Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Trzy ważne komunikaty dla zaangażowanych bankobiorców, których przegapić nie wolno [AKTUALIZACJA]

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

20.11.2014

Trzy ważne komunikaty dla zaangażowanych bankobiorców, których przegapić nie wolno [AKTUALIZACJA]

Sporo w bankobraniu się dzieje, więc dziś kilka spraw w pigułce.


Gdy przychodzi  do zakomunikowania aż tylu informacji, często poprzedza je pytanie: zacząć od dobrej czy złej wiadomości? W tym przypadku mamy jednak do czynienia  wyłącznie z dobrymi wieściami.

Informacje te dotyczą osób,  które w ostatnich trzech miesiącach korzystały z promocji: BNP Paribas, Idea Banku oraz Meritum Banku. Jeśli brałeś w nich udział przeczytaj koniecznie. Jeśli udziału nie wziąłeś, a masz ochotę zdobyć cenne nagrody lub zarobić, zajrzyj tutaj.


BNP Paribas rozsyła tabletyWyczekiwane, wreszcie są. A właściwie będą pewnie niebawem. Ale przecież lepiej późno niż wcale.

Przypomnę. W sierpniu BNP Paribas ogłosił promocję,  w której rozdawał tablety za otwarcie konta i spełnienie banalnie prostych warunków.  Gdy nadszedł czas ogłoszenia wysyłki nagród, bank zaczął kombinować i nagle rozumiał regulamin inaczej niż każdy inny. Pod naciskiem sfrustrowanych klientów i w związku z szumem jaki pojawił się na blogach oraz w mediach, szefostwo BNP Paribas postanowiło tablety wysłać każdemu uczestnikowi promocji, który spełnił warunki regulaminu promocji.

Na skrzynki mailowe zdobywców tabletu trafiła właśnie wiadomość:

Treść maila, jaki dostali uczestnicy promocji BNP Paribas

Prawda, że cieszy? Ale to nie wszystkie profity, jakie w ostatnim czasie mogliście uzyskać w bankobraniu. Poniżej przypomnienie dotyczące dwóch niezwykle popularnych akcji promocyjnych lokat Idea Banku oraz Meritum Banku. Czas leci nieubłaganie,  więc nie przegap terminów,  w których należy spełnić ostatnie warunki uprawniające do zdobycia premii finansowych.


Lokata z premią - czyli mail od AgoryPromocja Lokata z premią została przygotowana przez Idea Bank oraz Agorę, firmę będącą właścicielem m.im. serwisu gazeta.pl. W akcji można było załapać się na premię 50 zł za otwarcie Lokaty Happy.

Organizator promocji zgodne z regulaminem do 10.11.2014 r. powinien rozesłać maile do osób, które założyły lokatę. Sprawdź więc swoją skrzynkę mailową (zajrzyj też do folderu ze spamem, bo często właśnie tam "wpada" ta wiadomość). W mailu znajdziesz informacje co dalej zrobić. Do końca listopada uczestnik promocji powinien bowiem uzupełnić swe dane, m.in. numer rachunku,  na który będzie miała być wypłacona premia 50 zł. A wypłata nastąpi najpóźniej do 5.12.2014 r.


 Oferta na 5+ - czytaj maile od ComperiaBonusPromocja ta była akcją Meritum Banku i serwisu ComperiaLead. Za otwarcie Lokaty Start można było załapać się na premię do 60 zł, a dodatkowo też mieć szansę na wygranie iPhone 6.

Tu czasu zostało więcej. Organizator promocji maile powiadamiające o przyznaniu premii ma rozesłać do 10.12.2014 r. Również będzie potrzebna Twa reakcja i uzupełnienie danych do realizacji wypłaty premii. Ale przy tej promocji pamiętaj też o jeszcze jednym. W związku z podziałem premii na dwie części, czyli 55 i 5 zł, aby nie przepadła Ci ta mniejsza kwota, do 3.12.2014 r. skorzystaj z aplikacji mobilnej Meritum Banku.

Jeśli ostrzysz sobie zęby na iPhone'a, bądź czujny i gotowy. Zarezerwuj też kwotę min. 1 000 zł na rachunku w Meritum. W przyszłym tygodniu powinieneś dostać SMS od banku o terminie, w którym będzie możliwe założenie Lokaty na Czas. A właśnie jej otwarcie umożliwia zdobycie nagrody rzeczowej. Jest ich jednak tylko pięć,  a trafią do tych, którzy najszybciej założą depozyt.

W powyższej promocji premie mają zostać wypłacone najpóźniej do 24.12.2014 r.

Parafrazując słowa klasyka... bankobiorcę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy. Więc koniecznie nie zapomnij o spełnieniu ostatnich warunków promocyjnych, które dzielą Cię od zgarnięcia premii. Zapisz sobie przypomnienie w telefonie, może na lodówce powieś żółtą karteczkę. Albo zastosuj swój indywidualny sposób na zapamiętanie, by potem nie zarzucić sobie już był w ogródku, już witał się z gąską (czyt. premią). 

Jeśli załapałeś się na jedną lub więcej powyższych promocji, daj się wciągnąć w wir bankobrania. To się opłaca. Odbierz bezpłatną receptę na bankobranie.

[AKTUALIZACJA - 24.11.2014]


3..., 2..., 1..., iPhone 6!


Meritum Bank z całkiem dużym wyprzedzeniem poinformował kiedy będzie można założyć Lokatę na Czas. Jest to lokata dostępna wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej. Aktualne jej parametry to oprocentowanie 3,1% w skali roku, 3-miesięczny okres oraz możliwość ulokowania środków w kwocie od 1 000 do 100 000 zł.

Założenie tej lokaty ma znaczenie dla osób, które w ramach akcji ComperiaBonus założyły Lokatę Start z premią do 60 zł i szansą na zdobycie iPhone' 6. Właśnie ta nagroda przewidziana jest dla pierwszych pięciu osób, które wzięły udział w akcji i teraz założą Lokatę na czas. A wyścig zacznie się 25.11.2014 r. w samo południe.

Meritum Bank już poinformował o czasie, w którym będzie dostępna najbliższa Lokata na czas

Zapewne w związku ze spodziewanym dużym zainteresowaniem wyścigiem o nagrody, bank w regulaminie promocji doprecyzował co się stanie, jeśli wiele osób założy lokatę w tym samym czasie:


"W przypadku, gdy w tym samym czasie Lokatę na Czas założyło więcej niż 5 Uczestników Promocji, o przyznaniu Nagrody decydować będzie wysokość kwoty założonej Lokaty na Czas. Nagrodę otrzyma Uczestnik Promocji, który założy Lokatę na Czas na wyższą kwotę. W przypadku, w którym więcej niż 5 Uczestników Promocji założy Lokatę na Czas, na tę samą kwotę, dodatkowo decydować będzie liczba transakcji wykonanych za pomocą aplikacji Meritum Bank Mobilny. Nagrodę otrzyma Uczestnik Promocji, który wykona największą liczbę transakcji." 

W rywalizacji osobiście nie uczestniczę. Biorącym udział w zabawie, życzę powodzenia!


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

3 komentarze:

  1. Ja dostałem 50zł z idea bank już 12 listopada.

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. U mnie tak samo. Dziś kurier dostarczył przesyłkę z tabletem. Od maila do wysyłki szybko zadziałali :)

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...