Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zegar tyka, a czy Ty zgłosiłeś się już po swoją premię?

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

3.10.2014

Zegar tyka, a czy Ty zgłosiłeś się już po swoją premię?

Jeśli z założeniem lokaty z premią 50 zł zwlekałeś to pamiętaj, że to ostatnie chwile akcji!

Duży rozgłos promocji Lokaty Happy Idea Banku spotkał się z równie dużym zainteresowaniem. Więc jeśli Ty jeszcze nie skorzystałeś z tego banalnie prostego sposobu na łatwy zarobek 50 zł, czas najwyższy by to zmienić.

Najpóźniej do niedzieli, tj. 5.10.2014 r. wystarczy złożyć za pośrednictwem dedykowanej strony wniosek o przystąpienie do promocji. Wystarczy wpisać w nim adres e-mail (jeśli lokaty zamierzasz zakładać na członków rodziny, za każdym razem należy podać inny adres), na który otrzymasz link. Dzięki niemu będziesz mógł założyć lokatę na stronie internetowej banku (pamiętaj, by zrobić to również najpóźniej do 5.10.2014 r.). Dostaniesz też czas na przelanie środków. A lokatę założysz nie byle jaką, jeśli spojrzeć na obecny poziom oprocentowania lokat bankowych. Lokata Happy w Idea Bank da Ci 5% w skali roku. Jest to oprocentowanie stałe, a środki deponujesz na 3 miesiące. Lokatę możesz założyć w przedziale kwotowym od 1 000 do 10 000 zł.

Lokatę możesz założyć bez dodatkowych produktów. Nie musisz też zakładać konta osobistego.

Na opłacenie złożonego wniosku o lokatę będziesz miał 14 dni. Do 10.11.2014 r. organizator akcji poinformuje Cię drogą mailową o przyznaniu premii, a żebyś ją otrzymał niezbędne będzie jeszcze wypełnienie formularza z danymi do przelewu. Czasu będziesz mieć jednak sporo, bo aż do 30.11.2014 r. Do 5.12.2014 r. premia 50 zł powinna być już na Twoim koncie.

Nie chcę powtarzać się o zaletach promocji i lokaty, bo możesz o nich przeczytać przy pierwotnym opisie "Lokaty z premią". W ratingu ofert propozycja Idea Banku zasługuje moim zdaniem na bezdyskusyjne pięć gwiazdek.

Jeśli będziesz nowym klientem Idea Banku,  tzn. nigdy nie posiadałeś tam jakichkolwiek produktów, wniosek o przystąpienie do promocji możesz złożyć tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...