Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs "Płać kartą i wygrywaj" czyli Apple i gotówka w roli głównej

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

11.11.2014

Konkurs "Płać kartą i wygrywaj" czyli Apple i gotówka w roli głównej

Banki na różny sposób próbują zachęcać do aktywnego korzystania z kart płatniczych.


Mają w tym cel: przy każdej okazji, gdy my płacimy kartą, zarabiają. Ale jeśli my możemy mieć z tego korzyści to dlaczego by nie sięgać częściej po plastik.


Niedawno zakończyła się "kartowa losomania" w BZ WBK i dopiero co wyłoniono w niej zdobywcę Audi A3 Sportback, a już mamy nowy konkurs dla posiadaczy kart - tym razem tylko kredytowych w Credit Agricole. Konkurs trwa od 3.11.2014 do 1.02.2015 r, a do wygrania jest sprzęt Apple oraz nagrody pieniężne - główna to 15 000 zł.

Nagrody rzeczowe przewidziane są dla najaktywniejszych użytkowników, którzy w danym etapie zabawy (kolejne tygodnie) wykażą się największą liczbą transakcji kartą w kwotach min. 20 zł.

W zależności od miesiąca zabawy do wygrania w każdym tygodniu listopada są po trzy iPhone 5S, w każdym tygodniu grudnia jeden z trzech iPod touch, a w etapach styczniowych jeden z trzech iPad mini.

W rundzie finałowej, bank nagrodzi najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe: "Jaki jest Twój przepis na udane zakupy?" (maksymalnie w 320 znakach) - zwycięzcy dostaną nagrody pieniężne pod warunkiem, że w całym okresie trwania konkursu zrobią transakcje swą kartą kredytową na łączną sumę min. 1 000 zł. 

A do wygrania są następujące sumki: 15 000, 10 000, 5 000 oraz 7 razy po 1 000 zł.

Aby wziąć udział w zabawie należy zarejestrować się na dedykowanej stronie, poprzez wysłanie wiadomości SMS, w placówkach lub na infolinii banku. Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie.

Moim zdaniem - już niejednokrotnie wygłaszanym na blogu - konkursy nie są priorytetem bankobrania. Stąd w ratingu ofert 3-gwiazdkowa nota. Jednak konkursy czy loterie są fajnym dodatkiem, który może przynieść niespodziewane zyski. Jeśli można połączyć je z innymi, aktywnymi promocjami to warto brać udział także w tego typu konkursie, jaki zaserwował nam Credit Agricole. A warto pamiętać, że w banku nadal trwa promocja,w  której można dostać do 1 000 zł za otwarcie konta osobistego

Jeśli nie interesuje Cię udział w konkursach, a chcesz zyskiwać pewne pieniądze, dzięki promocjom bankowym zgłoś się do mnie po najlepszą dla Ciebie receptę na bankobranie. Otrzymasz ją ode mnie bezpłatnie.


Źródło grafiki: credit-agricole.pl

6 komentarzy:

 1. Jest gdzies dostepna informacja ile transakcji wykonali zwyciezcy tego typu konkursów? Bo wiadomo, ze w wielu konkursach udział biorą "zawodowcy". Wiec jesli tygodniowo jest to jakaś wysrubowana ilośc, to nie ma sensu brac w tym udziału

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej takich informacji nie znajdziesz

   Usuń
 2. Zablokowali mi kartę za zbyt dużą ilość operacji :( I jak tu wygrać? Przeciez chyba o to w konkursie chodzi, by wykonac ich jak najwiecej, prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdarza się, że banki blokują kartę dla bezpieczeństwa, jeśli pod rząd wykonana jest spora liczba transakcji w tym samym miejscu lub na podobną kwotę. Zazwyczaj zaraz po tym kontaktuje się infolinia, potwierdza czy to Twoje płatności i niezwłocznie kartę odblokowuje - doświadczyłem tego w BNP Paribas i w Nordea.

   Usuń
  2. Kuriozum jakieś. Chcą by klient wygrał, ale i nie wygrał :-0

   Usuń
  3. Kuriozum tym bardziej, że karte zablokowali we wtorek o 24:00, w środę dzwoniłem do Visy dwa razy,w piątek wybralem sie osobiscie do banku i dopiero dzis odblokowali. Zatem 72h byla ona zablokowana. Wczesniejsze operacje wykonane na marne i 3 dni nie moglem dokonywac zadnych płatnosci karta

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...