Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 50 zł na dobry początek oraz comiesięczny zwrot za zakupy kartą

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.11.2014

Zyskaj 50 zł na dobry początek oraz comiesięczny zwrot za zakupy kartą

Tak łatwej drogi do premii nie znajdziesz chyba nigdzie.

Chociaż nie jest to bonus stricte za otwarcie konta, klienci którzy dopiero je otworzą, mogą tak tą nagrodę potraktować. Bonus 50 zł możesz dostać za kilka kliknięć.


To promocja "50 zł na start z Getin Mobile". Znana i lubiana przez aktualnych klientów Getinu, bo to już jej kolejna edycja. Bank wypłaca premię za samo skorzystanie z aplikacji mobilnej i wykonanie za jej pomocą dowolnego przelewu na kwotę min. 20 zł.


Jak zarobić 50 zł? Jeśli nie masz konta w Getinie, wykorzystaj szansę na zarobienie 50 zł - załóż konto, zarejestruj się w promocji (podając wyłącznie nr PESEL) na stronie banku, ściągnij aplikację, wykonaj przelew i po otrzymaniu premii zarobione pieniądze wydaj na co tylko chcesz.

Po otrzymaniu nagrody, możesz konto zamknąć bez konieczności zwracania premii.Zarabiaj ciągle - nawet do 40 zł miesięcznie 


Jeśli co miesiąc wydajesz na zakupy w sklepach spożywczych, monopolowych, supermarketach czy na stacjach paliw łącznie co najmniej 140 zł to opłaci Ci się założyć Konto Tanie Zakupy w Getin Online.
Konto jest prowadzone bezpłatnie jeśli z dowolnego rachunku w innym banku co miesiąc wpłynie kwota min. 1 000 zł oraz rozliczone zostaną płatności kartą na sumę min. 400  zł. W przeciwnym wypadku opłata za rachunek wyniesie 9,99 zł. Opłata za kartę wynosi 3,99 zł miesięcznie.

Za płatności kartą w w/w miejscach będziesz dostawać 10% zwrotuMaksymalnie możesz w ten sposób zarobić do 40 zł miesięcznie oraz do 300 zł w ciągu roku kalendarzowego.

Przykład z recepty na bankobranie: Konto Tanie Zakupy poleciłem Czytelnikowi, który na paliwo wydawał miesięcznie 500 zł, na zakupy spożywcze 700 zł. Korzystając z oferty Getin Online i bliźniaczego pod względem zasad konta w Open Online będzie miał teraz możliwość regularnego zarabiania aż 120 zł miesięcznie. Dlaczego aż tyle? W gospodarstwie domowym Czytelnika mieszka kilka osób pełnoletnich, dlatego też ponoszone wydatki może podzielić na trzy karty (np. dwie Getinu - swoją i innej osoby z gospodarstwa domowego - i jedną Open Online). Daje to prosty rachunek 3 x 40 zł, czyli wspomniane 120 zł. Co z opłatami za konta? Czy przy takiej ich ilości koszt prowadzenia nie przekroczy miesięcznych zarobków? Absolutnie, ponieważ aby konta były bezpłatne na każdym z nich trzeba odnotować minimum 400 zł wydatków. Właśnie dlatego takie właśnie rozwiązanie uznałem za najbardziej optymalne dla mojego Czytelnika.

Regulamin promocji Konto Tanie Zakupy w Getin Online gwarantuje zwrot za zakupy kartą przez co najmniej 12 miesięcy. Konto możesz jednak zamknąć każdej chwili bez konieczności zwrotu premii.


Załóż Konto Tanie Zakupy w Getin Online.

Jeśli posiadasz już dowolne konto osobiste w Getinie, z promocji "50 zł na start z Getin Mobile" również możesz skorzystać. Tak samo wystarczy zarejestrować się na stronie banku, skorzystać z aplikacji i wykonać przelew na min.20 zł.

Z promocji nie mogą skorzystać jedynie osoby, które w okresie ostatnich sześciu miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji:


  • posiadały Lokatę Mobilną
  • wykonały choć jeden przelew z rachunku za pomocą bankowości mobilnej

Zgodnie z regulaminem, do promocji można przystąpić do 30.11.2014 r. Pula nagród to 500 000 zł, czyli aż 10 000 nagród po 50 zł. 

Moim zdaniem tego typu kumulacji nie można przegapić. Od razu można zyskiwać na dwa sposoby więc możesz zarobić doraźnie, ale też systematycznie w przyszłości. Konto Tanie Zakupy polecam regularnie - śledząc moje comiesięczne raporty bankobrania, na pewno zauważysz, że konto tego typu posiadam zarówno ja, jak i pozostali członkowie mego gospodarstwa domowego. Przy aż tak wysokim, 10-procentowym zwrocie za płatności kartą, w ramach ratingu ofert dałbym gwiazdek dziesięć, ale zgodnie z regułami daje ich pięć*****, czyli i tak maksymalnie dostępną liczbę. 

Jeśli posiadasz już konto w Getinie zarejestruj się w promocji.

Jeśli chcesz założyć konto złóż wniosek.Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

4 komentarze:

  1. Śledzę bloga od dłuższego czasu, założyłem już 3 konta i martwię się tylko o rezygnacje. Dostanę już premie i co dalej? Bardzo przydały mi się poradnik jak szybko zakmnąć rachunek z kartą, bo wydaje mi się to dużo bardziej skomplikowane niż zakładanie kont.

    OdpowiedzUsuń
  2. getin co chwilę wymyśla akcje tego typu i nie powiem, bardzo mi się to podoba. jeden z bardziej nowatorskich i pomysłowych banków.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...