Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kasa w kieszeni od Kasy Stefczyka - konkurs dla każdego

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

24.10.2014

Kasa w kieszeni od Kasy Stefczyka - konkurs dla każdego

Zabawa jest dostępna dla wszystkich - nie trzeba nawet być klientem SKOKu.

Nie musisz zakładać konta czy lokaty. Nie musisz brać kredytu. Nie musisz aktywnie korzystać z karty. Nic nie musisz. Wystarczy, że chcesz. Jeśli weźmiesz udział w konkursie możesz zgarnąć jedną z wielu nagród.

Niniejszy wpis o promocji przygotowanej przez Kasę Stefczyka to debiut tej instytucji na blogu bankobranie. Promocja jest warta uwagi ze względu na brak wymogu posiadania jakichkolwiek produktów w SKOKu.

W mobilnej grze "Kasa w kieszeni" udział mogą brać wyłącznie posiadacze urządzeń z systemem iOS, Android lub Windows Phone. A jednym z warunków uczestnictwa jest też posiadanie konta w serwisie facebook.com lub konta gmail.com. 

Zadaniem uczestnika gry jest zdobywanie puntów w mini-grach: pracując, robiąc zakupy czy pomagając sąsiadom w segregacji śmieci. Dalej można robić zakupy dóbr. A warto będzie też odwiedzać placówki Kasy Stefczyka (oczywiście te w grze), gdzie dostępne produkty pozwolą osiągnąć lepsze wyniki. Te zostaną z kolei przeliczone na cechy bohatera gry (Stefana lub Stefanii) takie jak oszczędność, zdrowie, społeczność i ekologia. Cechy te będą się rozwijały wraz ze zmianą zakresu posiadanych dóbr.

Siedemnaście osób, które uzyskają najlepsze wyniki etapu otrzymają nagrody rzeczowe. Każdy z tych etapów trwa tydzień - aktualnie do rozegrania zostały jeszcze trzy pełne etapy 27.10-2.11., 3-9.11 oraz 10-16.11.2014 r. 


W pierwszym i trzecim z w/w etapów nagrodami są:
  • tablet ASUS Fonepad 7 ME175CG 8GB 
  • zestaw: lampa rowerowa przednia BikePro Scream BPM170-DL oraz lampy rowerowa tylna Walle BPM-2SL
  • 15 pendrive'ów w kształcie bohatera gry

Z kolei podczas etapu rozgrywanego w okresie 3-9.11.2014 r. do wygrania będą: 
  • głośnik stereo JBL Flip 
  • słuchawki Pioneer SE-MJ711 
  • 15 pendrive'ów w kształcie bohatera gry

Zgodnie z regulaminem promocji każdy uczestnik promocji może wygrać jedną z nagród głównych oraz tylko jeden pendrive.

Moim zdaniem: co prawda nagrody nie rzucają na kolana, a ich łączna wartość być może jest niższa, niż koszty przygotowania gry, ale za to zabawa może być wciągająca i pouczająca:


Za duży plus należy uznać też fakt, że w zabawie mogą wziąć udział wszyscy, a nie tylko klienci Kasy Stefczyka. To ewenement. W moim kilkuletnim aktywnym bankobraniu oraz obserwacji rynku bankowego, nie przypominam sobie podobnej sytuacji. Dlatego w ratingu ofert przyznaję trzy gwiazdki. Oby więcej takich akcji i może ciut cenniejszych nagród. 
Źródło grafik: kasawkieszeni.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...