Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Łap swoją okazję! Gwarantowana premia czeka

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

13.11.2014

Łap swoją okazję! Gwarantowana premia czeka

Jeśli chcesz zarobić, nie zwlekaj. To już ostatnie chwile promocji.


Z tej propozycji banku aż żal nie skorzystać. Tylko do niedzieli można jeszcze zarobić sporą sumkę tak po prostu... za otwarcie konta w BNP Paribas. 

Premia wynosi 70 zł. Zarobić ją możesz szybko i łatwo. A samo konto możesz zamknąć zaraz po otrzymaniu pieniędzy albo korzystać z niego dalej: możesz bowiem na nim nadal zarabiać. Płacąc kartą w Internecie za pośrednictwem PayU, a więc m.in. na Allegro, dostaniesz 3% zwrotu. Idealne rozwiązanie na szał przedświątecznych zakupów i wzmożonych wydatków.

iKonto prowadzone jest bezpłatnie pod warunkiem zapewnienia comiesięcznego wpływu w kwocie min. 1 000 zł (może być to przelew z Twego rachunku w innym banku), a karta płatnicza wydawana do tego konta również będzie bezpłatna, jeśli wykonasz nią płatności na sumę min. 200 zł w miesiącu.

Co zrobić, by zarobić?

Najpóźniej do niedzieli, tj. 16.11.2014 r.:


 • zarejestruj się i załóż profil na stronie organizatora promocji - jest nim firma Agora, właściciel m.in. serwisu gazeta.pl
 • na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem. Dzięki niemu można złożyć wniosek o otwarcie iKonta z kartą płatniczą (maile rozsyłane z adresu: np-reply@agoraperformance.pl często trafiają do folderu SPAM - koniecznie go sprawdź)
 • wykonaj przelew autoryzujący ze swego rachunku w innym banku
 • do 10.12.2014 r. wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 150 zł
 • gdy organizator powiadomi Cię mailem o przyznaniu nagrody (a powinien to zrobić do 19.12.2014 r.), zareaguj na tę wiadomość. Uzupełnij swoje dane m.in. o numer rachunku, na który będzie miała być przelana premia
I już. Zgodnie z regulaminem promocji, do 31.12.2014 r. na Twe konto powinna wpłynąć premia. 

Moim zdaniem promocji takiej przegapić nie wypada. Można szybko zarobić 70 zł, a warunki nie są wyśrubowane. Sam bym skorzystał z tej promocji, gdyby nie to, że... jestem już klientem BNP Paribas. Plusem oferty, zwłaszcza teraz, może być zwrot od płatności kartą za pośrednictwem PayU. W okresie przedświątecznym zapewne wielu z Was planuje zakupy prezentów chociażby na Allegro. W tym roku wydatki te mogą być dla Ciebie "mniejsze" o 3 procent. Sumując zalety, ale widząc też warunki prowadzenia konta i karty, które bezpłatne są dopiero po spełnieniu kolejnych wymogów, promocji tej w ratingu ofert przyznałem cztery gwiazdki (na pięć możliwych).Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

2 komentarze:

 1. Gdzie w regulaminie jest informacja, że obecni klienci BNP się nie łapią? Przeczytałem go dwukrotnie i nic takiego nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. par. 2 ust. 2: Uczestnikami Akcji nie mogą być aktualni i obecni pracownicy Partnera jak i jego byli i obecni klienci.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...