Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie - przywilej dla bankobiorców

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.11.2014

Darmowe parkowanie - przywilej dla bankobiorców

W tej promocji pieniądze nie leżą na ulicy. Ale na parkingu już jak najbardziej. 


Parkujesz w centrum miasta.  Ciasno, zgiełk,  szukasz parkomatu. Działa co drugi. Szukasz drobniaków, a tu złośliwość losu. Same "grube". Koszmar. Zobacz jednak jak życie sobie ułatwić.

Scenariusz II: Znajdujesz miejsce. Nie ruszasz się z auta. Sięgasz po telefon. Kilka kliknięć. Miejsce w strefie płatnego parkowania opłacone. Choć to żaden koszt. Bank zwróci Ci te opłaty.

Tak może wyglądać bieżący tydzień (do 21.11.2014 r. włącznie) dla klientów Banku Zachodniego WBK posiadających aplikację BZWBK24 mobile. Można w ten sposób zyskać nawet do 20 zł.

W promocji "Zwracamy za parkowanie z BZWBK24 mobile" darmowe parkowanie jest możliwe w następujących miastach:

Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław

Aby skorzystać z promocji nie potrzeba dodatkowej rejestracji. Należy jednak przygotować się do parkowania opłaconego mobilne.  Auto powinno być oznaczone - identyfikator w formie naklejki lub ulotki można pobrać w placówkach BZ WBK lub wydrukować ze strony banku.

Zgodnie z regulaminem promocji, zwrot zostanie wypłacony przez BZ WBK do 16.12.2014 r. Łączna pula zwrotów jest ograniczona do 10 000 zł. 

Jeśli chcesz by koszty użytkowania Twych czterech kółek były jeszcze niższe, zapoznaj się z kontem Getin Online, dającym 10 procent zwrotu za płatności kartą na stacjach benzynowych.

Moim zdaniem promocja jest godna uwagi zwłaszcza przez osoby posiadające już rachunek w BZ WBK. Cieszę się również, że mimo kolejnej edycji promocji, bank nie zdecydował się dotąd na wykluczenie z udziału w niej osób, które już wcześniej dostawały zwroty. Dzięki temu możemy zarobić wielokrotnie. A z Waszych maili wiem, że niektórzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych odsłon promocji, gdyż za każdym razem wykorzystują maksymalny dostępny limit.

Komu najbardziej opłaci się promocja BZ WBK? Postarałem się przeliczyć to przy okazji poprzedniej edycji promocji. Dzięki analizie dowiesz się w jakim mieście zwrot od banku pozwoli Ci parkować za darmo, nawet w samym centrum miasta, aż przez całe dwa dni.

Jeśli chcesz znaleźć swoją drogę do owocnego zarabiania na bankach, skorzystaj z darmowej recepty na bankobranie.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

4 komentarze:

 1. A co jak 10K się wyczerpie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostaniesz zwrotu

   Usuń
  2. Ale możesz uniknąć rozczarowania. BZ WBK zapowiada, że jeśli pula zwrotów wyczerpałaby się przed końcem promocji to poinformuje o tym na swym blogu: https://blog.bzwbk.pl/kategorie/promocje

   Usuń
 2. Przyznam że posiadam konto w BW WBK a nie wiedziałem o takiej możliwości parkowania z pomocą telefonu a teraz do tego jeszcze zwrot za parkowanie. Przy następnej okazji gdy pojawię się w Gdańsku, Gdynii czy na Helu będę musiał spróbować tej opcji tylko muszę najpierw zainstalować wspomnianą aplikację w moim smartfonie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...