Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowana premia za otwarcie konta + moneyback od zakupów w sieci

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.10.2014

Gwarantowana premia za otwarcie konta + moneyback od zakupów w sieci

Po kompromitacji nadszedł czas rehabilitacji. Więc wykorzystaj szansę.


Bank bez wątpienia będzie chciał odbudować nadszarpnięte zaufanie. Teraz oprócz moneybacku naliczanego od zakupów robionych w sieci, BNP Paribas postanowił dorzucić premię za samo otwarcie konta.

To nie pierwsza sprzedaż premiowana iKonta, którą zaoferował BNP Paribas. W poprzedniej promocji fundował tablety. Jednak ogłoszenie wyników akcji zakończyło się skandalem - niezgodnie z postanowieniami regulaminu bank postanowił nagrody przyznać tylko nielicznym. Wskutek lawiny reklamacji i szumu medialnego, ostatecznie postanowił zmienić decyzję i przyznał tablety każdemu kto spełnił warunki promocji

Teraz nagrody są skromniejsze, ale też nie do pogardzenia. A warunki do spełnienia jeszcze prostsze. BNP Paribas wraz z organizatorem akcji - Agorą, płaci 70 zł za otwarcie konta.

iKonto daje też wspomniany zwrot 3% od zakupów internetowych dokonywanych kartą w systemie PayU. Takich możliwości jest więc sporo, na czele z Allegro. Z moneybacku można zyskać do 50 zł miesięcznie, a w ciągu roku nawet 600 zł. 


Z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które dotąd nie były klientami BNP Paribas, tj. nie posiadały żadnych produktów. Nie mogą w niej brać udziału - co jest standardem - obecni pracownicy banku, ale - to nowość - także byli pracownicy!

Kroki do premii są proste. Najpóźniej do 16.11.2014 r. należy: 

 • zarejestrować się i założyć swój profil w aplikacji na stronie organizatora
 • kliknąć w link w otrzymanej wiadomości i w ten sposób złożyć wniosek o otwarcie iKonto wraz z kartą debetową MasterCard debit, wykonać przelew autoryzujący i aktywować konto
 • do 10.12.2014 r. wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 150 zł
 • o przyznaniu nagrody organizator powiadomi mailem do 19.12.2014 r. 
 • do 27.12.2014 r. należy jeszcze uzupełnić w aplikacji na stronie organizatora numer swego aktywnego iKonta oraz adres zamieszkania

Nagroda zostanie wypłacona do 31.12.2014 r. Regulamin promocji nie zawiera klauzuli lojalnościowej, co oznacza, że jeśli iKonto zechcesz zamknąć, będziesz mógł to zrobić bez konsekwencji nawet w dniu wypłaty premii.


Aby konto było bezpłatne należy zapewnić comiesięczny wpływ w kwocie min. 1 000 zł (w przeciwnym wypadku bank popierze opłatę 9 zł). Również darmowa może być karta płatnicza, ale pod warunkiem wykonania płatności kartą na co najmniej 200 zł miesięcznie. Jeśli tego nie zrobisz, zapłacisz 6 zł.

Ważna uwaga: maile od organizatora wysyłane z adresu np-reply@agoraperformance.pl mogą wpadać do folderu SPAM. Sprawa ta została zauważona i zgłoszona przez jednego z czytelników bloga, za co bardzo dziękuję.

Moim zdaniem aktualna promocja jest papierkiem lakmusowym BNP Paribas. Po doświadczeniach z poprzednią akcją banku, gdzie wielu klientów po dziś dzień czeka na swój tablet (do tego grona zaliczam się również ja), teraz akcja musi wypalić. Bank nie może pozwolić sobie na drugą kompromitację na taką skalę jak to miało miejsce niedawno. Premia 70 zł jest może niewielka względem wartości wcześniej prezentowanego tabletu, ale nie spodziewam się by w najbliższym czasie BNP Paribas miał być hojniejszy. 

2 komentarze:

 1. Bardzo dobre konto, fajna premia, małe wymagania.. nic ino brać póki dają

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bym założył, ale już mam w związku z promocją tabletową. W niej najgorsze jest to, że konto trzeba trzymać 12 miesięcy. A tutaj zgarnia się 70 zł i konto można zamykać

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...