Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łap swoją okazję! Gwarantowana premia czeka

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

13.11.2014

Łap swoją okazję! Gwarantowana premia czeka

Jeśli chcesz zarobić, nie zwlekaj. To już ostatnie chwile promocji.


Z tej propozycji banku aż żal nie skorzystać. Tylko do niedzieli można jeszcze zarobić sporą sumkę tak po prostu... za otwarcie konta w BNP Paribas. 

Premia wynosi 70 zł. Zarobić ją możesz szybko i łatwo. A samo konto możesz zamknąć zaraz po otrzymaniu pieniędzy albo korzystać z niego dalej: możesz bowiem na nim nadal zarabiać. Płacąc kartą w Internecie za pośrednictwem PayU, a więc m.in. na Allegro, dostaniesz 3% zwrotu. Idealne rozwiązanie na szał przedświątecznych zakupów i wzmożonych wydatków.

iKonto prowadzone jest bezpłatnie pod warunkiem zapewnienia comiesięcznego wpływu w kwocie min. 1 000 zł (może być to przelew z Twego rachunku w innym banku), a karta płatnicza wydawana do tego konta również będzie bezpłatna, jeśli wykonasz nią płatności na sumę min. 200 zł w miesiącu.

Co zrobić, by zarobić?

Najpóźniej do niedzieli, tj. 16.11.2014 r.:


 • zarejestruj się i załóż profil na stronie organizatora promocji - jest nim firma Agora, właściciel m.in. serwisu gazeta.pl
 • na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem. Dzięki niemu można złożyć wniosek o otwarcie iKonta z kartą płatniczą (maile rozsyłane z adresu: np-reply@agoraperformance.pl często trafiają do folderu SPAM - koniecznie go sprawdź)
 • wykonaj przelew autoryzujący ze swego rachunku w innym banku
 • do 10.12.2014 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 150 zł
 • gdy organizator powiadomi Cię mailem o przyznaniu nagrody (a powinien to zrobić do 19.12.2014 r.), zareaguj na tę wiadomość. Uzupełnij swoje dane m.in. o numer rachunku, na który będzie miała być przelana premia
I już. Zgodnie z regulaminem promocji, do 31.12.2014 r. na Twe konto powinna wpłynąć premia. 

Moim zdaniem promocji takiej przegapić nie wypada. Można szybko zarobić 70 zł, a warunki nie są wyśrubowane. Sam bym skorzystał z tej promocji, gdyby nie to, że... jestem już klientem BNP Paribas. Plusem oferty, zwłaszcza teraz, może być zwrot od płatności kartą za pośrednictwem PayU. W okresie przedświątecznym zapewne wielu z Was planuje zakupy prezentów chociażby na Allegro. W tym roku wydatki te mogą być dla Ciebie "mniejsze" o 3 procent. Sumując zalety, ale widząc też warunki prowadzenia konta i karty, które bezpłatne są dopiero po spełnieniu kolejnych wymogów, promocji tej w ratingu ofert przyznałem cztery gwiazdki (na pięć możliwych).Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

2 komentarze:

 1. Gdzie w regulaminie jest informacja, że obecni klienci BNP się nie łapią? Przeczytałem go dwukrotnie i nic takiego nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. par. 2 ust. 2: Uczestnikami Akcji nie mogą być aktualni i obecni pracownicy Partnera jak i jego byli i obecni klienci.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...