Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Otwórz konto, a nagrodę sobie wybierz

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

6.11.2014

Otwórz konto, a nagrodę sobie wybierz

Spraw sobie lub zdobądź prezent dla kogoś. Wszystko w Twoich rękach.


Promocja nie narzuca klientowi konkretnej nagrody. Każdy może sobie wybrać to co mu najbardziej odpowiada.


A do wyboru masz jest jedną z trzech nagród:


  • ekspres do kawy KRUPS KP100B
  • kamera samochodowa Lark FreeCam 3.0
  • karta podarunkowa Rossmann o wartości 200 zł

Co chcesz otrzymać, wskazujesz już w momencie składania wniosku na stronie banku. Aby skorzystać z promocji wystarczy nie posiadać rachunku w Getin Online co najmniej od 1.06.2013 r., założyć Konto internetowe (Konto Perfekcyjne) wraz z kartą płatniczą i wykonać nią (lub za pomocą aplikacji iKasa)  płatności na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda zostanie wysłana dość szybko, bo do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały wymogi płatności kartą lub aplikacją. Więc jeśli uda Ci się podpisać umowę i wykonać płatności w listopadzie, prezent otrzymasz pod choinkę.

Regulamin promocji Konto z Nagrodą wymaga by po otrzymaniu nagrody wykazać się lojalnością i aktywnością. W przypadku rezygnacji z konta w ciągu pierwszych 12 miesięcy lub gdy w przynajmniej dziesięciu z dwunastu miesięcy nie wykonasz płatności kartą lub aplikacją na min. 300 zł, wówczas bank obciąży Cię kosztami nagrody - na szczęście proporcjonalnymi do czasu jaki upłynął. 

Konto Perfekcyjne prowadzone jest bezpłatnie w przypadku odnotowania comiesięcznego wpływu w kwocie min. 1 000 zł oraz wykonania płatności kartą na min. 400 zł.  W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9,99 zł. Opłata za kartę obligatoryjnie wynosi 2,99 zł miesięcznie.

Moim zdaniem jeśli szukasz konta z gwarantowaną nagrodą, którą np. przeznaczysz na świąteczny prezent dla kogoś bliskiego, skorzystać z promocji można. Ale wybór powinien być przemyślany. Tym bardziej, że jeśli przyjdzie Ci do głowy pomysł zamknięcia konta przed upływem okresu karencji, będziesz zwracać część wartości nagrody, która przez organizatora promocji jest jednak ciut wyśrubowana. Między innymi z tego powodu rating oferty to dość mizerne dwie gwiazdki. Jeśli jednak zdecydujesz się na konto z nagrodą...

Co Ci się najbardziej opłaci? Przed wyborem nagrody warto trochę pokalkulować. Ekspres do kawy bank wycenia na 184,50 zł, podczas gdy w niejednym sklepie internetowym można go znaleźć za 140 parę złotych. Nieco mniejsza rozbieżność jest w przypadku kamery, która w sieci kosztuje o tylko kilka złotych mniej od wartości podanej przez bank. Najklarowniej ma się więc propozycja karty podarunkowej - wartość nominalna jest także rzeczywistą, którą w całości możesz wykorzystać na zakupy.

Jeśli jednak żadna z nagród nie przypadła Ci do gustu, kup sobie coś samodzielnie za łatwo zgarniętą gotówkę. Bez klauzuli lojalnościowej, z gwarantowaną premią 100 zł, a do tego z szansą na prenumeratę czasopisma i czytnik Kindle 6 skorzystaj z konta Inteligo.

Źródło grafiki: getinonline.pl

2 komentarze:

  1. Na jaką ofertę banku się ostatnio nie spojrzy to każdy rozdaje coś w promocji a to tablet za otwarcie rachunku osobistego (BNP Paribas) czy założenie karty kredytowej (City handlowy) a to jakaś premia (i kolejny raz BNP Paribas) a to ekspres do kawy jak w tym przykładzie. Przełom października/listopada nie sprzyja udzielaniu kredytów, obecne oprocentowanie lokat nikogo nie przyciąga dlatego banki szaleją z innymi opcjami przyciągnięcia klienta

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna promocja tylko strasznie drogie konto. Ale jak dla kogoś będzie głownym to nawet tego nie odczuje

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...