Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank premiuje. Stówka do wzięcia

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.11.2014

mBank premiuje. Stówka do wzięcia

Niechaj wiadomość idzie w sieć: 100 zł możesz szybko mieć!


Cenisz sobie szybki zarobek bez wysiłku? Lubisz premie finansowe na swym koncie? Masz więc żyłkę bankobiorcy i stajesz się tym samym kandydatem do zgarnięcia 100 złotych!

mBank zaproponował promocję: Konto z bonusem. Zasady akcji są całkiem proste, a warunki prowadzenia konta zbliżone do tych w Inteligo. Mając na uwadze popularność programu poleceń w Inteligo, myślę, że ta promocja również większości przypadnie do gustu.

Mogą w niej wziąć udział wyłącznie osoby, które dotąd nie posiadały konta w mBanku. Jeśli spełniasz ten warunek, wystarczy:

 • złożyć wniosek o otwarcie eKonta w mBanku (liczą się wyłącznie linki partnerów mBanku, a że do nich należę, możesz skorzystać właśnie z powyższego)
 • w pierwszym miesiącu, następującym po miesiącu w którym zawarto umowę spełnić następujące warunki:- zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł- dokonać i rozliczyć płatności kartą na łączną sumę min. 250 zł (oraz nie anulować ich także w kolejnym miesiącu)
 • w kolejnym, tj. drugim miesiącu po miesiącu w którym zawarto umowę spełnić następujące warunki:- zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 złdokonać i rozliczyć płatności kartą na łączną sumę min. 250 zł (oraz nie anulować ich także w kolejnym miesiącu)


I to wszystko. Premię dostaniesz w dwóch transzach po 50 zł - każda z nich będzie wypłacana najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Aby ułatwić wzrokowcom, postanowiłem przedstawić to graficznie:Za duży plus promocji należy poczytać fakt, żregulamin promocji nie zawiera nawet wymuszeń (jak często to bywa w innych tego typu promocjach) zgód na marketing, przesyłanie informacji handlowych itd. Nie ma w nim również klauzuli lojalnościowej, dzięki czemu z konta możesz zrezygnować bez konsekwencji, kiedy tylko zechcesz. Porady jak szybko i skutecznie wypowiedzieć umowę znajdziesz w niezbędniku bankobiorcy.

Moim zdaniem propozycja mBanku jest świetną okazją dla każdego kto nie posiadał i nie posiada tam konta. Osobiście mogę żałować, że ja tego warunku promocji nie spełniam. Jeśli w Twoim przypadku jest inaczej, polecam skorzystanie z tej okazji na 100 zł premii. W unikatowym, stosowanym tylko na blogu bankobranie ratingu ofert, promocja mBanku zdobywa mocne cztery gwiazdki. Do braku kompletu, czyli pięciu gwiazdek, przyczynił się jedynie fakt wykluczenia z udziału w premiowaniu wszystkich dotychczasowych klientów - nawet tych sprzed lat.

Otwarcie i prowadzenie eKonta jest bezpłatne (bez jakichkolwiek warunków), podobnie jak przelewy krajowe, zlecane przez bankowość internetową. Karta do konta również nie będzie Cię nic kosztować, jeśli w miesiącu wykonasz nią płatności na sumę min. 100 zł.

Konto możesz założyć online (zawarcie umowy potwierdzając przelewem z Twego konta w innym banku), za pośrednictwem kuriera lub w placówkach mBanku. Wniosek o otwarcie należy złożyć online.

Skorzystaj i zarób 100 zł:Źródło grafiki: 1) freedigitalphotos.net 2) oprac. własne 3) mbank.pl

9 komentarzy:

 1. swietna grafika, do kazdej oferty powienienes taką robić, bardzo ulatwia zycie. druga sprawa. obrot kartą mozna robic placac nią przez internet? czy z wylaczeniem internetu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wyklucza płatności internetowych.

   Usuń
 2. Dobra propozycja i to nie tylko dlatego że możemy zyskać wspomnianą premię ale jeśli ktoś jeszcze nie posiada ekonta to czas najwyższy przy tej okazji stać się jego posiadaczem. Pomimo upływu lat jest to jedno z czołowych kont osobistych w PL. Jestem tylko ciekaw czy w najbliższym czasie mBank nie zafunduje posiadaczom eKonta jakiejś płatnej opcji co w ostatnich dniach praktykuje co raz więcej banków co jest skutkiem ubocznym spadku opłat interchange

  OdpowiedzUsuń
 3. czy jak przekształcę to ekonto w ekonto darmowe bankomaty albo mobilne to zostanę wydalony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wyklucza takiej zmiany, a numer rachunku w tej sytuacji nie ulegnie zmianie, więc nie powinno być problemu.

   Usuń
 4. minął miesiąc w którym miałem mieć wypłacone 50 zł. nie dostałem pieniędzy. co teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli miałeś wymagany min. wpływ i płatności, a nie ma premii to zostaje zgłoszenie reklamacji. Zgodnie z regulaminem promocji możesz to zrobić na wiele sposobów:
   "Reklamacje związane z uczestnictwem w Promocji, Uczestnik Promocji może składać pisemnie na adres: mBank S.A. Bankowość Detaliczna mBanku S.A. Wydział Obsługi Klientów, Skrytka Pocztowa 2108, Łódź 2, z dopiskiem
   'Rachunek z premią 100 zł', drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na adres: kontakt@mBank.pl, w placówce Banku lub poprzez zgłoszenie ich na mLinii pod numerem telefonu: 801 300 800, +48 42 6 300 800."

   Myślę, że wystarczy tu krótka informacja, że w mimo wykonania w styczniu wszystkich czynności wymaganych regulaminem, do końca lutego nie wpłynęła premia i prośbą o weryfikację i wyjaśnienie sprawy.

   Usuń
  2. a co z tym wpisem w regulaminie?

   4. Istnieje możliwość przyznania Uczestnikowi Promocji zwrotu w pełnej wysokości 100 zł po spełnieniu warunków opisanych
   w § 4. ust. 2 i 3 w drugim miesiącu następującym po miesiącu, w którym zawarto Umowę.

   to by oznaczało, że jeszcze za szybko na reklamowanie.

   Usuń
  3. Mnie też bank nie wypłacił premii w marcu. Po zgłoszeniu reklamacji 18.03 i kilkunastokrotnym wydzwanianiu na infolinię i zwodzeniu przez bank wreszcie doczekałam się wpływu 50 zł w dniu 07.04. Z Bank jak to określił był to "jednostkowy błąd systemowy". Tak więc jeszcze miesiąc czekam na kolejną wypłatę i zamykam konto bo bank nie jest godny zaufania i liczy na to że ludziska zapomną albo nie dopatrzą się na swoim wyciągu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...