Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Gwarantowane 100 zł za otwarcie konta + prenumerata gratis, a do tego nawet Kindle 6

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.11.2014

Gwarantowane 100 zł za otwarcie konta + prenumerata gratis, a do tego nawet Kindle 6

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... no i mamy pierwszą promocję z motywem Świąt Bożego Narodzenia.

Jeśli 100 zł za otwarcie konta było Ci za mało, masz możliwość dostać jeszcze więcej. Jedna z nagród jest gwarantowana, a druga zależy od Twej kreatywności. Szanse są spore, bo bank przygotował aż 210 czytników Kindle.
Promocja "Mam Inteligo" (w której dostaniesz gwarantowane 100 zł za otwarcie konta) nie wyklucza się z nową propozycją Inteligo: konkursem "Kindle łączy tytuły dla Inteligo – druga edycja", który wystartował wczoraj i trwa do 8.12.2014 r. 

Za otwarcie konta otrzymasz więc 100 zł i będziesz mieć szansę na nagrody:

  • kody na kwartalną prenumeratę e-wydania jednego z czasopism do wyboru: Forbes, Forum, Newsweek, Polityka (1066 nagród) 
  • czytniki Kindle 6 (210 nagród)

Ale uwaga! Konto Inteligo z gwarantowaną premią 100 zł można otworzyć tylko znając specjalny kod polecający - przekazany przez osobę, która to konto już posiada. Na swoim blogu udostępniam taki właśnie kod - sprawdzony przez wielu czytelników. Jeśli chcesz go otrzymać przejdź do formularza na dole strony lub kliknij tutaj.

Warunki udziału w konkursie 

Aby wziąć udział w konkursie należy zawrzeć umowę o prowadzenie konta Inteligo wraz z kartą płatniczą Inteligo MasterCard PayPass (wyłącznie ta karta kwalifikuje do udziału w konkursie). Jeśli otworzysz to konto bez podawania kodu polecającego będziesz miał nadal prawo udziału w konkursie, ale 100 zł premii przejdzie Ci koło nosa.

Z możliwości udziału w konkursie wykluczone są osoby, które w ciągu ostatnich trzech lat od daty startu konkursu posiadały konto w Inteligo. W momencie wnioskowania o konto należy pamiętać o podaniu adresu e-mail, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Otrzymaną kartą płatniczą (którą kurier przekaże Ci już w czasie spotkania, podczas którego podpiszesz umowę) należy w okresie trwania konkursu wykonać minimum pięć płatności na łączną kwotę co najmniej 300 zł - muszą być to płatności w punktach handlowych czy usługowych; do puli tej bank nie uwzględni płatności internetowych.

Ostatnim z etapów uczestnictwa w konkursie jest uzupełnienie formularza zgłoszeniowego w konkursie, gdzie należy podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres e-mail zgodny z tym podanym we wniosku o otwarcie konta oraz - zgodnie z regulaminem - "rozwiązanie zadania konkursowego polegającego na połączeniu dwóch dowolnych tytułów książek w całości lub w części w jeden nowy 
tytuł (...); Rozwiązanie zadania konkursowego powinno być efektem własnej twórczości Uczestnika i nie może naruszać własności intelektualnej osób trzecich".

Aż 1 066 osób, które jako pierwsze spełnią warunki konkursu otrzymają nagrodę w postaci dostępu do prenumeraty. Z kolei najkreatywniejsi w proponowaniu rozwiązania konkursu mogą liczyć na czytnik Kindle. Tu nie liczy się jednak czas, ale uznanie w oczach konkursowego jury. Lista zwycięzców ma być ogłoszona jeszcze przed świętami,  bo 19.12.2014 r. Dla zwycięzców będzie to miły gwiazdkowy prezent. 

100 zł na dobry początek

Dla tych, którzy lubią chodzić na skróty i chcą zgarnąć po prostu 100 zł bez udziału w konkursie przypominam: o konto należy zawnioskować za pośrednictwem strony maminteligo.pl. W  trakcie składania wniosku należy podać numer telefonu osoby polecającej Ci konto. Jeśli nie znasz takiej osoby, chętnie pomogę Ci taki numer uzyskać. Skorzystaj z formularza w dole strony lub kliknij tutaj. To bardzo ważne, abyś podał wiarygodny kod polecający. W innym wypadku zostaniesz wykluczony z promocji.

Pozostałe warunki spełnisz bez problemu. Kartą należy w ciągu 30 dni wydać min. 200 zł (czyli nieco mniej niż w przypadku spełniania warunków regulaminu konkursu). 

Mam konto i co dalej?

Konto Inteligo bez żadnych warunków prowadzone jest za zero złotych. Karta płatnicza wiąże się z miesięczną opłatą 4 zł, ale bank zwalnia z tej opłaty jeśli w miesiącu wykonasz płatności na min. 100 zł. 

Co istotne, w konkursie i programie poleceń nie ma zapisów o wymogu lojalności wobec banku. Więc jeśli zdecydujesz o rezygnacji z konta, możesz to zrobić nawet tego samego dnia, w którym otrzymasz premię 100 zł lub nagrodę. Jak skutecznie i szybko zamknąć konto dowiesz się z niezbędnika bankobiorcy. 

Moim zdaniem oferta Inteligo należy do najlepszych aktualnie oferowanych promocji bankowych. Stąd bez wahania w ratingu ofert przyznaję jej pięć gwiazdek.

Argumentów znajduję sporo: gwarantowana premia 100 zł, łatwe do spełnienia warunki uprawniające do jej zdobycia, konto prowadzone za darmo, a zwolnienie z opłaty za kartę nie wymaga wiele wysiłku. No i do tego konkurs, gdzie masz spore szanse na prenumeratę jednej z gazet, a do tego niemałą szansę na wygranie czytnika Kindle, skoro nagród jest aż 210.

Dowodem popularności oferty Inteligo są też liczne maile otrzymywane od czytelników z zapytaniem o tą promocję i z prośbami o kod polecający. Sam promocję sprawdziłem, wszyscy członkowie mej rodziny konto założyli z mego polecenia.

Skorzystaj więc z promocji i Ty. Zarób 100 zł, zdobądź nagrody. Zgłoś się po numer polecenia:

AKTUALIZACJA: Edycja programu poleceń "Mam Inteligo" została zakończona w dniu 30.11.2014 r. Bank zapowiedział jednak wznowienie promocji. Wypełnij poniższy formularz. Jak tylko Inteligo wznowi akcję,  poinformuję Cię mailem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...