Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Posiadaczu karty VISA, na Allegro masz do wzięcia nawet 500 zł

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

29.10.2014

Posiadaczu karty VISA, na Allegro masz do wzięcia nawet 500 zł

Banki wszem i wobec promują swe aplikacje mobilne. Podobnie robi Allegro. 


A zyskać w tym przypadku może każdy posiadacz karty VISA - bez względu na to czy jest to karta kredytowa, czy debetowa. Nie liczy się też bank, który kartę Ci wydał.

Promocja "Kupon na wysyłkę do 25 zł z Visa" trwa do 16.11.2014 r. Aby uzyskać kupon na wysyłkę do 25 zł należy:


 • dokonać w w/w okresie zakupu na Allegro za pomocą aplikacji mobilnej i zapłacić za transakcję kartą VISA


Liczba kuponów jest ograniczona do jednego na każdą transakcję oraz do 20 na każdego uczestnika promocji. Dzięki temu można więc zyskać nawet 500 zł!

Kupon na wysyłkę do 25 zł z VISA można wykorzystać jako rabat kosztów dostawy lub zwrot kosztów dostawy na daną transakcję na Allegro. Jeśli koszty te będą niższe, nie uzyskasz zwrotu różnicy. 

Szczegóły promocji znajdziesz na stronie dedykowanej promocji. 

Moim zdaniem promocja jest ciekawa, gdyż nie wyklucza klientów żadnego z banków. A, że wiele z nich wydaje właśnie karty VISA, na pewno nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem jej we własnym portfelu. Dzięki tej promocji postanowiłem przyśpieszyć zakup kilku prezentów na święta, więc uda mi się w ten sposób nieco zaoszczędzić.

Jeśli często kupujesz na Allegro i płacisz za pośrednictwem PayU możesz skorzystać ze stałego zwrotu, jaki daje BNP Paribas - a teraz iKonto w BNP Paribas założysz z gwarantowaną premią 70 zł


Źródło grafiki: kupony.allegro.pl

2 komentarze:

 1. Allegro rullezz. Ciekawe co oni mają z tego że oddają ludziom pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Kasę mają, kasę! Popularyzują apkę byś zakupy robił częściej. Już nie będzie celebry, że siadasz do kompa, szukasz, kupujesz, ale pojedziesz w tramwaju i wpadnie Ci do głowy, że sobie coś kupisz więc kupisz.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...