Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata z dobrym oprocentowaniem i bonusem 50 zł

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.11.2014

Lokata z dobrym oprocentowaniem i bonusem 50 zł

Coraz częściej można ugrać dodatkowe profity przy zakładaniu lokat.


Może i samo oprocentowanie na lokatach jest aktualnie mizerne. Ale realny zarobek na nich możesz coraz częściej podwyższyć korzystając z dodatkowych gratyfikacji.

Po niezwykle dużej popularności lokat z bonusami, gdzie Idea Bank dopłacał 50 zł, a Meritum Bank dorzucał nawet 60 zł, mamy kolejną ofertę lokaty z premią, ale tym razem nie w gotówce.

Aviva, znana przede wszystkim z ubezpieczeń, coraz prężniej działa w zakresie doradctwa finansowego. Aktualnie do wizyty w jej placówkach zachęcić ma całkiem dobrze oprocentowana lokata i dodatkowy bonus - kupon o wartości 50 zł.

Oferta Avivy to 3-miesięczna lokata, oprocentowana 4% w skali roku. Obowiązuje po uprzednim zgłoszeniu za pośrednictwem dedykowanego formularza. W nim możesz wskazać miasto, w którym najdogodniej będzie Ci spotkać się z doradcą Avivy. Można wybrać: Gdańsk, Gdynię, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawę, Wrocław.

Spotkanie jest niezbędne, by skorzystać z promocji. Na promocyjnej lokacie zdeponować można od 5 do 20 000 zł. Na takim spotkaniu otrzymasz też kupon, który jest bonem o wartości 50 zł. Można go wykorzystać przy zawieraniu umowy ubezpieczenia: komunikacyjnego, podróżnego, mieszkania lub domu, za pośrednictwem kanału direct lub biur Aviva Centrum Finansów.

Moim zdaniem ani oprocentowanie lokaty, ani premia od Avivy nie zwalają z nóg. Tym bardziej, że bonus wykorzystać można wyłącznie na "produkty własne" ubezpieczyciela. Nie mając przekonania do tego typu rozwiązań, w ratingu ofert przyznaję powyższej promocji dwie gwiazdki. Gdybym się jednak zdecydował na skorzystanie z oferty, wcześniej na pewno porównałbym też propozycję ubezpieczeń Avivy z konkurencją. Może się bowiem okazać, że mimo 50-złotowej zniżki, zakupiona polisa niekoniecznie okaże się tańsza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...