Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata z premią 50 zł powraca. Ale tylko na chwileczkę

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

19.11.2014

Lokata z premią 50 zł powraca. Ale tylko na chwileczkę

Aby zarobić trzeba się pospieszyć. 


Za otwarcie świetnie oprocentowanej lokaty możesz dostać dodatkowo 50 zł. Druga edycja promocji, nazwana przez organizatora dogrywką, trwa jednak tylko do 20.11.2014 r.

Zasady akcji "Lokata z premią" są identyczne, jak w poprzedniej edycji. Zmieniły się jedynie terminy. 

Ale po kolei. Aby skorzystać z promocji i zarobić 50 zł wystarczy:


 • do 20.11.2014 r. zarejestrować się na stronie organizatora - jest to firma Agora, właściciel m.in. serwisu gazeta.pl
 • złożyć wniosek o otwarcie lokaty za pomocą linku otrzymanego na podany przez Ciebie adres e-mail
 • w ciągu 14 dni opłacić wniosek o otwarcie lokaty

Najpóźniej do dnia 30.12.2014 r. powinna dotrzeć do Ciebie wiadomości e-mail, informująca o przyznaniu premii. Ale pozostanie jeszcze jeden, kluczowy element od którego uzależnione jest samo jej wypłacenie. Otóż do 9.01.2015 r. należy zalogować się do aplikacji organizatora i uzupełnić dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz numer rachunku, na który będzie miała być przelana premia. Zgodnie z regulaminem, premia ma zostać wypłacona do 14.01.2015 r.


Lokata Happy to 3-miesięczny depozyt z oprocentowaniem 5% w skali roku. Z propozycji tej mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku i ulokować od 1 000 do 10 000 zł. 

Pamiętaj jednak, że to niejedyna promocja Lokaty Happy. Cały czas jest jeszcze dostępna oferta, gdzie za otwarcie lokaty możesz dostać 120 zł na groupon.pl.

Moim zdaniem promocja Idea Banku jest tą, która zasługuje na uwagę każdego bankobiorcy (który oczywiście jeszcze nie był klientem tego banku - z tego względu ja niestety boleję, że nie mogę z niej już skorzystać). Zaletą promocji jest to, że premię można zgarnąć szybko, a i jest ona całkiem spora, zważywszy na fakt, że "swoje" wypracuje również lokata. Daje bowiem 5% w skali roku, co w chwili obecnej plasuje ją wśród najlepszych na rynku. Nie trzeba też zakładać konta czy wykonywać transakcji kartą. Do tego brak zapisów o lojalności po wypłacie premii. Dzięki temu w ratingu ofert stosowanym na mym blogu, promocja ta zasłużyła na najwyższą ocenę: pięć gwiazdek*****.

Dla kogo polecam Lokatę Happy?


Jeśli chcesz dowiedzieć się czy lokata Happy jest dla Ciebie i znaleźć swój sposób na zarabianie na bankach, skorzystaj z recepty na bankobranie.


Źródło grafiki: nowalokata.zpremia.pl/promocja

2 komentarze:

 1. Szkoda że ta lokata sie już skończyła, ale znalazłem podobną , też na 5% tylko bez premii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka to lokata? Start w Meritum Banku czy coś innego?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...