Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BIZ Bank daje tablet do konta. Ale warunków jest kilka

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

21.10.2014

BIZ Bank daje tablet do konta. Ale warunków jest kilka

Tablety stały się bardzo popularnym gadżetem, więc banki rozdają je na potęgę.

Tym razem prezent taki można otrzymać od BIZ Banku. Aby go dostać należy mieć firmę i otworzyć konto. Ale to niejedyny warunek uprawniający do zdobycia nagrody. Kluczowe jest skorzystanie z kredytu.

Wpis ten jest wyjątkowy z dwóch przyczyn: dotyczy bankobrania powiązanego z wzięciem kredytu oraz produktów skierowanych nie do klientów indywidualnych, ale prowadzących działalność gospodarczą.

Zasadą bankobrania jest zarabianie na bankach i organizowanych przez nie promocjach z gwarantowanymi nagrodami i premiami - to powtarzałem na blogu wielokrotnie. Tablet jest co prawda nagrodą kuszącą, ale cel nie zawsze uświęca środki. Wartość nagrody mogą bowiem w tym przypadku przewyższyć koszty kredytowe. Jednak jeśli to potrzeba kredytowa jest na pierwszym miejscu to przy okazji warto się zastanowić czy czegoś przy tej okazji nie uszczknąć dla siebie. 

Promocja BIZ Banku skierowana jest dla osób, które skorzystają z Kredytu BIZ Ekspressowego w kwocie min. 40 000 zł. Tablet Samsung GALAXY Tab 4 7.0 (Wi-Fi) dostaną jednak dopiero wtedy, gdy zdecydują się także na otwarcie konta firmowego wraz ze zobowiązaniem dokonywania comiesięcznych wpłat w wysokości min. 2 000 zł. Oprócz tego należy również dokonywać co miesiąc płatności kartą na sumę co najmniej 500 zł.

Zasady promocji zobowiązują do spełniania powyższych warunków dotyczących zapewnienia wpływów oraz transakcji kartą przez dość długi okres lojalnościowy - aż 24 miesięcy. Jeśli w danym miesiącu warunki te nie zostaną zrealizowane, bank na szczęście nie będzie wymagał zwrotu nagrody, ale pobierze opłatę karną w wysokości 30 zł. 

Z oferty kont firmowych w BIZ Banku można wybrać BIZnes konto acive lub BIZnes konto max. Zgodnie z regulaminem, promocja obowiązuje do 28.11.2014 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Moim zdaniem chęć zdobycia tabletu nie powinna determinować do zaciągania zobowiązania kredytowego na aż tak dużą kwotę. Więc nagroda ta nie może być celem samym w sobie. Negatywnie jawi się również wymóg utrzymywania konta aż przez dwa lata. Stąd w ratingu ofert promocja zasłużyła na dwie gwiazdki.

1 komentarz:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...