Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata 5% z ekstra premią 120 zł na groupon.pl

650 zł + 7% od mBanku625 zł od BNP Paribas800 zł za kartę Pekao

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

9.11.2014

Lokata 5% z ekstra premią 120 zł na groupon.pl

Lokaty z tak wysoką premią jeszcze nie było. Choć jest pewne "ale".


Lokata Happy nie daje o sobie zapomnieć. Cieszy się popularnością nie tylko dzięki wysokiemu oprocentowaniu, ale też ze względu na różne akcje na zasadzie "lokata z premią". 

Tym razem można zgarnąć aż 120 zł, chociaż nie każdy może być tą premią usatysfakcjonowany. 

Lokata Happy to 3-miesięczny depozyt, oprocentowany 5% w skali roku. Ulokować można na niej od 1 000 do 10 000 zł, co oznacza, że z odsetek zyskasz nawet 101,25 zł (przy kwocie 10 000 zł).

To już sporo. Ale jeszcze więcej, bo aż 120 zł premii, zyskasz zakładając lokatę z wykorzystaniem darmowego kuponu, dostępnego w serwisie zakupów grupowych groupon.pl. Trzeba jednak pamiętać, że jest to lokata wyłącznie dla nowych klientów, czyli takich którzy nie posiadali jeszcze jakiejkolwiek umowy z Idea Bankiem.

Groupon ważny jest do 30.11.2014 r. i w tym też czasie należy założyć i opłacić lokatę. Zgodnie z warunkami promocji "premia wypłacana jest do 21 dnia danego miesiąca za wszystkie lokaty aktywowane w poprzednim miesiącu kalendarzowym", co oznacza jej otrzymanie do 21.12.2014 r.

Wspomnianym "ale" czyli haczykiem oferty jest fakt niewypłacania premii w gotówce, ale w postaci środków do wykorzystania w serwisie groupon.pl (przy opisie promocji brak informacji o czasie w jakim środki należy wykorzystać). 

Powyższa promocja Lokaty Happy przypomina akcję Avivy, która do lokaty dorzuca kupon 50 zł. Można go jednak wykorzystać wyłącznie jako rabat przy wyborze jej produktów ubezpieczeniowych.

Moim zdaniem gotówka to gotówka - jakże konserwatywnie zabrzmiało ;) Cenię sobie nagrody wypłacane właśnie w formie pieniężnej, bo można z nimi zrobić co tylko się wymarzy. Hasło o dużej gratyfikacji za założenie lokaty może przyciągać, ale dalej można się niestety rozczarować - zwłaszcza gdy nie zamierzasz korzystać z zakupów na groupon.pl. Ale z drugiej strony takiego bonusu, jak powyższe 120 zł, zapewne nikt długo nie da - zwłaszcza za założenie lokaty. Stąd wysoka ocena w ratingu ofert: cztery gwiazdki.

3 komentarze:

 1. a już zaczynałem się cieszyć..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś korzysta z groupona to ma do zgarnięcia świetną premię

   Usuń
  2. Ceniący sobie premię w formie gotówkowej, pewnie niebawem mogą spodziewać się czegoś dla siebie ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do...