Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rok 2015 to może być dobry rok w bankobraniu! Zapowiedź wyższego moneybacku

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

12.11.2014

Rok 2015 to może być dobry rok w bankobraniu! Zapowiedź wyższego moneybacku

Rzadko się zdarza, by bank zapowiadał promocję z tak dużym wyprzedzeniem.


A jednak, już znamy trochę szczegółów nowego zwrotu od płatności kartą, jaki ma być naliczany użytkownikom konta w Toyota Banku.

W rozesłanej do mediów informacji prasowej, bank zapowiada aż 10-procentowy zwrot przy płatności kartą za paliwo. Informacja cieszy, tym bardziej, że może być zwiastunem licytacji i podbijania moneybacku przez banki.

Dotąd niekwestionowanym liderem pozostawał Getin Online, który na Koncie Tanie Zakupy oddaje 10% nie tylko za paliwo, ale też za zakupy w sklepach spożywczych, monopolowych i supermarketach. Toyota Bank oferuje za to promocję "8% mniej za paliwo". Więc rywalizacja się zaostrzy. Bankobiorcy mogą zacierać ręce. 

Moim zdaniem na ocenę i (ewentualny zachwyt nad ofertą) przyjdzie jeszcze czas. Miejmy nadzieję, że promocja nie będzie obwarowana - wydumanymi przez bankowców - warunkami. Jak tylko bank ujawni szczegóły propozycji, na pewno przeczytacie o nich na blogu bankobranie.


Źródło grafiki: toyotabank.pl

3 komentarze:

  1. Chętnie skorzystamy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W pliku nie ma nic o tym, że klient musi być nowy, ale to dopiero zapowiedź. Gdy bedą jakieś szczegóły, prosimy o informację.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie jakby jeszcze więcej banków zaoferowało podobne oferty wtedy by się bili o klienta dając coraz to lepsze oferty :)

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...