Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie z BZ WBK teraz przez cały październik!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.10.2014

Darmowe parkowanie z BZ WBK teraz przez cały październik!

Promocja serwowana przez Bank Zachodni, który umożliwia parkowanie za darmo, wraca w nowym wydaniu.


Teraz zmotoryzowani klienci banku mogą korzystać z darmowego parkowania przez cały miesiąc. Trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.


Przede wszystkim zwrot za płatności jest ograniczony do sumy 20 zł na cały miesiąc. Daje to jednak swobodne parkowanie przez kilka godzin w strefach płatnego parkowania w następujących miastach:

Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław

Aby skorzystać z promocji należy posiadać aplikację BZWBK24 mobile i za jej pomocą opłacić parking. Uprawnieni do zwrotu są wszyscy użytkownicy aplikacji, co oznacza, że nie ma potrzeby dodatkowego zgłoszenia czy rejestracji w promocji. 

Jeśli dotąd nigdy nie korzystałeś z mobilnych płatności za parking, musisz pamiętać o uprzednim przygotowaniu. Auto należy bowiem oznaczyć za pomocą identyfikatora - naklejki albo ulotki. Taki identyfikator można uzyskać w placówkach BZ WBK lub wydrukować samodzielnie ze strony internetowej banku.

Zwrot środków za październikowe wydatki na parkowanie ma nastąpić do 21.11.2014 r. Wczytując się w regulamin promocji, warto zauważyć, że pula środków przewidzianych na wypłatę zwrotów jest ograniczona do 50 000 zł. Swego czasu bank zapowiedział jednak, że jeśli pula taka zostanie wykorzystana w czasie trwania akcji, wówczas poinformuje o tym na swojej stronie internetowej.


Komu najbardziej się opłaci?


Czy 20 zł to dużo na parkowanie w centrach miast? Przeanalizowałem to z cennikami stref płatnego parkowania w wybranych miejscowościach:

Miejscowość
Opłata za 1. godzinę parkowania w najdroższej strefie
Ile czasu zyskasz na parkowanie (licząc postoje po max. 1 h), wykorzystując
zwrot 20 zł od BZ WBK
Białystok
2,40 zł
8 godz. 20 min.
Gdańsk
3,00 zł
6 godz. 40 min.
Łódź
2,00 zł
10 godz.
Poznań
3,00 zł
6 godz. 40 min.
Słupsk
2,50 zł
8 godz.
Warszawa
3,00 zł
6 godz. 40 min.
Wrocław
3,00 zł
6 godz. 40 min.

Jak widać, wszystko zależy od miejsca, gdzie mieszkasz lub gdzie przyjdzie Ci podróżować i parkować. Z wymienionych wyżej miast, najlepiej w tym przypadku wypada Łódź, gdzie limit BZ WBK pozwoli Ci parkować przez 10 godzin. A jeśli zdecydujesz się na wykupienie biletu na całodniowe parkowanie (który w Łodzi kosztuje 10 zł) to dzięki promocji banku zyskasz aż dwa dni beztroskiego, darmowego parkowania w strefie.

Jeśli nie posiadasz konta osobistego w BZ WBK, o kontakt pracownika banku w tej sprawie możesz zawnioskować tutaj.

Źródło grafiki: blog.bzwbk.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...