Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta kredytowa z darmowym tabletem. Prawie na święta

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

8.11.2014

Karta kredytowa z darmowym tabletem. Prawie na święta

Bank reklamuje swą promocję pod hasłem "Święta zaczynają się wcześniej!"


Nie ma jednak szans, by prezent znalazł się pod choinką jeszcze przed świętami. Mimo wszystko warto się promocją zainteresować, bo warunki do spełnienia nie należą do wybitnie wymagających.
Na stronie promocji, przygotowanej przez Citibank, droga do nagrody rozpisana jest w zaledwie kilku punktach. 

Aby zdobyć tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 należy najpóźniej do 30.11.2014 r. wypełnić dedykowany formularz zgłoszeniowy, zaczekać na kontakt ze strony banku i złożyć wniosek o jedną z kart kredytowych Citibank: Visa Silver, MasterCard Silver, Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum lub MasterCard Platinum. 

Celem potwierdzenia zdolności kredytowej należy również dostarczyć ważny i aktualny dokument potwierdzający uzyskiwanie dochodów. 

Po przyznaniu karty i podpisaniu umowy, otrzymaną kartą należy najpóźniej do 22.12.2014 r.: 

  • wykonać transakcje na łączną sumę min. 750 zł. 
  • zalogować się co najmniej raz w serwisie Citibank Online na stronie banku lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile

Nagrodę otrzyma trzy tysiące klientów, którzy jako pierwsi spełnią powyższe warunki konkursu. Informacja o przyznaniu tabletu ma zostać rozesłana na maile uczestników w okresie 22-28.12.2014 r.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową Citibanku po 1.01.2012 r. W oparciu o zasady oferty indywidualnej, o kartę ubiegać się mogą osoby powyżej 21. roku życia i pracujące w obecnej firmie co najmniej od trzech miesięcy. W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą, wymogi są nieco bardziej wyśrubowane: klient powinien być powyżej 25. roku życia, a działalność gospodarcza musi być zarejestrowana minimum od dwóch lat.

Moim zdaniem promocja jest warta uwagi. Trzeba jednak zauważyć, że w odróżnieniu od wcześniejszych promocji karty kredytowej Citibanku z tabletem w prezencie, użytkownik karty tym razem nie jest zwalniany z opłaty za kartę. A dodatkowo warto uważać, by nie nadziać się na dodatkowe, kuriozalne koszty, jak... możliwość korzystania z infolinii banku. Z drugiej strony zaletą promocji jest jednak brak zapisów lojalnościowych, co oznacza, że z karty możesz zrezygnować praktycznie zaraz po otrzymaniu nagrody. W ratingu ofert kwalifikuje się więc na świetny wynik: cztery gwiazdki.

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie.

Jeśli nie potrzebujesz (już kolejnego) tabletu, nie chcesz korzystać z karty kredytowej albo nie interesuje Cię promocja na powyższych warunkach, możesz zyskiwać na innych promocjach. Inteligo płaci 100 zł za otwarcie konta, a do tego daje szansę na darmową prenumeratę i czytnik Kindle. Z kolei w BNP Paribas również za otwarcie konta dostaniesz 70 zł. Bank wypłaca też dodatkowo 3-procentowy moneyback od części płatności kartą w Internecie.


Źródło grafiki: online.citibank.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...