu z karty płatniczej. Przez co najmniej 5 z 6 miesięcy poprzedzających termin dostarczenia potwierdzenia ocen, należy wykonać płatności na łączną kwotę po minimum 100 zł. A spełniając warunek comiesięcznych płatności kartą na min. 100 zł i do ukończenia 25. roku życia, posiadacz konta osobistego w Getinie może też cieszyć się prowadzeniem rachunku za 0 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę w wysokości 9,99 zł.

Łączna kwota uznań nagród nie może przekroczyć 250 zł w ciągu pierwszego oraz 250 zł w ciągu drugiego roku uczestnictwa, czyli wystarczy mieć pięć piątek, by zgarnąć maksymalną pulę premii.

Moim zdaniem przy tej całkiem korzystnej promocji skazą jest klauzula lojalnościowa: w przypadku likwidacji konta przed upływem 24 miesięcy od jego założenia/aktywacji, będzie trzeba zwrócić uzyskane premie. Jeśli rezygnacja ta nastąpi w ciągu pierwszych 2 miesięcy, wówczas zwrotowi podlegać będzie całość wypłaconych wcześniej premii, a gdy rezygnacja ma miejsce pomiędzy 13., a 24. miesiącem wówczas bank będzie domagał się zwrotu połowy premii. To minus promocji przez co w ratingu ofert propozycja Getin Banku zasługuje na trzy gwiazdki. Cóż, gdy bank wymaga by studenci byli prymusami, sam powinien być bardziej wymagający wobec siebie.

Jeśli czujesz się na siłach i liczysz na dobre oceny, które dadzą Ci możliwość zarabiania przy tej okazji to wniosek o otwarcie konta możesz złożyć tutaj.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

1 komentarz:

  1. Jeżeli ktoś będzie w stanie wydawać 100 zł, nie jest to duży wymóg i jest w stanie zdobyć kilka piątek to warto spróbować :))

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Wyższa premia od Santandera! Nawet 650 zł w bonusach za konto osobiste

Nowa edycja promocji przyniosła sporo zmian na lepsze. Do wzięcia czekają bonusy o wyższej wartości - wzrósł przy tym udział premii pieniężn...