Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zarabiaj na bankach. Odbierz swoją unikalną receptę na bankobranie

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

27.10.2014

Zarabiaj na bankach. Odbierz swoją unikalną receptę na bankobranie

Jeszcze nigdy dodatkowy, comiesięczny zarobek nie był tak łatwy. 


Mr. Złotówa udziela indywidualnych porad, jak korzystać z promocji bankowych, by zyskać najwięcej. Darmową receptę na bankobranie otrzyma każdy Czytelnik bloga. 


Na tym blogu nie raz przekonywałem już o tym, że zarabianie na bankach nie tylko się opłaca, ale też nie kosztuje zbyt dużo wysiłku. Ale teraz śmiało można powiedzieć, że dla Ciebie, Drogi Czytelniku Bankobrania, jest wprost na wyciągnięcie ręki. 

Dzięki recepcie na bankobranie otrzymasz gotową odpowiedź na pytanie o to, w jaki sposób korzystać z ofert banków i zarabiać przy tym... 100, 200, 300 zł miesięcznie, a nawet więcej! Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, a ja przyślę Ci gotową receptę, przygotowaną na podstawie przekazanych mi informacji.

Przejdź do formularza

Nie wiesz, jak sobie poradzić w gąszczu promocji? Zastanawiasz się, które z polecanych przeze mnie kont wybrać, aby czerpać najwięcej zysków? Myślisz: czy opłaca mi się skorzystać z tej konkretnej promocji, a może warto zaczekać na kolejną? Ile ja mogę na tym zarobić? Pytań nurtujących bankobiorców, zwłaszcza tych początkujących,  jest całe mnóstwo. Wiem coś o tym, bo przecież sam kiedyś zaczynałem moją przygodę z zarabianiem na bankach. Chcę Ci pomóc i podzielić się doświadczeniem.

Każda przygotowana przeze mnie recepta będzie szyta na miarę Twoich potrzeb, Drogi Czytelniku. Oznacza to, że zaproponuję rozwiązania najbardziej optymalne dla Twojego portfela, odpowiadające Twojemu stylowi życia i ponoszonym w związku z nim wydatkom. Właśnie dlatego przygotowałem specjalny formularz, na podstawie którego będę mógł udzielić porady. Ale bez obaw, to tylko kilka prostych i krótkich pytań. Jego wypełnienie na pewno nie sprawi Ci żadnych problemów.

Przejdź do formularza

Jeśli jeszcze nie przekonałem Cię do tego byś zgłosił się po receptę to pomyśl, że nowe propozycje banków pojawiają się każdego dnia. Ze wszystkich nie sposób skorzystać,  z niektórych na dany moment może wręcz nie warto - np. gdy premie są mało satysfakcjonujące szkoda rozpoczynać współpracę z bankiem i tracić tym samym status nowego klienta, który może się przydać w przyszłości przy okazji jakiejś ekstra promocji. Pytań i rozterek możesz mieć naprawdę całe mnóstwo, sam je miewałem i miewam. Bankobranie praktykuję jednak już od kilku lat, od kilku miesięcy dzielę się tym na blogu, a teraz chcę postawić jeszcze jeden krok. Udzielić Ci pomocy w wyborze optymalnych rozwiązań, które będą odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb. Każdy ma przecież inne dochody, każdy ma inne wydatki, każdy ma inne oczekiwania. Bazując na nich i opierając się na mych doświadczeniach,  postaram się zaproponować rozwiązanie idealne dopasowane do Ciebie. Czy z wystawionej recepty skorzystasz to już oczywiście Twoja decyzja.

Udzielana przeze mnie pomoc jest absolutnie bezpłatna. Abym mógł poznać Twą sytuację proszę, wypełnij krótką ankietę - niezbędną niczym wywiad przed pierwszą wizytą lekarską. Twoje rzetelne podejście do odpowiedzi na postawione w nim pytania jest kluczem do Naszego wspólnego sukcesu. Nie koloryzuj, proszę. Lepiej zaniżaj, aniżeli zawyżaj. W taki sposób dojdziemy do unikalnego rozwiązania, które da Ci pożądane efekty czyli solidne zyski z bankobrania. A dla mnie oczywiście satysfakcję z powodu zadowolonego Czytelnika :)

Przejdź do formularzaŹródło grafiki: freedigitalphotos.net

6 komentarzy:

 1. a nie trzeba inwestować w to za dużo pieniędzy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie są wydatki ponad budżetowe. Zarabiać możesz przy okazji codziennych zakupów, płatności kartą. Formularz zawiera pytania mające określić Twoje aktualne, uśrednione wydatki i pod te dane tworzona jest recepta

   Usuń
 2. Jeżeli miałem konta z bonusami w Getin Banku i Getin Online i zamknąłem w tym roku te konta po otrzymaniu wszystkich możliwych bonusów to czy jeżeli założe ponownie któreś z tych kont to będe mógł otrzymać ponownie premie ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zależy od regulaminu i z jakiej teraz promocji chciałbyś skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
 4. np Aktywna karta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunkiem jest nieposiadanie konta min. od 1.6.13 i to GO, jak i OO

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...